سیاسی - سایر حوزه ها
سایر حوزه ها
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
دادخواست ۱۵| پروندۀ ویژه اعتراضات؛
اعتراضات کشاورزان اصفهانی پیشینه‌ای ده ساله دارد، موج جدید این اعتراضات ده ساله، هفته‌ی گذشته آغاز شد و جمعیت پنج هزار نفره‌ای از کشاورزان اصفهانی با برگزاری تجمع اعتراضی خواستار تامین حق‌آبه قانونی و چند هزار ساله‌ی خود شدند.
۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وظیفه خودمان می‌دانیم همانطور که برنامه‌ها و نکاتی را نسبت به کلیات مسائل کشور تقدیم دولت کردیم، حالا نسبت به بخش‌ها، سازمان‌ها و حتی معاونت‌های دستگاه‌ها برنامه‌هایی که آماده شده است را نیز تقدیم کنیم.
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰
استاد رحیم پور ازغدی در سالگرد تشکیل دفتر تحکیم وحدت بیان کرد: آزادی و عدالت تو لفظ جدایی ناپذیر هستند و همواره باهم تعریف می‌شوند.
۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳
پنجمین نشست مشترک کار گروه جمع بندی سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت امروز، پنج شنبه ۲۵ شهریور ماه به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور دبیر و برخی از اعضای مجمع تشکیل شد.
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۳
طحان نظیف:
سخنگوی شورای نگهبان ابراز امیدواری کرد که انتصاب آیت‌الله حسینی خراسانی در تقویت نظرات فقهی شورای نگهبان موثر باشد.
۱۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲
آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروز آبادی را تسلیت گفت.
۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
احمد وحیدی وزیر کشور در احکام جداگانه‌ای علیرضا زاکانی، جواد طالبی خارکشی و سید مرتضی سقائیان نژاد را به ترتیب به سمت شهردار تهران، ساری و قم منصوب کرد.
۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۰
انتخابات پویا ۵۶| پرونده ویژه مشارکت؛
خرید و فروش آرا و ابطال انتخابات در شهر پردیس، اولین بار نیست که رخ می‌دهد اما علی‌رغم تلاش‌های هیأت نظارت شهرستان پردیس، بازگشت متخلفین موجب ابطال دوباره‌ی انتخابات شورای‌ شهر پردیس می‌شود.
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
در آستانه یکصدمین سال تاسیس حوزه علمیه قم، دبیرخانه این همایش با هدف تدوین تاریخ حوزه علمیه و پاسداشت مجاهدت‌های مراجع و فضلاء، به ویژه موسس حوزه (حضرت آیت‌الله‌العظمی شیخ عبدالکریم حائری یزدی) آغاز به کار کرد.
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
دادخواست ۱۳|
در روزهای اخیر در کنار اخبار اعتراضات خوزستان خبرهایی هم از اعتراضات کارگران صنعت شنیده می‌شد؛ یک اعتراض و اعتصاب سراسری از جانب کارکنان رسمی و پیمانی که علاوه بر پارس جنوبی به مناطق دیگری از جمله خوزستان و تهران کشیده شد؛ ماجرا از آنجایی شروع شد که پس از تصویب بودجه 1400 برخی نیروهای رسمی افزایش حقوق کمی داشتند و یا حتی با کاهش حقوق مواجه شدند.
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:
دکتر شهریاری تأکید کرد: طی دو سال آینده باید مسئله سلامت در اولویت دولت قرار گیرد و بسته اقتصادی ویژه‌ای برای این مسئله طراحی شود.
۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
دادخواست ۱۲| مروری بر اعتراضات مردم خوزستان؛
اعتراضات مردم خوزستان با مطالباتی چون بی‌آبی آغاز شد اما مشکلات آب تنها گوشه‌ای از محرومیت‌های مردمانِ گله‌مند خوزستان است. اصلی‌ترین دلیل اعتراض مردم، تداوم محرومیت است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار