خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ الجمعة ٢ شعبان ١٤٣٨ Friday, April 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > جامعه اسلامی دانشجویان

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۵:۴۹

خداوند اراده‌کرده جریان لیبرال را به زمین بزند/ دولت یازدهم به خودش باخته‌استSNN

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دولت دهم گفت: خداوند اراده‌کرده جریان لیبرال را به دست روحانی زمین بزند و به زمین هم زده‌است.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۲:۵۰

همايش «ضرورت تحول گرايي در دولت دوازدهم» برگزار می‌شودSNN

به همت جامعه اسلامي دانشجويان همايش «ضرورت تحول گرايي در دولت دوازدهم» در اين دانشكده برگزار خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۶:۳۲

جامعه اسلامی دانشجویان؛ از تایید رهبری تا مخالفت دفترتحکیمSNN

هرچند اعلام موجودیت جامعه اسلامي با مخالفت شدید تحکیم روبه‌رو شد؛ اما در دانشگاه‌ها از حرکت جامعه استقبال فراوانی شد و تا سال ۷۰ شاخه‌های آن در شهرهای مختلف پا گرفت.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۹:۲۵

صدا و سیما به بنگاه و جولانگاه تبلیغاتی دولت تبدیل شده‌استSNN

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما نوشت: عدم پخش زنده تلویزیونی مناظره‌های انتخاباتی توهین بزرگی به شعور مردم است.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۳:۰۱

کسی که مملکت را به شرکت سهامی تبدیل کند شایسته بالاترین سمت اجرایی نیست/ حنای جناح‌های سیاسی دیگر برای ملت رنگی نداردSNN

جامعه اسلامی دانشگاه خواجه نصیر در بیانیه‌ای نوشت: کسی که مملکت را به شرکت سهامی تبدیل کند و بین احزاب حامی خود تقسیم کند، نه شایسته بالاترین سمت اجرایی جمهوری اسلامی است و نه خواهد توانست قدمی در جهت خدمت به مردم بردارد.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۶:۳۰

شورای عالی انقلاب در برابر اجرایی شدن برجام آموزشی بایستدSNN

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی قاطعانه در برابر اجرایی شدن برجام آموزشی ۲۰۳۰ بایستد و اجازه ندهد که برخی نظام آموزشی کشورمان را به نفع دشمن مصادره کند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۲:۵۷

رسانه ملی به سمت برنامه‌های تملق‌گو و سازشکار با دولت اعتدال پیش رفتهSNN

دفاتر ۶۰ گانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما نوشتند: رسانه ملی باید پژواک صدای مردم در انعکاس مشکلات و انتقادهایشان از دولت باشد، اما متاسفانه رسانه ملی به سمت برنامه‌های تملق‌گو و سازشکار با دولت اعتدال پیش رفته است.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۰:۲۰

ضربان قلب دولت در آستانه ایست کامل استSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی گفت: ضربان قلب دولت در آستانه ایست کامل است؛ اگر دولت دنبال رای ملت است، نباید بگذارد کارخانه‌هایی با قدمت بیش از ۵۰ سال تعطیل شوند.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۴:۳۳

روحانی با یک خداحافظی ساده مردم را خوشحال کندSNN

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه الان وقت رفتن روحانی است، گفت: روحانی باید با یک خداحافظی ساده مردم را خوشحال کند؛ وگرنه ملت وقت خداحافظی را در زمان انتخابات به او نشان می‌دهند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۰:۱۶

مشروح مناظره‌های انتخاباتی ریاست جمهوری در سال ۹۲ بازپخش شوندSNN

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه‌ای خطاب به عسگری نوشت: مشروح مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ را دوباره در تلویزیون و رادیو باز پخش کنید تا مردم نسبت به وعده‌های داده شده و اقدامات انجام گرفته توسط دولت قضاوت کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۰۷:۳۵

حمله موشکی به سوریه نشانه توحش آمریکائی‌هاستSNN

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: حمله موشکی به سوریه به بهانه استفاده از سلاح‌های شیمیایی، نشانه توحش آمریکائی‌هاست.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۶:۴۷

برگزاری تریبون آزاد با موضوع جنسیت در دانشگاه شریفSNN

مسئول واحد کرسی‌های آزاداندیشی جامعه اسلامی دانشگاه شریف گفت: چهارمین تریبون آزاد دانشجویی با موضوع جنسیت دوشنبه، ۲۱ فروردین در این دانشگاه برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۲:۱۷

سکوت در برابر بانکداری ربوی سکوت در برابر اعلام جنگ با خدا و رسول خداستSNN

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از مواضع آیت‌الله جوادی آملی در خصوص ربوی بودن نظام بانکی کشورمان اعلام کرد: سکوت در برابر بانکداری ربوی، سکوت در برابر اعلام جنگ با خدا و رسول‌الله(ص) است.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۶:۴۷

«گرگ تنها»؛ استراتژی جدید تروریست‌هاSNN

دردوران جدید که به تدریج شواهد بروز آن در حال نمایان شدن است، دستور کار تروریست‌ها همان دستور «گرگ تنها» خواهد بود و قطعا بر اساس این استراتژی شاهد عملیات‌هایی تروریستی در مناطق مختلف منطقه و جهان خواهیم بود.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۴:۲۷

انتخابات نباید تحقق اقتصاد مقاومتی را به حاشیه ببردSNN

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: انتخابات نباید به هیچ وجه تحقق اقتصاد مقاومتی را به حاشیه ببرد؛ دولت یازدهم تا آخرین روز فعالیت خود باید در این راستا تلاش کند و دولت جدید هم باید با اولویت قراردادن اقتصاد مقاومتی حرکت کند.
۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۰۹:۳۲

دعوت اتحادیه جامعه اسلامی از رئیسی برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوریSNN

دفاتر ۶۰‌گانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه‌ای، خواستار کاندیداتوری آیت‌الله رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی در انتخابات ریاست جمهوری شدند.
۱۳۹۶/۱/۱۳ - ۰۹:۰۵

وزارت علوم با افراد پشت‌ پرده‌ اداره می‌شود/ با تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام به واردات می‌کنند!SNN

دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: متاسفانه با وجود حذف برخی افراد از بدنه وزارت علوم، اما شاهدیم که هنوز رویه این وزارتخانه عوض نشده است.
۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۰:۰۰

معیار و ملاک بررسی تورم، جیب ملت استSNN

دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه معیار و ملاک بررسی تورم، جیب ملت است، گفت: رئیس جمهور می‌گوید که قیمت‌ها ثابت است، اما آیا ملت هم این نظر را دارند.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۹:۱۰

حمایت دولت یازدهم از حرکت‌های فرهنگی و انقلابی حداقلی بودSNN

دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: در دولت یازدهم حمایت از اقدامات و حرکت‌های فرهنگی و انقلابی در حداقل قرار داشت و به جای آن، از فعالیت‌هایی که هیچ تطابقی با آرمان‌های انقلاب اسلامی و فرهنگ ایرانی اسلامی نداشت، حمایت شد.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۸:۲۳

دولت خسته در سال اقدام و عمل اقتصادیSNN

یکی از عوامل عدم تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» کندی و خستگی دولت در جهت تحقق این شعار بود و این در حالی است که با شتاب دادن به کارها می‌شد شرایط بهتری را در راستای تحقق این شعار فراهم کرد.