استان‌ها - ایلام
ایلام
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: تاکنون ۳۸ هزار و  ۸۰۸ نفر در برای نهضت ملی مسکن استان ثبت نام کرده‌اند، از این تعداد تا کنون ۷۱۱۹  نفر تأیید نهایی شده‌اند.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹
علی دانشفر استاد تمام دانشگاه ایلام در جمع دانشمندان پراستناد یک درصد برتر جهان قرار گرفت.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰
نشست پیشگامان رهایی به مناسبت تشکیل بسیج دانشجویی و هفته بسیج با گردهمایی بزرگ دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان ایلام در سالن آمفی تئاتر آیت‌الله حیدری دانشگاه ایلام برگزار شد.
۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲
طی بیانیه‌ای مطرح شد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام طی بیانیه‌ای نسبت به حوادث تروریستی اخیر واکنش نشان داد.
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
دوره یک روزه فراز ویژه برادران بسیج دانشجویی استان ایلام در محل کارخانه سیمان و همچنین شرکت کوشاب غرب ایلام برگزار شد.
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۶
رئیس سازمان امور دانشجویان:
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور در دانشگاه ایلام گفت: ۹۴ هزار و ۴۰۶ دانشجوی خارجی، بدون احتساب دانشجویان پذیرش شده در سال تحصیلی جدید در دانشگاههای کشور مشغول تحصیل هستند.
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰
به همت ناحیه بسیج دانشجویی ایلام؛
اردوی یک روزه راهیان پیشرفت ویژه خواهران بسیج دانشجویی در محل کارخانه سیمان ایلام برگزار شد و در این اردو مسئولین و فعالان پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان حضور داشتند.
۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۶
حجت‌الاسلام رستمی:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: بخشی از اتفاقات اخیر به دلیل هیجانات ناشی از تحریک‌شدگی در فضای مجازی بوده است.
۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
رئیس دانشگاه ایلام:
رئیس دانشگاه ایلام گفت: متاسفانه اقدامات و کار‌های فرهنگی در نظام ما وابسته دولت هاست، در واقع طوری برنامه ریزی نشده است که اگر رییس دولتی عوض شد کار‌های فرهنگی با جدیت و شتاب ادامه پیدا کند.
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
راهپیمایی دانشجویان بسیجی دانشگاه ایلام در محکومیت جنایت تروریستی حرم حضرت احمد بن موسی(ع) با قرائت بیانیه در این دانشگاه برگزار شد.
۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۵
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام:
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام در بیانیه‌ای که در نماز جمعه قرائت و توسط مردم حاضر امضا شد، نسبت به وقایع اخیر و حادثه تروریستی حرم شاهچراغ واکنش نشان داد.
۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲
بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام طی بیانیه‌ای ضمن محکومیت حادثه تروریستی حرم حضرت احمد بن موسی (ع) خواستار برخورد با عوامل این حادثه شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار