فرهنگی - مقاومت و پایداری
مقاومت و پایداری
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
در شماره جدید؛
شماره‌ی سیصد و یازدهم هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «امامت امتداد خط نبوت» منتشر شد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳
معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دستوراتی را در مورد حادثه خودکشی یکی از فرزندان شهدا در شهر یاسوج و دلجویی از خانواده این مرحوم صادر کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴
مدیرعامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از شناسایی هویت یکی از شهدای گمنام حاضر در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خبر داد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
مسئول تحقیق و جمع‌آوری خاطرات مردم استان قم با موضوع لحظه شنیدن خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی، گفت: در این طرح به دنبال بازتاب حال و هوای مردم قم در لحظه شنیدن خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی هستیم.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
شهید بهنام محمدی با جسم کوچک بار‌ها به قلب دشمن زد و با وجود مخالفت فرماندهان، خود را به صف اول نبرد رساند تا از شهر و دیار خود دفاع کند. حالا داستان زندگی‌اش توسط رادیو ایران‌صدا تولید شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
سردار علی فدوی با حضور در بنیاد فرهنگی روایت فتح از این مجموعه فرهنگی به مدت هفت ساعت بازدید کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰
خانواده پدری آقا مرتضی سمت شیراز بودند. مادر آقا مرتضی پسر بزرگشان که در کاشان ازدواج می‌کند، با بقیه پسر‌ها راهی شیراز می‌شوند، چند سالی هم شیراز زندگی می‌کنند ولی...
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳
برای کار از ایران به ترکیه رفت، اما با شنیدن خبر شهادت یکی از بستگانش در سوریه، دیگر نتوانست در ترکیه بماند. دوباره راهی ایران شد تا مادرش را راضی کند که او هم مدافع حرم شود.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
نشان فداکاری اعطایی ارتش به شهید علی لندی، با حضورمعاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش به خانواده معظم این شهید اهدا شد.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۹
دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: امیدواریم با تدابیر استاندار انقلابی خوزستان که عضو خانواده معظم شهدا نیز هستند، بتوانیم به نتایج مطلوبی در در ارائه امور فرهنگی و البته تکمیل زیرساخت‌ها برسیم.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی شهادت «حاج حسین صفری» را تسلیت گفت.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
مراسم اختتامیه دومین همایش ملی بازنمایی گفتمان انقلاب اسلامی مبتنی بر بیانیه گام دوم روز سه‌شنبه (27 مهرماه) در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار