خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ الأحد ٢٤ ربيع الثاني ١٤٣٨ Sunday, January 22, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی > ساير حوزه‌ها

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۵:۴۱

آخرین وضعیت افزایش وام مسکن‌مهرSNN

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به نهایی شدن افزایش وام مسکن مهر از ۳۰ میلیون به ۴۰ میلیون تومان در طول روزهای آینده، اظهار کرد: اولویت نخست در این افزایش شهرهای حومه تهران خواهند بود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۵:۲۲

غالب مردم به دنبال استفاده صحیح از شبکه‌های اجتماعی هستندSNN

واعظی استفاده مفید بیشتر مردم از شبکه های اجتماعی را یادآورشد و بیان داشت: درصد بسیار کمی دنبال مطالب غیر اخلاقی هستند که آنها هم باید از طریق دستگاه های ذیربط رسیدگی شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۴:۲۴

برف پرواز تهران- ایلام را زمین‌گیر کردSNN

مدیر فرودگاه شهدای ایلام از لغو پرواز ظهر یکشنبه سوم بهمن ماه تهران - ایلام و بالعکس به علت بارش برف و شرایط نامساعد جوی خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۲:۰۹

آخرین وضعیت طرح جدید سوخت کامیون‌ها/ قرارداد نوسازی ۱۶ هزار کامیونSNN

وزیر راه و شهرسازی از خروج ۷۰ هزار کامیون فرسوده با اجرای طرح پیمایش و جلوگیری از فروش گازوئیل آنها در بازار آزاد خبر داد و گفت: طی ۵ سال آینده به رقم نوسازی ۶۵ هزار دستگاه کامیون نو دست می‌یابیم.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۱:۲۴

درآمد ۱۵۰۰ میلیارد تومانی شرکت فرودگاه‌ها SNN

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها با بیان این‌که کل درآمدهای شرکت فرودگاه‌ها سال گذشته ۱۵۰۰ میلیارد تومان بود، گفت: ۷۰۰ میلیارد تومان از شرکت‌های هواپیمایی طلب داریم.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۰۹:۲۹

روحانی هم از عملکرد فاجعه آخوندی دفاع نکردSNN

عملکرد فاجعه‌آمیز عباس آخوندی در سه سال و نیمی که بر مسند وزارت راه تکیه زده است، بحران مسکن را تا جایی پیش برده است که حتی حسن روحانی هم حاضر به دفاع از وی نشد و در صحبت‌های اخیر خود به رکود در بازار مسکن اذعان کرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۰۹:۰۷

دولت مقصر اصلي ركود در بازار مسكن استSNN

ركود مسكن انگار به اقتصاد چسبيده، حتي محرك‌هايي مثل وام و تسهيلات براي مردم و انبوه‌سازان هم نمي‌تواند خواب زمستاني ۴ ساله مسكن را آشفته كند.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۹:۴۰

نصب چهار شیر آتش نشانی جدید در محدوده پلاسکو توسط آبفا SNN

بنا به در خواست آتش نشانی، طی روز جاری چهار شیر برداشت جدید آتش‌نشانی در محدوده پلاسکو توسط آبفای استان تهران نصب شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۵:۴۷

دایورت یا انتقال خطوط تلفن ثابت محدوده پلاسکوSNN

سخنگوی شرکت مخابرات ایران از امکان دایورت یا انتقال خطوط قطع شده تلفن ثابت ساختمان پلاسکو خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۵:۳۷

سیاست‌های دولت عامل رکود مسکن/ وارد چهارمین سال رکود شدیمSNN

رئیس انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان تهران با بیان اینکه نوسازی بافت‌های فرسوده اگر چه در دستور کار دولت است و قرار بود سالانه ۱۰ درصد این اقدام انجام شود اما متاسفانه در حد زیر ۱۰ درصد موفقیت داشته است،گفت:مسکن وارد چهارمین سال رکود خود شده و این رکود ناشی از رکود حاکم بر اقتصاد کلان کشور است.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۵:۱۸

پلاسکو را ۲ ساله می‌سازیم/ سرقفلی تمام واحدهای پلاسکو واگذار شده بودSNN

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: همه واحدهای پاساژ پلاسکو به صورت سرقفلی واگذار شده بود و تنها مالکیت این ساختمان در اختیار بنیاد بود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۳:۴۱

پلاسکو بساط قماربازها را جمع کردSNN

حادثه تلخ آتش سوزی و ریزش ساختمان ۵۴ ساله پلاسکو در چهارراه استانبول محدودیت های ترافیکی را در این منطقه به همراه داشته که همین موضوع موجب نیمه تعطیلی بازار ارز خیابان فردوسی و نقل مکان دلال های ارز شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۳۰

ممنوعیت پرواز برخی افراد با ایرباس‌های جدید صحت نداردSNN

سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) می گوید، در هیچ یک از بندهای قرارداد خرید ۱۰۰ فروند هواپیما از ایرباس به ممنوعیت سرویس دهی و پرواز برخی از افراد با این هواپیماها در مسیرهای داخلی و بین المللی اشاره نشده است.
۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۱:۴۰

حداقل و حداکثر عیدی کارگران مشخص شدSNN

حداقل عیدی کارگران امسال یک میلیون و ۶۲۴ هزار تومان و حداکثر ۲ میلیون و ۴۳۶ هزار تومان خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۰۰:۲۸

آخوندی: دریا محور توسعه بندر بوشهر استSNN

وزیرراه و شهرسازی گفت: با توجه به اجرای پروژه توسعه بندر بوشهر در آینده ای نزدیک توسعه این بندر، دریا محور می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۳:۴۹

اقتصاد پاشنه آشیل «توسعه شهری»/ رسالت جامعه علمی کشور در برابر شهرهاSNN

رئیس دومین همایش بین المللی اقتصاد شهری گفت: تلاش برای ساختن شهرهایی که از لحاظ اقتصادی، پر رونق، از منظر فرهنگی، پر جنب و جوش، به لحاظ اجتماعی، منسجم و از نظر زیست‌محیطی، ایمن و پایدار باشند؛ رسالتی است که بر دوش جامعه علمی و اجرایی کشور است.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۷

مذاکرات ایران و عمان برای راه اندازی کارخانه تولید خودروSNN

کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسقط از مذاکرات مشترک با عمان برای راه اندازی و احداث کارخانه تولید خودرو در این کشور حوزه جنوبی خلیج فارس خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۹

آخوندی: امضافروشی بین مهندسان ساختمان شایع شدSNN

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه هیچ قضاوتی درباره امضاء فروشی نمی‌کنم تصریح کرد: اینکه چند درصد از جامعه مهندسان درگیر امضاء فروشی شده اند هم مشخص نیست اما این موضوع شیوع پیدا کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۶

ایجاد ۱۷۰۰ شغل جدید از نتایج برجام استSNN

وزیر اقتصاد به ایجاد یک هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی جدید اشاره کرد و گفت: ایجاد این تعداد شغل بدلیل گشایش‌ ناشی از برجام و سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در راستای اقتصادمقاومتی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۵

سیم‌کارت‌های بی‌هویت فردا قطع می‌شوندSNN

تاکنون ارتباط سیم‌کارت‌های بی‌هویت یک طرفه شده بود ولی از فردا با پایان مهلت تمدید شده ۱۰ روزه ارتباط این سیم‌کارت‌ها به طور کامل قطع می شود.