خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٦ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۵:۳۵

ولایتی به حواشی آزاردهنده دانشگاه آزاد پایان دهدSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: امیدواریم ولایتی با پایان دادن به حواشی آزاردهنده دانشگاه آزاد در موضوعات مختلف و متعدد با وزارت علوم، زمینه تحصیل توام با آرامش دانشجویان را فراهم کند.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۱۳

مسئولان ضمن تلاش برای مدیریت بحران به بررسی علل حادثه پلاسکو اقدام کنندSNN

در بخشی از پیام تسلیت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران آمده است: امیدواریم مسئولان ضمن تلاش برای مدیریتِ بحران به وجود آمده در حادثه پلاسکو، به بررسی علل و ریشه‌های به وجود آمدن چنین حوادث و بحران‌هایی بپردازند و برای حل آنها اقدام کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۶:۵۰

دولت پرداخت یارانه نقدی ندارد اما پز خرید میلیاردها دلار هواپیما را می‌دهدSNN

​دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: دولت از پرداخت یارانه نقدی ناتوان است، اما پز خرید میلیاردها دلار هواپیما را می‌دهد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۹

جشن هواپیمای مرجوعی نشان داد دولت به دنبال رشد اقتصادی نیستSNN

​قائم مقام تشکیلات انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: دولتی که برای خرید یک هواپیمای مرجوعی جشن ملی برگزار می‌کند، به دنبال رشد اقتصادی نیست؛ بلکه حاضر است برای توسعه سیاسی هر اقدامی انجام دهد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۲

دولت ایران در مقابل اجبار دختران مسلمان سوئیس به شنای مختلط سکوت نکند SNN

معاون سیاسی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران اگر خود را متعهد می‌داند نباید در مقابل اجبار دختران مسلمان کشور سوئیس به شنای مختلط سکوت کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۰

رسانه‌ها مخالفان شفافیت مالی را به مردم معرفی کنند SNN

قائم مقام تشکیلات اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: رسانه‌های مدعی شعار «دانستن حق مردم است» به جای ساخت هشتک، بهتر است مخالفان شفافیت مالی را به مردم معرفی کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۰۴

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی درگذشت علی شریعتمداری را تسلیت گفتSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی با صدور پیامی درگذشت علی شریعتمداری را تسلیت گفت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۲

مراسم تشییع هاشمی نماد وحدت ایران و ایرانی خواهد بودSNN

انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی در پیامی نوشت: از تمام مردم و دانشجویان انقلابی برای شرکت در تشییع هاشمی رفسنجانی دعوت می‌کنیم و باور داریم فردا نماد وحدت و اتحاد ایران و ایرانی بر سر آرمان‌های دیرینه انقلاب و جمهوری اسلامی خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۹

دعوت انجمن اسلامی مستقل دانشگاه تهران از دانشگاهیان برای حضور در مراسم تشییع پیکر هاشمیSNN

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در پیامی از تمامی اقشار انقلابی در دانشگاه و خارج دانشگاه دعوت کرد تا به پاسداشت دوران مبارزات طولانی آن مرحوم، در مراسم تشییع پیکر هاشمی رفسنجانی حضور پرشور داشته باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۱

مبارزه با نظام پهلوی از نقاط درخشان زندگی مرحوم هاشمی رفسنجانی بودSNN

در بخشی از پیام تسلیت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل آمده است: مبارزه با نظام پهلوی و تحمل رنج‌های آن و حضور پررنگ در مبارزات پس از انقلاب اسلامی از نقاط درخشان زندگی مرحوم هاشمی رفسنجانی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۷

تشکل‌های بی‌‌هویت همچون علف سبز در دانشگاه‌ رشد می‌کنندSNN

عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: شاهد شکل‌گیری ابهام آمیز گروه‌ها و کانون‌ها و حتی تشکل‌های بی‌هویتی در این دانشگاه هستیم که مثل علف سبز شده‌اند؛ بی‌آنکه بدانیم از کجا مجوز گرفته و به چه حقی خود را نماینده دانشجویان دانشگاه می‌نامند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۲۲

فرافکنی یک کانال تلگرامی در مورد اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل SNN

اخیرا یک کانال تلگرامی که در ایام باقی مانده به انتخابات ریاست جمهوری به طور «خلق الساعه» ایجاد شده است، به زعم خود شروع به افشاگری‌هایی کرده‌است و این بار نوک حمله آن به سمت یک اتحادیه دانشجویی نشانه رفته‌است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۸

دیدار جمعی از اعضای اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با محمدرضا باهنر SNN

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل از دیدار جمعی از اعضای اتحادیه با محمدرضا باهنر، دبیر کل جبهه جامعه اسلامی مهندسین خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۱

تفکرات مولاوردی لایق دفاع از حقوق زنان بیچاره و بی‌خانمان‌ نیست / انقلابیون پویش «کارتن‌خواب‌ها هم شهروند هستند!» راه بیندازندSNN

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: خانم مولاوردی استعفا دهید؛ از نظر ما شما و تفکر شما لایق دفاع از حقوق زنان بیچاره و گرسنگان و بی‌خانمان‌ها نیست.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۲۳:۵۵

ایده دستکاری آراء در سال ۸۸ برای همراهی مردم بودSNN

دبیرسابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه ایده دستکاری آراء در سال ۸۸ برای همراهی مردم بود، گفت: اما اکثریت مردم بسیار سریع متوجه این نقشه شوم شدند، ولی عده‌ای از خواص و سران فتنه به راه خود ادامه دادند و حتی هیچ‌گاه ابراز ندامت و پشیمانی نکردند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۶:۰۲

به دور از هر نوع مماشات با فتنه‌گران برخورد شودSNN

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در بیانیه‌ای در سالروز حماسه نهم دی، خواستار محاکمه کسانی شد که هشت ماه کشور را متحمل هزینه‌های بسیار کردند و نوشت: باید بدور از هر نوع مماشات برخوردی شایسته با فتنه‌گران صورت پذیرید.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۱:۳۹

دیدار جمعی از اعضای انجمن اسلامی دانشگاه شاهد با خانواده شهید مدافع حرم+ تصویرSNN

جمعی از اعضای انجمن اسلامی دانشگاه شاهد به مناسبت آزادی شهر حلب با خانواده شهید مدافع حرم دیدار کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۱:۰۲

آقای روحانی! جلوی دعوای دو وزارتخانه‌ رفاه و بهداشت را بگیریدSNN

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه‌ای به رئیس جمهور نوشت: در این وانفسای اقتصادی، مردم نظاره‌گر بگومگوی وزیر بهداشت و وزیر رفاه هستند و فشاری مضاعف بر اعصاب و روان جامعه است؛ آن هم دعوای دو وزارتخانه‌ای که بیشترین ارتباط را با قشر محروم دارد و بسیاری از معادلات زندگی آن‌ها معطوف به رفتار این وزارت‌خانه‌ها است.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۰۹:۱۳

نامه به ترامپ برای افزایش تحریم‌ها خللی در مسیر ایستادگی ملت وارد نمی‌کندSNN

قائم مقام دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران گفت: منافقین رذل و خائن باید بدانند که انتشار نامه‌ به ترامپ برای افزایش تحریم‌ها کوچک‌ترین خللی در مسیر ایستادگی ملت بلند ایران وارد نخواهد کرد و بیش از گذشته اتحاد و همدلی را در مبارزه با استکبار به مردم تزریق می‌کند.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۶:۰۵

ضد انقلاب از افزایش تحریم‌‌‌های ایران کاسبی می‌‌کنندSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت‌مدرس با اشاره به نامه عناصر ضدانقلاب به ترامپ گفت: این نامه نشان می‌دهد تحریم کردن ایران برای‌ عده‌ای منفعت‌ دارد و از تحریم کاسبی می‌کنند؛ اینها چقدر راحت مردم و کشور خود را فروختند.