خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ السبت ٣٠ رمضان ١٤٣٨ Saturday, June 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > سایر حوزه‌ها

۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۰:۵۰

دلیلی ندارد ایران صلح‌طلب آسیب‌پذیر باشدSNN

دبیر کل سازمان اسلامی دانشجویان ایران و دبیر اتحادیه دوم دانشگاه آزاد گفت: ایران دنبال صلح طلبی و آزادی است، ولی این دلیل نمی‌شود که آسیب‌پذیر باشد و اگر جایی به ایران لطمه‌ای وارد شود، ما جواب محکمی به آنها خواهیم داد.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۰:۱۰

روز قدس نشان دهنده حمایت از همه مسلمانان از فلسطین تا انگلیس استSNN

دبیر کل سازمان اسلامی دانشجویان ایران گفت: مردم در راهپیمایی روز قدس شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دهند و همه بدانند مردم ایران همیشه از هر مسلمانی از فلسطین تا آمریکا و انگلیس حمایت می‌کنند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۷:۴۵

روز قدس نماد مبارزه با غده سرطانی صهیونیست استSNN

فعال دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: روز قدس نماد مبارزه با غده سرطانی صهیونیست است و پشتوانه معرفتی دارد. اگر با اسراییل برخورد نشود کاندیداهای بعدی سایر کشورهای مسلمان خواهد بود.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۰:۳۵

تاکید رهبر انقلاب بر نقش‌آفرینی نخبگان در تحولات جامعه/ توجه به ظرفیت‌های بومی برای تدوین برنامه‌هاSNN

سرپرست بسیج اساتید کشور گفت: ضرورت دارد که تاکید رهبر معظم انقلاب بر نقش آفرینی جدی تر نخبگان در تحولات جامعه مورد توجه اساتید قرار بگیرد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۶:۱۸

اساتید در مواجهه با جنگ نرم نقش اساسی و جایگاه ممتاز فرماندهی دارند/ دانشگاه از صحنه‌های اصلی درگیری در مواجهه نرم با دشمن استSNN

بسیج اساتید کشور در بیانیه‌ای اعلام کرد: بسیج اساتید باور عمیق دارد اساتید در مواجهه با جنگ نرم نقش اساسی و جایگاه ممتاز فرماندهی را دارند و اگراین نقش به درستی انجام شود، توفیقات بیشماری نصیب خواهد شد.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۶:۵۸

داعش با هدف افزایش ضریب امنیت اسرائیل ایجاد شدSNN

سرپرست سازمان بسیج اساتید گفت: داعش با هدف افزایش ضریب امنیت اسرائیل ایجاد شد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۰:۲۸

وجدان‌های جهانی از آرمان قدس غافل نشوندSNN

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا در بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس تصریح کرد: روز جهانی قدس، برای ما نشانه‌ای است تا راه تمیز حق از باطل گم نشود و تلنگری است برای وجدان‌های جهانی تا از آرمان قدس غافل نشوند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۰۹:۴۱

دروازه‌های خونین برای انتقام از دشمنان باز شده استSNN

دانشجویان هوافضا در بیانیه‌ای پس از حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌های داعش در دیرالزور سوریه اعلام کردند: به دشمنان هشدار داده بودیم دروازه‌های جهنم را برای شما بازخواهیم کرد و اکنون این دروازه‌های خونین برای انتقام باز شده است؛ منتظر رویارویی با شما هستیم.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۵:۴۰

«آتش به اختیار» یعنی عدم آرام و قرار برای انجام وظایف در مسیر آرمان‌های اصلی انقلابSNN

تعبیر «آتش به اختیار» متناسب با مسئولیت یک افسر جوان در جنگ نرم است؛ یعنی عدم آرام و قرار برای انجام وظایف در مسیر آرمان‌های اصلی انقلاب اسلامی مانند اقدامات شهید چمران‌ها و باکری‌ها.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۴:۵۲

نصب طومار در اطراف نماز جمعه تهران توسط دانشجویان انقلابی صورت نگرفته استSNN

رئیس ستاد نماز جمعه تهران گفت: اتفاق اخیر که برخی رسانه‌ها از آن با عنوان طومار دانشجویان حزب‌اللهی در نماز جمعه تهران یاد می‌کنند، به هیچ‌وجه توسط دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی انقلابی نبوده است.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۳:۰۵

رهبرانقلاب با خطاب «دختر عزیزم» این دیدار را برایم ماندنی کرد/ واکنش ولایتی به سخنرانی نماینده دانشگاه آزاد SNN

نماینده نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد در دیدار رمضانیه رهبر معظم انقلاب با دانشجویان گفت: رهبر انقلاب در پاسخ به بخشی از حرف‌های من که در مورد انقلابی‌گری و جدی بودن دانشجویان در مبارزه بود ...
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۱:۴۱

دولت شرایط برابر را برای ایجاد رقابت بین محصولات داخلی و خارجی فراهم کندSNN

مدیر تولید شرکت اسنوا گفت: یکی از انتظاراتی که تولیدکنندگان از دولت دارند این است که حداقل شرایط برابر را برای ایجاد رقابت بین محصولات ساخت داخل و محصولات خارجی فراهم کند. 
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۵:۲۳

سند ۲۰۳۰ با قانون اساسی کشور تعارض جدی دارد/ لغو اجرای سند؛ مهم‌ترین مطالبه از رئیس‌جمهور SNN

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در بیانیه‌ای دو اشکال مهم و غیر قابل اغماض سند ۲۰۳۰ که سبب موضع‌گیری رهبری شد را، تشریح کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۲:۵۴

آتش به اختیار؛ یعنی عمل بی‌درنگ به تکلیفSNN

آتش به اختیار یعنی عمل بی‌درنگ به تکلیف در عرصه‌های مختلف آن؛ در واقع آتش به اختیار همان اصل تکلیف‌مداری است که در مکتب فکری امام خمینی (ره) بوده است.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۱:۲۶

اساتید دانشگاه ۳۱ خرداد با رهبر انقلاب دیدار می‌کنندSNN

سرپرست سازمان بسیج اساتید کشور گفت: اساتید بسیجی دانشگاه‌های سراسر کشور روز چهارشنبه، ۳۱ خرداد مصادف با ۲۶ رمضان با مقام معظم رهبری دیدار خواهند کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۸:۳۳

روایت مجری خبر سیما از دیدار دانشجویان با رهبر انقلابSNN

یک دفعه آقا وسط صحبت‌هایشان خطاب به دانشجویانی که برگه‌های شعارنوشته را مقابل ایشان و دوربین‌ها گرفته‌بودند، گفتند بچه‌ها اگر این برگه‌ها را گرفته اید که من بخوانم، من نمی‌توانم، چشم من سو ندارد و این فاصله را نمی بینم. و قند بود که در دل بچه ها آب می‌شد.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۶:۵۷

آتش به اختیار؛ حکم ویژه برای مأموریت ویژهSNN

عرصۀ مدیریت فرهنگی کشور با کلیدواژه «آتش به اختیار» از سوی مقام معظم رهبری، وارد دورۀ جدیدی شد.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۳:۰۷

خون شهدای مدافع حرم جبهه باطل را با شکست سنگینی مواجه می‌کندSNN

واحد علوم و تحقیقات در پی شهادت دانشجوی این دانشگاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: خون شهدای مدافع حرم، جبهه باطل را در هم پیچیده و اهداف شوم شیطان بزرگ در منطقه را با شکست سنگینی مواجه می‌کند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۱:۱۱

معضل تکنوکراتیزاسیون مدیرانSNN

تکنوکرات کیست؟ و از چه زمانی وارد بدنه حکومت شد؟ محمد عنایتی دانشجوی علوم سیاسی در یادداشتی به بررسی این موضوع پرداخته است.
۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۰:۵۴

چرا «آتش به اختیار»؟ SNN

محکومیت حمله دانشجویان به سفارت انگلیس و عربستان علی‌رغم اینکه بخشی از نیروهای مذهبی آن را انجام داده بودند یا محکومیت حرکت اعتراضی به سید حسن خمینی در ۱۴ خرداد ۸۹ و نیز حرکت تندی که نسبت به لاریجانی در ۲۲ بهمن یکی از سال‌ها در قم انجام شد