کد خبر :576060
بدهی‌های شهرداری بطور کامل تعیین تکلیف شد
معاون مالی و اقتصادی شهری شهرداری تهران با تاکید بر اینکه پرداخت دیون پیمانکاران در اولویت برنامه های مدیریت شهری قرار دارد، تاکید کرد: با برنامه ریزی دقیق و منظم توانسته ایم میزان بدهی ها را به صورت کامل تعیین تکلیف کنیم.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو، قدرت گودرزی افزود: برنامه ای مدون و با توجه به ساختارها و منابعی که در اختیار داریم تمام توان خود را بکارخواهیم بست تا بتوانیم تا پایان امسال بخشی از دیون پیمانکاران را که قابل پرداخت است ، تسویه کنیم.


وی با اشاره به اینکه پرداخت دیون یکی از مهمترین دغدغه های شهرداری تهران است تصریح کرد: باید در خصوص بدهی های مدیریت شهری به نهادهای دولتی هم بگویم که قالب بدهی در این بخش مربوط به بیمه و مالیات است البته میزان بدهی ها و نحوه پرداخت کاملا مشخص شده است.


معاون مالی و اقتصادی شهری شهرداری تهران افتتاح صدها پروژه زیرساختی بزرگراه ها ، تونل ها ، خطوط مختلف مترو ، پارک ها، افزایش ایستگاه های آتش نشانی، راه اندازی شهر آفتاب، گسترش خطوط اتوبوس های تندرو و ... را تنها گوشه ای از اقدامات شهرداری تهران در دوره اخیر بر شمرد.


گودرزی تاکید کرد: طرح های عمرانی، فرهنگی و ترافیکی که در این 11 سال در مجموعه مدیریت شهری تهران برنامه ریزی و سپس عملیاتی شده ، در تاریخ بلدیه پایتخت بی نظیر است.

 

منبع: صدا و سیما