خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ الخميس ٣ رجب ١٤٣٨ Thursday, March 30, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل

۱۳۹۶/۱/۵ - ۰۶:۰۷

جریان‌های سیاسی چگونه جنبش دانشجویی را گول می‌زنند؟/ دوران دانشجویی نگاهم صفر و یکی بودSNN

تئوریسین‌های اصلاحات دانشجویان را قاطی بازی سیاست کردند تا چرب و شیرین روزگار را بچشند. خانم حقیقت‌جو سهمیه دفتر تحکیم وحدت در انتخابات مجلس ششم بود. وقتی شما وارد لیست می‌شوید دیگر نمی‌توانید از بقیه لیست انتقاد کنید.
۱۳۹۶/۱/۲ - ۰۱:۳۸

هر جریانی که بخواهد مقابل نتیجه انتخابات بایستد با پاسخ قاطع مردم مواجه می شودSNN

 دبیر سیاسی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: هر جریان و گروه سیاسی که بخواهد در برابر نتیجه انتخابات بایستد قطعا این بار با پاسخ صریح تر و قاطعانه تر مردم مواجه می شود. 
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۵

دولتی سر کار بیاید که توان اجرای شعارهای خودش را داشته باشدSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه شریف گفت: دولتی باید در انتخابات پیش رو بر سر کار بیاید که توان اجرایی کردن شعارها و وعده‌هایی که به مردم می‌دهد را داشته باشد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۴

تایید انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطباییSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی گفت: انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی توسط هیات نظارت برتشکل‌های اسلامی تایید شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۲:۱۱

وضعیت نامناسب اقتصاد و فساد گسترده‌ اقتصادی و اداری از اصلی‌ترین چالش‌های کشور است/ هرگز مجری منویات احزاب در محیط دانشگاه نخواهیم شدSNN

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل ضمن تاکید بر این مسئله که ورود به مناسبات قدرت خلاف اهداف و مصلحت جنبش دانشجویی است، اعلام کرد: وضعیت نامناسب اقتصاد کشور و فساد گسترده‌ اقتصادی و اداری از اصلی‌ترین چالش‌های کشور است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۴۹

سند ۲۰۳۰ کاپیتولاسیون فرهنگی است؛ چرا این سند را مخفیانه امضا کردند؟ SNN

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه سند ۲۰۳۰ یک برجام فرهنگی است گفت: قراردادهای بین‌المللی باید از مجاری قانونی عبور کرده و با معیارهای انقلابی و اسلامی سازگار باشند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۹

تربیت و آموزش لیبرالی یا اسلامی در سند۲۰۳۰ بررسی می‌شودSNN

نشست بررسی تربیت و آموزش لیبرالی یا اسلامی در سند۲۰۳۰ فردا با حضور رحیم پور ازغدی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۲

ناکارآمدی غول‌های مدیریتی دولت اثبات شده‌استSNN

فعال رسانه ای گفت: امروز اثبات شده‌است که غول‌های مدیریتی دولت هم نتوانستند کاری از پیش ببرند و ناکارآمدی این بافت نخبگانی مسن هم کاملا مشهود است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۶

نمی‌توان با حقوق‌ها و برج‌های نجومی درد طبقات مستضعف را فهمید/ اینکه بازار اقتصاد کشورهای دیگر شویم اسمش تعامل با دنیاست؟SNN

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اینکه عده‌ای حقوق نجومی بگیرند و بقیه ملت به صبر در برابر مشکلات تشویق شوند، «صبر توهمی» است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۵

بررسی عملکرد قوای سه‌گانه در برخورد با فساد در دانشگاه علم و صنعت SNN

همایش «جنبش دانشجویی علیه فساد اقتصادی» امروز به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۰:۱۸

انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار شدSNN

انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان پردیس فارابی دانشگاه تهران (١٣۶٣) عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور با حضور اعضای شورای عمومی این دانشگاه برگزار و نفرات اصلی و علی‌البدل شورای مرکزی این انجمن مشخص شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۱

جلیلی در همایش «دولت-ملت یا دولت-فامیل؟» سخنرانی می‌کندSNN

سعید جلیلی، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی فردا در همایش «دولت-ملت یا دولت-فامیل؟» دانشگاه شاهد سخنرانی می‌کند.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۸:۵۵

برگزیدگان جشنواره  "ایران قیامت شد"  تقدیر شدندSNN

در حاشیه همایش دانشگاه سدی در برابر فتنه برگزیدگان "ایران قیامت شد" تقدیر شدند
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۶:۳۵

هاشمی سال ۸۴ به من گفت در انتخابات تقلب شده اما عاقلانه برخورد کرد/ سران فتنه با دو جمله می‌توانستند به فتنه پایان بدهندSNN

استاد برجسته حوزه و دانشگاه گفت: مگر اصلاح طلبان هاشمی رفسنجانی را سکه یک پول نکردند؟ آقای هاشمی صبورانه با آن ها برخورد کرد و عزتش برگشت. خود هاشمی سال ۸۴ به من گفت که در انتخابات تقلب شده اما عاقلانه برخورد کرد و مشکلی برایش ایجاد نشد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۴:۳۲

مستند «فراموش شده‌ها» در پردیس فارابی دانشگاه تهران اکران شد/ دیانی: «فراموش شده‌ها» هشداری است از حال بد جامعه به مسئولانSNN

طی مراسمی به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستند «فراموش شده‌ها» با حضور کارگردان این مستند در دانشکده پردیس فارابی دانشگاه تهران اکران شد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۱:۳۵

پنجمین همایش «دانشگاه، سدی در برابر فتنه» در دانشگاه تهران برگزار می‌شودSNN

پنجمین همایش «دانشگاه، سدی در برابر فتنه» با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۵:۴۳

فراکسیون امید با طرح دوفوریتی رکن رکین انقلاب را به مسلخ بردندSNN

دبیر آموزش و تحقیقات اتحادیه انجمن‌های اسلامی مستقل گفت: فراکسیون امید و اصلاح طلب این بار نیز این رکن رکین را به مسلخ بردند و با بدترین ادبیات قانونی ممکن، هر گونه آزادی در حیطه بیان که مقدمه آزادیِ بُعدِ معنویِ انسان است را، نابود کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۶:۱۸

اولین فصلنامه «دانشجویان مستقل» منتشر شدSNN

اولین شماره فصلنامه «دانشجویان مستقل» به مدیر مسئولی علی خضریان منتشر شد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۰۹

راه حل عبور از مشکلات زندانی کردن مردم نیست؛ کار کردن استSNN

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌ اسلامی دانشجویان مستقل گفت: مردم عملکرد مسئولان چه در مورد بحران خوزستان و چه در مورد سیل سیستان و بلوچستان را می‌بینند و قضاوت می‌کنند؛ راه حل عبور از مشکلات زندانی کردن مردم نیست؛ کار کردن است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۳:۳۵

ابراز علاقه غیر‌حرفه‌ای دولت به سوئدی‌ها موجب تنزل جایگاه کشورمان شدSNN

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان با بیان اینکه ابراز علاقه غیر‌حرفه‌ای دولت به سوئدی‌ها موجب تنزل جایگاه کشورمان شد، گفت: ماهیت غرب و رفتار آنها برای ما روشن است؛ اما دولت کی می‌خواهد از این شرایط درس بگیرد.