استان‌ها - مرکزی
مرکزی
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تفرش از راه‌اندازی آزمایشگاه آنالیز مواد برای ارائه خدمات به دانشگاهیان، پژوهشگران و صنایع استان مرکزی و کشور در این دانشگاه خبر داد.
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
رنجبر:
فعال کارگری هپکو گفت: هپکو می‌تواند حداقل ۵۰ درصد نیاز معادن را پوشش دهد اما معادن هیچ اراده‌ای برای خرید از هپکو ندارند.
۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
با مشارکت خیر دانشگاهی؛
رصدخانه‌ای در دانشگاه اراک با مشارکت یک خیر دانشگاهی در حال ساخت است که احداث ساختمان آن تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
فعال کارگری هپکو گفت: با اینکه بار‌ها اعلام کرده ایم هپکو توان تولید دستگاه‌ها و ماشین آلات راهسازی و معدنی را دارد، اما همچنان واردات این محصولات با لابی‌گری دلالان ادامه دارد.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
براساس آخرین رتبه‌بندی تایمز؛
دانشگاه اراک در آخرین رتبه بندی موسسه تایمز بین ۸۰۰ دانشگاه برتر جهان در حوزه فنی و مهندسی قرار گرفت.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۶
استاندار مرکزی با بیان اینکه هپکو روز‌های سختی را گذراند، گفت: تامین اجتماعی ۶۰ هزار میلیارد ریال بدهی شرکت را پذیرفت.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
مدیرعامل شرکت هپکو گفت: ۱۰۰ قرارداد به ارزش ۱۲۰۰ میلیارد تومان در هپکو منعقد شده است.
۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
نشست روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی اراک و دانشگاه دمشق با هدف توسعه همکاری‌های بین المللی و راه‌های بررسی تفاهم نامه همکاری برگزار شد.
۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹
پژوهش فناورانه با عنوان «تقویت مواد کامپوزیت با استفاده از نخ‌های نانولیفی» که به همت محققان دانشگاه تفرش انجام شد، در اداره ثبت اختراعات آمریکا به ثبت رسید.
۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
انتخابات شورای اسلامی کار هپکو برگزار شد و سیدامیر میرناصری، فعال کارگری با اخذ ۳۹۴ رأی در صدر فهرست منتخبان قرار گرفت.
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
مدیریت امور خوابگاه‌های دانشگاه اراک در اطلاعیه‌ای از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه خواسته برای اسکان در خوابگاه‌های دانشجویی تا ۹ مهر ثبت نام خود را انجام دهند.
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۹
گزارش |
هفته اول یا دوم مهر انتخابات شورای اسلامی کار در هپکو پس از تأخیری چند ماهه برگزار می‌شود، اما سوال اینجاست که چرا مسئولان امنیتی استان مرکزی از ایجاد فضایی شفاف برای انتخابات جلوگیری کردند؟
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار