خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٥ جمادى الأولى ١٤٣٨ Tuesday, February 21, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > سایر حوزه‌ها

۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۰۳:۳۵

ابتذال دانش، دانشجویی و دانشگاه!SNN

وقتی از کتاب‌های درسی مدرسه تا واحدهای دانشگاهی هیچ کدام استاندارد نیست و جزوات بی سر و ته جای حکمت و معرفت را می‌گیرد، می‌فهمی فاجعه بزرگی در مملکت رخ داده؛ دانشگاه طبلی بوده توخالی، که بیهوده نوجوانی و جوانیت را به پایش ریخته‌ای.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۳:۱۷

کنگره کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود/ جذب بورسیه‌ها در دانشگاه با سنگ‌اندازی رو به روستSNN

کنگره کانون دانشگاهیان ایران اسلامی ۶ اسفندماه در تالار علامه امینی دانشگاه تهران با حضور عموم تشکل های اصولگرا و اصلاح طلب و سیاسیون و حتی کاندیداهای ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۵

مسئول انقلابی بر سر حق با دشمن معامله نمی‌کند/ هر شخص انقلابی لزوما انقلابی عمل نمی‌کندSNN

جانشین فرمانده دانشگاه امام حسین(ع)گفت: مسئول انقلابی بر سر حق معامله نمی‌کند و پای میز مذاکره با دشمنی که دستش به خون بسیاری از جوانان این مملکت آغشته شده، نمی‌رود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۸

می‌خواهند «زنده باد مخالف من» را به «زندانی باد سوال کننده از من» تبدیل کنندSNN

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: برخی از لزوم تصویب طرحی در مجلس سخن می‌گویند که امکان سوال پرسیدن را هم از مخالفشان می‌گیرند؛ همان ها که روزی شعارشان زنده باد مخالف من بود، در عمل به دنبال زندانی باد سوال کننده از من هستند! قاطعانه با تصویب آن مخالفیم.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۹

پرونده ربوده شدن احمد متوسلیان در سطح جهانی پیگیری شودSNN

جمعی از دفاتر تشکل‌های دانشجویی در نامه‌ای خطاب به حسین امیر عبداللهیان ضمن تاکید بر بررسی جهانی پرونده ربوده شدن ۴ دیپلمات ایرانی تصریح کردند: شرایطی را فراهم آورید تا به موضوع چهار دیپلمات در مقیاس جدی‌تری پرداخته شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۷

دعوت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمنSNN

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا طی بیانیه‌‌‌ای ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی ملت غیور و فهیم ایران را به آفرینش حماسه‌ای دیگر در ۲۲بهمن ۱۳۹۵ دعوت کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۲

دعوت ولایتی از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمنSNN

ولایتی، رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد با صدور بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن، از عموم مردم ایران برای حضور در راهپیمایی این ایام نورانی دعوت کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۲

دعوت سازمان بسیج اساتید از دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمنSNN

سازمان بسیج اساتید کشور در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن با صدور بیانیه‌ای، دانشگاهیان و اساتید را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۹

جبهه هماهنگی دانشجویان انقلابی اعلام موجودیت کردSNN

برخی فعالان دانشجویی برای هم‌افزایی جبهه دانشجویان انقلابی، تعمیق فکر و اندیشه دینی و انقلابی و ترویج گفتمان ناب انقلاب، «جبهه هماهنگی دانشجویان انقلابی» را تشکیل داده و در بیانیه‌ای اعلام موجودیت کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۹

«مناسبت‌بازی» در دهه فجر!SNN

هر برنامه‌ای با دهه فجر مناسبت ندارد؛ گرچه ما با برنامه‌های مختلف در این دهه مشکلی نداریم، اما آنچه ما را رنج می‌دهد «مناسبت‌سازی» و «مناسبت‌بازی» است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۶

نبود عنصر اسلامیت عامل شکست مشروطیت بودSNN

عضو حزب موتلفه با اشاره به نقش شیخ فضل الله نوری در جریان مشروطیت گفت: نبود عنصر اسلامیت از نقاط ضعف و عامل شکست مشروطیت بود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۴

اقدام رییس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا تعجب ندارد/ بسیجی یعنی کانون امیدبخشی به مردم و گره گشایی از کار ملتSNN

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: لازم نیست برخی احساساتی شوند که چرا رییس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا ما را به آن کشور راه نمی‌دهد و ویزا نمی‌دهد. کجای این جای تعجب دارد؟ کدام رییس جمهور امریکا با ایران خوب بوده است؟ اینها اصلا مهم نیست.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۳

میزان اثربخشی دانشگاه در جامعه را می‌توان در نهضت‌های تاریخ معاصر مشاهده کردSNN

سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا) در بیانیه‌ای نوشت: میزان اثربخشی دانشگاه در جامعه را می‌توان در نهضت‌های دینی و سیاسی تاریخ معاصر مشاهده کرد. در دوران پهلوی نیز این روند ادامه یافت و با پیروزی انقلاب اسلامی، جایگاه و تاثیرگذاری دانشگاه به اوج خود رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۴

آقای ترامپ؛ گویی نمی‏‌دانید پیام‏‌ها را برای چه کشوری ارسال می‌کنید!SNN

جمعی از دانشجویان هوافضای ایران در بیانیه‌ای با اشاره به رجزخوانی‏‌های اخیر ترامپ برای ملت ایران نوشت: «ایران با آتش بازی می‏کند»، «ما امروز رسماً به ایران اخطار می‏‌دهیم» پیام‏‌هایی است که رئیس جمهور تازه ‏وارد آمریکایی به عنوان هشدار به ملّت ایران اعلام کرده, گویی نمی‏‌داند این پیام‏‌ها را برای چه کشوری ارسال می‌کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۴

نورزیان‌عَلَم دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا شدSNN

در پنجاه و یکمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، شهاب نورزیان‌عَلَم از انجمن اسلامی دانشجویان کورک در ایرلند، به عنوان دبیر و مسئول تشکیلات این اتحادیه انتخاب شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۶

چالش‌های پیشین و پیش روی انقلاب اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی ایران بررسی می‌شودSNN

میزگرد بررسی «چالش‌های پیشین و پیش روی انقلاب اسلامی» دوشنبه، ۱۸ بهمن در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۴:۴۵

روحانیت منهای اسلام؛ مخرب‌ترین شکل نفوذ در حوزه‌های علمیهSNN

در مقطع کنونی پروژه نفوذ جدی‌تری خطر پیش روی کشور اسلامی ماست؛ نفوذ در بدنه حوزه علمیه و شکل‌گیری «روحانیت منهای اسلام» از مخرب‌ترین اشکال نفوذ محسوب می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۲

خاطره دانشجویی که سخنران اولین خوشامدگویی به امام(ره) شدSNN

پیشنهاد دادم که پسر شهید صادق امانی سخنران باشد؛ چون هم دانشجو و هم پسر اولین شهیدی بود که شاه او را در این قضایا اعدام کرد، ضمن اینکه امام(ره) خیلی نسبت به مرحوم شهید امانی محبت داشتند، بیان بالایی داشت و صدایش بلند و بعد هم مبارز و در صحنه بود. به همین علت من فکر می‌کردم، بهترین است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۰

جهان اسلام با فقدان سازمانی جهت رسیدگی به حقوق زنان روبرو استSNN

عضو شواری استانی مرکز دانشجویی حقوق بشر ایران گفت: امروز جهان اسلام نیازمند ایجاد سازمانی است که برخلاف دیدگاه فمنیستی نهادهای جامعه جهانی، به زن و حقوق حقه‌اش به عنوان یکی از دو طیف انسانی و بشری بپردازد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۸

سیاست فرار به جلوی ترامپSNN

فرمان اجرایی ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور اسلامی به آمریکا نوعی فرار به جلو و سرپوش نهادن به جنایت‌های این کشور است.