اجتماعی - شهری
شهری
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۶
زاکانی:
شهردار تهران با اشاره به اینکه امروز ندای پیامبر اعظم (ص) رساتر از همیشه به گوش می‌رسد، به ارائه راهکار‌هایی برای تحقق تمدن نوین اسلامی و توسعه روابط کشور‌های اسلامی پرداخت.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران مطرح کرد
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از آماده‌سازی ظرفیت گرمخانه‌ها و افزایش گشت‌های شهرداری برای کمک به افراد در معرض آسیب همزمان با سرد شدن هوا خبر داد.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
طی شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از ترددشمارهای فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۷.۵ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشوری:
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشوری گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۲۵۰ دستگاه تاکسی فرسوده نوسازی و تحویل متقاضیان شده است.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
شهرداری تهران اعلام کرد؛
زاکانی گفت: شهرداری تهران در زمینه ارایه خدمات مطلوب به شهروندان از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد و رسیدن به افق روشن نیاز به تعامل بین دستگاهی دارد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲
با حکم شهردار تهران، محسن مهدیان مدیرعامل موسسه همشهری شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۱
شهردار تهران در حکمی محمد شوریابی را به سمت سرپرست هیأت مرکزی گزینش شهرداری تهران منصوب کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
نظری در مراسم تکریم، معارفه شهردار منطقه ۱۲:
معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در مراسم تکریم، معارفه شهردار منطقه ۱۲ با بیان این مطلب که کارمحوری باید سرلوحه اقدامات در شهرداری تهران باشد، بر اهمیت عملگرایی در سیستم مدیریت شهری تأکید کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
علیرضا زاکانی در احکامی جداگانه سعید غضنفری را به سمت مدیر عامل بهشت زهرا (س) و جواد مالکی را به سمت مدیرعامل سازمان بازنشستگی تهران منصوب کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۹
تشکری هاشمی در گفتگو با دانشجو:
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بودجه بازسازی اتوبوس‌های فرسوده حمل و نقل درون شهری پایتخت از قبل پیش بینی شده و امجام این‌ کار نسبت به خرید و جایگزینی با اتوبوسهای نو بسیار با صرفه‌تر است.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۳
در دیدار وزیر دادگستری عراق با دبیر ستاد حقوق بشر مطرح شد؛
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در دیدار وزیر دادگستری عراق بر تسریع شناسایی و محاکمه عاملان و آمران ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس تاکید کرد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
تازه‌ ترین نرخ نامه انواع میوه در میادین میوه و تره بار تهران و مقایسه آن با نرخ‌ های خرده‌ فروشی‌ های سطح شهر، حاکی از اختلاف ۴۰ درصدی قیمت میوه در میادین با میانگین قیمت‌ های سطح شهر است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار