خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ السبت ٣٠ رمضان ١٤٣٨ Saturday, June 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > جنبش عدالتخواه دانشجویی

۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۵:۴۲

کسی مجبور نیست یک متن سانسور شده را در دیدار دانشجویی رهبرانقلاب قرائت کند SNN

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: کسی مجبور نیست که یک نطق سانسور شده را در دیدار دانشجویی رهبر انقلاب ایراد کند و واقعا اگر به این نتیجه می‌رسیدم که قرار است نطقم سانسور شود، در این جلسه شرکت نمی‌کردم.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۲۳:۴۸

دانشجوی مسلمان انقلابی علمدار مطالبات مردمی استSNN

نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در دیدار دانشجویان با مقام معظم رهبری با بیان اینکه دانشجوی حزب اللهی آرمان‌خواه حل مشکلات مردم را از اوجب واجبات دینی می‌داند، گفت: دانشجوی مسلمان انقلابی علمدار مطالبات مردمی است.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۵:۳۳

سرانجام معامله برد-برد با رهبر معظم انقلاب/ موضوع شفافیت اطلاعاتی در دیدار دانشجویی با رهبری پیگیری شودSNN

دبیر سابق جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: از رهبر انقلاب خواستم تا یک معامله برد بردی داشته باشم که رهبری خندیدند و گفتند چه، گفتم من قول بدهم تا سال دیگر ازدواج کنم و شما هم قول بدهید خطبه عقدم را خودتان بخوانید؛ که هر دو به قراردادی که بسته بودیم پایبند ماندیم.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۰:۵۱

مگر می‌شود برای برخورد با یک مفسد از برادرش اجازه گرفت؟SNN

نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: مردم آرمان‌ها را در مسئولان نمی‌بینند و این مسأله یک تذکر جدی به نهادها و مسئولان است که باید عملکرد خود را بازبینی کنند؛ مگر می‌شود برای برخورد با فردی که فساد کرده است از برادرش اجازه گرفت؟
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۴:۵۱

دعوت جنبش عدالتخواه از دانشجویان برای تدوین نطق دیدار با رهبریSNN

جنبش عدالتخواه دانشجویی در فراخوان سراسری، از دانشجویان دعوت کرد مطالب و سرفصل‌های پیشنهادی خود را جهت تدوین نطق نماینده جنبش عدالتخواه در دیدار با رهبر انقلاب ارائه کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۳:۲۱

مستند «خفه خون» صدای دادخواهی کارگران شرکت آلومینیوم المهدی استSNN

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در پی لغو متوالی اکران مستند «خفه خون» در شهر بندرعباس گفت: مستند «خفه خون» صدای دادخواهی کارگران شرکت آلومینیوم المهدی است.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۰:۳۵

دانشجویان متحصن اسفراینی گره کور تولید را پیدا کرده‌اند/ وزارت نفت به جای برخورد گازانبری پاسخ دهدSNN

دبیر کل جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: دانشجویان متحصن اسفراینی گره کور تولید در این شهرستان را پیدا کرده‌ و آن را به مطالبه ملی تبدیل کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۳

عدم راه‌اندازی سامانه‌ انتشار رای قضات به بهانه بودجه قابل پذیرش نیست/ جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تامین بودجهSNN

جمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه نوشت: قوه قضائیه مکلف بوده است تا پایان سال دوم برنامه، سامانه‌ای برخط برای انتشار رای قضات راه‌اندازی کند و عدم اجرای این امر به بهانه نبود بودجه، قابل پذیرش نیست.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۱

بنیاد شهید کارنامه موفقی در قبال بازماندگان دوران دفاع مقدس نداردSNN

عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: بنیاد شهید کارنامه موفقی در قبال بازماندگان دوران دفاع مقدس ندارد و در مواجهه با جانبازان و خانواده‌های شهیدان کرامت‌های انسانی را در مراعات نمی‌کند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۵

خانم ابتکار! به جای دغدغه‌های سیاسی کمی هم به فکر سلامت مردم باشیدSNN

دبیر جنبش عدالت خواه گفت: رئیس سازمان حفاظت محیط تمرکزش بیشتر برروی مسائل انتخاباتی است و از موضوعات زیست محیطی که رسالت اصلی وی است، کناره‌گیری کرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۷

فیلم سخنرانی نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در مراسم روز دانشجو دانشگاه تهرانSNN

پس از دو ماه، فیلم سخنرانی علیرضا فقیر، نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در روز ۱۶ آذر مقابل روحانی منتشر شد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۰۹:۲۴

سی و چهارمین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی برگزار می‌شودSNN

سی و چهارمین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی با عنوان شهید رجایی از ۱۶ تا ۲۱ بهمن ماه برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۵:۱۸

مذاکره با غرب ثمری جز اثبات بدعهدی امریکا نداشت/ بهترین راه جلب اعتماد عمومی‌، ایجاد سامانه ای برای اعلام حقوق‌هاستSNN

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: رسانه ملی باید تجربه حاصل شده از یک دوره مذاکره و تعامل با غرب در قالب برجام هیچ ثمری جز بدعهدی امریکا نداشته است را بیان نمایند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۸

دعوت جنبش عدالتخواه از دانشجویان برای تجمع مقابل دفتر سازمان مللSNN

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: جنبش عدالتخواه در اعتراض به سکوت مجامع حقوق بشری از تمام دانشجویان می‌خواهد برای اعلام همبستگی با مردم مظلوم بحرین و مردم فراموش شده حرکت اسلامی نیجریه در تجمع مسالمتآمیز مقابل دفتر سازمان ملل در تهران حضور یابند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۶

همه دانشگاهیان را به بررسی دقیق و منصفانه میراث هاشمی دعوت می‌کنیمSNN

جنبش عدالتخواه دانشجویی در بیانیه‌ای نوشت: همه دانشجویان و دانشگاهیان و نخبگان را به ادامه بازخوانی و  بررسی دقیق و منصفانه میراث هاشمی دعوت می کنیم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۸

درخواست جنبش عدالتخواه از شورای نگهبان برای تصویب ماده‌ ۳۵ برنامه ششم توسعه SNN

جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه‌ای به شورای نگهبان نوشت: از شورای نگهبان می‌خواهیم با موافقت با تصویب کامل ماده‌ ۳۵ برنامه ششم توسعه و حفظ عبارت «و عموم مردم» در آن، قدم بلندی در راستای کاهش هرچه بیشتر فساد‌های اداری در نظام اسلامی بردارد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۶

دعوت جنبش عدالتخواه از آخوندی، نیلی و مشایخی برای نظارت بر اجرای سرمایه‌داری در ایرانSNN

جنبش عدالتخواه دانشجویی در اعتراض به پدیده گورخوابی، از عباس آخوندی، مسعود نیلی و علی‌نقی مشایخی برای نظارت بر اجرای دقیق سرمایه‌داری در ایران دعوت کرد و در اقدامی نمادین، ماکت آنها را در حین بازدید از گورخواب‌ها عرضه کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۱:۳۰

امیدواریم با حضور در دانشگاه‌‌‌ها پاسخگوی مطالبات دانشجویان باشیدSNN

مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران در نامه‌‌ای به روسای قوای مقننه و قضائیه اعلام کرد: امید است بعد از گذشت چند سال اهمال و کوتاهی در پاسخگویی و حضور در دانشگاه‌ها، حضرات محترم با حضور خود در دانشگاه ها لبیک عملی به فرمایش رهبری داشته باشید.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۱:۳۷

حذف کلمه «عموم مردم» از تبصره پنج ماده ۳۸ بخش ششم قانون برنامه ششم کودتای شبانه علیه مردم استSNN

جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه‌ای به رئیس مجلس نوشت: حذف کلمه «عموم مردم» از تبصره پنج ماده ۳۸ بخش ششم قانون برنامه ششم توسعه کودتای شبانه علیه مردم، انقلاب و قانون اساسی است.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۲۱:۲۰

همچنان مستعمره‌ایم! SNN

هند و بسیاری از کشورهای آفریقایی همچون الجزایر، از نمونه‌هایی هستند که استعمارگران اروپایی به طور مستقیم با سرکوب ملتها، به غارت ثروت ملی آن کشورها می‌پرداختند.