خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ الجمعة ٢ شعبان ١٤٣٨ Friday, April 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی > کشاورزی و تعاون

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۵:۲۹

دلیل‌تراشی وزیرکار برای افزایش بیکاری/ مقصر دولت قبل هم هستSNN

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نمی‌شود با پول دادن به مردم اشتغال ایجاد کرد، گفت: برنامه‌هایی برای افزایش اشتغال و کاهش هزینه‌های کارفرمایان داریم.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۲:۳۴

قیمت گوشت به مرز ۴۰ هزار تومان رسید SNN

برخلاف وعده مسئولان معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی و به دلیل مشغولیت رئیس ستاد تنظیم بازار به انتخابات، قیمت گوشت گوسفندی شقه به مرز ۴۰ هزار تومان رسید.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴:۵۷

بدهی ۳۶ هزار میلیارد تومانی به بازنشستگان/ پرونده ناکام پتروشیمی جم و شرکت ملی نفت‌کشSNN

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: دولت قبل با کاهش ۶۷.۷ درصدی قدرت خرید بازنشستگان، در واقع ۳۶ هزار میلیارد تومان به صندوق بدهکار است.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴:۲۰

ایران تا ۴ سال آینده وارد تنش آبی شدید می‌شودSNN

بر اساس گزارش‌های رسمی بین ‌المللی ایران تا سال ۱۴۰۰ وارد دوره تنش آبی شدید می‌شود و در این میان اتخاذ راهکاری مدیریت مصرف از سوی وزارت نیرو به تنهایی کارساز نیست.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۰:۴۰

تشکیل معاونت جدید وزارت کشاورزی در آستانه انتخاباتSNN

در آستانه پایان کار دولت یازدهم وزیر جهاد کشاورزی طی حکمی، علی اکبر مهرفرد را به عنوان «معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی» وزارت جهاد کشاورزی منصوب کرد.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۹:۵۳

نشست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با مسئولان بخش تعاونSNN

نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با رئیس و اعضای هیأت رئیسه اتاق تعاون و رؤسای کمیسیون‌ها و تعاون‌گران فعال در محل اتاق تعاون ایران برگزار شد.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۵:۱۱

خرید تضمینی گندم به ۱۵۰هزار تن رسیدSNN

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید تضمینی نزدیک به ۱۵۰هزارتن گندم از کشاورزان داخلی خبر داد و گفت: این شرکت همزمان با خرید گندم، دانه روغنی کلزای تولید داخلی را نیز از کشاورزان با قیمت تضمینی خریداری می‌کند.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۵:۱۰

خرید تضمینی گندم به ۱۵۰هزار تن رسیدSNN

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید تضمینی نزدیک به ۱۵۰هزارتن گندم از کشاورزان داخلی خبر داد و گفت: این شرکت همزمان با خرید گندم، دانه روغنی کلزای تولید داخلی را نیز از کشاورزان با قیمت تضمینی خریداری می‌کند.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۹:۳۶

افزایش واردات پالم جنجال‌برانگیز در دولت راستگویانSNN

واردات روغن پالم اولیین در سال ٩٥ در حالی به ۴۳۲هزار تن رسیده که ۲۹ درصد بیشتر از سال قبل بوده است.
۱۳۹۶/۲/۱ - ۰۹:۵۵

پرداختی مستمری بگیران نسبت به ابتدای دولت بیش از ۲ برابر شده/ دولت یازدهم کم صدا اما پرکار است!SNN

وزیر تعاون پرداختی به مستمری بگیران از صندوق تامین اجتماعی را در آغاز فعالیت دولت یازدهم ۱۸هزار میلیارد تومان و هم اکنون بیش از دو برابر( ۴۲هزار میلیارد تومان) ذکر کرد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۴:۲۶

آمارهای هولناک آبی در ایرانSNN

حجم آب‌های تجدیدپذیر در ایران حدود ۲۵ درصد کاهش یافته به طوری که در برآوردهای صورت گرفته بر اساس میانگین سال‌های اخیر، حجم آب تجدیدپذیر در ایران به حدود ۱۰۰ میلیارد مترمکعب کاهش یافته است.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۳:۵۴

بیداد گرانی در کالای خوراکی مردم/ تورم ۳۵ درصدی مرغ و ۳۱ درصدی برنجSNN

گزارش جدید بانک مرکزی از تغییرات یکساله مواد خوراکی نشان میدهد قیمت گروه لبنیات ۷ درصد، تخم مرغ ۳۰.۹ درصد، برنج ۳۱.۴ درصد، حبوب ۱۹.۶ درصد، میوه‌های تازه ۲۴ درصد، سبزی‌های تازه ۲۱.۹ درصد، گوشت قرمز ۹.۶ درصد وگوشت مرغ ۳۵.۱ درصد افزایش یافته است.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۱:۳۹

تکنولوژی آموزشی در ۱۰ سال تحریم به کشور وارد نشدSNN

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بخش دولتی باید در آموزش سیاستگذار باشد، گفت: تکنولوژی آموزشی در ۱۰ سال تحریم‌ها به کشور وارد نشد.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۰۹:۰۵

مشکلی در واردات گوشت قرمز از برزیل نداریمSNN

مدیرکل دفتر قرنطینه و امنیت زیستی سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد: ایران به دلیل حضور ناظران بهداشتی مقیم در کشورهای مبداء واردات، مشکلی برای واردات گوشت قرمز ندارد.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۰۸:۵۴

ادعای جدید دولت در آستانه انتخابات: ۲.۸ میلیون شغل ایجاد کردیم!SNN

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار مدعی شد که این دولت در چهارسال گذشته، سالانه ۷۰۰ هزار شغل و در مجموع ۲.۸ میلیون شغل ایجاد کرده است.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۱:۱۵

دولت گران‌فروشی جوجه را ممنوع کردSNN

سازمان حمایت مصرف کنندکان و تولیدکنندگان با صدور اطلاعیه‌ای به انجمن جوجه یک روزه اعلام کرد که حداکثر قیمت هر قطعه جوجه یک‌روزه بر اساس ابلاغیه دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار ۱۷۰۰ تومان است و با متخلفین برخورد می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۶:۱۳

عرضه مرکبات در بورس کالاSNN

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر لزوم عرضه مرکبات در بورس کالا و ایجاد شفافیت در این زمینه گفت: بورس کالا این توانایی را دارد در کنار سایر محصولات که درحال حاضر مورد معامله قرار می گیرد مرکبات را در این بازار عرضه کند.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۱:۲۶

میوه صدر افزایش قیمت را حفظ کردSNN

در اواسط ماه جاری این میوه‌ها هستند که همچنان در صدر افزایش قیمت کالاهای خوراکی قرار دارند.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۱:۰۵

رفع بیکاری دغدغه ماست!/ پشت پرده جلسه با رئیس‌جمهور در آستانه انتخاباتSNN

ربیعی گفت: همه تلاش هایی که در وزارتخانه متبوع من در حال انجام است با استفاده از تجارب موفق دیگر کشورها نظیر کره جنوبی ،ترکیه و هند است.