خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ الاثنين ٢٩ جمادى الثانية ١٤٣٨ Monday, March 27, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۳:۴۱

جامعه اسلامی هیچ‌گاه ذیل جبهه و جریان انتخاباتی تعریف نشدهSNN

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های استان همدان در بیانیه‌ای، تاکید کرد که مستقل از هر جبهه و حزب و دسته‌ای است و هیچ گاه ذیل جبهه و جریانی تعریف نشده و نخواهند شد.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۰:۳۵

دولت روحانی با وجود بدبینی‌ها به امریکا باز بر مذاکره تاکید داردSNN

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه خیام گفت: دولت یازدهم با توجه به بدبینی‌هایی که نسبت به آمریکا وجود دارد همچنان بر مذاکره تاکید دارد.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۰:۳۰

دفاع از حقوق هسته‌ای با بتن ریزی راکتور هسته‌ای عملا لگدمال شد SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: دفاع از حقوق هسته‌ای که از شعارهای روحانی بود، با بتن ریزی راکتور هسته‌ای عملا لگدمال شد و قرارداد fatf نیز چشمه دیگری از وعده‌های پوشالی دولت مبنی بر مستقل شدن بانک مرکزی بود.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۰:۱۵

اعزام ۴۱۰۰ دانشجوی اصفهانی به اردوی راهیان نورSNN

مسئول اردوهای راهیان نور بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: ۴۱۰۰ نفر از دانشجویان سراسر استان اصفهان در سال ۹۵ عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۰:۰۰

جهادگران امروز دارايي‌هاي اندك خود را صرف محرومين مي‌كنندSNN

مسئول گروه جهادی «شهید غلامرضا معروفی» گفت: جهادگران امروز همانند رزمندگان آن روز در ازاي وقت و تواني كه صرف خدمت به خلق مي‌كنند، مزد نمي‌طلبند؛ بلكه دارايي‌هاي اندك خود را نيز صرف محرومين مي‌كنند.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۹:۴۹

اردوهای جهادی تمرینی برای جهاد در زندگی استSNN

مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه‌های جيرفت و عنبرآباد گفت: اردوهای جهادی تمرینی برای جهاد در زندگی است و این توصیف ما را ناخودآگاه به یاد دلاوری‌های بچه‌هایی می‌اندازد که امروز خاطره‌شان برای ما الگو است.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۸:۰۵

عدم مبارزه با آقازاده پروری، فضای رقابتی و رشد اقتصاد ایجاد نمی‌کند SNN

مسئول قرارگاه شهید باقری استان مرکزی عدم مبارزه با آقازاده پروری، فضای رقابتی و رشد اقتصاد ایجاد نمی کند، گفت: امروز کشور ما تشنه گسترش روحیه انقلابی در سیستم مدیریتی است و ما هر کجا به این روحیه انقلابی تکیه کردیم، همان جا نقطه قوت کشور محسوب می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۲:۳۰

بعد از برجام مشکلات اقتصادی بدتر شدSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قم گفت: بعد از برجام همه مردم منتظر بودند که مشکلات اقتصادی حل شود؛ اما متاسفانه هیچ اتفاقی نیفتاد و اوضاع اقتصادی بدتر شد.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۲:۱۵

تبلیغات برای گروه‌های جهادی ضعیف است/ پروژه‌ای ۶۰میلیونی با شش میلیون به سرانجام رسیدSNN

نداشتن حداقل امکانات خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی گیلان، همکاری مشترک دانشگاه گیلان و دانشگاه گریفیت استرالیا و به سرانجام رسیدن پروژه‌ای ۶۰میلیونی با شش میلیون از اهم اخبار دانشگاه‌های گیلان در سال تحصیلی ۹۵ بود.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۰:۵۰

از مسئولان می‌خواهیم به دانشگاه بیایند/ به دنبال ارتباط با مسئولان جهت ارائه بسته مطالبات و مشکلات مردم هستیمSNN

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل گفت: برای روشنگری لازم است، مسئولان و نمایندگان مردم در دانشگاه حضور پیدا کنند.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۰۸:۵۰

از حواشی مراسم پایتخت جوانان جهان اسلام تا تذکر ۲۴۵ بسیج دانشجویی دانشگاه‌های فارس به استاندارSNN

آغاز بی‌قانونی‌های انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه شیراز، برگزاری ۱۰۰ «همایش مرگ بر آمریکا»، لغو سخنرانی رسایی از سوی ریاست دانشگاه و صدور مجوز سخنرانی زیباکلام برای دومین بار و حواشی مراسم پایتخت جوانان جهان اسلام در شیراز از اهم اخبار شش ماهه گذشته دانشگاه‌ها در استان فارس بود.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۰۸:۰۰

اعزام ۷۰۰ نفر از دانشجویان فارس به اردوی جهادی نوروز۹۶SNN

مسئول بسیج دانشجویی استان فارس گفت: ۷۰۰ نفر از دانشجویان فارس در قالب ۲۴ گروه جهادی از نیمه دوم اسفند ۹۵ تا نیمه اول ۹۶ به اردوی جهادی اعزام می‌شوند.
۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۳:۲۰

انتقادناپذیری بزرگترین عیب دولت یازدهم است SNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم گفت: انتقادناپذیری بزرگترین عیبی است که می‌توان بر دولتی گذاشت که خود از انتقاد ناپذیری دولت‌های سابق گلایه می‌کرد؛ ولی حالا خودش گوی سبقت را ربوده است و انتقادات را بر نمی‌تابند.
۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۱:۵۰

امید دولت تدبیر ناامید شده است SNN

دبیر انجمن مستقل دانشگاه یاسوج گفت: با اخباری که از وزرای دولت رسیده است انگار امید، دولت امید هم ناامید شده است، دولت باید چاره‌ای عملیاتی بیاندیشد.
۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۰:۲۵

اخبار اختلاس‌ها را می‌شنویم؛ اما عده‌ای فضای پسابرجام را بهشت تصور می‌کنندSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل گفت: همه ما بیکاری را با تمام وجود حس می‌کنیم، از گرانی و فقر در جامعه ناراحتیم. اخبار فسادهای اقتصادی و اختلاس‌های میلیاردی را می‌شنویم؛ اما با این وجود عده‌ای درصددند که فضای پسابرجام را چونان بهشت موعود تصویر کنند.
۱۳۹۶/۱/۴ - ۰۹:۵۵

از حاشیه سخنرانی کولایی تا سئوالات جنجالی یک دانشجو از علی مطهری SNN

سئوالات جنجالی دانشجوی دانشگاه اراک از علی مطهری، مراتب اعتراض صنفی دانشجویان اراک به صندوق رفاه و حاشیه برنامه سخنرانی الهه کولایی به روایت یک دانشجو در دانشگاه صنعتی اراک از اهم اتفاقات دانشگاه‌های اراک در یک سال تحصیلی بود.
۱۳۹۶/۱/۴ - ۰۸:۰۰

نوروز دانشجویان صنعتی اصفهان در کرمانSNN

مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: ۱۰ روز تلاش عیدانه گروه جهادی قمربنی‌هاشم(ع) در طبق‌نمدار کرمان با هدف کمک به محرومین صورت گرفت.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۳:۲۵

در دولت روحانی تولید کنندگان رغبتی به تولید ندارندSNN

دبیر سیاسی تشکل جامعه اسلامی دانشگاه شهید مدنی گفت: در دولت روحانی کارخانجات یا تعطیل هستند یا با حداقل توان کار می‌کنند که این نشانگر رکود شدید حاکم بر بازار است و تولید کنندگان رغبتی به تولید ندارند.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۳:۰۰

از حضور جنجالی عارف تا احترام تمام قد به سردار اصانلوSNN

حضور عارف و جلیلی، تحصن اعتراض‌آمیز، سخنرانی حسن عباسی در جشنواره ملی افسران جوان، سخنرانی دانشجویان زنجانی در نماز جمعه و اعزام ۱۲۰۰ دانشجو از استان زنجان به راهیان‌نور از جمله رویدادهای مهم خبری دانشگاه‌های زنجان در سال گذشته بود.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۱:۴۰

ملت در انتخابات ۹۶ به برنامه رای خواهند داد نه به وعده‌های پوچ و عوام فریبانهSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: رسانه‌های حامی دولت این روزها سعی دارند با ایجاد دوقطبی‌های دروغین شرایط را برای روحانی مساعد کنند؛ اما بهتر است بدانند که ملت ایران در انتخابات ۹۶ به برنامه رای خواهند داد نه به وعده های پوچ و عوام فریبانه.