خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ الثلاثاء ٢٧ شعبان ١٤٣٨ Tuesday, May 23, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی > مبارزه با مفاسد

۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۷:۳۶

واکنش وزارت نفت به اظهارات جلیلی/ آماده‌ایم اسناد پرونده کرسنت را افشا کنیمSNN

وزارت نفت به توضیحات عضو شورای عالی امنیت ملی در خصوص قرارداد کرسنت واکنش نشان داد و تصریح کرد: کرسنت در مرحله داوری است
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۰۹:۵۷

آیا مبارزه با قاچاق فدای سرعت ترخیص می‌شود؟SNN

در حالی مدیران دولتی برای نشان دادن عملکرد مثبت خود به زمان ترخیص ۲۶ روزه کالا در دولت قبل استناد می‌کنند، که این اعداد نسبت درستی با واقعیت ندارد.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۷:۳۹

توضیح رئیس سازمان تامین اجتماعی درباره علت نارضایتی معدن‌کارانSNN

رئیس سازمان تامین اجتماعی از امضای تفاهمنامه تغییر دستمزد مقطوع با صنوف طی هفته جاری خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۴:۵۳

ادعای عجیب آخوندی/ حاضرم اموالم را با قالیباف عوض کنم!SNN

عباس آخوندی که اخیراً تصویر یکی از ویلاهایش در فضای مجازی حواشی زیادی برای وی و کابینه ثروتمند روحانی به دنبال داشته، خواستار معاوضه اموال خود با اموال قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری شد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۶:۱۰

اقتصاد سنتی ایران جوابگوی متخصص‌های آموزش عالی نیست SNN

یک مقام وزارت کار گفت: اقتصاد ایران با یک سیستم سنتی روبرو است که جوابگوی تخصصی که افراد در حوزه آموزش عالی به دست می آورند، نیست. در حقیقت تناسب بین آموزش هایی که داده می شود و آنچه که در بازار نیاز است، کمتر وجود دارد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۵:۵۴

تا با مافیا برخورد نشود امیدی به مبارزه با قاچاق نیستSNN

نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: اگر به مافیای پشت پرده قاچاق کالا و ارز نپردازیم و آنها را شناسایی و برخورد نکنیم، در حوزه قاچاق کالا امیدی به توفیق نیست.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۱:۱۳

جریان فساد در سال سوم دوران روحانی قوت گرفت +سندSNN

آمارهای منتشر شده بانک جهانی نشان می دهد کنترل فساد در سومین سال فعالیت دولت یازدهم بدتر شده و ۱۴۴ کشور جهان در سال ۲۰۱۵ عملکرد بهتری نسبت به ایران در کنترل فساد داشته اند.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۸:۱۸

گزارش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به نامزدهای ریاست جمهوریSNN

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گزارش اجمالی از روند مبارزه با قاچاق کالا و دست‌آوردهای آن را برای نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ارسال کرد.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۵:۲۵

قاچاق کالا به کشور بیشتر از طریق گمرک انجام می‌شود SNN

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان این که ورود قاچاق به کشور بیشتر از طریق گمرک صورت می گیرد گفت: قاچاق کالا ضربه جدی به تولید و اشتغال زده است.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۰۹:۳۷

«فساد» و «قانون‌گریزی» در دوران روحانی بیشتر شد SNN

بانک جهانی با ارزیابی ۶ شاخص حکومتداری در ایران طی سال ۲۰۱۵ اعلام کرد دولت ایران در یک شاخص طی این سال نسبت به ۱۵ سال قبل پیشرفت داشته اما ۵ شاخص وضعیت بدتری پیدا کرده اند.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۲:۱۱

موضع نامزدهای ریاست‌جمهوری در مورد جلوگیری از حقوق‌های نجومیSNN

در حالی دیدگاه اکثر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درباره ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر اعلام عمومی حقوق و مزایای مدیران همچنان نامشخص است که پایان کابوس حقوقی نجومی در گرو اجرای این ماده است.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۱:۳۶

نحوه تشخیص گوشی تلفن قاچاق از غیر قاچاقSNN

گمرک ایران نحوه تشخیص گوشی‌ تلفن همراه قاچاق از غیرقاچاق را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۶:۰۷

قاچاق ۲۰ قلم میوه قاچاق به کشور/ قیمت ۳ برابری سیب وارداتی نسبت به مشابه داخلیSNN

رئیس اتحادیه میوه و سبزی به بیان وضعیت قاچاق در بازار میوه و سبزی پرداخت و اظهار داشت: در حال حاضر ۲۰ قلم میوه قاچاق وارد کشور می شود که اکثر این کالاها ضرورت واردات ندارند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۶:۰۶

پس‌لرزه‌های فساد ۸/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومانی ادامه دارد/ بازهم تغییر مدیرعامل در بانک سرمایهSNN

بانک سرمایه که در سال های گذشته رکورددار تغییر مدیرعامل بوده چند روزیست بازهم در گیر و دار تغییر مدیرعامل است. البته این تغییرات در پی فساد ۸ هزار میلیاردی این بانک بود.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۵:۰۷

دستور آیت‌الله جنتی در مورد کاسپین در سایه کم‌کاری دولتSNN

همزمان با مسدود ماندن ۵ ماهه سپرده های سپرده گذاران کاسپین در این موسسه، مجلس خبرگان نیز برای پیگیری حقوق مردم وارد عمل شد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۳:۴۷

نگهداری ارز بیش از ۱۰ هزار یورو قاچاق استSNN

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: نگهداری بیش از ۱۰ هزار یورو یا معادل آن از ارزهای خارجی، قاچاق محسوب می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۰:۲۲

تعرفه گران به تنهایی باعث افزایش قاچاق نیستSNN

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین با تاکید بر این که تعرفه های وارداتی برای کالاهای مصرفی ضروری است گفت: آنچه بیشتر باعث قاچاق می شود، دلار ارزان است و تعرفه گران به تنهایی باعث افزایش قاچاق نیست.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۱:۳۰

تعلل در برخورد با حقوق‌های نجومی، مدیران حرامخوار را مدعی کردSNN

رئیس هیئت‌مدیره سازمان مردم‌نهاد «دیده‌بان شفافیت و عدالت» در نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی درباره تعلل هر سه قوه در برخورد و ریشه‌کنی پدیده حقوقهای نجومی هشدار داد و خواستار جبران کوتاهی در این زمینه شد.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۰:۲۱

جناب روحانی دلیل تفاوت ۷ میلیارددلاری رقم قاچاق چیست؟!SNN

اختلاف ۷ میلیارد دلاری بین برآورد آماری دستگاه‌های مختلف از آمار قاچاق سال ۹۴ کشور بحث یک قرون دو زار نیست که آدمی به سادگی از کنار آن بگذرد زیرا ارزش ریالی ۷ میلیارد دلار بالغ بر ۲۷هزار میلیارد تومان می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۲

بیش از ۳۶ هزار مترمربع از حریم رودخانه‌های تهران آزادسازی شدSNN

مدیر امور منابع آب تهران بزرگ از آزادسازی بیش از ۳۶ هزار متر مربع از حریم و بستر رودخانه های حوزه عملکرد این امور از ابتدای سال ۹۵ تا کنون خبر داد.