اقتصادی - ارتباطات
ارتباطات
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
مدیر روابط عمومی شورای رقابت گفت: درج مبالغ اضافی در قبوض تلفن ثابت توسط شرکت مخابرات ایران و اخذ آن از مشترکین، ارتکاب رویه ضد رقابتی است که علیرغم رای شورای رقابت، همچنان ادامه دارد.
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹
شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: سازمان‌ها و مؤسسات دولتی به‌جای استفاده ابزاری و غیرحرفه‌ای از رسانه‌ها، نسبت به پرداخت بدهی تلفن‌های خود اقدام نمایند و در صورت نیاز مسائل مطروحه را از کانال‌های مخابراتی دنبال نمایند.
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: ماهواره مخابراتی ناهید ۱ به زودی پرتاب می‌شود.
۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹
وضعیت اینترنت ایران بر اساس شاخص‌های سایت «اسپیدتست»:
بررسی وضعیت اینترنت ایران توسط سایت اسپیدتست نشان می‌دهد در ماه اکتبر، «میانه» سرعت اینترنت همراه هشت رتبه و اینترنت ثابت ۶ رتبه افزایش داشته و همچنین «میانگین» سرعت اینترنت همراه ۶ رتبه افزایش و اینترنت ثابت ۲ رتبه کاهش پیدا کرده است.
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۵
زارع‌پور خبر داد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: توجه به مناطق روستایی و تامین زیرساخت لازم برای روستاییان جزو اولویت‌های دولت سیزدهم است. اکنون ۸۷ روستا‌های بالای بیست خانوار کشور به شبکه متصل شده است.
۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه سفر خود به کره جنوبی با دبیرکل کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد برای آسیا و اقیانوسیه، موسوم به «اسکاپ»، دیدار و گفتگو کرد.
۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۰
روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات:
روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: انتشار غیر حرفه‌ای و ناقص مصاحبه و گفت‌وگو‌های غیررسمی معاون فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران، موجب سوءبرداشت شده است.
۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۷
زارع پور مطرح کرد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با نگاه دولت راهبردی دولت به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: اگر این بخش تقویت شود بستر توسعه و پیشرفت کشور نیز فراهم می‌شود.
۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷
شب گذشته آپدیت یا به‌روزرسانی جدید توئیتر در اپ‌استور قرار گرفت و کاربرانی که می‌خواهند در کنار نام خود تیک آبی داشته باشند باید ماهانه ۷.۹۹ دلار پول پرداخت کنند.
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۴
جبران عقب‌ماندگی در حوزه ارتباطات ثابت و دستیابی به اینترنت با سرعت بالا، با ایجاد پوشش فیبرنوری میسر می‌شود. اکنون بیش از یک میلیون و ۸۶۵ هزار پوشش فیبرنوری ایجاد شده است.
۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
در نشست خبری وزارت ارتباطات مطرح شد
وزیر ارتباطات گفت: در پلتفرم‌های داخلی خدمات متنوع پرداخت را خواهیم داشت و بانک مرکزی پذیرفته تا زیرساخت لازم را برای راه اندازی این امکان فراهم کند.
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع مدیران ICT استانی با اشاره به اینکه اقدامات بسیاری در یک سال گذشته انجام شده، از مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان‌ها خواست نسبت به تبیین این اقدامات برای مردم و مسوولان تلاش کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار