خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ الاثنين ٢٩ جمادى الثانية ١٤٣٨ Monday, March 27, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > دفتر تحکیم وحدت

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۹:۲۰

دولت بهبود معیشت را به کوتاه‌آمدن از مواضع انقلابی گره زدSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر شیوه دولت یازدهم برای اداره کشور را ناکارآمد دانست و گفت: دولت بهبود وضعیت معیشت را به کوتاه آمدن در برابر مواضع انقلابی گره زد و نتیجه نگرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۱۱

دولت در تحقق حداقل‌های اقتصاد مقاومتی ناکام بودهSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: انتخاب شعار سال با محوریت اقتصاد مقاومتی بیانگر این است که در این عرصه هنوز به حداقل‌ها نرسیده ایم بنابراین لازم بوده که امسال هم شعار سال حول محوری اقتصاد مقاومتی باشد. 
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۵

اقدام محمود دعایی دور از شان روحانیت و انقلابی گری بودSNN

عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت گفت: نماز خواندن محمود دعایی بر پیکر جنازه ای که با پرچم طاغوت حمل می شد دور از شأن روحانیت و انقلابی گری بود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۳

دولت آورده‌ای در کارنامه‌اش ندارد و به فکر سهام عدالت افتاده استSNN

نماینده دفتر تحکیم وحدت با اشاره به آزادشدن سهام عدالت در آستانه‌ انتخابات، گفت: چه شده اکنون که دولت آورده‌ای در کارنامه‌اش ندارد به فکر سهام عدالت افتاده است؟ آیا استدلال‌هایی که برای عدم پرداخت این سهام می‌کردند مرتفع شده است؟
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۶

درک ماجرای خودسوزی همسر یک جانباز غیر قابل تصور است/ دانشجویان حق‌طلب تا حصول نتیجه از پیگیری دست نمی‌کشندSNN

دفتر تحکیم وحدت به دنبال خبر خودسوزی همسر یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس طی نامه‌ای به ریاست بنیاد شهید تهران نوشت: برای روشن شدن مقصرین و همچنین یافتن راه حل مشکلات همسر محترم این جانباز گرامی، درخواست می شود تا یک جلسه فوری با حضور خانواده محترم جانباز و اعضای دفتر تحکیم وحدت، برقرار شود.
۱۳۹۵/۱۲/۶ - ۰۷:۱۰

اقتدار جبهه مقاومت لرزه به اندام اسرائیل انداخته استSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: امروز توان جبهه مقاومت به حدی است که حزب الله، اسرائیل را تهدید به انهدام مخازن آمونیاک و نیروگاه اتمی این رژیم غاصب می‌کند و واقعیت این است که امروز این اقتدار و ظرفیت، لرزه به اندام مقامات اسرائیلی انداخته است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۷:۵۲

دفتر تحکیم وحدت در سال ۸۷ هیچ دیداری با آیت‌الله منتظری نداشت/ پیگیری قضایی خبر منتشر شدهSNN

دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت با تکذیب خبری که در کانال منتسب به آیت‌الله منتظری منتشر شد گفت: لازم است که این را بگویم که در سال ۸۷ دفتر تحکیم وحدت هیچ دیداری با آیت‌الله منتظری نداشت
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۸

دغدغه خدمت به مردم در دولت دیده نمی‌شود/ رئیس‌جمهور مشکلات پیش آمده را حل و کنترل کند SNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: دغدغه خدمت به مردم در دولت دیده نمی‌شود. مردم اهمال و کم‌کاری مسئولان را حس می‌کنند و این را دلیل عدم ادامه فعالیت این دولت در چهار سال بعدی می‌دانند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۴

فیلم سخنرانی نماینده دفتر تحکیم وحدت در مراسم روز دانشجو دانشگاه تهرانSNN

پس از دو ماه، فیلم سخنرانی آقاجری، نماینده دفتر تحکیم وحدت در روز ۱۶ آذر مقابل روحانی منتشر شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۵

حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخی به یاوه‌گویی‌های ترامپ بودSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌های ترامپ بود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۸:۲۶

دعوت دفتر تحکیم وحدت از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمنSNN

دفتر تحکیم وحدت در بیانیه‌ای، از آحاد مردم دعوت کرد تا با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و رهبری و شهدای والا مقام تجدید میثاق کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۵

بشقاب‌فروشی مثل شهید رجایی باید مسئول باشد، نه وزیر میلیاردر/ انقلاب لحظه‌ای جدی شد که بر دل نانوای روستایی اثر گذاشتSNN

میزگرد «انقلابی که بود، انقلابی که هست»با موضوع بررسی روند اجرایی اهداف انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون به همت انجمن اسلامی دانشجویان تحکیم وحدت در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۴

توقف برجام تنها اقدام متقابل در برابر زیاده‌خواهی های آمریکاستSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه تحریم‌های جدید آمریکا نتیجه غفلت از شروط ۹ گانه رهبر انقلاب در برجام است، گفت: توقف برجام تنها اقدام متقابل در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکاست.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۶:۲۷

میزگرد «انقلابی که بود، انقلابی که هست» در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شودSNN

میزگرد «انقلابی که بود، انقلابی که هست» ۱۹ بهمن توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر(دفتر تحکیم وحدت) برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۰:۴۴

سی‌وسومین نشست میان‌دوره دفتر تحکیم وحدت در مشهد برگزار می‌شودSNN

سی‌وسومین نشست میان‌دوره دفتر تحکیم وحدت با شعار «جمهوریت ناتمام؛ تکمیل خط امام» ۹ و ۱۰ بهمن ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۳:۵۶

امیدواریم با انتصاب ولایتی سیاست‌های دانشگاه آزاد بهبود پیدا کندSNN

دبیر دفتر تحکیم وحدت گفت: با انتصابی که رهبر معظم انقلاب در خصوص دانشگاه ‌آزاد انجام دادند، امید می‌رود برخی سیاست‌های این دانشگاه بهبود یافته و ما هم به عنوان جنبش دانشجویی این موارد را پیگیری خواهیم کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۰:۵۱

مسئولان به دنبال برنامه‌های احسنت‌گو هستند / «ثریا» طبق روال قبلی پخش شودSNN

​مسئول تبلیغات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه مسئولان در مواجهه با خواست مردم جهت ادامه پخش برنامه ثریا فقط وعده سر خرمن می‌دهند، گفت: از رئیس صداوسیما می خواهیم هفته آینده برنامه ثریا طبق روال قبلی و بدون هیچ تغییری در سناریو، به روی آنتن برود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۰۸

مردم ایران اجازه دخالت و شایعه پراکنی را به رسانه‌های خارج‌نشین نمی‌دهندSNN

حادثه پلاسکو یک بحران ملی است که دل هر ایرانی را به درد آورده است و مردم ایران به رسانه‌های خارج‌نشین که بارها دروغ‌پراکنی آنان بر همگان آشکار شده، اجازه دخالت و شایعه پراکنی نمی‌دهند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰

چرا نظام سرمایه سالار غرب از حجاب زنان مسلمان واهمه دارد؟SNN

عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر (دفتر تحکیم وحدت) گفت: چرا نظام سرمایه سالار غرب تا این حد از حجاب زنان مسلمان واهمه دارد. این کشورها چطور می‌توانند در مهد آزادی و دموکراسی، امنیت و آزادی را برای مسلمانان به ارمغان بیاورند؟
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۳

آقای عسگری؛ تاریخ درباره شما قضاوت سختی خواهد داشتSNN

دفتر تحکیم وحدت در نامه‌ای خطاب به رئیس صدا و سیما نوشت: با شفاف‌کردن عملکرد هاشمی رفسنجانی و بررسی مواضع وی، راه را برای قضاوت آیندگان هموار کنید. اگر این‌کار توسط صدا وسیما انجام نشود، مطمئنا تاریخ قضاوت سختی در مورد شما خواهد داشت.