استان‌ها - ایلام
ایلام
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷
معاون بهداشت علوم پزشکی استان ایلام:
معاون بهداشت علوم پزشکی استان ایلام در خصوص زواری که از طریق مرز مهران وارد کشور می‌شوند، گفت: در ورودی مرز مهران اکیپ‌های پزشکی به صورت شیفت‌بندی مستقر هستند و زوار مورد غربالگری قرار می‌گیرند.
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
رئیس جهاد دانشگاهی ایلام گفت: مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی این استان از بهمن ماه سال گذشته تاکنون بیش از ۵۰ رویداد آموزشی، ترویجی، و تخصصی برگزار کرده است.
۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از کاهش تعداد شهرستان‌های قرمز در استان خبر داد و گفت: پنج شهر ایلام از وضعیت قرمز کرونایی به نارنجی تبدیل شدند.
۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چوار گفت: بیش از ۶ هزار دُز واکسن کرونا معادل ۶۱ درصد به جامعه هدف این شهرستان تزریق شد.
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۱
در جشنواره شهید رجایی استان ایلام؛
در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی، دانشگاه ایلام برای چهارمین بار طی سالیان اخیر به عنوان دستگاه برتر برگزیده شد.
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از مرگ ۷ نفر دیگر در ایلام به دلیل ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی ایلام از پذیرش دانشجو در ۱۱رشته‌ در مختلف مقاطع کاردانی و کارشناسی در این مرکز خبر داد.
۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳
در سال ۲۰۲۱ صورت گرفت
بر اساس آخرین نتایج اعلام‌شده از سوی نظام رتبه‌بندی وبومتریکس در جولای ۲۰۲۱، دانشگاه ایلام با ۳۸ پله ارتقا، رتبه ۳۰۴۲ جهانی و ۷۶ کشوری را کسب کرد.
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
بر اساس سوابق تحصیلی؛
دانشگاه آزاد ایلام برای نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در مقطع کارشناسی ناپیوسته، بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می‌پذیرد.
۲۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
رمان «هادی» تألیف محمدرضا هوری دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه ایلام، در اولین جشنواره کشوری معلمان مؤلف بعنوان اثر شایسته تقدیر شناخته شد.
۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
قابل توجه دانشجویان؛
اداره کل امور آموزشی دانشگاه ایلام در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دانشجویان متقاضی شرکت در ترم تابستان سال ۱۴۰۰ این دانشگاه از ۲۶ تیرماه می‌توانند با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان اقدام به انتخاب واحد کنند.
۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
در کارگروه اخلاق در پژوهش؛
دانشگاه ایلام با هدف نظارت اخلاقی بر پژوهش‌های زیست پزشکی و حفظ بالاترین استاندارد‌های کیفی اخلاق در پژوهش، موفق شد با دریافت مجوز از کمیته ملی اخلاق در پژوهش، این کارگروه را در دانشگاه تشکیل دهد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار