خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
بهادری خبر داد؛

پرداخت وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان بدون ضامن شد

سخنگوی دولت با اشاره به دستورات پنج‌گانه امروز رییس‌جمهور برای اصلاح مقررات بانکی در جهت پرداخت آسان تسهیلات به مردم گفت: احتمالاً نوع وثیقه‌گذاری وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان تغییر خواهد کرد.
نرجس سلیمانی:

شهید سلیمانی اگر نظامی نبود کشاورز می‌شد

دختر سردار سلیمانی گفت: هر کدام از فرزندان و مردم اگر موضوعی از حاج قاسم را درک کردند وظیفه دارند در اطرافیانشان گسترش دهند. هر کدام از شما راوی مکتب هستید و خودتان می‌توانید آدم‌های دیگری را هدایت کنید.
در آیین اختتامیه جشنواره «ترجمان فتح»؛

سردار نقدی: دشمنان جنایت‌های دولتمردان خود را سانسور می‌کنند اما از «کاه» مشکلات انقلاب «کوه» می‌سازند / تفکر نئولیبرالیسم خریداری ندارد

معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: دشمنان جنایت‌های دولتمردان خودرا سانسور می‌کنند، اما بار‌ها از کاه، کوه ساختند و کوچک‌ترین اتفاق در ایران اسلامی را بزرگ جلوه دادند.
در جلسه شورای عالی قوه قضائیه مطرح شد

اژه‌ای: بنای قوه قضاییه در حاشیه رود چالوس باید تخریب شود

رئیس دستگاه قضا گفت: من به رئیس دادگستری استان البرز تأکید کردم پس از اخذ نظرکارشناسی محیط زیست اولین ساخت و سازی که باید در حاشیه رودخانه چالوس قلع و قمع شود بنای مربوط به قوه قضائیه است.

نوری: دانش آموزانی که دز دوم را نزده‌اند پیامک دریافت خواهند کرد

وزیر آموزش و پرورش گفت: برای همکارانی که دز سوم واکسن خود را دریافت نکرده‌اند و دانش آموزانی که دز دوم واکسن را دریافت نکرده‌اند، پیامک خواهد رفت و این افراد می‌توانند با همکاری شهرداری به مراکز خلوت مراجعه و واکسن دریافت کنند.
ستاری در نمایشگاه بین‌المللی تهران:

تصویب قانون جهش تولید دانش بنیان برای ۱۵ سال آینده یادگار می‌ماند/ فروش محصولات نانویی تا پایان سال به ۲۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: سال گذشته فروش محصولات نانویی در کشور ۴۰۰۰ میلیارد تومان بوده و امسال این رقم به حدود ۱۲ میلیارد تومان افزایش یافته و امیدواریم که تا پایان سال به بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان برسد.
مقدسیان در گفتگو با دانشجو؛

جشنواره فیلم فجر عقب‌تر از سوگیری و شکل دهی به سینمای ایران / سیمرغ‌های فرمایشی نتیجه بی‌هویتی هستند + فیلم

یک روزنامه‌نگار و منتقد سینما گفت: جشنواره فیلم فجر کاملا منعطف است. نه به معنی مثبت بلکه به صورتی بی‌شکل و بی‌هویت، هر روز به شکلی در می‌آید اما در نهایت وقتی به چهل دوره این جشنواره نگاه می‌کنید، نمی‌توانید متر و معیار مشخصی برای برگزاری آن در نظر بگیرید.
مادران تنها ۶| مسیر حضور زنان در جامعه؛

ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی

روز‌های قرنطینه، روز‌های رکورد شکنی حضور و فعالیت ما در فضای مجازی بود. زندگی و کار ما با این فضا تنیده شده و این موضوع فرصتی را در اختیار زنان گذاشت تا در فضای مجازی کسب و کار خود را راه بیندازند.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی