۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲
ابتکار شهید سلیمانی در جذب سربازان به قرآن/ آیه‌ای که حاج قاسم هنگام تلاوت آن به‌شدت گریست
سردار سلیمانی دورانی که فرمانده لشکر ثارالله کرمان بودند دستور دادند هر سربازی که جزء ۳۰ قرآن را حفظ کند، ۲۰ روز مرخصی تشویقی به او تعلق پیدا کند.
۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
حاج قاسم می‌گفت اگر «ابوحامد» همراه شماست، موفق می‌شوید/ بی قراری ما تا گرفتن انتقام سخت ادامه دارد
همسر فرمانده فاطمیون می‌گوید: فقدان شهید سلیمانی برای همه بسیار سنگین بود. فرزندان شهدا بعد از شهادت حاج قاسم دوباره یتیم شدند.
۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
راز توجه ویژه حاج قاسم سلیمانی به سامرا
برادر شهید سلیمانی در گفت‌وگویی مطرح کرد؛
سهراب سلیمانی گفت: اعتقاد حاج قاسم این بود که مهمان‌های سامرا، مهمان‌های آقا امام زمان (عج) هستند. مگر می‌شود آدم به مهمانی خانه‌ای برود و صاحبخانه نباشد؟ امکان ندارد.
۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
اقدام مهدوی‌کیا دهن‌کجی بود/ فدراسیون فوتبال نیز در این ماجرا مقصر است
واعظ‌ آشتیانی:
قائم‌مقام اسبق سازمان تربیت بدنی با بیان اینکه حضور مهدوی‌کیا در مسابقه ستارگان جهان و ستارگان عرب با حضور یک مربی اسرائیلی از نظر من یک دهن‌کجی بود گفت: فدراسیون فوتبال به دلیل نداشتن هنر مدیریت در این ماجرا کم‌تقصیر نیست.
۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
باید با ورزشکاری که لباس منقش به پرچم صهیونیست‌ها به‌تن کرده برخورد شود
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باید با ورزشکاری که با لباس منقوش به پرچم رژیم صهیونیستی در مسابقه فوتبال حاضر شده برخورد قانونی لازم صورت گیرد؛ چراکه اقدام وی خیانت به ملت ایران است.
۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
ترافیک فوق سنگین در ورودی‌های شرقی پایتخت
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به ترافیک سنگین در محور هراز، گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور قدیم جاجرود و آزادراه تهران_پردیس سنگین و با پس زدگی بار ترافیکی مواجه هستیم.
۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
جزئیات بازدید نمایندگان مردم تهران در مجلس از منطقه کهریزک
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به بازدید اعضای این مجمع از منطقه کهریزک گفت: در جریان این بازدید از پروژه‌های مختلف کهریزک بازدید کردیم و برای رفع مشکلات مردم منطقه برنامه‌ریزی شد.
۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
حفظ وحدت در این دوران از واجبات است
مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب:
عبدالسلام کریمی گفت: در این جهان وانفسا که هر کس به نوعی می‌خواهد به ما ضربه بزند نباید با بیان برخی مطالب ابزار دست دشمن شد و دشمن را خوشحال کرد.
۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
واکنش بازدیدکنندگان به ضعف غرفه ایران در نمایشگاه اکسپوی دبی/ناامید و خشمگین شدیم
وضعیت نامناسب پاویون ایران در نمایشگاه اکسپو دبی، منجر به اعتراض هموطنانی شد که از نمایشگاه بازدید کرده‌اند.
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
خاطره‌ای از پیشنهاد مهم آیت‌الله شهید سعیدی و طالقانی به جنبش‌های دانشجویی
آیت‌الله سعیدی که یک سال بعد در شکنجه گاه ساواک به شهادت رسید، در ادامه فرمودند؛ «جنبش دانشجویی باید هدف مقدس و نجات‌بخشی را دنبال کند» و تاکید کردند که «راه نجات از شرّ آمریکا و رژیم شاه پیوستن به نهضت حضرت آیت‌الله خمینی است».
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
پیش‌نویس مذاکرات پیشین وین، برجام را نقض می‌کرد
خوش‌چشم:
در دور جدید مذاکرات یکی از روش‌های خوب تیم مذاکره‌کننده ایران این است که آن‌ها به جای درآمیختن مباحث باهم، سعی دارند مباحث را براساس اولویت، وزن، ارزش، اهمیت و ترتیب زمانی دسته‌بندی کنند.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۰
امروز چه روزی است؟!
یادداشت حسین شریعتمداری؛
شریعتمداری با بیان اینکه روز دوشنبه مذاکرات متوقف شده وین درحالی از سر گرفته می‌شود که روزهای هفتم و هشتم آذرماه به ترتیب با سالگرد ترور و شهادت دو تن از دانشمندان بزرگ هسته‌ای کشورمان، شهید مجید شهریاری و شهید محسن فخری‌زاده همزمان است، نوشت: تیم هسته‌ای کشورمان نباید فراموش کند که با چه گرگ‌های درنده‌ای رو‌به‌روست.
۱۲بعدی