خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٥ جمادى الأولى ١٤٣٨ Tuesday, February 21, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > جامعه اسلامی دانشجویان

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۱:۴۴

فراکسیون امید پایبند شعارهای انتخاباتی خود باشد/ به جای ارائه طرح دوفوریتی به فکر مشکلات مردم خوزستان باشیدSNN

مسئول تشكيلات جامعه‌ اسلامي دانشكده ادبيات دانشگاه تهران گفت: حداقل انتظاری که از فراکسیون امید می‌رفت آن بود که به شعارهای انتخاباتی خود پایبند بوده و در آستانه‌ سال نو، بهبود وضعیت اقتصادی مردم را اولویت اصلی خود قرار دهند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۵:۴۱

چگونه می‌توان با جلوگیری از اظهار نظر مردم، مروج آزادی بیان بودSNN

دبیرسیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: همه نشست‌ها و همایش‌ها محلی برای پرسش و پاسخ مردم با مسئولان است، از این رو چگونه می‌توان با جلوگیری از اظهارنظر و بیان عقیده مردم، مروج آزادی بیان بود.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۸

هر جا نگاه انقلابی نبود، موفق نبودیم/ دغدغه ما فراتر از انتخابات استSNN

معاون سیاسی سازمان بسیج دانشجویی گفت: ما به دنبال بازگرداندن گفتمان انقلاب اسلامی و جریان‌های ارزشی به کشور هستیم؛ که انتخابات پیش رو یک بخش کوچک این هدف بزرگ است.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۸

خون دادن و خاک خوردن مردم خوزستان بی‌انصافی است SNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید رجایی گفت: این روزها مردمانی که یک روز نفس زنان در برابر آتش ایستادند تا نفس‌های ملت قطع نشود، در آرزوی نفس کشیدن هستند؛ به نظرتان بی‌انصافی نیست خون دادن و خاک خوردن؟
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۴

نمایندگان با برکناری آخوندی نشان دهند نمایندگان واقعی مردم هستندSNN

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در بیانیه ای تاکید کرد: جنبش دانشجویی از نمایندگان می‌خواهد تا با رای خود به برکناری آخوندی در عمل نشان دهند که نمایندگان واقعی مردم هستند و نگاهشان به مسائل فقط از زاویه دفاع از حقوق ملت است و نه چیز دیگر.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۵

جوان انقلابی اجازه نمی‌دهد کاخ‌‌نشینان اندیشه‌های امام(ره) را تحریف کنندSNN

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: جوان انقلابی بدون هیچگونه ترس و هراسی در مقابل دشمن می‌ایستد و اجازه تحریف اندیشه‌های امام خمینی(ره) را به کسانی که در کاخ‌های تهران می‌نشینند، نمی‌دهد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۴

دستگاه قضا درباره پرونده فریدون شفاف‌سازی کند/ چگونه است آقازاده‌ها چهل‌روزه به مرخصی می‌روند!؟SNN

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به دادستان کل کشور گفت: چرا برخی آقازاده از چنان مصونیتی برخوردارند که ۴۰ روز به مرخصی می روند؛ در حالی که دانشگاه هم این مدت به دانشجویان مرخصی نمی‌دهد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۶:۳۵

اعلام آمادگی اتحادیه جامعه اسلامی برای تبیین شاخصه‌های انقلابی‌گری در جلسات هیات دولتSNN

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: رئیس‌جمهور باید روش‌های انقلابی‌گری را برای هیات دولت تبیین کند و اگر نمی‌تواند ما حاضریم به عنوان بخشی از بدنه انقلابی جنبش دانشجویی، با حضور در جلسات هیات دولت، شاخصه‌های انقلابی‌گری را برای آنها تبیین کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۷:۴۰

فیلم سخنرانی نماینده جامعه اسلامی در مراسم روز دانشجوی دانشگاه تهرانSNN

پس از دو ماه، فیلم سخنرانی اخگرپور، نماینده جامعه اسلامی دانشجویان در روز ۱۶ آذر مقابل روحانی منتشر شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۵

برگزاری برنامه گرامیداشت دهه فجر در دانشگاه تهرانSNN

ویژه برنامه گرامیداشت دهه فجر ۱۸ بهمن توسط جامعه اسلامی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۹:۳۲

ممنوعیت ورود اتباع ایرانی به آمریکا نتیجه فضاحت‌های برجام است SNN

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: متاسفانه با وجود تاکیدات رهبر معظم انقلاب و ملت ایران، برخی در داخل به آمریکا اعتماد کردند و نتیجه این اعتماد، ممنوعیت ورود اتباع ایرانی به کشور آمریکا است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۰

مجمع ماهانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می‌شودSNN

قائم مقام روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مجمع ماهانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ۱۴ و ۱۵ بهمن برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۰

برگزاری کارگاه ساخت کلیپ و پادکست توسط اتحادیه جامعه اسلامیSNN

قائم مقام روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: کارگاه کشوری ساخت کلیپ و پادکست ویژه اعضای این اتحادیه در حال برگزاری است.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۵:۳۰

حادثه پلاسکو بیانگر مسئولیت‌پذیر بودن آتش‌نشانان جان بر کف ميهن‌ استSNN

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) در بیانیه‌ای نوشت: حادثه پلاسکو بیانگر مسئولیت‌پذیر بودن آتش‌نشانان جان بر کف ميهن‌مان است که از جان و مال و و خانواده خود برای صیانت از اموال و جان مردم گذشتند.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۳:۲۶

عینک پسابرجامی و آفتاب برجام نمی‌تواند چشم مردم را بر تخلفات چندین میلیاردی ببندندSNN

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای سرگشاده به سران قوا، با تشریح وظایف قوای سه‌گانه در برخورد با مفسدان اعلام کرد: عینک پسا برجامی و آفتاب برجام نمی‌تواند دیدگان مردم را ببندد تا چشم بر تخلفات چندین میلیاردی ببندند.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۵:۴۵

جشنواره‌ « طنز داغ» برگزار می‌‌شودSNN

جشنواره‌ « طنز داغ» به همت جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می‌‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۰۸:۳۵

آماده استقبال از آخوندی در دانشگاه تهران هستیمSNN

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: آماده استقبال از وزیر راه در دانشگاه تهران یا دانشگاه‌های دیگر کشور هستیم؛ چرا که وی باید نسبت به ابهامات متعدد دانشجویان در مورد خریداری هواپیماها پاسخگو باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۶

با خرید یک هواپیما اقتصاد کشور درست نخواهد شدSNN

دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مردم قاضی خوبی هستند و در آینده قضاوت خواهند کرد که با خرید یک هواپیما، اقتصاد کشور درست نخواهد شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۵۰

رئیس جمهور از امکانات دولتی برای انتخابات استفاده نکندSNN

​مسئول سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی گفت: اینکه متولیان برگزاری و نظارت بر انتخابات بخواهند در ستادهای انتخاباتی روحانی فعالیت کنند، قابل قبول نیست و باعث بی‌اعتمادی مردم خواهد شد؛ پیشنهاد می‌کنیم رئیس جمهور از امکانات دولتی برای انتخابات استفاده نکند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۸

هاشمی رفسنجانی زحمات زیادی را برای پیروزی و به ثمر رسیدن انقلاب متحمل شدSNN

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در پیام تسلیتی نوشت: بلاشک همگان واقفند که هاشمی رفسنجانی جزو افرادی بودند که در اوایل انقلاب زحمات زیادی را برای پیروزی و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران متحمل شد.