خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ الأربعاء ٤ شوّال ١٤٣٨ Wednesday, June 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > البرز

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۲:۱۳

روز قدس، تبلور عینی جبهه شكست‌ناپذير مردمي در مقابل كفر استSNN

مسئول بسیج دنشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بر درك درست امام خميني(ره) از شرايط و شکل دادن جبهه شكست‌ناپذير مردمي در مقابل كفر با تبلور عيني آن، روز قدس تاکید کرد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۰:۱۸

دل لرزان‌ها در همیشه تاریخ به دنبال عقب‌نشینی جریان انبیاء بوده‌اندSNN

در كشور ما اين لرزش دل بي‌سابقه نیست؛ از جنگ تحميلي تا حمله امريكا به عراق و افغانستان از جام زهر مجلس ششم تا پلمپ كردن تأسيسات هسته‌اي و برجام همه و همه از لغزش دل حكايت دارد.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۴:۴۸

جامعه روحانیت باید نسبت به انتخابی خواندنِ ولایت از سوی رئیس‌جمهور موضع بگیرندSNN

علی مجیدی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج نسبت به اظهارات روحانی مبنی بر انتخابی خواندن ولی جامعه از سوی مردم و احترام حضرت علی(ع) به دموکراسی انتقاد کرد و از جامعه روحانیت خواست نسبت به این انحراف سکوت نکنند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۴:۱۰

دانشجوی مؤمن انقلابی زودتر سخن امام را درک خواهد کرد یا مسئول محافظه‌کار؟SNN

وجه تمایز مسئولین محافظه کار که همیشه درصدد تغییر یا تحفیظ اوضاع به نفع خود هستند با مدیرانی که منفعت اسلام را می‌نگرند، برای همیشه محفوظ باقی می‌ماند.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۰:۳۳

آتش به اختیار یعنی غلبه‌دادن گفتمان انقلاب در دانشگاه‌هاSNN

علی مجیدی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج نسبت به غرض‌ورزی و تفاسیر مختلف کانال‌های معاند و ضد انقلاب از تعبیر آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب برای دانشجویان واکنش نشان داد.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۶:۲۷

از تغییر نابجای محل در اصلی دانشگاه تا کمبود کلاس و کیفیت پایین غذاSNN

جمعی از فعالان دانشجویی دانشگاه آزاد کرج از مشکلات صنفی این دانشگاه اعم از تغییر در اصلی دانشگاه تا کمبود کلاس،کیفیت پایین غذا، کمبود اتوبوس داخلی و کمبود فضای ورزشی خبر دادند.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۰:۴۵

بسیج دانشجویی همچنان بر طبل مطالبه‌گری خود خواهد کوبیدSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان البرز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان البرز ضمن تبریک این حماسه حضور به رهبر فرزانه انقلاب و ملت شریف ایران، به نامزد منتخب مردم نیز تبریک گفته و اعلام می دارد، بسیج دانشجویی همچنان بر طبل مطالبه‌گری خود خواهد کوبید.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۶:۳۲

۱۰۰ نفر از اساتید دانشگاه‌های البرز در حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی SNN

۱۰۰ نفر از اساتید دانشگاه‌های البرز در بیانیه‌ای از حجت‌الاسلام رئیسی، نامزد دوازدهمین دوره انتخاباتی ریاست جمهوری حمایت کرد.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۰:۱۱

روزهای باقی‌مانده به شب‌قدر نظام، روزهای التیام دردهای دولت یازدهم نیست SNN

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی تهران (واحد کرج)، نوشتن جمله ضدصهیونیستی امام خمینی(ره) بر روی موشک‌ها را مایه اقتدار و عزت جمهوری اسلامی دانست و خواستار برگزاری مناظره بین رئیس دولت یازدهم و رئیس دولت‌های نهم و دهم برای پایان دادن به فرافکنی‌های دولت یازدهم شد.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۴:۵۵

عده‌ای می‌خواهند با هیاهو و شلوغ کاری‌های سیاسی رأی جمع کنند/ همراهی مسئولین دانشگاهی با این افراد را نمی‌پذیریمSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان البرزدر پی برگزاری همایش تبلیغاتی انتخابات در این دانشگاه اعلام کرد: عده‌ای هنوز هم می‌خواهند با هیاهو و شلوغ کاری‌های سیاسی رأی جمع کنند بنابراین هیچ گونه همراهی مسئولین دانشگاهی با این افراد در برگزاری چنین همایش‌هایی را نمی‌پذیریم.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۶:۴۸

حمایت فاطمه سعیدی از فتنه‌گران در دانشگاه من به من مربوط نمی‌شود! SNN

رئیس دانشگاه فرهنگیان کرج در خصوص حضور فاطمه سعیدی در این دانشگاه گفت: حمایت فاطمه سعیدی از فتنه‌‌گران در دانشگاه من به من مربوط نمی‌شود!
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۷:۲۸

دانشگاه آزاد کرج هزینه پارکینگ را از دانشجویان نمی‌گیرد/ پیمانکار بدون هماهنگی هزینه دریافت کردهSNN

بهروز میرزا گفت: دریافت هزینه از دانشجویان در قبال استفاده از پارکینگ را تکذیب می کنم و قرار نیست هزینه ای بابت استفاده دانشجویان از پارکینگ اخذ شود.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۲:۳۸

دست مسئولین واحد کرج در جیب دانشجویان است/ پارکینگ دانشگاه رایگان شودSNN

در پی دریافت هزینه از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کرج درقبال استفاده از پارکینگ این دانشگاه، جمعی از دانشجویان معترض با ارسال نامه ای به میرزاده رئیس دانشگاه آزاد خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۱

دبیر جدید قرارگاه شهید احمدی روشن معرفی شد SNN

طی حکمی از سوی مسئول بسیج دانشجویی البرز محمدجواد خدری، دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزاد کرج، به عنوان دبیر جدید قرارگاه شهید احمدی روشن معرفی شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۱

سفر معنوی دختران دانشجوی البرزی از کربلای ایران SNN

دانشجویان دختر دانشگاه‌های البرزی در سفر معنوی خود کربلای ایران را زیارت کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۱

بازدید کاروان دانشجویی استان البرز از یادمان دهلاویه SNN

کاروان دانشجویی راهیا‌ن‌نور استان البرز در سفر معنوی خود از دهلاویه، محل شهادت شهید چمران بازدید کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۷

دانشجویان البرزی از مزار شهدای دانشجوی هویزه بازدید کردندSNN

دختران داشجوی برخی از دانشگاه‌‌های استان البرز در بازه اول اعزام کاروان راهیان‌نور دانشگاه‌های البرز از مزار شهدای دانشجوی هویزه بازدید کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۴

ارسال ۲۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری بسیج دانشگاه‌های البرز SNN

مسئول معاونت علم و اقتصاد بسیج دانشجویی البرز از ارسال ۲۷۰ اثر در محورهای مختلف اعم از اختراعات، مقالات علمی، کتاب و شرکت‌های دانش بنیان به دبیرخانه جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری بسیج دانشگاه‌‌ها و مراکز آموزش عالی استان البرز خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۶

یاد و خاطره شهدا همیشه باید زنده نگه داشته شودSNN

رئیس دانشگاه آزاد هشتگرد گفت: باید یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای دفاع مقدس زنده نگه داشته شود تا نسل‌های بعدی با رشادت‌ها و فداکاری‌های این عزیزان آشنا شوند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۳

امضای طومار محکومیت هزینه‌های نجومی شهرداری برای سفر یک روزه روحانی توسط دانشجویان البرزیSNN

دانشجویان دانشگاه‌های البرز طوماری در محکومیت هزینه‌های نجومی شهرداری برای سفر یک روزه روحانی در نماز جمعه کرج تهیه و خواستار شفاف‌‌سازی شهرداری شدند.