خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٥ جمادى الأولى ١٤٣٨ Tuesday, February 21, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی > بسیج دانشجویی

۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۵:۳۴

برخورد با تجمعات اعتراضی مردم خوزستان راه حل مناسبی برای حل مشکل نیست/ اعلام آمادگی دانشجویان برای امدادرسانیSNN

سه دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در نامه‌ای خطاب به وزیر کشور نوشتند: برخورد با تجمعات اعتراضی مردمی در خوزستان نه تنها راه حل مناسبی نیست، بلکه موجب تسری این اعتراضات به سرتاسر ایران در همبستگی با خوزستان خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۳:۱۹

نمره منفی گریز از پاسخگویی را از کارنامه وزارت علوم پاک کنید/ طرح‌های علمی مستقل دانشجویی همچنان در پیچ و خم بروکراسی وزارت SNN

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق طی نامه‌ای به وزیر علوم نامه نوشت: ضمن تخصیص فرصتی مناسب برای حضور در بین دانشجویان و تلاش جهت رفع ابهامات و شنیدن انتقادات و دغدغه‌های دانشجویی، نمره منفی گریز از پاسخگویی در جمع دانشجویی را از کارنامه وزارت علوم پاک کنید.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۲:۳۷

دانشجویان برای دفاع از قوه قضائیه انقلابی از جان مایه می‌گذارندSNN

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: اگر قوه قضائیه انقلابی بماند و انقلابی عمل کند، دانشجویان بسیجی برای دفاع از تصمیمات انقلابی و قاطعانه این نهاد از جان مایه می‌گذارند.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۱:۱۳

محافظه‌کاری صداوسیما با توصیه‌های رهبری مبنی بر انقلابی‌گری همخوانی نداردSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما در نامه‌ای به ریاست این سازمان نوشت: محافظه‌کاری این روزهای سازمان صداوسیما چندان با توصیه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر انقلابی‌گری همخوانی ندارد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۰۸:۵۷

ارائه قطعنامه علیه ایران نتیجه اعتماد به دولت صهیونیستی سوئد استSNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علامه با اشاره به اینکه هنوز یک هفته از فجایع خانه سفیر سوئد با حضور دولتمردان نگذشته که دولت سوئد اقدام به ارائه قطعنامه حقوق بشری در شورای امنیت کرده، گفت: این اقدام متناسب با فضای مسموم حقوق بشر در کشور سوئد صورت گرفته است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۶:۴۰

دولت تدبیر و امید در روزهای پایانیSNN

بهتر بود دولت تدبیر و امید در روزهای پایانی در میان مردم نظرسنجی می‌کرد که با فعالیت‌های خود چه میزان امید را در جامعه جاری کرده‌ است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۶:۰۲

قربانیان منطقه‌ای برجام SNN

کشورهایی که نور استکبارستیزی تا چندسال قبل در آنان تابیدن گرفته بود و تبدیل به حیاط خلوت ایالات متحده شده بودند، آهسته آهسته آرمان استکبارستیزی آنان از بین رفت و همکاری ما با آنان در سایر حوزه‌ها نیز به صفر رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۴:۴۰

«بگیر و ببند»؛ راهکار جدید اصلاح‌طلبانSNN

نمایندگان اصلاح‌طلب به قدری برای مواظبت از جایگاه متزلزلشان عجله داشتند که بگیر و ببند را بر هر رفتار عاقلانه‌ای ترجیح داده‌اند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۰۸:۴۵

طرح تامین امنیت اجتماعات برای لاپوشانی ناکارآمدی‌های دولت استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت طرح دو فوریتی تامین امنیت اجتماعات را طرحی برای لاپوشانی ناکارآمدی‌های دولت تدبیر و امید دانست.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۹

برگزاری نشست بررسی بحران‌های جاری در منطقه غرب آسیا در واحد تهران مرکزSNN

نشست تخصصی بررسی بحران‌های جاری در منطقه غرب آسیا اول اسفندماه در دانشکده علوم سیاسی دانشگاه آزاد تهران مرکز برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۱

سومین نشست دانشجویی فیلم عمار برگزار می‌شودSNN

سومین نشست دانشجویی فیلم عمار ۲ و ۳ اسفندماه به میزبانی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۸

برگزاری همایش «استکبارستیزی در تراز انقلاب اسلامی» در دانشگاه علوم پزشکی تهران SNN

همایش «استکبارستیزی در تراز انقلاب اسلامی» سه‌شنبه، ۳ اسفند با سخنرانی سعید جلیلی در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۱

نمایندگان فراکسیون امید طرح‌هایی ارائه کنند که دولت را مجبور به تحقق اقتصاد مقاومتی کندSNN

عضو شورای راهبری بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس گفت: نمایندگان فراکسیون امید به جای ارائه طرح دو فوریتی لزوم ایجاد امنیت برای اجتماعات بهتر است طرح‌هایی را ارائه دهند که دولت را مجبور به تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع مشکلات اقتصادی کشور کند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹

می خواهند شعار"زنده باد مخالف من"را به "زندانی باد سوال کننده از من"تبدیل کنندSNN

دبیر روابط عمومی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: برخی از لزوم تصویب طرحی در مجلس سخن می گویند که امکان سوال پرسیدن را هم از مخالفشان می گیرند؛ همان ها که روزی شعارشان زنده باد مخالف من بود، در عمل به دنبال زندانی باد سوال کننده از من هستند! قاطعانه با تصویب آن مخالفیم.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۹

مردم با فتنه‌گران آشتی نمی‌کنند/ « آشتی ملی» طرحی انحرافی استSNN

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما با بیان اینکه « آشتی ملی» طرحی انحرافی است افزود: هیچ گروه ملتزم به قانون اساسی کشور از حضور در فضای سیاسی کشور منع نشده که تحت عنوان آشتی ملی به این فضا برگردد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۰

لازمه حق‌طلبی درست انقلابی‌گری به موقع و مصلحت‌اندیشی استSNN

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: لازمه حق‌طلبی درست، انقلابی‌گری به موقع و منتظر نماندن است و زمانی هم برای اینکه آب به آسیاب دشمن نریزیم، لازمه آن سکوت، اولویت‌بندی و مصلحت‌اندیشی است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۹

قائدشرف: صداقت در فضای سیاسی کشور گم شده استSNN

دبیرکل اتحادیه تحکیم وحدت گفت: صداقت در فضای سیاسی کشور گم شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۰۵:۵۰

مردم با نظام قهر نیستندSNN

مردم با حضور حماسی خود در راهپیمایی امسال نه تنها نشان دادند که با نظام قهر نیستند، بلکه برای جواب دادن به یاوه‌گویی‌های ترامپ و تهدیدهای دشمنان به خیابان‌ها آمدند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۹

سئوال و انتقاد نسبت به یک مسئول با کدام یک از قوانین تناقض دارد؟! SNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: قانون، حمایت از آمران به معروف مردم را از حق دعوت به خير، نصيحت، ارشاد در مورد عملكرد دولت برخوردار می‌داند؛ حال سوال و انتقاد نسبت به یک مسئول از سوی مردم در یک جلسه با کدام یک از اینها تناقض دارد؟!
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۲:۰۵

حکم اعدام بابک زنجانی تا زمان استرداد پول هایی که به جیب زده اجرایی نمی شود SNN

دادستان کل کشور گفت: حکم اعدام بابک زنجانی تا زمان استرداد پول هایی که به جیب زده اجرایی نمی شود.