خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ الأربعاء ٤ شوّال ١٤٣٨ Wednesday, June 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > همدان

۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۰:۲۶

رفتارهای غیر عقلانی افراد به ظاهر انقلابی در راهپیمایی روز قدس را محکوم می‌کنیمSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ملایر با صدور بیانیه‌ای درباره اتفاقات رخ داده در راهپیمایی روز قدس در تهران اعلام کرد: اقدامات تحرک‌آمیز و رفتارهای غیر عقلانی افراد به ظاهر انقلابی در راهپیمایی روز قدس را محکوم می‌کنیم.
۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۰:۰۰

اقدامات عده‌ای معدود در راهپیمایی روز قدس نباید به نام جریان اصیل انقلاب تمام شود! SNN

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان با صدور بیانیه‌ای در پی حواشی راهپیمایی روز قدس در تهران اعلام کرد: انقلابیِ حقیقی هرگز از دایره تعقل و قانون‌مداری خارج نمی‌شود و هیچکس نباید اقدامات عده‌ای معدود را به نام جریان اصیل انقلاب اسلامی و جوانان غیورمند حزب الله تمام کند!
۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۳:۱۷

نارضایتی ۸۵ درصدی دانشجویان از خدمات سلف و سرویس دانشگاهSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان در نامه‌ای به ریاست دانشگاه با اشاره به نارضایتی ۸۵ درصدی دانشجویان از خدمات سلف و سرویس دانشگاه، خواستار اصلاح وضع موجود شد.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۲:۴۸

عدم استفاده از مواد اولیه غذایی با کیفیت علت نارضایتی دانشجویان صنعتی همدانSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان با اشاره به نارضایتی ۸۵ درصدی دانشجویان این دانشگاه از خدمات سلف و سرویس گفت: عدم استفاده از مواد اولیه غذایی با کیفیت استاندارد از جمله مهمترین علت نارضایتی دانشجویان این دانشگاه است.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۹:۳۷

سفر وزير بهداشت به استان همدان برای افتتاح پروژه‎هاي بهداشتي؛ بعد از ماه مبارک رمضانSNN

رئيس دانشگاه علوم پزشكي همدان گفت: سفر وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي براي افتتاح پروژه‌هاي مهم بهداشتي و درماني در همدان به بعد از ماه رمضان موكول شد.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۰۵:۱۶

دنیای اسلام در آینده‌ای نه چندان دور به هم می‌پیونددSNN

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا اعلام کرد: امت مسلمان با حضور خود در روز قدس رژیم صهیونیستی را متوجه می‌سازد که دنیای اسلام در آینده‌ای نه چندان دور به هم خواهد پیوست وآنگاه جایی برای تنفس این رژیم وجود نخواهد داشت.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۴:۳۱

حضور در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی است بر دهان یاوه‌گویان غربSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ملایر با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس اعلام کردند: حضور در اين راهپيمايي انقلابی و استراتژیک مشت محكمي است بر دهان ياوه‌گوياني چون وزير خارجه آمريكا كه سخن از تغيير حكومت در ايران مي‌گويد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۶:۰۴

دشمن هرگز نمی‌تواند تفکر اسلامی را به سمت مسائل حاشیه‌ای منحرف کندSNN

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس و حضور گسترده مردم در این راهپیمایی گفت: حضور گسترده مردم در این راهپیمایی نشان خواهد داد که دشمن هرگز موفق نخواهد شد تفکر اسلامی را از مسئله اصلی به سمت مسائل حاشیه‌ای منحرف کند
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۵:۳۸

آرمانگرایی جزء اصول دانشجویی استSNN

تشکل‌ها و نیروهای انقلابی و دلسوز شهرستان ملایر در نامه‌ای خطاب به روحانی، رئیس جمهور ایران اعلام کرد: آرمانگرایی جزو اصول دانشجویی است که در تمامی دانشگاه‌های کشور پذیرفته شده است.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۵:۳۸

به مسائل دانشجویان بی‌تفاوت نیستیم و رایزنی‌هایی با مقامات وزارت علوم خواهیم‌داشتSNN

معاون دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا امروز در جمع معترضین دانشجویان دکتری گفت: نسبت به مسائل دانشجویان بی‌تفاوت نیستیم و رایزنی‌هایی با مقامات وزارت علوم خواهیم داشت.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۵:۱۳

تجمع دانشجویان دکتری دانشگاه بوعلی همدان در اعتراض به وام ویژه دکتریSNN

جمعی حدودا ۶۰ نفره از دانشجویان دکتری دانشگاه بوعلی‌سینا همدان در اعتراض به وام ویژه دوره دکتری امروز در مقابل ساختمان مرکزی دانشگاه تجمع کردند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۶:۱۹

ادامه فضای امنیتی برای دانشجویان منتقد دولت در دانشگاه ملایر/ شکایت از یک دانشجویی دیگر SNN

بعد از احضار و بازداشت دونفر از دانشجویان دانشگاه ملایر که چندی پیش به دلیل انتقاد از سیاست‌های اشتباه دولت صورت گرفته بود، این بار نیز از دبیر کل مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر شکایت شد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۰:۰۵

فراخوان چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی همدان منتشر شدSNN

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از فراخوان چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی همدان خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۰۹:۵۴

پيگيري راه‌اندازي رشته كارشناسي ارشد پرستاري سالمندي و اورژانس در همدانSNN

مدیرگروه آموزشی پرستاری داخلی – جراحی دانشگاه علوم پزشكي همدان از پيگيري راه‌اندازي رشته كارشناسي ارشد پرستاري سالمندي و اورژانس در همدان خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۱:۳۲

داعش ایرانی از کجا آمد؟SNN

هرچند آمار دقیقی از افراد ایرانی‌ای که به داعش پیوسته‌اند وجود ندارد؛ اما اخباری از عضویت تعدادی از شهروندان بلوچ, تالش, کرد و ... به این گروه منتشر می‌شد. اینکه داعش ایرانی از سرزمین کردی برخاسته است؛ البته با توجه به فرهنگ متسامح, گرایشات مذهبی شافعی و علایق قومی ایشان تا حدی غریب می‌کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۰:۴۷

تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های کشور اقدامات تروریستی در تهران را محکوم کردندSNN

تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های کشور با صدور بیانیه‌هایی جداگانه اقدامات تروریستی اخیر در ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره) را محکوم کردند.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۰۹:۵۳

دولتمردان با موضع‌گیری‌های شبه روشنفکری کاری نکنند که لایه‌های امنیتی رخنه برداردSNN

عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینا گفت: عملیات تروریستی تهران با خون‌بهای ۱۷ نفر و جراحت حدود ۵۰ نفر و رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های دلاورمردان سپاه خنثی شد؛ اما دولتمردان و برخی نمایندگان، بهوش باشند با موضع‌گیری‌های شبه روشنفکری کاری نکنند که لایه‌های امنیتی این کشور رخنه بردارد.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۶:۲۷

حکم آتش به اختیار را کسانی از رهبری گرفته‌اند که صلاحیت بیشتری دارندSNN

افسران جوان امام، حکم آتش به اختیار گرفتند تا وقتی در هیئات اندیشه‌ورزشان مسئله‌ای برایشان قطعی شد، با خود نگویند حتما درباره این بدیهیات در آن بالا فکر می‌شود! بدانند که آن بالا اختلال دارد و خود باید اقدام کنند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۵:۱۸

اگر در سوریه نمی‌جنگیدیم، الان این ناامنی به داخل کشور کشیده می‌شد SNN

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان با صدور بیانیه‌ای درباره حملات تروریستی تهران اعلام کرد: اگر در سوریه با داعش و سایر گروهک‌های تروریستی نمی‌جنگیدیم، الان این ناامنی به داخل کشور کشیده می‌شد.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۳:۵۰

دولت دروازه هایش را بر روی منتقدان و دانشجویان انقلابی بسته استSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد همدان گفت: چرا دولتی که خود را مبلّغ حقوق شهروندی می‌داند و دموکراسی را فریاد می زند، حقوق یکسان برای دانشجویان قائل نیست؟ پس آزادیی که رئیس جمهور از آن دم می‌زند کجاست؟ چرا دولت دروازه هایش را بر روی منتقدان و دانشجویان انقلابی بسته است؟