استان‌ها - مازندران
مازندران
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵
گزارش|
صدای گوش خراش تنفنگ‌های شکاری از گوشه کنار روستا‌های مازندران در حالی شنیده می‌شود که اداره کل حفاظت محیط زیست استان هیچ گونه دستورالعملی برای صدور پروانه شکار صادر نکرده یعنی هرگونه اقدام به شکار و صید ممنوع است.
۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹
دانشگاه علوم پزشکی مازندران با سابقه فعالیت ۴۶ ساله در سال تحصیلی جاری با پذیرش ۵۶ دانشجو از سه کشور به مسیر بین المللی شدن وارد شده است.
۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
وزیر ارشاد مطرح کرد
وزیر ارشاد گفت: طبق آخرین پیمایش بنیاد بازی‌های رایانه‌ای حدود ۳۳ میلیون بازیکن بازی‌های رایانه‌ای با متوسط سن ۲۲ سال فعال هستند که این افراد روزانه بیش از یک ساعت و نیم وقت خود را صرف بازی‌های رایانه‌ای می‌کنند.
۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۶
بیانیه شورا تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران به مناسبت ۱۳ آبان؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران به مناسبت ۱۳ آبان در بیانیه‌ای این روز را یادآور ایستادگی، مقاومت و هوشیاری جوانان غیور در برابر قدرت‌های بیگانه دانست.
۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۹
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی بیانیه‌ای صادر کرد و در این بیانیه تأکید شده است که خون مردم ایران از داعشی‌گری‌های منافقانه و بی‌رحمانه به جوش آمده است.
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۶
استاندار مازنداران:
استاندار مازندران گفت: بانک‌ها باید با برنامه‌ریزی اصولی در مسیر اعطای تسهیلات مسکن حرکت کنند.
۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲
هسته بین‌المللی بسیح دانشجویی استان مازندران:
هسته بین المللی بسیح دانشجویی استان مازندران در بیانیه‌ای اعلام کرد: آقای بایدن، مفهوم دموکراسی مدنظر شما را باید از دانش آموزان به خاک و خون کشیده شده و مردمان هزاره جویا شد.
۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳
هسته بین‌الملل بسیج دانشجویی مازندران:
هسته بین‌الملل بسیج دانشجویی استان مازندران در بیانیه‌ای از دستگاه‌های امنیتی و وزارت خارجه خواست برخورد قاطع با عوامل بین‌المللی اغتشاشات داشته باشند.
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۳
مقطع کارشناسی؛
نحوه ثبت‌نام از پذیرفته شدگان ورودی جدید مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۱ دانشگاه مازندران در اطلاعیه‌ای اعلام شد.
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: ۴ فقره آتش سوزی در گیلان به ستاد یگان حفاظت جنگل‌ها رسید که در این راستا ۲ دستگاه بالگرد از استان برای اطفای حریق به گیلان اعزام شدند.
۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸
برای اولین بار در کشور؛
پژوهشگران مرکز رشد واحدهای فناوری طبرستان، برای اولین بار در کشور موفق به تولید دستگاه سه کاره شخم‌زن، جوی و پشته ساز و سم‌پاش مناسب گلخانه شدند.
۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
در بیانیه ای؛
جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی استان مازندران در بیانیه‌ای تعرض به ساحت عزاداران اباعبدالله و شعائر حسینی را در جمهوری باکو محکوم کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار