خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ الاثنين ٢٩ جمادى الثانية ١٤٣٨ Monday, March 27, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > آذربايجان غربي

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۰:۳۰

دفاع از حقوق هسته‌ای با بتن ریزی راکتور هسته‌ای عملا لگدمال شد SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: دفاع از حقوق هسته‌ای که از شعارهای روحانی بود، با بتن ریزی راکتور هسته‌ای عملا لگدمال شد و قرارداد fatf نیز چشمه دیگری از وعده‌های پوشالی دولت مبنی بر مستقل شدن بانک مرکزی بود.
۱۳۹۶/۱/۲ - ۱۰:۵۵

دولتی پیشرفت می‌کند که از انتقادهای سازنده استقبال کند SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه گفت: دولتی می‌تواند پیشرفت کند و به جلو برود که از انتقادهای سازنده استقبال و در جهت رفع ایرادات تلاش کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۰

در سال اقتصاد مقاومتی از دستگاه‌های دولتی اقدامی جز تعطیلی کارخانه‌ها ندیدیم SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: سال اقتصاد مقاومتی با محوریت اقدام و عمل به پایان رسید؛ ولی از دستگاه‌های دولتی و بخصوص صنعت و معدن اقدامی جز واردات و ذبح کارخانه‌ها و کارگاه‌های داخلی ندیدیم.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۰

دولت در مدت مدیریتش عملکرد مطلوب و قابل قبولی نداشته‌است SNN

دبیر سابق تشکل جامعه اسلامی دانشگاه ارومیه گفت: دولت در طی این سه سال و چند ماه عملکرد مطلوب و قابل قبولی نداشته است و گواهش ادعاهای ملت، طبقه کارگر و اقشار مختلف جامعه است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۷

نخستین کاروان راهیان‌نور دانشجویی دشتستان عازم مناطق جنگی جنوب شدSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد برازجان از اعزام کاروان راهیان‌نور بسیج دانشجویی این دانشگاه به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۵:۵۱

طرح«کافه کارآفرینی۲» در دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود SNN

دهمین رویداد طرح تحول کارآفرینانه برای دانشجویان باعنوان «کافه کارآفرینی۲» به همت مدیریت کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۷

اولین یادواره شهدای غواص آذربایجان غربی در ارومیه برگزار می‌شودSNN

رئیس دانشکده قاضی طباطبائی فنی و حرفه‌‌ای ارومیه گفت: دوم اسفندماه اولین یادواره شهدای غواص آذربایجان غربی که در عملیات کربلای ۴ و ۵ شرکت داشتند، با حضور مسئولین استانی و همچنین حضور سرداران دوران دفاع مقدس در مجتمع فرهنگی امام علی (ع) برگزار خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۱

اتوبوس دانشگاه علوم پزشكي اروميه در جاده سرو واژگون شدSNN

اتوبوس دانشگاه علوم پزشكي اروميه امروز در جاده سرو واژگون شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۵

مردم ایران نقش آمریکای جنایتکار را در حمایت بی‌حد از نظام پهلوی فراموش نمی‌کنندSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه در بیانیه‌ای به مناسبت ۲۲ بهمن اعلام کرد: بی‌شک، مردم ایران هیچ‌گاه نقش آمریکای جنایتکار را در حمایت بی‌حد از نظام پهلوی و پشتیبانی از ریختن خون جوانان این مملکت را به فراموشی نسپرده و همیشه آمریکای خائن را مصداق اتم استکبار خوانده و از مبارزه با آن دست نخواهند کشید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۰

دانشگاه ارومیه در ردیف موثرترین دانشگاه‌های جهان قرار گرفت SNN

براساس گزارش پایگاه استنادی جهان اسلام، دانشگاه ارومیه برای دومین‌بار در سه سال گذشته به همراه ۴۳ دانشگاه دیگر از ایران در ردیف موثرترین دانشگاه‌های جهان قرار گرفته است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۲

دیدار مسئولین دانشگاه ارومیه با خانواده معزز شهدا SNN

به مناسبت ایام الله دهه فجر، در راستای تکریم مقام شامخ خانواده معظم شاهد، مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران دانشگاه، مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگران، روسای دانشکده ادبیات و کشاورزی و هیأت همراه، روز گذشته ۱۸ بهمن ماه جاری با خانواده شهیدان عربعلی جعفر پور و علی زینالی دیدار کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۰

تریبون آزاد « عفاف و حجاب» در دانشگاه پیام‌نور ماکو در حال برگزاری است SNN

تریبون آزاد با موضوع «عفاف و حجاب» در دانشگاه پیام‌نور ماکو در حال برگزاری است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۶

مسئولین یکبار دیگر باید وصیتنامه امام راحل و اهداف انقلاب را مطالعه کنند SNN

مسولین یکبار دیگر باید وصیتنامه امام راحل و اهداف انقلاب را مطالعه کنند تا برایشان کاملا روشن شود که وظیفه آنها در این نظام چیست و چگونه باید عمل کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۸

دانشجویان برای انتخاب واحد حتما باید تسویه مالی را انجام دهند SNN

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه گفت: سیستم آموزش سماء دانشگاه در انحصار شرکت سماء می‌باشد و در اختیار دانشگاه و معاونت آموزشی نیست؛ اما با وجود این عملکرد سایت نسبت به ترم‌های گذشته بهتر بوده است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۰

هم‌نوایی اردوی راهیان‌نور بسیج دانشجویی آذربایجان غربی با شعار «من انقلابی‌ام»SNN

مسئول راهیان‌نور بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی از هم‌نوایی اردوی راهیان‌نورآذربایجان غربی با شعار «من انقلابی‌ام» امسال خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۶

کرسی آزاداندیشی در دانشگاه پیام‌نور ارومیه برگزار می‌شودSNN

کرسی آزاداندیشی با موضوع «آیا انقلاب برای من کاری کرده است یا نه و متقابلا آیا من برای انقلاب کاری کرده‌ام یا نه؟» ی در دانشگاه پیام‌نور ارومیه برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۷

۱۵۰۰ نفر از دانشجویان آذربایجان غربی به مناطق جنگی اعزام می‌شوند SNN

مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی گفت: ۱۵۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان ۱۴ تا ۲۵ اسفندماه امسال به مناطق جنوب اعزام و از مناطق جنگی بازدید می‌کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۳:۲۲

خط قرمزهای اعضای انتخابی برای هیئت امنای دانشگاه آزاد مشخص باشد SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه گفت: اعضایی که از سوی این شورا انتخاب می‌شوند افرادی انقلابی و پیرو خط امام(ره) باشند و خط قرمزهایشان مشخص باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۲:۱۰

نامه اعتراضی تشکل‌های دانشجویی ارومیه به خرید اتوبوس‌های خارجی توسط شهرداری ارومیه SNN

تشکل‌های دانشجویی دلسوز و انقلابی استان آذربایجان غربی در اعتراض به خرید تعدادی اتوبوس درون شهری از خارج از کشور، توسط شهرداری ارومیه بیانیه‌ای صادر کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۱:۳۴

برگزاری چهاردهمین جشنواره فعالیت‌های برتر علمی دانشجویان در دانشگاه آزاد ارومیهSNN

مدیر علمی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی از برگزاری چهاردهمین جشنواره فعالیت‌های برتر علمی دانشجویان در ۱۷ بهمن ماه سال جاری در دانشگاه آزاد ارومیه خبرداد.