خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٦ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > دفتر تحکیم وحدت

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۳:۵۶

امیدواریم با انتصاب ولایتی سیاست‌های دانشگاه آزاد بهبود پیدا کندSNN

دبیر دفتر تحکیم وحدت گفت: با انتصابی که رهبر معظم انقلاب در خصوص دانشگاه ‌آزاد انجام دادند، امید می‌رود برخی سیاست‌های این دانشگاه بهبود یافته و ما هم به عنوان جنبش دانشجویی این موارد را پیگیری خواهیم کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۰:۵۱

مسئولان به دنبال برنامه‌های احسنت‌گو هستند / «ثریا» طبق روال قبلی پخش شودSNN

​مسئول تبلیغات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه مسئولان در مواجهه با خواست مردم جهت ادامه پخش برنامه ثریا فقط وعده سر خرمن می‌دهند، گفت: از رئیس صداوسیما می خواهیم هفته آینده برنامه ثریا طبق روال قبلی و بدون هیچ تغییری در سناریو، به روی آنتن برود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۰۸

مردم ایران اجازه دخالت و شایعه پراکنی را به رسانه‌های خارج‌نشین نمی‌دهندSNN

حادثه پلاسکو یک بحران ملی است که دل هر ایرانی را به درد آورده است و مردم ایران به رسانه‌های خارج‌نشین که بارها دروغ‌پراکنی آنان بر همگان آشکار شده، اجازه دخالت و شایعه پراکنی نمی‌دهند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰

چرا نظام سرمایه سالار غرب از حجاب زنان مسلمان واهمه دارد؟SNN

عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر (دفتر تحکیم وحدت) گفت: چرا نظام سرمایه سالار غرب تا این حد از حجاب زنان مسلمان واهمه دارد. این کشورها چطور می‌توانند در مهد آزادی و دموکراسی، امنیت و آزادی را برای مسلمانان به ارمغان بیاورند؟
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۳

آقای عسگری؛ تاریخ درباره شما قضاوت سختی خواهد داشتSNN

دفتر تحکیم وحدت در نامه‌ای خطاب به رئیس صدا و سیما نوشت: با شفاف‌کردن عملکرد هاشمی رفسنجانی و بررسی مواضع وی، راه را برای قضاوت آیندگان هموار کنید. اگر این‌کار توسط صدا وسیما انجام نشود، مطمئنا تاریخ قضاوت سختی در مورد شما خواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۰

با اخلال‌گران مراسم تشییع آیت الله هاشمی برخورد کنیدSNN

نامه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیـرکبیـر دفترتحکیم وحدت به آملی لاریجانی.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۵

باید روند تصمیم‌گیری‌های اقتصادی شفاف شودSNN

دبیر اسبق واحد سیاسی دفتر تحکیم وحدت با بیان اینکه شفافیت اقتصادی و اطلاعاتی البته با ملاحظات، وظیفه هر ارگانی است، گفت: باید روند تصمیم‌گیری‌های اقتصادی شفاف شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۴

دعوت انجمن اسلامی امیرکبیر از مردم برای حضور در مراسم تشییع هاشمی SNN

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر از مردم جهت حضور در مراسم تشییع مرحوم هاشمی رفسنجانی دعوت به عمل آورد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۹

نمی‌توان اقدامات هاشمی رفسنجانی را در راستای سازندگی کشور نادیده گرفت SNN

در بخشی از پیام دفتر تحکیم وحدت آمده است: به هیچ وجه نمی‌توان اقدامات گسترده هاشمی رفسنجانی را در راستای سازندگی کشور در زمان تصدی پست ریاست جمهوری نادیده گرفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۵

کارتن‌خوابی و گور‌خوابی حاصل نگاه غلط سیاست‌‌مداران استSNN

​مسئول واحد خواهران تحکیم وحدت گفت: کارتن‌خوابی و گور‌خوابی حاصل نگاه غلط سیاست‌‌مداران است؛ وقتی حقوق‌های نجومی و حق اوقات فراغت در فیش حقوقی عده‌ای باشد و با وقاحت ذخیره نظام معرفی می‌شوند، مردم عادی جامعه اصلا به حساب نمی‌آیند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۳

دولت توان اندیشیدن به مشکلاتی چون گورخواب‌ها را ندارد SNN

دبیر اسبق واحد سیاسی دفتر تحکیم ضمن انتقاد از سخنان اخیر مولاوردی گفت: دولت اگر به جای برطرف کردن مشکلات مردم، سیاسی بازی کند نمی‌تواند کارکرد اصلی خود را انجام دهد؛ این دولت توان اندیشیدن به مشکلاتی چون گورخواب‌ها را ندارد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۰۹:۴۱

رفتار منافقانه ساکتین فتنه مستحق برخورد قاطعانه استSNN

دفتر تحکیم وحدت در بیانیه‌ای به مناسبت روز بصیرت نوشت: مگر می‌شود وقایع ۸۸ را فتنه دانست، در حالیکه عوامل فتنه در مناصب مهم و تاثیرگذار کشوری و دولتی حضور داشته باشند؟ رفتار منافقانه ساکتین فتنه مستحق برخورد قاطعانه است.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۴:۵۵

لزوم تبیین سخنان رهبرمعظم انقلاب در دانشگاه‌‌ها توسط جوان انقلابیSNN

دبیر دفتر تحکیم وحدت گفت: کاری که جنبش دانشجویی می‌تواند انجام دهد این است که صحبت‌های سخنان رهبر معظم انقلاب را در کف دانشگاه آورده و برای مردم تبیین کند. ما باید بتوانیم مجموعه‌ای از دل بستگان به نظام را در سطوح مختلف گرد هم آورده و این امر می تواند تبدیل به یک پتانسیل محرک در جامعه شود.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۱:۵۰

چگونه افرادی که در فتنه عیار خود را عیان ساختند از مجلس رای اعتماد می‌گیرند؟ SNN

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در بیانیه‌ای نوشت: چگونه افرادی که در کوره فتنه عیار خود را عیان ساخته‌اند و نالایقی و کوته‌نظریشان بر همگان به اثبات رسیده، از مجلس رای اعتماد می‌گیرند؟
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۲:۴۰

مسابقه شعر «برجام را چگونه توصیف می‌‌‌کنید؟» در علم و صنعت برگزار می‌شودSNN

مسابقه شعر «برجام را چگونه توصیف می‌‌‌کنید؟» به همت انجمن اسلامی دانشجویان علم و صنعت برپا خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۰:۴۰

اهدای ۶۰ عدد شال و کلاه و دستکش به کودکان کار+ تصویرSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر از تهیه و تقدیم ۶۰ عدد شال و کلاه و دستکش به همراه ۲۰۰ عدد غذای گرم به کودکان کار به مناسبت شب یلدا خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۰:۵۶

آقای روحانی؛ نمی‌خواهیم نام شما مانند قاجار در تاریخ ثبت شودSNN

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی در نامه‌ای خطاب به روحانی، با اشاره به اینکه دولت باید جواب تمام بدعهدی‌های آمریکا در برجام را بدهد، اعلام کرد: ما از شما می‌خواهیم که ارزش نگرانی ما را درک کنید، چون نمی‌خواهیم نام شما مانند سلسله قاجار در تاریخ ثبت بشود.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۰:۵۰

کاندیدای انتخابات انجمن اسلامی شهید رجایی را از بلاتکلیفی نجات دهیدSNN

جمعی از کاندیداهای انتخابات انجمن اسلامی دانشگاه شهید رجایی در نامه‌ای به هیات نظارت بر تشکل‌های این دانشگاه اعلام کرد: گویا دانشگاه عزمی برای رسیدگی به وضعیت بلاتکلیفی کاندیداهای انتخابات انجمن اسلامی دانشگاه شهید رجایی ندارد.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۰۹:۲۷

نمایندگان ملت مانع ادامه داستان غم‌‌انگیز برجام شوندSNN

دفتر تحکیم وحدت در بیانیه‌ای در مورد نقض برجام تصریح کرد: مطالبه ما دانشجویان از نمایندگان ملت در مجلس و همچنین شورای عالی امنیت ملی آن است که مانع از آن شوند که داستان غم‌‌انگیز برجام همچنان ادامه یابد و یا اینکه بدون معرفی چهره فریبکار امریکا به پایان برسد.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳:۳۲

کنفرانس تجارت کم کربن در جهت تحت فشار قرار دادن شورای نگهبان برای تایید «توافق پاریس» استSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: با وجود اینکه هنوز «توافقنامه پاریس» از سوی شورای‌ نگهبان تایید نشده است، دفتر توسعه پایدار دانشگاه امیرکبیر اقدام به برگزاری کنفرانسی با عنوان «تجارت کم کربن» کرده است.