خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ السبت ٢٧ جمادى الثانية ١٤٣٨ Saturday, March 25, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

تشکل‌های دانشگاهی

۱۳۹۶/۱/۵ - ۰۶:۰۷

جریان‌های سیاسی چگونه جنبش دانشجویی را گول می‌زنند؟/ دوران دانشجویی نگاهم صفر و یکی بودSNN

تئوریسین‌های اصلاحات دانشجویان را قاطی بازی سیاست کردند تا چرب و شیرین روزگار را بچشند. خانم حقیقت‌جو سهمیه دفتر تحکیم وحدت در انتخابات مجلس ششم بود. وقتی شما وارد لیست می‌شوید دیگر نمی‌توانید از بقیه لیست انتقاد کنید.
۱۳۹۶/۱/۴ - ۰۹:۰۵

دولت و تمدن اسلامی با وجود علوم انسانی وارداتی محقق نمی‌شودSNN

مسئول مرکز جنبش نرم‌افزاری قرارگاه شهید باقری سازمان بسیج دانشجویی گفت: جنبش نرم‌افزاری ناظر بر تحول در دانشگاه و علوم انسانی است، اما چون هم دانشگاه و هم علوم‌انسانی ما کاملا وارداتی است، بنابراین با این رویه ما به دولت اسلامی و تمدن نوین اسلامی دست نمی یابیم.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۸:۲۳

دولت خسته در سال اقدام و عمل اقتصادیSNN

یکی از عوامل عدم تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» کندی و خستگی دولت در جهت تحقق این شعار بود و این در حالی است که با شتاب دادن به کارها می‌شد شرایط بهتری را در راستای تحقق این شعار فراهم کرد.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۴:۰۶

برخی در دانشگاه خواجه نصیر به دنبال بستن دهان منتقدین هستند/ برگزاری اردوی مختلط با حضور یکی از اساتیدSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: برخی‌ها می‌خواهند فضای دانشگاه را با بستن دهان منتقدین امنیتی کنند و امنیتی کردن فضای دانشگاه پیامدهای بدی به دنبال خواهد داشت.
۱۳۹۶/۱/۲ - ۰۱:۳۸

هر جریانی که بخواهد مقابل نتیجه انتخابات بایستد با پاسخ قاطع مردم مواجه می شودSNN

 دبیر سیاسی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: هر جریان و گروه سیاسی که بخواهد در برابر نتیجه انتخابات بایستد قطعا این بار با پاسخ صریح تر و قاطعانه تر مردم مواجه می شود. 
۱۳۹۶/۱/۱ - ۲۰:۱۲

حمایت از تولید ملی با  قاچاق کانتینری محقق نمی‌شود SNN

دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: حمایت از تولید ملی با قاچاق کانتینری محقق نمی‌شود.
۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۴:۵۸

۷ نکته پیرامون شعار سال ۹۶/ هشتمین سال تمرکز بر اقتصادSNN

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در پیامی با تبریک سال جدید،  ۷ نکته پیرامون شعار سال ۹۶ با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال متذکر شد.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۱۱

دولت در تحقق حداقل‌های اقتصاد مقاومتی ناکام بودهSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: انتخاب شعار سال با محوریت اقتصاد مقاومتی بیانگر این است که در این عرصه هنوز به حداقل‌ها نرسیده ایم بنابراین لازم بوده که امسال هم شعار سال حول محوری اقتصاد مقاومتی باشد. 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۰۰

غفلت دولت، پروژه‌های ملی دانشگاه علم و صنعت را نابود کردSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت گفت: غفلت دولت از ظرفیت‌های داخلی موجب تعطیلی پروژه‌های ملی دانشگاه؛ همچون طراحی هواپیمای مسافربری، پلت فرم ملی خودرو و ساخت جت هواپیما شده است.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۴۳

درخواست جمعی از فعالین دانشگاهی از ریاست قوه قضاییه برای ورود به پرونده منصور نظریSNN

جمعی از فعالین دانشگاهی در آستانه آغاز سال نو طی نامه ای به آملی لاریجانی از وی خواستند شخصا به پرونده منصور نظری ورود کند.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۰۳

امید است، در سال ۱۳۹۶ شاهد بهبود وضعیت معیشتی مردم باشیمSNN

محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید نوشت: امید است، در سال ۱۳۹۶ شاهد ایجاد اشتغال مولد و بهبود وضعیت معیشتی مردم باشیم.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۹:۰۰

دولت تحقق اقتصاد مقاومتی را در مسیر وابستگی به غرب جستجو می‌کندSNN

مسئول مرکز گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی با بیان اینکه دولت درصدد ارائه یک تعریف غلط و بعضا متضاد با تعریف اقتصاد مقاومتی است، گفت: دولت تحقق اقتصاد مقاومتی را در گرو انعقاد قرارداد با شرکت‌های غربی و وابستگی به غرب می‌داند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۵

گرداب طرح تحول نظام سلامتSNN

هم اکنون طرح تحول نظام سلامت به گردابی تبدیل شده که همانند طرح هدفمندی یارانه‌ها به زودی سایر نظام‌های اقتصادی، صنعتی و تولیدی را با بحران جدی روبرو می‌کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۰

واردات در این دولت «چینی‌»تر شده استSNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت گفت: واردات از چین در این دولت بیشتر از دولت قبل شده؛ به گونه‌ای که می‌توان گفت واردات در این دولت چینی‌تر شده است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۰

پول عربستان برای کشورهای مدعی حقوق بشر از هر چیزی ارزشمندتر استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده روابط بین الملل وزارت امورخارجه گفت: انتظار می‌رفت تا عربستان را به نقض‌های فاحش حقوق بشر و بی‌توجهی به حقوق بین‌الملل متهم کنند، اما چیزی که مشخص است پول عربستان برای کشورهای مدعی از حقوق انسان‌ها و کودکان بی‌گناه ارزشمندتر بوده است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۵

مسئولین نباید به پایین‌بودن نرخ تورم در شرایط رکود افتخار کنندSNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: با رکود حاکم بر کشور و بیکاری تعداد زیادی از مردم، عملا پولی در دست خانواده‌ها برای خرید اجناس باقی نمانده و معلوم است که در این شرایط، تورم پایین می‌آید؛ دولت نباید به پایین بودن نرخ تورم افتخار کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۲:۴۷

دولت در عمل به وعده‌های انتخاباتی خود شکست خورده‌استSNN

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: دولت گرفتار شعار امید شده، همواره از امیدواری در حل مشکلات سخن می‌گوید ولی به تقویم کاری خود که رو به پایان است، نگاه نمی‌کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۳:۰۵

بلبشوی فرهنگی دولت یازدهمSNN

امروز یک بلبشوی سیستماتیک فرهنگی در کشورمان در حال موج زدن است که از بی‌برنامگی‌های تمامی دولت‌ها تا به امروز را شامل می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۰

گفتمان رهبر انقلاب بر دانشگاه آزاد حاکم شودSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران شمال گفت: از هر اقدامی که در راستای حاکم شدن گفتمان رهبر معظم انقلاب بر دانشگاه آزاد صورت گیرد، حمایت می‌کنیم.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۹:۱۳

قوه قضائیه قاطعانه با دعایی برخورد کند/ طبق منشور روحانیت امام ریشه کسانی که به اسلام ضربه می زنند باید قطع شود SNN

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: جرم محمود دعائی به دلیل خواندن نماز میت بر جنازه ای که پرچم شیر و خورشید روی آن قرار گرفته محرز است؛ بنابراین از قوه قضائیه انتظار داریم که سریعا با این اقدام ضد انقلابی برخورد کند.