خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٦ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > همدان

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۰۹:۲۲

امیدواریم دانشگاه آزاد با انتصاب ولایتی به مرجع تعالی علمی و فرهنگی تبدیل شودSNN

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت انتصاب ولایتی به عنوان رئیس هیات مؤسس دانشگاه آزاد اعلام کرد: امید است که با روی کار آمدن ولایتی، دانشگاه آزاد، که چند سالی است به محفل پیاده‌سازی غرض ورزی‌های احزاب اپوزیسیون تبدیل شده، به مرجع تعالی علمی و فرهنگی تبدیل شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۰۹:۰۹

سازمان پژوهش، بودجه تکمیل پروژه‌های علمی را ندارد؛ اما دولت هواپیما می‌خرد!SNN

مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: دولت در ازای ۱.۴ میلیارد دلار پول‌های بلوکه شده کشور می رود و هواپیما می خرد؛ در حالی که بودجه سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی کفاف تکمیل کردن پروژه‌های علمی خود و ماهواره‌های در حال ساخت را ندارد!
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۰۸:۵۴

دستاوردهای برجام جز در وضع تحریم‌های جدید خلاصه نمی‌شودSNN

مسئول فرهنگی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد همدان گفت: دستاوردهای برجام در چیزی جز تعطیلی برنامه هسته‌ای ایران و تمدید قانون ایسا و وضع تحریم‌های جدید خلاصه نمی‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۴

اقدام قابل تقدیر اداره تغذیه دانشگاه بوعلی سینا در رسیدگی به مطالبات دانشجویی + متن نامهSNN

رئیس اداره تغذیه دانشگاه بوعلی سینا در نامه‌ای به استناد گزارشات دانشجویی مبنی بر پیدا شدن مو در ناهار روز یکشنبه ۲۶ دی و پیدا شدن تکه سنگ کوچک در وعده شام ۲۷ دی ضمن تذکرات لازم، مبلغ یک میلیون ریال از حساب شرکت مورد قرارداد برای دی ماه کسر کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۳

حذف عبارت «و عموم مردم» از برنامه ششم توسعه، باید پیگیری شودSNN

تشکل‌های دانشجویی همدان در بیانیه‌ای خطاب به نمایندگان همدان اعلام کردند: حذف عبارت «و عموم مردم» و «کارکنان» از ماده ۳۵ و ۳۸ برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی چه به صورت عمدی یا سهوی باشد، باید پیگیری شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۸

پس از مدت‌ها قول مصاحبه حضوری با رئیس دانشگاه بوعلی سینا داده شدSNN

عضو شورای مرکزی قرارگاه شهید همدانی بسیج دانشجویی استان همدان گفت: با پیگیری‌های انجام شده، درخواست ما مبنی بر ملاقات حضوری برای مصاحبه با غلامی، رئیس دانشگاه بوعلی سینای همدان مورد موافقت قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۱

مراسم بزرگداشت هاشمی رفسنجانی در دانشگاه بوعلی سینا برگزار می‌شودSNN

به مناسبت درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، مراسم بزرگداشتی امروز به همین مناسبت در مسجد دانشگاه بوعلی سینا برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۷

«مصطفی» خود را به ولی فقیه متعهد می‌دانستSNN

مادر شهیداحمدی‌روشن گفت: «مصطفی» خود را در راه انجام خواسته‌های ولایت فقیه متعهد می‌دانست و تمام تلاش خود را در اين راه به کار بسته بود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۵

اطاعت از ولایت فقیه، مهمترین خواسته شهید احمدی روشنSNN

معاون فرهنگی سپاه در یادواره «مصطفی شهید جوان مومن» که در همدان برگزار شد، با اشاره به وصیت‌نامه شهید گفت: یکی از مهم‌ترین صفات بارز این شهید ولایت‌پذیری بود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۴

پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان در پی ارتحال هاشمی رفسنجانیSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان در پی ارتحال رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام تسلیتی صادر کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۴

تاریخ امتحانات لغو شده دانشگاه بوعلی همدان اعلام شدSNN

امتحانات لغو شده فردا، ۲۱ دی ماه جاری دانشگاه بوعلی همدان به روز دوشنبه چهارم بهمن ماه جاری تغییر کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۹

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان برگزار شدSNN

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان با حضور حجت‌الاسلام قربانی، مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی همدان و مسئولان سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۷:۲۷

ثابت می کنیم در مسیر ولایت از پیشتازان بصیرت‌افزایی خواهیم بودSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان همدان در بیانیه‌ای نوشت: امت حزب الله در دارلمجاهدین همدان ثابت خواهند کرد همانند پیشتازی که در ۷ دی ماه ۸۸ داشتند در مسیر ولایت از پیشتازان بصیرت افزایی خواهند بود
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۵:۰۸

استکبار جهانی هیچگاه نقش مردم را فراموش نکندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های ملایر در بیانیه‌ای با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز ۹ دی ۸۸ نوشت: لازم است استکبار جهانی هیچگاه نقش مردم را فراموش نکند و به معنای واقعی کلمه, جمهوری اسلامی را درک کند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۳:۳۸

بی‌توجهی مسئولان به مستضعفان و پابرهنگان عاقبت خوبی برایشان نداردSNN

شش دفتر انجمن اسلامی دانشگاه‌های کشور در بیانیه ای مشترک نوشتند: بی‌توجهی برخی مسئولان به مستضعفان و پابرهنگانی که همواره در تمام بحران‌های این انقلاب در صف اول دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی بودند و هستند، عاقبت خوبی برایشان در پی نخواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۲:۴۳

در این آرزو بمیرید که اجازه دهیم بار دیگر کشور را به آشوب بکشانیدSNN

تشکل های انقلابی دانشگاه های آزاد همدان در بیانیه‌ای نوشت: پاسخ ما به نوکران حلقه به گوش ایادی استکبار جهانی این است که سرهاتان را بر دیوار محکم نهم دی ماه بکوبید و در این آرزو بمیرید که ما اجازه دهیم یک بار دیگر کشوری که عامل آرامش و سکینه ی منطقه است را به آشوب بکشانید.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۰۹:۵۲

تبیین ابعاد فتنه پیش‌روندگی انقلاب و صیانت اسلامی را تضمین می‌کندSNN

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینای همدان در بیانیه‌ای نوشت: تبیین ابعاد پیچیده و پیدا پنهان فتنه خواهد توانست کشور را از گزند توطئه‌های شبکه خبیث سلطه و صهیونیسم رهانیده و پیش‌روندگی انقلاب و صیانت اسلامی را تضمین کند.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۵:۱۶

جريان «تحريف مكتب امام(ره)» دنبال فراموشي «۹ دي» استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد همدان با اشاره به تلاش برخی برای به فراموشی رفتن و یا کمرنگ شدن حماسه ۹ دی گفت: این دقیقاً همان جریانی است که فراموشی شعار «مرگ بر آمریکا» و تحریف مکتب حضرت امام (ره) را کلید زده است.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۵:۰۹

حماسه ۹ دی حماسه‌ای در تکمیل ۲۲ خرداد ۸۸ شدSNN

مسئول بسيج دانشجويي همدان با بيان اينكه كساني كه در سال ۸۸ عليه دموكراسي شورش كردند خود مدعي دموكراسي بودند،‌ گفت: خواستار محاكمه سران فتنه هستيم.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۱:۲۵

برگزاری همایش «فتنه، گناه نابخشودنی» در دانشگاه آزاد همدانSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد همدان از برگزاری همایشی با عنوان «فتنه، گناه نابخشودنی» به مناسبت ۹ در دانشگاه آزاد همدان خبر داد.