اقتصادی - ارتباطات
ارتباطات
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
وزیر ارتباطات گفت: عزم و اراده دولت سیزدهم بر این است که حوزه فضایی را به طور جدی دنبال کند تا برخی عقب‌ماندگی‌ها به سرعت جبران شود.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳
بسته‌های اینترنت هدیه اساتید، معلمان، دانشجویان و طلاب که دارای سیمکارت همراه اول هستند، فعال شد.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
وزیر ارتباطات گفت: ما در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تلاش می‌کنیم ظرفیتی را ایجاد کنیم تا تبادلات الکترونیکی بین دستگاه‌ها تسهیل شود که ساز و کارهای اجرایی آن در حال تدوین است.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با همتای آذربایجانی و ترکیه‌ای خود بر لزوم همکاری‌های دو جانبه و چند جانبه در فناوری اطلاعات تاکید کرد.
۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
ادوارد اسنودن، افشاگر بزرگ اسناد محرمانه آمریکا نوشت: در یک روز درخشان، فیس بوک و اینستاگرام به صورت اسرارآمیزی به حالت آفلاین در آمدند و جهان به مکان سالم‌تری تبدیل شده است.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
با دریافت شکایات مردمی از کیفیت شبکه ارتباطی در برخی از نقاط کشور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دستور بررسی سریع این موضوع را صادر کرد.
۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸
​وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با مدیران سازمان فضایی کشور، صنعت فضایی را یکی از عرصه‌های اقتدار آفرین برای کشور و امیدآفرین در میان مردم دانست.
۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
رئیس‌کل دیوان محاسبات کشور در نامه‌ای به وزیر ارتباطات وی را در جریان احکام قانونی تحقق‌نیفتاده در این وزارتخانه قرار داد.
۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
دبیرستان پسرانۀ ایرانسل در شهرستان سیل‌زدۀ گمیشان در استان گلستان، رسماً افتتاح شد و دانش‌آموزان امروز، پیش‌برندگان توسعۀ فردا هستند.
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳
ثبت نام اینترنت رایگان معلمان، دانش‌آموزان، اساتید، دانشجویان و طلاب در سایت https://ictgifts.ir/ آغاز شد.
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
وزیر ارتباطات با انتقاد از توسعه نامتوازن اینترنت ثابت و همراه در کشور گفت: باید در دوره جدید هم توسعه دسترسی همراه و هم ثابت مورد توجه جدی قرار گیرد و در عین حال نگاه و توجه ویژه‌ای به توسعه دسترسی ثابت از طریق فیبرنوری به منازل و بنگاه‌ها صورت گیرد.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱
همزمان با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰ و با هدف تسهیل آموزش از راه دور، شاتل موبایل ضمن عرضه بسته‌های ویژه آغاز سال تحصیلی، استفاده از سامانه شاد (شبکه آموزشی دانش آموزان) را برای تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های خود، رایگان کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار