خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٥ جمادى الأولى ١٤٣٨ Tuesday, February 21, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

اجتماعی

۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۵:۱۸

۱۶ متهم در پرونده جرائم ارزی دستگیر شدند/ پرونده پلاسکو و تعیین هشت گروه کارشناسیSNN

دادستان تهران از بازداشت ۱۶ نفر در پرونده جرایم ارزی خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۵:۰۱

تشریح برنامه‌های «هفته سلامت مردان ایران»/ معاینه رایگان مردان در تهران و برخی شهرستان‌هاSNN

رئیس انجمن ارولوژی ایران با تشریح برنامه های این انجمن به مناسبت هفته سلامت مردان ایران معاینه ی رایگان مردان درتهران و برخی مراکز شهرستان‌ها را از جمله این برنامه‌ها عنوان کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۵۸

دولت‌ساز کردن شهر ثمره اجرای پیشنویس لایحه مدیریت شهریSNN

دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران با انتقاد از پیش نویس لایحه مدیریت شهری گفت: دولت ساز کردن مدیریت شهری در شرایطی که همه کشورها به سمت مدیریت غیرمتمرکز حرکت می کنند نمی تواند کمکی به توسعه اقتصاد شهری و ملی کند.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۵۰

دهمین دوره انتخابات انجمن جراحان ارتوپدی ایران برگزار شدSNN

دهمین دوره انتخابات هیئت مدیره انجمن جراحان ارتوپدی ایران با حضور همکاران ارتوپد و اعضای انجمن برگزار شد
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۴۵

توجه به سلامت مردان باید از دوران جنینی آغاز شودSNN

نایب رئیس انجمن اورولوژی ایران با بیان اینکه توجه به سلامت مردان باید از دوران جنینی آغاز شود، عنوان کرد: مادرانی که صاحب فرزند پسر می‌شوند باید از دوران جنینی و پس از تولد به سلامت آلت‌ تناسلی فرزندشان توجه کنند و پس از آن خود فرد باید نسبت به وضعیت سلامتی خود آگاهی داشته باشد و در صورت بروز هرگونه تغییری به پزشک مراجعه کند.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۴۰

مردان بیش از زنان در معرض آسیب‌ها و بیماری‌ها قرار دارندSNN

رئیس انجمن اورولوژی ایران با بیان اینکه متاسفانه مردان از ابراز بیماری خود احساس شرمساری می‌کنند، عنوان کرد:‌ مردان نسبت به زنان بیشتر در معرض ابتلا به بیماری‌های شایع و آسیب‌های شغلی قرار دارند و این در حالی است که متاسفانه این افراد از مراجعه به پزشک و بیان مشکلات خود احساس شرم می‌کنند زیرا بر این باور هستند که پذیرش بیماری قدرت مردانگی آنها را زیر سوال می‌برد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۳۴

تنها پنج درصد از دانشمندان داروسازی در ایران داروساز صنعتی هستندSNN

معاون وزیر و رییس سازمان غذا و داروی کشور گفت: تنها پنج درصد از دانشمندان داروسازی در ایران داروساز صنعتی هستند اما تاثیر آنها به اندازه ۵۰ درصد است.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۳۱

هنوز تغییری در زمان ثبت‌نام کاندیداهای شورا صورت نگرفته استSNN

رئیس شورای شهر تهران از عدم موفقیت رایزنی‌ها برای تغییر زمان ثبت نام کاندیدای شورای شهر خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۲۸

اعلام روزشمار هفته ملی سلامت مردانSNN

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت ضمن اعلام اسامی روزهای هفته ملی سلامت مردان شعار این هفته را «آیا در مسابقه سلامت برنده اید؟» اعلام کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۲۵

دولت به تعهداتش در مورد بافت فرسوده عمل نمی‌کندSNN

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس برنامه پنجم توسعه، شهرداری و وزارت راه و شهرسازی موظف بودند نسبت به نوسازی ۱۰ درصد از بافت های فرسوده اقدام نمایند اما دولت به تعهدات خودش عمل نکرد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۳:۴۳

رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان از ۵ اسفند آغاز می‌شودSNN

مدیرکل تعاون و پشتیانی وزارت آموزش و پرورش از آغاز رزرو اینترنتی ۲۵ درصد از فضاهای اسکان فرهنگیان از پنجم اسفند ماه خبر داد و گفت: رزرو اینترنتی تا ۲۲ اسفند ماه از طریق سامانه www.eskan.medu.ir ادامه دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۲:۰۹

۵ میلیارد تومان برای تاسیس ۶۵۷ مرکز سلامت روستاییSNN

همزمان با سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مازندران صبح سه شنبه ۶۵۷ مرکز سلامت روستایی در قالب طرح تحول نظام سلامت در ۲۸ استان کشور ازطریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۲:۰۰

رشد بیش از ۱۷درصدی مرگ با مسمومیت قرص برنجSNN

اداره کل پزشکی قانونی استان تهران از افزایش ۱۷،۶درصدی مرگ ها بر اثر مسمومیت با قرص برنج از ابتدای فروردین تا پایان دی ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته (۱۳۹۴)در این استان خبر داد .
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۱:۵۵

۲۰ درصد منابع طرح تحول برای پزشکان و کادر بیمارستان‌ها هزینه شدSNN

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح تحول سلامت توانست طی یکسال ۱۰هزار میلیارد تومان از هزینه‌های درمانی مردم را کم کند و چنین کاری در دنیا و در هیچ کشوری سابقه ندارد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۱:۴۴

ایمنی مراکز تجاری مرکز شهر تهران بررسی مجدد می‌شود SNN

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ تهران از بررسی مجدد وضعیت ایمنی مجتمع های تجاری در مرکز شهر تهران خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۱:۳۷

شرایط خودروهای مزایده‌ایSNN

معاون فنی مهندسی و خدمات ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: شهروندانی که تصمیم به شماره گذاری خودروی مزایده ای دارند، می توانند با حضور در مراکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا و ارائه مدارک مورد نیاز برای شماره گذاری اقدام کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۱:۱۸

۱.۲ میلیون خودروی فرسوده در کشور آلودگی ایجاد می‌کنندSNN

رئیس ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: تردد یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه خودروی فرسوده در کشور از عوامل مهم آلودگی هوا به ویژه در کلانشهرهاست.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۰:۴۷

فضای مجازی را رصد کرده و با رفتارهای مخاطره‌آمیز چهارشنبه آخر سال برخورد می‌کنیمSNN

سخنگوی نیروی انتظامی از رصد فضای مجازی و حقیقی در آستانه چهارشنبه پایانی سال برای برخورد با هرگونه حرکات مخاطره آمیز در این شب خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۰:۴۵

کلاهبرداران ۴ میلیاردی به دام افتادندSNN

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری فردی که چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از شرکت سابق خود کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۰:۳۵

جسد خانمی که در سیلاب گم شد نهایتا پیدا نشدSNN

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید در رابطه با وضعیت شبکه آبهای سطحی تهران تجدید نظر شده و اطلاعات این شبکه ها به روز شود.