اقتصادی - اقتصاد بین‌الملل
اقتصاد بین‌الملل
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۳
گفته می‌شود حجم نفت انبار شده در بزرگ‌ترین محل ذخیره‌سازی نفت در آمریکا به سرعت در حال کاهش است.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱
بانک مورگان استنلی:
بانک آمریکایی مورگان استنلی پیش بینی کرد که ایلان ماسک به زودی می تواند اولین تریلیونر جهان شود چرا که سهام شرکت هایی که توسط این تاجر اداره می شوند، مانند تسلا و اسپیس ایکس، به سرعت در حال رشد هستند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
افزایش شدید قیمت گندم در بازار‌های جهانی زنگ هشدار به مسئولان داخلی است تا بیشتر به تولید محصولات استراتژیک از جمله گندم توجه کنند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷
وزیر انرژی ترکیه اعلام کرد: برای واردات ۱۱ میلیارد مترمکعب گاز از طریق خط لوله باکو ـ تفلیس - ارزروم تا پایان سال ۲۰۲۴ با آذربایجان امضا کرده است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز چهارشنبه در حالی افزایش یافت که اقتصاددانان پیش‌بینی کردند فدرال‌رزرو آمریکا فعلاً نرخ بهره خود را افزایش نخواهد داد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
معاون وزارت امورخارجه روسیه اعلام کرد که مسکو می‌خواهد به سیاست خود در کنار گذاشتن دلار از اقتصاد این کشور ادامه دهد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
معاون وزارت امورخارجه روسیه اعلام کرد که مسکو می‌خواهد به سیاست خود در کنار گذاشتن دلار از اقتصاد این کشور ادامه دهد.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
در پی آشفتگی بازار انرژی در اروپا قیمت سوخت در آلمان بیشترین رقم تاریخی خود را ثبت کرد، مردم برای خرید سوخت ارزان مجبورند به کشور همسایه هجوم ببرند.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
اداره ملی آمار چین گزارش جدید خود را منتشر کرد که نشان می‌داد رشد اقتصادی این کشور در سه ماهه سوم امسال تحت تأثیر رشد کمتر از انتظار فعالیت‌های صنعتی چین در ماه سپتامبر به ۴.۹ درصد رسید.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
داده‌های جدید دانشگاه کمبریج که این هفته منتشر شد نشان می‌دهد روسیه به سومین استخراج‌کننده بزرگ بیت‌کوین در جهان تبدیل شده است.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
قیمت هر تن آلومینیوم برای اولین بار از سال ۲۰۰۸ تا کنون از ۳٫۲۰۰ دلار گذشت تا رشد این ماه خود را به بیش از ۱۲ درصد برساند.
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
وزیر دارایی کره جنوبی و آمریکا توافق کردند تا در زمینه دارایی‌های بلوکه شده ایران در سئول همکاری کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار