خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ الأربعاء ٤ شوّال ١٤٣٨ Wednesday, June 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > جامعه اسلامی دانشجویان

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۴:۳۷

رئیس‌جمهور به جای بیان مسائل حساسیت‌زا در مقابل دشمنان ملت بایستدSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر گفت: حواشی که در راهپیمایی روز قدس اتفاق افتاد انحراف از موضوع اصلی مبارزه با صهیونیسم است؛ رئیس‌جمهور به جای بیان مسائل حساسیت‌زا در مقابل دشمنان ملت بایستد.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۱:۱۲

تشعشعات دو قطبی‌سازی جامعهSNN

هر چند که از قبل تذکراتی به آقای رئیس‌جمهور مبنی بر عدم دو قطبی سازی داده شده بود، ولی به این انتقادات توجه نشد؛ بنابراین می‌توان شعارهای علیه رئیس‌جمهور در راهپیمایی روز قدس را از تشعشعات این بی‌توجهی دانست.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۰۶:۰۵

ملت مظلوم فلسطین نماد مقاومت در برابر استکبار جهانی هستندSNN

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت:‌ ملت مظلوم فلسطین پس از گذشت بیش از ۶۰ سال مقاومت در برابر جنایت‌های رژیم غاصب اسراییل نماد مقاومت در برابر استکبار جهانی هستند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۳۰

راهپیمایی روز قدس امسال در تاریخ کشور ماندگار خواهد شدSNN

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: داعش فرزند نامشروع صهیونیسم جهانی است و باید با تقویت جبهه مقاومت، اسرائیل و آمریکا و حکام مرتجع منطقه را به انزوا بکشانیم؛ راهپیمایی روز قدس امسال در تاریخ کشور ماندگار خواهد شد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۹:۰۰

حمله موشکی سپاه پیام‌آور آزادی قدس شریف استSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر گفت: حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌های داعش در دیرالزور سوریه پیام‌آور آزادی قدس شریف از دست ظالمان و اشغالگران است.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۵:۴۰

مبارزه با اسرائیل را تا رهایی قدس شریف ادامه می‌دهیمSNN

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: جمهوری اسلامی ایران مبارزه با اسرائیل و حمایت از جبهه مقاومت را تا رهایی قدس شریف ادامه می‌دهد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۸:۳۸

حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها نشان داد پاسخ ایران به تهدیدات کوبنده خواهد بودSNN

دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها در دیروالزور سوریه ثابت کرد که ایران با تکیه بر توان موشکی خود پاسخ کوبنده‌ای به تهدیدات می‌دهد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۰۴:۱۵

فرمان آتش به اختیار فرمان هرج و مرج و بی‌نظمی نیستSNN

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: فرمان آتش به اختیار فرمان هرج و مرج و بی‌نظمی نیست و کسی نمی‌تواند به بهانه آتش به اختیار بودن موجب تشویش اذهان عمومی شود.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۵:۱۲

صفر تا صد متن سخنرانی دیدار با رهبر انقلاب دانشجویی بوده/ ضد انقلاب می‌خواهد با هجمه به «آتش به اختیار» دل مردم را خالی کندSNN

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: ساز و کار انتخاب موضوعات و نوشتن متن سخنرانی که بنده به عنوان نماینده اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در دیدار با رهبر انقلاب قرائت کردم، از صفر تا صد دست توسط اعضای اتحادیه انجام شده و دانشجویی است.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۰۰:۱۵

منتظمی: کسانی که به دنبال یافتن تریبون فرمایشی هستند دیدار رئیس‌جمهور با دانشجویان را ببینند/ حذف اتحادیه‌های دانشجویی از دیدارSNN

دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان درباره دیدار رئیس‌جمهور با دانشجویان گفت: کسانی که به دنبال یافتن تریبون فرمایشی هستند دیدار رئیس‌جمهور با دانشجویان را ببینند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۱:۳۰

آتش به اختیار به معنای هرج و مرج نیستSNN

همه کسانی که در جلسه دانشجویان با رهبر انقلاب حضور داشتند و با روحیه ایشان آشنا هستند، می دانند این واژه رهبری«آتش به اختیار» هرگز به معنی هرج و مرج و یا نادیده گرفتن جایگاه‌های رسمی و قانونی کشور نیست.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۲۳:۴۵

معامله مسئولان بر سر فرهنگ و آموزش کشور در لابه‌لای قراردادهای محرمانه/ سند خیانت‌بار ۲۰۳۰ از اذهان مردم پاک نمی‌شودSNN

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه سند خیانت‌بار ۲۰۳۰ از اذهان مردم پاک نمی‌شود، گفت: مسئولان در قراردادهای محرمانه بر سر فرهنگ این کشور معامله کردند.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۷:۴۷

تشکل‌های دانشجویی گزارش عملکرد سالانه خود را به رهبر انقلاب ارائه کنندSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: تشکل‌های دانشجویی گزارش عملکرد سالانه خود را در خصوص تحقق توصیه‌های سال گذشته رهبر انقلاب در دیدار رمضانیه ارائه کنند.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۵:۱۷

تهمت‌هایی که در انتخابات به نظام زدند در دیدار دانشجویی رهبری مطرح شودSNN

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به اینکه در انتخابات اخیر به نظام ظلم شد، گفت: برخی‌ها تهمت‌هایی را در جریان انتخابات به نظام زدند که می‌تواند این موضوع در دیدار رمضانیه رهبر معظم انقلاب با دانشجویان مطرح شود.
۱۳۹۶/۳/۱۵ - ۱۱:۰۵

مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری از مسائل قابل طرح در دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب استSNN

دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری از مسائل قابل طرح در دیدارهای دانشجویی رهبر انقلاب است.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۳:۱۵

شورای عالی انقلاب فرهنگی در مقابل سند خفت بار ۲۰۳۰ بایستدSNN

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی در مقابل سند خفت بار ۲۰۳۰ بایستد و اجازه ندهد که دست خارجی‌ها این‌بار از حوزه آموزشی کشورمان بیرون بیاید.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۰۹:۱۳

اگر تحصیلات به سبک فریدون در کشور نهادینه شود باید فاتحه انقلاب را بخوانیمSNN

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: اگر تحصیلات دانشگاهی به سبک رئیس‌جمهور و برادرش در کشور نهادینه شود، باید فاتحه انقلاب را بخوانیم.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۰۹:۰۱

مسئولان در مبارزه با فساد افراد مسامحه نکنند؛ حتی بالاترین مقام اجرایی کشور SNN

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه خواجه‌نصیر گفت: اگر در رساله دکتری رئیس‌جمهور سرقت علمی صورت گرفته باید پیگیری شود و نباید به عنوان یک موضوع انتخاباتی برخورد شود؛ نباید مسئولان با هیچ کس حتی بالاترین مقام اجرایی کشور مسامحه کنند.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۰:۳۴

حامد عبیری دبیر جامعه اسلامی دانشگاه شهید بهشتی شدSNN

پس از برگزاری انتخابات شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی، حامد عبیری به عنوان دبیر این تشکل دانشجویی انتخاب شد.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۰۹:۴۹

کارگران کوره ذوب‌آهن یاسوج بیمه هم نبودند؛ چگونه توجیه می‌کنید؟!SNN

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید رجایی در بیانیه‌ای خطاب به مسئولان اعلام کرد: بی‌مسئولیتی‌ در حادثه سوختن قطار را با بیمه بودن مردم توجیه کردید، اما کارگران کوره ذوب‌آهن بیمه هم نبودند؛ پاسخگوی بی‌مسئولیتی‌ها باشید.