خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ الأربعاء ٤ شوّال ١٤٣٨ Wednesday, June 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > آذربايجان شرقي

۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۰:۲۵

اسرائیل در اثر اتحاد مسلمانان نابود می‌شودSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه تبریز به لزوم اتحاد مسلمانان برای نابودی رژیم اشغالگر قدس و حضور همه مسلمانان در راهپیمایی این روز بزرگ تاکید کرد.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۰۸:۲۵

ما از کمک نظامی علنی به فلسطین علیه رژیم اشغالگر قدس ابایی نداریمSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز خطاب به اسرائیل گفت: همانگونه که در جنگ ۳۳، ۲۲، ۵۱ و ۸ روزه به فلسطین و حزب الله لبنان کمک کردیم و موشک‌ها و راکت‌های دست چندم خود را در اختیار حماس و جریان مقاومت قرار دادیم، باز هم این کار را می‌کنیم.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۴:۳۰

آمادگی دانشگاهیان استان آذربایجان شرقی برای شرکت در راهپیمایی روز قدسSNN

ستاد برگزاری راهپیمایی روز قدس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز از آمادگی دانشگاهیان استان آذربایجان شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برای شرکت در راهپیمایی روز قدس خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۱:۴۸

اقتدار سپاه دشمن را از خواب بیدار کرد/ برخی از مسئولانِ سازشکار، منافع تابعیت خارجی‌شان را به تابعیت ایرانی‌شان ترجیح می‌دهند!SNN

نبی‌محمدی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز اقتدار سپاه در حمله موشکی به مواضع داعش در دیرالزور سوریه را برهم زننده خواب دشمن و حاوی پیغام عدم سازش ملت ایران با دشمنان دانست.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۲:۵۹

ضبط مستند بیماران نقص ایمنی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز SNN

مستند بیماران نقص ایمنی با همکاری کانون دانشجویی فیلم و کانون دانشجویی چترسبز در دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضبط شد.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۱:۵۷

تقطیع خوانی نهج البلاغه موجب تحریف می‌شود/ بعد از ۱۴۰۰سال کسی نتوانسته بود، اینچنین درس «امامت» و «عاشورا» را تحریف کند SNN

معاون دانشگاه قم گفت: حضرت امیرالمومنین(ع) به این دلیل مسئولیت حکومت را از خود دور و به فرد دیگری حواله می‌کردند که به آینده آن واقف بودند و می‌دانستند اکثریت مردم بازهم حضرت را همراهی نخواهند کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۵:۴۷

آیین «کوچه گردان عاشق» با حضور دانشگاهیان علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود SNN

دانشگاهیان عضو جمعیت امداد دانشجویی مردمی امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای سومین سال پیاپی در آیین «کوچه گردان عاشق»، اقلام مورد نیاز ۱۸۰ خانواده نیازمند را تأمین و به‌دستشان رساندند.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۳:۵۳

اظهارات و تفکرات امثال فرماندار آذرشهر باعث شد ما آتش به اختیار شویم SNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان شهید مدنی آذربایجان گفت: تفکرات و اظهارات توهین‌آمیز افرادی مثل الهیاری، فرماندار آذرشهر به مردم و منتقدین است که باعث شده رهبر انقلاب از تعداد کثیری از مدیران کشور ناامید شده و به ما جوانان فرمان آتش به اختیار بدهند.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۱:۴۱

احیاء شب ۲۱ ماه رمضان و برگزاری گردهمایی بسیجیان در علوم پزشکی تبریزSNN

مسئول بررسی و تحلیل سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از احیاء شب بیست و یک رمضان و برگزاری گردهمایی بسیجیان دانشگاه، قبل از مراسم احیاء در این دانشگاه خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۰:۳۰

دانشجویان تبریزی در ماه رمضان خون اهدا کردندSNN

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از اهدای خون دانشجویان تبریزی در ماه رمضان با حضور در پایگاه‌های انتقال خون سطح شهر خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۵:۴۵

فرار روبه جلوی فرماندار آذرشهر با توهین به مردمSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی در رابطه با توهین اخیر فرماندار این شهر به منتقدین دولت گفت: این حربه فرماندار آذرشهر است که به دلیل سرپوش گذاشتن به بی‌تدبیری‌ها و کم کاری‌های خودشان با فحاشی به مردم و داغدیدگان حادثه سیل فرار روبه جلو می‌کند.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۵:۳۰

عفت کلام و سعه صدر در رفتار، اندک لازمه تصدی پست نمایندگی عالی دولت در یک شهرستان استSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در نامه‌ای سرگشاده به وزیر کشور اعلام کرد: عفت کلام و سعه صدر در رفتار اندک لازمه تصدی پست نمایندگی عالی دولت در یک شهرستان است، صلاحیت نمایندگی دولتی که مفتخر به یدک کشیدن شعار تدبیرو امید است با اظهار نظرات عجولانه و متعصبانه و از روی خشم و کینه و نفرت سازگار نیست.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۰۹:۵۱

عملکرد شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد سند ۲۰۳۰ ضعیف بود/ مسئول محافظه‌کار، انقلابی نیستSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی تبریز از عملکرد ضعیف شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد سند ۲۰۳۰ انتقاد کرد و مسئول محافظه‌کار، ساکت، ترسو و محاسبه‌گر را غیر انقلابی خواند.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۵:۳۰

سند ۲۰۳۰ سنگ محکی برای شناختن بسیاری از مسئولان شدSNN

عباس‌نژاد، مسئول بررسی و تحلیل سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی تبریز سند ۲۰۳۰ را امتحان و آزمونی برای مسئولان آن دانست.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۹:۱۰

دعوت کانون خیریه چتر سبز دانشگاه علوم پزشکی تبریز از دانشگاهیان برای اهدای خونSNN

کانون خیریه چتر سبز دانشگاه علوم پزشکی تبریز با همکاری مدیریت امور فرهنگی دانشگاه، دانشگاهیان را به اهدای خون در ماه مبارک رمضان دعوت کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۹:۰۰

شعار آزادی روحانی در انتخابات با دیدار گزینشی با دانشجویان در تناقض استSNN

مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی تبریز از روحانی به عنوان رئیس جمهوری که یک ماه پیش با شعار آزادی رای جمع کرد و امروز جلسات گزینشی با دانشجویان برگزار می‌کند، انتقاد کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۴:۱۳

دیدار گزینشی رئیس‌جمهور با دانشجویان ناشی از روحیه نقدناپذیری اوستSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه تبریز از دیدار گزینشی رئیس‌جمهور با دانشجویان در شب گذشته انتقاد کرد و آن را ناشی از روحیه نقدناپذیری او دانست.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۱:۴۴

مراسم احیای شب‌های قدر در دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار می‌شودSNN

مراسم احیای شب‌های قدر در مسجد پیامبر اعظم (ص) دانشگاه صنعتی سهند تبریز در شب‌های ۱۹ و ۲۱ و ۲۳ ماه رمضان برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۵:۳۹

گام اول دانشجویان برای گفتمان‌سازی انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها، خودسازی استSNN

کاظمی؛ دبیر جامعه اسلامی دانشگاه تبریز لازمه تحقق خواسته امام خامنه‌ای از دانشجویان انقلابی مبنی بر تحقق گفتمان انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها را خودسازی و ارتقاء دانش دانست.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۵:۳۲

ضیافت افطار در دانشگاه علوم‌پزشکی تبریزSNN

ضیافت افطار ویژه خواهران دانشگاه علوم پزشکی تبریز با همت مدیریت تعالی فرهنگی این دانشگاه برگزار شد.