خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ الاثنين ٢٩ جمادى الثانية ١٤٣٨ Monday, March 27, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > بسیج دانشجویی

۱۳۹۶/۱/۵ - ۰۹:۵۰

آقای فرهادی؛ مانند «آدمك طلایى شمشیر به دست» اسکار سکوت نکنید!SNN

بسیج دانشجویی دانشگاه هنر و پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران در بیانیه‌ای خطاب به اصغر فرهادی نوشت: آقای فرهادی؛ مانند «آدمك طلایى شمشیر به دست» اسکار سکوت نکنید!
۱۳۹۶/۱/۴ - ۰۹:۰۵

دولت و تمدن اسلامی با وجود علوم انسانی وارداتی محقق نمی‌شودSNN

مسئول مرکز جنبش نرم‌افزاری قرارگاه شهید باقری سازمان بسیج دانشجویی گفت: جنبش نرم‌افزاری ناظر بر تحول در دانشگاه و علوم انسانی است، اما چون هم دانشگاه و هم علوم‌انسانی ما کاملا وارداتی است، بنابراین با این رویه ما به دولت اسلامی و تمدن نوین اسلامی دست نمی یابیم.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۴:۰۶

برخی در دانشگاه خواجه نصیر به دنبال بستن دهان منتقدین هستند/ برگزاری اردوی مختلط با حضور یکی از اساتیدSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: برخی‌ها می‌خواهند فضای دانشگاه را با بستن دهان منتقدین امنیتی کنند و امنیتی کردن فضای دانشگاه پیامدهای بدی به دنبال خواهد داشت.
۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۴:۵۸

۷ نکته پیرامون شعار سال ۹۶/ هشتمین سال تمرکز بر اقتصادSNN

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در پیامی با تبریک سال جدید،  ۷ نکته پیرامون شعار سال ۹۶ با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال متذکر شد.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۰۰

غفلت دولت، پروژه‌های ملی دانشگاه علم و صنعت را نابود کردSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت گفت: غفلت دولت از ظرفیت‌های داخلی موجب تعطیلی پروژه‌های ملی دانشگاه؛ همچون طراحی هواپیمای مسافربری، پلت فرم ملی خودرو و ساخت جت هواپیما شده است.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۹:۰۰

دولت تحقق اقتصاد مقاومتی را در مسیر وابستگی به غرب جستجو می‌کندSNN

مسئول مرکز گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی با بیان اینکه دولت درصدد ارائه یک تعریف غلط و بعضا متضاد با تعریف اقتصاد مقاومتی است، گفت: دولت تحقق اقتصاد مقاومتی را در گرو انعقاد قرارداد با شرکت‌های غربی و وابستگی به غرب می‌داند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۵

گرداب طرح تحول نظام سلامتSNN

هم اکنون طرح تحول نظام سلامت به گردابی تبدیل شده که همانند طرح هدفمندی یارانه‌ها به زودی سایر نظام‌های اقتصادی، صنعتی و تولیدی را با بحران جدی روبرو می‌کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۰

واردات در این دولت «چینی‌»تر شده استSNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت گفت: واردات از چین در این دولت بیشتر از دولت قبل شده؛ به گونه‌ای که می‌توان گفت واردات در این دولت چینی‌تر شده است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۰

پول عربستان برای کشورهای مدعی حقوق بشر از هر چیزی ارزشمندتر استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده روابط بین الملل وزارت امورخارجه گفت: انتظار می‌رفت تا عربستان را به نقض‌های فاحش حقوق بشر و بی‌توجهی به حقوق بین‌الملل متهم کنند، اما چیزی که مشخص است پول عربستان برای کشورهای مدعی از حقوق انسان‌ها و کودکان بی‌گناه ارزشمندتر بوده است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۵

مسئولین نباید به پایین‌بودن نرخ تورم در شرایط رکود افتخار کنندSNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: با رکود حاکم بر کشور و بیکاری تعداد زیادی از مردم، عملا پولی در دست خانواده‌ها برای خرید اجناس باقی نمانده و معلوم است که در این شرایط، تورم پایین می‌آید؛ دولت نباید به پایین بودن نرخ تورم افتخار کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۲:۴۷

دولت در عمل به وعده‌های انتخاباتی خود شکست خورده‌استSNN

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: دولت گرفتار شعار امید شده، همواره از امیدواری در حل مشکلات سخن می‌گوید ولی به تقویم کاری خود که رو به پایان است، نگاه نمی‌کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۳:۰۵

بلبشوی فرهنگی دولت یازدهمSNN

امروز یک بلبشوی سیستماتیک فرهنگی در کشورمان در حال موج زدن است که از بی‌برنامگی‌های تمامی دولت‌ها تا به امروز را شامل می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۰

گفتمان رهبر انقلاب بر دانشگاه آزاد حاکم شودSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران شمال گفت: از هر اقدامی که در راستای حاکم شدن گفتمان رهبر معظم انقلاب بر دانشگاه آزاد صورت گیرد، حمایت می‌کنیم.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۰:۳۱

برگزاری دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور SNN

دبیر اجرایی دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور از برگزاری این همایش در ۲۰ اردیبهشت ۹۶ خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۷

انحصار واردات هیچ محصول راهبردی در اختیار سازمان اقتصادی کوثر نیستSNN

مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: انحصار واردات هیچ محصول راهبردی در اختیار سازمان اقتصادی کوثر نیست.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۳

انتشار بسته عملیاتی انتخابات ریاست جمهوری توسط قرارگاه شهید باقریSNN

بسته عملیاتی انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ با عنوان کافه انتخابات توسط قرارگاه شهید باقری منتشر شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۳

مجلس تحقیق و تفحص از بنیاد شهید را به جریان بیندازد/ «بنیاد» با حجم انبوهی از املاک، خدمت‌رسانی مناسبی نداردSNN

بسیج دانشجویی هفت دانشگاه تهران طی نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس نوشتند: مطالبه مشخص جنبش دانشجویی برای اصلاح وضعیت نابسامان بنیاد شهید و امور ایثارگران، شفافيت است؛ كه تعیین تکلیف هرچه سریعتر گزارش تحقیق و تفحص از این بنیاد در مجلس كمك شاياني به اين موضوع خواهد كرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۴

برگزاری نشست رابطین دانشگاه های تهران بزرگ برای دوره طرح ولایتSNN

جلسه توجیهی رابطین دانشگاهی بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ برای دوره های طرح ولایت و شهید چمران کشوری به همت معاونت تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ در روز چهارشنبه ۱۸ اسفند برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۷

دانشگاه آزاد رجل فرهنگی ندارد/ گفتمان فرهنگی دانشگاه آزاد باید تغییر کندSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران شمال گفت: در ویترین فرهنگی که طه هاشمی برای دانشگاه آزاد ساخته یادمان شهدا، مسجد و نماز جماعت وجود دارد ولی بحث این است که در این ویترین چه گفتمانی ارائه شده است؟
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۵

نگران تغییرات در معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد هستیم/ شبکه طه هاشمی در دانشگاه فعال استSNN

دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد با ابراز نگرانی از تغییرات در دانشگاه آزاد گفت: ما خواستار تغییر بسیاری از رویکردها و سیاست های فرهنگی دانشگاه آزاد هستیم که ممکن است با رفتن طه هاشمی ادامه داشته باشد.