استان‌ها - همدان
همدان
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
به همت بسیج دانشجویی نهاوند؛
پویش جمع آوری لباس گرم به همت بسیج دانشجویی نهاوند و با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند برای تأمین لباس زمستانی راه‌اندازی شد.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۳
مسئول بسیج دانشجویی استان همدان:
مسئول بسیج دانشجویی استان همدان با تاکید بر اینکه در این جنگ شناختی، بسیج قلب قدرت نرم جمهوری و انقلاب اسلامی را شکل می‌دهد، گفت: بسیج دانشجویی باید پیشگام و پیشران لوکوموتیو بسیج باشد.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۳
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه بوعلی‌سینا جزو سرمایه‌های نمادین است که بزرگترین خدمت را به بشریت کرده گفت: سرمایه‌های نمادین دست برتر را در جهان دارند و باید دنبال تربیت چنین سرمایه‌هایی باشیم.
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
تفاهم نامه همکاری بین مرکز تحقیقات و فناوری سلامت آمین وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان و بنیاد نخبگان این استان منعقد شد.
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱
۲۳ آبان؛
چهاردهمین یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد همدان، به همت بسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی این دانشگاه، ۲۳ آبان برگزار می‌شود.
۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی همدان از موافقت وزارت بهداشت با اعطای مجوز راه‌اندازی مرکز تحقیقات سرطان در این دانشگاه خبر داد.
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
به همت بسیج دانشجویی؛
جشن راه مهندسی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فنی حرفه‌ای نهاوند و ویژه دانشجویان جدید گروه‌های آموزشی مهندسی برگزار شد.
۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
با برگزاری انتخابات؛
حسین وحدتی، با رأی اعضا به عنوان دبیر جدید شورای تبیین بسیج دانشجویی اصفهان تعیین شد.
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
فاطمی امین در همدان گفت
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع فعالان معدنی در همدان گفت: تولید ماشین‌آلات معدنی امسال ۱۰۰ درصد رشد داشته است و ۵۰ درصد ماشین‌آلات مورد نیاز معادن که تولید داخلی ندارد، می‌توانند وارد کنند.
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵
حاجی بابایی:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: مالیات طی سال‌های گذشته بی رویه افزایش پیدا کرده و علت این است که همدان ۲۰ درصد بیشتر از مبلغ مصوب مالیات دریافت می‌کند.
۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶
در بیانیه‌ای مطرح شد
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان، پردیس شهید باهنر در بیانیه‌ای به مناسبت ۱۳ آبان، خواستار گنجاندن دروسی درباره تسخیر لانه جاسوسی در کتب درسی شد.
۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
جمعی از دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا همدان در تجمعی نسبت به اغتشاش در فضای دانشگاه اعتراض کرده و خواستار برخورد با افراد برهم زننده نظم دانشگاه شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار