استان‌ها - آذربایجان شرقی
آذربایجان شرقی
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
امامعلی پور در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه تبریز گفت: کلاس‌های حضوری در دانشگاه تبریز به تدریج از سر گرفته می‌شود.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
سمپوزیوم تنوع زیستی شهر و مدیریت اکولوژی شهری آن با حضور اساتید و محققانی از دانشگاه‌های اتریش، رومانی وکشورمان در دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز بصورت مجازی برگزار شد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
آبان ماه؛
«ششمین همایش ملی پلیمر ایران»، با همکاری انجمن علوم و مهندسی پلیمر ایران، ۵ و ۶ آبان ماه ۱۴۰۰ در دانشکده مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی سهند برگزار می‌شود.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
در حکمی از سوی وزیر بهداشت؛
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور حکمی بهمن نقی‌پور را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز منصوب کرد.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز از حمایت این دانشگاه از برگزاری نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX۲۰۲۱ خبر داد.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
طرح همدلی با هدف افزایش حمایت اجتماعی و سرمایه روان شناختی دانشجویان از سوی دانشگاه تبریز برای دانشجویان ورودی‌های جدید این دانشگاه آغاز شد.
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار انتخاب فردی دلسوز و تحول خواه مطابق دستورات رهبری به عنوان وزیر آموزش و پرورش شد.
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
نشست هماهنگی روسای دانشگاه‌های استان آذربایجان شرقی به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
طرح پژوهشی مطالعات اولیه اکتشاف نفت و گاز در شمال غرب کشور توسط محققان دانشگاه صنعتی سهند و با همکاری دانشگاه تبریز با موفقیت انجام شد.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
بیست و هفتمین دوره انتخابات شورای مرکزی و هئیت عالی نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز به صورت مجازی برگزار شد.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
پنجمین مرحله پویش مهربانی دانشگاه تبریز در قالب طرح کفش‌های مهربانی به همت همکاران خیر دانشگاهی و با هماهنگی بسیج کارکنان شهدای این دانشگاه برگزار شد.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
عضو هیئت گروه برق دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان موفق به طراحی و ارائه نرم افزار کاربردی – محاسباتی ویژه‌ای باعنوان «CGRID» شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار