استان‌ها - آذربایجان شرقی
آذربایجان شرقی
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی گفت: امسال برای نخستین بار مالیات شرکت مس سونگون ورزقان در این استان پرداخت می‌شود که پیش‌بینی می‌شود رقم آن حدود ۲۵ درصد کل درآمد‌های مالیاتی استان باشد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
هفتمین تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه تبریز با حضور تعدادی از دانشجویان و کارکنان دانشگاه در تالار شهید شفایی این دانشگاه برگزار شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۴
گزارش|
یکی از معادنی که چند سالی است دستخوش ناملایمت‌های انسانی قرار گرفته، معدن طلای «اندریان» است. این معدن در استان آذربایجان شرقی قرار دارد که به بهانه سرمایه‌گذاری مورد برخی استخراج‌های غیرقانونی قرار گرفته است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
برای نخستین بار در آذربایجان شرقی صورت گرفت
رییس مرکز تحقیقات علوم اعصاب علوم پزشکی تبریز گفت: مرکز تحقیقات علوم اعصاب و مرکز بیوتکنولوژی دارویی دانشگاه، در قالب شرکت هما طب تبریز برای نخستین بار اقدام به تکثیر، تولید و ارائه حیوانات آزمایشگاهی کرده است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز از واریز مبلغ علی‌الحساب تعرفه گذاری خدمات پرستاری به حساب پرستاران در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۲
گزارش|
شهر جدید سهند با هدف اسکان دادن سرریز تبریز در سال ۸۵ ایجاد شد و حالا این شهر به دومین شهر جدید پرجمعیت کشور تبدیل شده؛ اما با وجود جمعیت زیاد زیرساخت‌های لازم و امکانات اولیه برای ساکنان فراهم نشده است.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳
گزارش|
آذربایجان شرقی به عنوان قطب درمان و آموزش پزشکی در منطقه شمال غرب کشور و اهمیت آن برای خدمات دهی به جمعیت فرا استانی، با کمبود تخت‌های بیمارستانی مواجه است که در صورت بی‌توجهی به آن، بخش سلامت این منطقه را به چالش می‌کشد.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
گردهمایی سراسری دانشجویان بسیجی استان آذربایجان شرقی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی دوم آذرماه در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵
محققان دانشگاه صنعتی اصفهان در یک همکاری علمی بین‌المللی با محققان دانشگاه صنعتی هامبورگ، اقدام به ساخت و توسعه یک مبدل انرژِی موج نقطه‌ای دو بدنه‌ای کردند.
۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید دانشکده فنی و مهندسی میانه دانشگاه تبریز، با حضور و استقبال گسترده دانشجویان جدید و اساتید در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد.
۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
در ششمین تریبون آزاد دانشجویان دانشگاه تبریز مطرح شد
ششمین تریبون آزاد دانشجویان دانشگاه تبریز با حضور تعدادی از دانشجویان و همچنین مسئولین و اساتید این دانشگاه برگزار شد.
۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
رئیس دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان این که دانشگاه فضا و خانه‌ی گفتگو است، گفت: هیچ مکانی به اندازه دانشگاه برای گفتمان، تحلیل و بیان نظرات از هر جهت مناسب نیست و ما نیز به این فضا نیز احترام قائل هستیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار