استان‌ها - همدان
همدان
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
فعال دانشجویی دانشگاه آزاد همدان گفت: یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد همدان به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه در آبان ماه برگزار می‌شود.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول گروه جهادی شهید حاج حسین همدانی با اشاره به برگزاری پویش فرشتگان نجات و تقدیر از نیرو‌های خدماتی بیمارستان‌های استان همدان گفت: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی همدان در این مراسم شرکت نکردند.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
امروز، ۲۰ مهر؛
قرارگاه مطالبه گری و گفتمان سازی شهید همدانی میزگرد بررسی عملکرد و حواشی شورای شهر همدان را عصر امروز، ۲۰ مهر، برگزار می‌کند.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
فردا، ۲۲ مهر؛
گروه شهید حاج حسین همدانی پویش فرشتگان نجات را با هدف تجلیل از نیرو‌های خدماتی، کمک پرستار و بیماربر بیمارستان‌های کرونایی استان همدان را فردا، ۲۲ مهر، برگزار می‌کند.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵
سایت کاوش آسیاب تاریخی به نام «قطار آبی» در دانشگاه بوعلی سینا و با حضور مسئولان این دانشگاه رونمایی شد.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷
بسیج دانشجویی پردیس شهید باهنر همدان:
بسیج دانشجویی پردیس شهید باهنر دانشگاه فرهنگیان همدان در نامه‌ای به مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان، خواستار مواجهه جدی با تخریب و ضرب و جرح معلمان مدرسه شهدای علم و فناوری همدان شد.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۳
گزارشی از تخریب
کارکنان شهرداری همدان با معلمان مدرسه‌ای در حاشیه شهر زدوخورد کردند؛ مدرسه‌ای که در ابتدا با موافقت شهرداری و با کانکس در حال احداث بود؛ اما پس از مدتی کارکنان شهرداری با نامه توقف و تعطیلی، دست به تخریب آن زدند.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان در نامه‌ای به سرپرست شهرداری همدان خواستار برخورد قاطعانه با عوامل تخریب مدرسه شهدای علم و فناوری شد.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
گزارشی ویدئویی از تخریب یک مدرسه در حاشیه شهر همدان منتشر شده که حکایت از زد و خورد بین معلمان این مدرسه و مأموران شهرداری دارد.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
معتبرنیا در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی شهید حاج حسین همدانی گفت: جهادگران در ۶ ماهه نخست امسال توانست در روستا‌های کبودرآهنگ به ۵۰۰ نفر از مردم در حوزه پزشکی خدمت رسانی کنند.
۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
محمدی فر:
رئیس دانشگاه بوعلی سینا گفت: امسال ۳ هزار و ۵۰۰ دانشجوی جدید در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته، ارشد، دکتری و دانشجویان خارجی در دانشگاه بوعلی پذیرش شدند.
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان در اطلاعیه‌ای زمان ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد این دانشگاه را از ۱۲ تا ۱۶ مهر اعلام کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار