سیاسی - احزاب و شخصیت‌ها
احزاب و شخصیت‌ها
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۹
یادداشت/
مجلس شورای اسلامی مطابق قانون اساسی به‌عنوان مرجع اصلی قانونگذاری در کشور شناخته می‌شود و مسئولیت ریل‌گذاری برای حرکت دولت به سوی قله‌های پیشرفت و شکوفایی را به عهده دارد و می‌تواند براساس ظرفیت‌های قانونی کشور و دولت سیاست‌های اجرایی مناسب و درستی را با هدف تسهیل موانع و امور جاری کشور و مردم ترسیم کند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
نشست دو روزه‌ی شورای ائتلاف با سخنرانی قالیباف، طائب و حدادعادل برگزار می‌شود.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
آجرلو در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
صدای ملت ایران از ابتدای انقلاب اسلامی را می‌توان در هشت سال دفاع مقدس شنید. زمانی که پیکر شهید سلیمانی را تشییع کردیم باید شنید. صدای مردم ایران را در دی ماه 88 باید شنید.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
زیباکلام ادعا‌های قبلی خود را پس گرفت و گفت: هیچ منبع و مأخذ موثقی پیرامون صحت و سقم آمار کشته‌شدگان ندارم.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
رئیس خانه احزاب ایران با اشاره به اینکه احزاب باید خودشان را جدی بگیرند گفت: خانه احزاب با وجود تلاش روسای سابق، جایگاه اصلی خود را در جامعه پیدا نکرده که عمده دلیل این قضیه به فضای سیاسی کشور برمی‌گردد
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱
رئیس خانه احزاب در نشست خبری؛
منوچهر متکی گفت: اگر حزبی مدعی است که در سطح ملی فعالیت بکند و نتواند سیصد نفر برای خود جمع کند قابل قبول نیست. احزابی که نتوانند این حدنصاب را تشکیل دهند به ما معرفی نمی‌شوند و در نتیجه به عنوان حزب فعال شناخته نمی‌شوند.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
مدیرکل دفتر وزیر کشور در جمع خبرنگاران؛
مرادی گفت: از نظر وزارت کشور خانه احزاب یکی از مهم ترین نهادهای سیاسی است به جهت اینکه می‌تواند گفتگوهای موثر شکل دهد. پیش نویس برگزاری تجمعات و اعتراضات قانونی را به خانه احزاب ارائه خواهیم کرد تا از ظرفیت صنفی و اجتماعی آن برای پیش برد حق اعتراض استفاده کنیم.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۱
اشرافیت غربگرا که تا آخرین روز‌ها پای حمایت از اشرار اغتشاشگر ایستاده بود و به شرارت تشجیع می‌کرد، اکنون که نقشه آشوب به شکست انجامید، ادبیات خود را عوض کرده و خواستار آزادی کامل همه بازداشتی‌ها شده‌اند.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۶
فعال سیاسی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو؛
قائم مقام حزب جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: صدای حقیقی مردم صدایی است که در ۱۳ آبان و تشیع شهدای امنیت شنیده شد؛ برخی از غرب زدگان در حالی که هدفون اینترنشنال و بی‌بی‌سی فارسی بر گوش دارند نمی‌توانند صدای ملت را بشنوند.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰
در گفتگو با دانشجو
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عقب نشینی در برابر خواسته‌های آمریکا هیچ پایانی نخواهد داشت.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱
دانشجو گزارش می‌دهد؛
این سیاه پوشی همزمان شبکه‌‌ی سعودی و روزنامه‌ی حزب اصلاح‌طلب کارگزاران در جشن ملت ایران نشان از وجود جریانی برای مقابله با خوشحالی جامعه و تلاشی روز افزون درجهت افزایش خشونت دارد
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۳
پژوهشگر فلسفه علوم اجتماعی:
خدمات عمومی جمهوری اسلامی نباید به صورت صدقه توزیع شود چراکه باعث القای حس عدم مشارکت مردم در اقتصاد می‌شود
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار