خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٦ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > جامعه اسلامی دانشجویان

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۵:۴۵

جشنواره‌ « طنز داغ» برگزار می‌‌شودSNN

جشنواره‌ « طنز داغ» به همت جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می‌‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۰۸:۳۵

آماده استقبال از آخوندی در دانشگاه تهران هستیمSNN

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: آماده استقبال از وزیر راه در دانشگاه تهران یا دانشگاه‌های دیگر کشور هستیم؛ چرا که وی باید نسبت به ابهامات متعدد دانشجویان در مورد خریداری هواپیماها پاسخگو باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۶

با خرید یک هواپیما اقتصاد کشور درست نخواهد شدSNN

دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مردم قاضی خوبی هستند و در آینده قضاوت خواهند کرد که با خرید یک هواپیما، اقتصاد کشور درست نخواهد شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۵۰

رئیس جمهور از امکانات دولتی برای انتخابات استفاده نکندSNN

​مسئول سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی گفت: اینکه متولیان برگزاری و نظارت بر انتخابات بخواهند در ستادهای انتخاباتی روحانی فعالیت کنند، قابل قبول نیست و باعث بی‌اعتمادی مردم خواهد شد؛ پیشنهاد می‌کنیم رئیس جمهور از امکانات دولتی برای انتخابات استفاده نکند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۸

هاشمی رفسنجانی زحمات زیادی را برای پیروزی و به ثمر رسیدن انقلاب متحمل شدSNN

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در پیام تسلیتی نوشت: بلاشک همگان واقفند که هاشمی رفسنجانی جزو افرادی بودند که در اوایل انقلاب زحمات زیادی را برای پیروزی و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران متحمل شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۷

دولت مدرن انقلاب را فراتر از انقلاب مردمی می‌داندSNN

یک استاد دانشگاه گفت: دولت مدرن، انقلاب را فراتر از انقلاب مردمی می‌داند، ولی قائل است از طریق تعامل با قدرت‌های بزرگ جهان باید به یکی از قدرت‌های بزرگ تبدیل شد، نگاهش به دشمن، خوش بینانه است و معتقد است ما باید خوبی‌هایمان را به آنها بدهیم و آن‌ها هم خوبی‌هایشان را به ما بدهند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۳۰

دولت به جای عقیم‌سازی بی‌خانمان‌ها بیت‌المال را از نجومی‌‌‌گیران پس بگیردSNN

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به اظهارات معاون رئیس جمهور مبنی بر عقیم‌سازی بی‌خانمان‌ها گفت: دولت بهتر است به جای عقیم‌سازی بی‌خانمان‌ها، بیت‌المال را از کسانی که حقوق‌ نجومی گرفته‌اند، پس بدهند و این پول را صرف رفع مشکلات گورخواب‌ها و نیازمندان کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۶

تشکیل دوره‌های جنگ نرم هیئت اندیشه‌ورزان در دانشگاه الزهرا(س)SNN

دبیر واحد فرهنگی جامعه اسلامی الزهرا(س) گفت: در راستای تربیت افسران جنگ نرم، واحد فرهنگی جامعه اسلامی این دانشگاه درصدد تشکیل دوره‌هایی تحت عنوان هیئت اندیشه‌ورزان، جهت آماده سازی کالک‌های محتوایی و عملیاتی با محوریت بیانات مقام معظم رهبری است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۳

مسئولانی که باید پاسخگوی عملکردشان باشند طلبکار شده‌اند!SNN

نماینده اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: یکی از عجایب این روزها این است که گویی جای منتقد و سوال کننده با کسی می بایست پاسخگو باشد عوض شده است. انگار مسئولینی که باید در پیشگاه مردم نسبت به کمی ها و کاستی ها و ضعف های عملکردی خود پاسخگو باشند خود به طلبکار تبدیل شده اند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۷:۴۸

فتنه ۸۸ نشان داد که بصیرت مفهمومی کمرنگ و کمیاب بین نخبگان کشور استSNN

​دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: ۹ دی متعلق به همه معتقدین به جمهوری اسلامی و قانون اساسی است و فتنه ۸۸ نشان داد که بصیرت، مفهمومی کمرنگ و کمیاب بین نخبگان کشور است.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۶:۲۳

باید در مسیر تمدن نوین اسلامی رابطه امام و امت را حراست و تقویت کرد SNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: برای اینکه این انقلاب مسیر خود را به سمت تمدن نوین اسلامی به سلامت طی کند، باید رابطه امام و امت را حراست و تقویت کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۴:۳۰

روز رفع حصر روز اعدام سران فتنه استSNN

​دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: ۹ دی باعث شد آتش این فتنه از بین برود و مطمئن باشید اگر روزی رفع حصر باشد آن روز، روز اعدام سران فتنه خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۴:۰۹

نماینده اتحادیه جامعه اسلامی سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران شدSNN

علی عرب، نماینده اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سخنران پیش از خطبه نماز جمعه این هفته تهران شد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۰۹:۲۶

آیا ورود جریاناتی که در فتنه سابقه دارند، به کارخانه انسان‌سازی کشور جایز است؟SNN

عضو کمیسیون سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی گفت: مسئولان نگویند فعالیت همه در دانشگاه آزاد است؛ آیا ورود جریاناتی که در فتنه و مسموم‌سازی عقاید دانشجویان سابقه دارند، به کارخانه انسان‌سازی کشور جایز است؟
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۲۰:۱۵

هنوز برخی به جای محکومیت، طلبکارانه مدعی‌‌اند که چرا فتنه را دوباره مطرح می‌کنید؟ SNN

دبیر واحد سیاسی جامعه اسلامی الزهرا(س) گفت: عده‌ای با سکوت خود به یاری فتنه گران پرداختند و هنوز زمانی که جفای فتنه گران به نظام مطرح می‌شود به جای محکومیت آنان طلبکارانه می‌گویند که چرا فتنه را دوباره مطرح می‌کنید؟
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۲:۳۹

حضور اولین کاروان دانشجویی روایت فتنه در قمSNN

مسئول تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان پردیس فارابی دانشگاه تهران گفت: اولین کاروان دانشجویی روایت فتنه محور قم با حضور راویان و شاهدان عینی پنجشنبه، ۹ دی‌ماه در شهر قم برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۱:۱۰

مرزبندی صریح با دشمن خارجی و منافق داخلی لازمه انقلابی‌گری استSNN

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در بیانیه‌ای به مناسبت ۹ دی نوشت: مسئولان بدانند مرزبندی صریح با دشمن خارجی و منافق و برانداز داخلی لازمه انقلابی‌گری است.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۸:۵۸

برگزاری مجمع عمومی دی‌ماه جامعه اسلامی دانشگاه تهرانSNN

مسئول واحد تشکیلات جامعه اسلامی دانشگاه تهران گفت: مجمع عمومی دی‌ماه جامعه اسلامی این دانشگاه عصر امروز با حضور محمدمهدی اسماعیلی برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۸:۵۰

ویژه برنامه «نابخشودنی» در دانشگاه تهرانSNN

مسئول تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده ادبیات دانشگاه تهران از برگزاری ویژه برنامه «نابخشودنی» در دانشگاه تهران به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۹ دی خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۱:۴۲

بازخوانی وقایع فتنه ۸۸ در دانشگاه تهرانSNN

بازخوانی وقایع فتنه ۸۸ توسط شاهدان عینی به همت جامعه اسلامی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.