خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ السبت ٣٠ رمضان ١٤٣٨ Saturday, June 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت
۱۳۹۵/۵/۱۶ - ۱۰:۰۲
برگزاری نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی از ۲۳ مرداد
سی و سومین نشست سراسری اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی با شعار « عدالت، سخت‌ترین آرمان» از ۲۳ تا ۲۸ مرداد، در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
SNN
SNN
SNN
SNN

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سی و سومین نشست سراسری اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی با عنوان «مهندس محمدجواد جلال‌فرد» از ۲۳ تا ۲۸ مرداد، در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

 

بنابراین گزارش این نشست با شعار «عدالت، سخت‌ترین آرمان» برگزار می‌شود و در این نشست از مدیران دولت‌های گذشته که تجربه اجرایی تلاش جهت تامین عدالت اجتماعی داشته‌اند نیز، دعوت شده است.

 

همچنین در این نشست از یکی از مجموعه‌های تحت نظر مقام معظم رهبری در قالب یک تور بازدید خواهد شد و سوالات، ابهامات و مطالبات از چنین دستگاههایی مطرح خواهد شد.

 

نشست تابستانه جنبش عدالتخواه دانشجویی همچون نشست‌های دیگر این اتحادیه با رویکرد آموزشی خواهد بود و از اساتید و فارغ‌التحصیلان جنبش عدالتخواه دانشجویی جهت حضور در این نشست دعوت شده است.

 

لازم به ذکر است، انتخابات شورای مرکزی جدید جنبش عدالتخواه دانشجویی نیز در روز پایانی این نشست برگزار می‌شود و اعضای شورای عمومی این اتحادیه دانشجویی از سراسر کشور، به کاندیداهای مورد نظر خود رای می‌دهند.