خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ الجمعة ٢ شعبان ١٤٣٨ Friday, April 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > دفتر تحکیم وحدت

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۷:۰۰

تشکل‌های دانشجویی تا الغای سند ۲۰۳۰ هر اقدامی را انجام می‌دهند SNN

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با صدور بیانیه‌‌ای نوشت: نظام آموزش کشور نیازمند الگوهای بومی و متناسب با فرهنگ‌های دینی و ملی خود است؛ نه الگوهای خارجی. تشکل‌های دانشجویی تا الغای کامل سند ۲۰۳۰ هر اقدامی را که برای صیانت از نظام آموزشی ایران اسلامی لازم بداند، به منصه ظهور خواهد رساند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۲:۵۹

انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مسکو برگزار شدSNN

انتخابات سی‌امین دوره شورای مرکز انجمن اسلامی دانشجویان مسکو در بیت الزهرا(س) شهر مسکو برگزار شد.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۵:۲۴

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر از انحلال طیف علامه تا پاسخ‌ به فتنه‌گران ۸۸SNN

با تاسیس دانشگاه پلی‌تکنیک (دانشگاه امیرکبیر) در سال ۱۳۳۷ و با راه‌اندازی «انجمن اسلامی دانشگاه پلی تکنیک» دانشجویان آن به صف آزادی‌خواهان پیوستند.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۴:۰۹

همه به سیاست درهای بسته در اقتصاد پی بردند؛ جز دولت یازدهمSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با اشاره به اینکه کشورهای مختلف از جمله آمریکا به این باور رسیده‌اند که باید از سیاست درهای بسته در اقتصاد روی بیاورند، گفت: این در حالی است که دولت با اتکاء به خارج مسیری را می‌رود که قطعا منجر به شکست می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۲:۳۸

یادبود روز ملی فناوری هسته‌ای در دانشگاه امیرکبیرSNN

یادبود روز ملی فناوری هسته‌ای با سخنرانی حسن عباسی در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۰:۴۹

آمریکا با حمله به سوریه بازی نظامی-اقتصادی در منطقه به راه انداخته است SNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر ضمن محکومیت حمله موشکی آمریکا به خاک سوریه گفت: آمریکا با حمله موشکی به سوریه بازی نظامی- اقتصادی در منطقه به راه انداخته است.
۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۵:۲۱

اقتصاد مقاومتی تنها لقلقه زبان دولت بوده/ کشور نیازمند دولتی با تفکر انقلابی و جهادی استSNN

دبیر تحکیم وحدت دانشگاه امیرکبیر گفت: با وجود تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر تحقق اقتصاد مقاومتی، اما این مهم فقط لقلقه زبان دولت بوده و شاهد اجرای برنامه خاصی از سوی دولت نبودیم.
۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۹:۲۰

دولت بهبود معیشت را به کوتاه‌آمدن از مواضع انقلابی گره زدSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر شیوه دولت یازدهم برای اداره کشور را ناکارآمد دانست و گفت: دولت بهبود وضعیت معیشت را به کوتاه آمدن در برابر مواضع انقلابی گره زد و نتیجه نگرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۱۱

دولت در تحقق حداقل‌های اقتصاد مقاومتی ناکام بودهSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: انتخاب شعار سال با محوریت اقتصاد مقاومتی بیانگر این است که در این عرصه هنوز به حداقل‌ها نرسیده ایم بنابراین لازم بوده که امسال هم شعار سال حول محوری اقتصاد مقاومتی باشد. 
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۵

اقدام محمود دعایی دور از شان روحانیت و انقلابی گری بودSNN

عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت گفت: نماز خواندن محمود دعایی بر پیکر جنازه ای که با پرچم طاغوت حمل می شد دور از شأن روحانیت و انقلابی گری بود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۳

دولت آورده‌ای در کارنامه‌اش ندارد و به فکر سهام عدالت افتاده استSNN

نماینده دفتر تحکیم وحدت با اشاره به آزادشدن سهام عدالت در آستانه‌ انتخابات، گفت: چه شده اکنون که دولت آورده‌ای در کارنامه‌اش ندارد به فکر سهام عدالت افتاده است؟ آیا استدلال‌هایی که برای عدم پرداخت این سهام می‌کردند مرتفع شده است؟
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۶

درک ماجرای خودسوزی همسر یک جانباز غیر قابل تصور است/ دانشجویان حق‌طلب تا حصول نتیجه از پیگیری دست نمی‌کشندSNN

دفتر تحکیم وحدت به دنبال خبر خودسوزی همسر یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس طی نامه‌ای به ریاست بنیاد شهید تهران نوشت: برای روشن شدن مقصرین و همچنین یافتن راه حل مشکلات همسر محترم این جانباز گرامی، درخواست می شود تا یک جلسه فوری با حضور خانواده محترم جانباز و اعضای دفتر تحکیم وحدت، برقرار شود.
۱۳۹۵/۱۲/۶ - ۰۷:۱۰

اقتدار جبهه مقاومت لرزه به اندام اسرائیل انداخته استSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: امروز توان جبهه مقاومت به حدی است که حزب الله، اسرائیل را تهدید به انهدام مخازن آمونیاک و نیروگاه اتمی این رژیم غاصب می‌کند و واقعیت این است که امروز این اقتدار و ظرفیت، لرزه به اندام مقامات اسرائیلی انداخته است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۷:۵۲

دفتر تحکیم وحدت در سال ۸۷ هیچ دیداری با آیت‌الله منتظری نداشت/ پیگیری قضایی خبر منتشر شدهSNN

دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت با تکذیب خبری که در کانال منتسب به آیت‌الله منتظری منتشر شد گفت: لازم است که این را بگویم که در سال ۸۷ دفتر تحکیم وحدت هیچ دیداری با آیت‌الله منتظری نداشت
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۸

دغدغه خدمت به مردم در دولت دیده نمی‌شود/ رئیس‌جمهور مشکلات پیش آمده را حل و کنترل کند SNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: دغدغه خدمت به مردم در دولت دیده نمی‌شود. مردم اهمال و کم‌کاری مسئولان را حس می‌کنند و این را دلیل عدم ادامه فعالیت این دولت در چهار سال بعدی می‌دانند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۴

فیلم سخنرانی نماینده دفتر تحکیم وحدت در مراسم روز دانشجو دانشگاه تهرانSNN

پس از دو ماه، فیلم سخنرانی آقاجری، نماینده دفتر تحکیم وحدت در روز ۱۶ آذر مقابل روحانی منتشر شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۵

حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخی به یاوه‌گویی‌های ترامپ بودSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌های ترامپ بود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۸:۲۶

دعوت دفتر تحکیم وحدت از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمنSNN

دفتر تحکیم وحدت در بیانیه‌ای، از آحاد مردم دعوت کرد تا با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و رهبری و شهدای والا مقام تجدید میثاق کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۵

بشقاب‌فروشی مثل شهید رجایی باید مسئول باشد، نه وزیر میلیاردر/ انقلاب لحظه‌ای جدی شد که بر دل نانوای روستایی اثر گذاشتSNN

میزگرد «انقلابی که بود، انقلابی که هست»با موضوع بررسی روند اجرایی اهداف انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون به همت انجمن اسلامی دانشجویان تحکیم وحدت در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۴

توقف برجام تنها اقدام متقابل در برابر زیاده‌خواهی های آمریکاستSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه تحریم‌های جدید آمریکا نتیجه غفلت از شروط ۹ گانه رهبر انقلاب در برجام است، گفت: توقف برجام تنها اقدام متقابل در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکاست.