سیاسی - احزاب و شخصیت‌ها
احزاب و شخصیت‌ها
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
حاج‌علی‌اکبری در خطبه‌های نماز جمعه تهران:
امام جمعه موقت تهران گفت: مسئله وحدت در بین امت اسلامی یک روش و یک تاکتیک نیست، بلکه یک راهبرد، یک مبنا و یک بنیاد در اتحاد صفوف و اندیشه‌هاست.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
در دیدار دکتر ولایتی با نخست وزیر پیشین عراق تاکید شد؛
دکتر ولایتی با دکتر عادل عبدالمهدی نخست وزیر پیشین عراق روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه دیدار و در خصوص مسائل منطقه ای و جهان اسلام گفتگو کرد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳
محسن هاشمی مجددا رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران شد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶
قهرمانان کشتی فرنگی و آزاد، در جمع نمازگزاران جمعه این هفته تجلیل می‌شوند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۱
با اوج گیری کرونا
ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه با توجه به افزایش همه گیری کرونا در روسیه و رشد تصاعدی قربانیان این بیماری که از مرز یکهزار نفر در روز فراتر رفته است دستور تعطیلی یک هفته در این کشور را صادر کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
معاون نخست وزیر روسیه گفت که این کشور علی‌رغم فشار‌ها و تهدید‌های آمریکا در رتبه دوم صادرات محصولات نظامی به کشور‌های دیگر جهان قرار دارد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
نماز جمعه این هفته تهران بعد از بیش از یک سال تعطیلی به علت شیوع بیماری کرونا، به امامت حجت‌الاسلام علی اکبری در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸
انتخابات پویا 62| پرونده ویژه مشارکت؛ پرویز امینی:
پرویز امینی با انتقاد از نحوه‌ی کاربست عملی مردم‌سالاری دینی گفت: انتخابات ۱۴۰۰، یک نمونه‌ی قابل قبول برای نظام مردم‌سالار نیست؛ چرا که رقابتی جدی در آن صورت نگرفت؛ یک کاندیدای اصلی، چند کاندیدای کمکی و یک مثقال رقیب!
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۳
سخنگوی حزب اعتماد ملی:
فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه اگر مردم صداقت را از مسؤولان‌شان ببینند، اعتمادشان برمی‌گردد و پشت حاکمیت و نظام خواهند ایستاد، گفت: سفر‌های رئیسی برای باز کردن گره‌های کور است و جنبه تبلیغاتی ندارد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۰
یک روزنامه لبنانی با انتشار یادداشتی به بررسی چگونگی موفقیت حزب‌الله لبنان در خنثی‌سازی فتنه سازمان‌دهی‌شده آمریکایی ـ صهیونیستی در «الطیونه» و تحمیل شکستی سه‌جانبه بر رئیس حزب القوات اللبنانیه پرداخت.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت؛
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست رئیس جمهور، درباره ساماندهی و بهبود وضعیت مالی بانک رفاه کارگران بحث و تصمیم‌گیری شد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس گفت: موزه دفاع مقدس محلی برای تعامل آموزش و تبیین اندیشه‌های متعالی و آموزش است و ما به عنوان مدیر عامل موزه ملی وظیفه داریم این گفتمان را به بهترین روش در منظر علاقه‌مندان انجام دهیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار