خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٥ جمادى الأولى ١٤٣٨ Tuesday, February 21, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > دفتر تحکیم وحدت

۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۷:۵۲

دفتر تحکیم وحدت در سال ۸۷ هیچ دیداری با آیت‌الله منتظری نداشت/ پیگیری قضایی خبر منتشر شدهSNN

دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت با تکذیب خبری که در کانال منتسب به آیت‌الله منتظری منتشر شد گفت: لازم است که این را بگویم که در سال ۸۷ دفتر تحکیم وحدت هیچ دیداری با آیت‌الله منتظری نداشت
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۸

دغدغه خدمت به مردم در دولت دیده نمی‌شود/ رئیس‌جمهور مشکلات پیش آمده را حل و کنترل کند SNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: دغدغه خدمت به مردم در دولت دیده نمی‌شود. مردم اهمال و کم‌کاری مسئولان را حس می‌کنند و این را دلیل عدم ادامه فعالیت این دولت در چهار سال بعدی می‌دانند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۴

فیلم سخنرانی نماینده دفتر تحکیم وحدت در مراسم روز دانشجو دانشگاه تهرانSNN

پس از دو ماه، فیلم سخنرانی آقاجری، نماینده دفتر تحکیم وحدت در روز ۱۶ آذر مقابل روحانی منتشر شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۵

حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخی به یاوه‌گویی‌های ترامپ بودSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌های ترامپ بود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۸:۲۶

دعوت دفتر تحکیم وحدت از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمنSNN

دفتر تحکیم وحدت در بیانیه‌ای، از آحاد مردم دعوت کرد تا با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و رهبری و شهدای والا مقام تجدید میثاق کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۵

بشقاب‌فروشی مثل شهید رجایی باید مسئول باشد، نه وزیر میلیاردر/ انقلاب لحظه‌ای جدی شد که بر دل نانوای روستایی اثر گذاشتSNN

میزگرد «انقلابی که بود، انقلابی که هست»با موضوع بررسی روند اجرایی اهداف انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون به همت انجمن اسلامی دانشجویان تحکیم وحدت در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۴

توقف برجام تنها اقدام متقابل در برابر زیاده‌خواهی های آمریکاستSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه تحریم‌های جدید آمریکا نتیجه غفلت از شروط ۹ گانه رهبر انقلاب در برجام است، گفت: توقف برجام تنها اقدام متقابل در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکاست.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۶:۲۷

میزگرد «انقلابی که بود، انقلابی که هست» در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شودSNN

میزگرد «انقلابی که بود، انقلابی که هست» ۱۹ بهمن توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر(دفتر تحکیم وحدت) برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۰:۴۴

سی‌وسومین نشست میان‌دوره دفتر تحکیم وحدت در مشهد برگزار می‌شودSNN

سی‌وسومین نشست میان‌دوره دفتر تحکیم وحدت با شعار «جمهوریت ناتمام؛ تکمیل خط امام» ۹ و ۱۰ بهمن ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۳:۵۶

امیدواریم با انتصاب ولایتی سیاست‌های دانشگاه آزاد بهبود پیدا کندSNN

دبیر دفتر تحکیم وحدت گفت: با انتصابی که رهبر معظم انقلاب در خصوص دانشگاه ‌آزاد انجام دادند، امید می‌رود برخی سیاست‌های این دانشگاه بهبود یافته و ما هم به عنوان جنبش دانشجویی این موارد را پیگیری خواهیم کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۰:۵۱

مسئولان به دنبال برنامه‌های احسنت‌گو هستند / «ثریا» طبق روال قبلی پخش شودSNN

​مسئول تبلیغات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه مسئولان در مواجهه با خواست مردم جهت ادامه پخش برنامه ثریا فقط وعده سر خرمن می‌دهند، گفت: از رئیس صداوسیما می خواهیم هفته آینده برنامه ثریا طبق روال قبلی و بدون هیچ تغییری در سناریو، به روی آنتن برود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۰۸

مردم ایران اجازه دخالت و شایعه پراکنی را به رسانه‌های خارج‌نشین نمی‌دهندSNN

حادثه پلاسکو یک بحران ملی است که دل هر ایرانی را به درد آورده است و مردم ایران به رسانه‌های خارج‌نشین که بارها دروغ‌پراکنی آنان بر همگان آشکار شده، اجازه دخالت و شایعه پراکنی نمی‌دهند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰

چرا نظام سرمایه سالار غرب از حجاب زنان مسلمان واهمه دارد؟SNN

عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر (دفتر تحکیم وحدت) گفت: چرا نظام سرمایه سالار غرب تا این حد از حجاب زنان مسلمان واهمه دارد. این کشورها چطور می‌توانند در مهد آزادی و دموکراسی، امنیت و آزادی را برای مسلمانان به ارمغان بیاورند؟
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۳

آقای عسگری؛ تاریخ درباره شما قضاوت سختی خواهد داشتSNN

دفتر تحکیم وحدت در نامه‌ای خطاب به رئیس صدا و سیما نوشت: با شفاف‌کردن عملکرد هاشمی رفسنجانی و بررسی مواضع وی، راه را برای قضاوت آیندگان هموار کنید. اگر این‌کار توسط صدا وسیما انجام نشود، مطمئنا تاریخ قضاوت سختی در مورد شما خواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۰

با اخلال‌گران مراسم تشییع آیت الله هاشمی برخورد کنیدSNN

نامه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیـرکبیـر دفترتحکیم وحدت به آملی لاریجانی.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۵

باید روند تصمیم‌گیری‌های اقتصادی شفاف شودSNN

دبیر اسبق واحد سیاسی دفتر تحکیم وحدت با بیان اینکه شفافیت اقتصادی و اطلاعاتی البته با ملاحظات، وظیفه هر ارگانی است، گفت: باید روند تصمیم‌گیری‌های اقتصادی شفاف شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۴

دعوت انجمن اسلامی امیرکبیر از مردم برای حضور در مراسم تشییع هاشمی SNN

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر از مردم جهت حضور در مراسم تشییع مرحوم هاشمی رفسنجانی دعوت به عمل آورد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۹

نمی‌توان اقدامات هاشمی رفسنجانی را در راستای سازندگی کشور نادیده گرفت SNN

در بخشی از پیام دفتر تحکیم وحدت آمده است: به هیچ وجه نمی‌توان اقدامات گسترده هاشمی رفسنجانی را در راستای سازندگی کشور در زمان تصدی پست ریاست جمهوری نادیده گرفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۵

کارتن‌خوابی و گور‌خوابی حاصل نگاه غلط سیاست‌‌مداران استSNN

​مسئول واحد خواهران تحکیم وحدت گفت: کارتن‌خوابی و گور‌خوابی حاصل نگاه غلط سیاست‌‌مداران است؛ وقتی حقوق‌های نجومی و حق اوقات فراغت در فیش حقوقی عده‌ای باشد و با وقاحت ذخیره نظام معرفی می‌شوند، مردم عادی جامعه اصلا به حساب نمی‌آیند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۳

دولت توان اندیشیدن به مشکلاتی چون گورخواب‌ها را ندارد SNN

دبیر اسبق واحد سیاسی دفتر تحکیم ضمن انتقاد از سخنان اخیر مولاوردی گفت: دولت اگر به جای برطرف کردن مشکلات مردم، سیاسی بازی کند نمی‌تواند کارکرد اصلی خود را انجام دهد؛ این دولت توان اندیشیدن به مشکلاتی چون گورخواب‌ها را ندارد.