استان‌ها - مرکزی
مرکزی
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴
گزارش |
نیروگاه شازند امسال زودتر از سال‌های گذشته استفاده از سوخت گاز را کنار گذاشته و به مازوت سوزی روی آورده است و همین دلیل باعث شده هوای اراک زودتر از قبل، تیره و تار شود.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸
معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم گفت: پردیس علم و فناوری دانشگاه اراک باید هرچه زودتر شکل بگیرد.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: طرح نهال‌کاری، مراقبت و آبیاری در ۱۱۰ هکتار از زمین‌های جنوب کویر میقان اراک با همکاری شرکت املاح معدنی ایران اجرا شد.
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
در اطلاعیه‌ای مطرح شد
روابط عمومی دانشگاه اراک در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که همزمان با برگزاری اولین بازی تیم ملی کشورمان در جام جهانی، کلاس‌های درسی این دانشگاه،۳۰ آبان، از ساعت ۱۴:۳۰ تعطیل خواهد بود.
۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵
داداش‌پور در دانشگاه تفرش:
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: توسعه و ساخت خوابگاه متاهلی از اولویت‌های وزارت علوم است و در جهت تحقق این امر تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.
۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
با حضور داداش‌پور؛
کلنگ ۴ طرح عمرانی دانشگاه صنعتی اراک با حضور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان به زمین زده شد.
۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
گزارش |
فعالیت معدن دالی هنوز در هاله‌ای از ابهام است که آیا می‌تواند مولفه‌های محیط زیستی را رعایت کند یا نه؛ با این حال چند سالی است تقابل معدن داران با مردم آغاز شده و منطقه با چالش‌هایی مواجه است.
۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تفرش و اداره کل فنی و حرفه‌ای استان مرکزی در راستای اجرای طرح ملی «توانمند سازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال» امضا شد.
۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی با تأکید بر لزوم تقویت بُعد علمی و دانش بنیانی بسیج گفت: بسیج در همه عرصه‌ها پیشگام بوده و باید در حوزه علمی و دانش بنیانی نیز گام‌های بلندی بردارد.
۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
استاندار مرکزی:
استاندار مرکزی با اشاره به وجود ۴۸۰ هزار هکتار اراضی بیابانی، نیمه بیابانی و کویری در این استان گفت: باید با همکاری منابع طبیعی و شرکت‌ها از بیابان زایی در این منطقه جلوگیری شود.
۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه:
سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: برای ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی جایگزین بیمارستان شهید مدرس ساوه که در حال احداث است، به تامین مبلغی بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان نیاز دارد.
۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
مدیر پروژه قطعات معدنی ماشین آلات هپکو گفت: باکت شاول ۲۱۰۰ توسط هپکو ساخته و به معادن عرضه شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار