خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ الخميس ٢٨ رمضان ١٤٣٨ Thursday, June 22, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۵:۵۸

شیب تند نابودی رژیم اسرائیل با مشاهده تحولات اخیر بر همگان قابل مشاهده استSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس اعلام کرد: با مشاهده تحولات اخیر در سطح منطقه شیب تند نابودی رژیم اسرائیل بر همگان قابل مشاهده است.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۵:۴۹

معرفی اعضای جدید انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیرازSNN

در اولین جلسه شورای مرکزی جدید انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز دبیر تشکیلات و واحدهای مختلف مشخص شد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۵:۱۷

دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مردم برای حضور در راهپیماییSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با صدور بیانیه‌ای از همه اساتید، دانشجویان، کارکنان و آحاد مردم دعوت می‌کند با حضور یکپارچه و همگام و همراه با ملت شریف ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۵:۱۳

آغاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد از امروزSNN

معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: بخشی از رشته محل‌های کارشناسی ارشد این دانشگاه از سوی وزارت علوم تصویب شده و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال ۹۶ از امروز آغاز می‌شود.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۵:۱۰

طرح کارورزی از امروز کلید می‌خوردSNN

طرح کارورزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی از امروز پنج‌شنبه در سراسر کشور آغاز می‌شود.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۴:۳۴

تاکید تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های کشور بر حضور گسترده مردم در راهپمایی روز قدسSNN

تشکلهای دانشجویی دانشگاه های کشور با صدور بیانیههایی جداگانه بر حضور هرچه گستردهتر مردم در راهپیمایی روز قدس تاکید کردند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۴:۳۱

حضور در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی است بر دهان یاوه‌گویان غربSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ملایر با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس اعلام کردند: حضور در اين راهپيمايي انقلابی و استراتژیک مشت محكمي است بر دهان ياوه‌گوياني چون وزير خارجه آمريكا كه سخن از تغيير حكومت در ايران مي‌گويد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۴:۲۵

سفاکان صهیونیست رویای واهی ارض موعود را به گور خواهند بردSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: سفاکان صهیونیست بدانند که قدس، سمبل امت واحده، قلب مسلمین جهان را بهم گره زده و رویای واهی ارض موعود را به گور خواهند برد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۴:۱۸

روز قدس روز مجهر شدن مستضعفین در مقابل مستکبرین دنیاستSNN

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: روز قدس علاوه بر اینکه ماهیت جهانی انقلاب را نمایان می‌کند، نشان دهنده آمال و آرزوهای بلند انقلاب اسلامی نیز است.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۴:۰۶

تهدید و ترور و تحریم نمی‌تواند عزم آهنین مردم انقلابی ایران را سست کندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای پیرامون راهپیمایی روز قدس اعلام کرد: روش‌های دشمن از تبلیغات گرفته تا تهدید و ترور و تحریم نخواهد توانست عزم آهنین مردم انقلابی ایران را سست کند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۳۰

اعزام حدود ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان به مناطق زلزله زده از تیرماه/ مسمومیت به خاطر توزیع بسته‌های غذایی در مناطق زلزله زده کذب استSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان شمالی گفت: حدود ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های معتبر کشور برای حضور در مناطق زلزله زده استان اعلام آمادگی کردند و اعزام‌های دانشجویان استان و خارج استان به مناطق زلزله زده از نیمه تیرماه آغاز می‌شود.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۲۴

دانشجوي دانشگاه آزاد بجنورد در مسابقات جودو كارگران جهان طلايي شدSNN

حامد رشيدي، دانشجوي تربيت بدني واحد بجنورد در پنجمین دوره مسابقات جودو كارگران جهان كه در لتوني برگزار شد، توانست در وزن ۱۰۰- كيلوگرم با كسب مقام قهرماني گردن آويز اين دوره از مسابقات را از آن خود کند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۲۱

قدس مسئله و باوری اعتقادی است/ بهانه‌های سیاسی نمی‌تواند عظمتش را کمرنگ کندSNN

شورایی تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان با صدور بیانیه‌ای از همه مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و این روز را سرنوشت ساز در روند مقاومت ملت‌های مظلوم خواند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۰۴

دفاع از فلسطین و جبهه مقاومت دفاع از ایران و ایرانی استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اصفهان محدودیت روابط دیپلماتیک دولت روحانی به کشورهای غربی را مضموم و دفاع از فلسطین و جبهه مقاومت دفاع از ایران و ایرانی عنوان کرد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۰۳

مردم مکمل حملات موشکی سپاه، علیه رژیم اشغالگر قدس به خیابان‌ها می‌آیندSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان مردم ایران را آگاه و زمان شناس خواند و گفت: مردم ایران در روز قدس مکمل حملات موشکی سپاه، علیه رژیم اشغالگر قدس به خیابان‌ها می‌آیند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۲:۳۵

روز قدس رستاخیز جهانی امت اسلام استSNN

روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی روز جهانی قدس را روز وحدت جهان اسلام و فریاد علیه ظلم صهیونیست های جهانی و حامیان ترورییست منطقه‌ای شان خواند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۲:۲۸

دعوت وزارت علوم از عموم مردم و دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی روز قدس SNN

وزارت علوم تحقیقات و فناوری با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم همیشه در صحنه و دانشگاهیان و دانشجویان سراسر کشور دعوت کرد در راهپیمایی با شکوه روز قدس همچون سال‌های گذشته در صفوفی به هم پیوسته شرکت کنند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۲:۲۰

در روز قدس مسلمان جهان آرمان «فلسطین از بحر تا نهر» را فریاد خواهند زدSNN

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کازرون گفت: مسلمانان جهان امسال نیز در روز قدس برابر شعار«اسرائیل از نیل تا فرات» فریاد «فلسطین از بحر تا نهر» خواهند زد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۲:۱۴

تیم رباتیک دانشگاه ولی‌عصر در انتظار حامی برای اعزام مسابقات جهانیSNN

برای دومین سال متوالی تیم رباتیک دانشگاه ولیعصر رفسنجان در صورت نبود حامی مالی از حضور در مسابقات جهانی باز می‌ماند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۲:۰۸

مناطق محروم جنوب کرمان چشم به راه دانشجویان علوم پزشکی کرمانSNN

امسال نیز دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان در قالب گروه جهادی فاطمه الزهرا(س) جهت خدمات رسانی به مناطق محروم جنوب استان کرمان می روند.