خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٦ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > هرمزگان

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۸

برگزاری مراسم ترحیم هاشمی رفسنجانی در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگانSNN

مراسم ترحیم هاشمی رفسنجانی توسط انجمن اسلامی و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دیشب در نمازخانه خوابگاه‌های کوثر و شهید مطهری برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۵

دومین اردوی جهادی بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان برگزار شدSNN

دومین اردوی جهادی بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان در سال۹۵، به مدت یک روز و متشکل از دو پزشک و هفت دانشجو و یک مبلغ بوده و در روستای ۱۳۰ نفره مازغ مغیران از توابع شهر تخت برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۴۶

اعزام ۲۰۰۰ دانشجو به مناطق عملیاتی جنوب/ تاریخ و هزینه اعزام دانشجویان به راهیان‌نور مشخص شد SNN

مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهرگفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۲۰۰۰ دانشجو به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شوند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۵۲

نباید فتنه مانند غباری باعث فراموشی دستاوردها و توانمندی‌هایمان شودSNN

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اعتراف سران استکبار از جمله رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص اینکه پنج سال هر آنچه در توان داشتند در سوریه هزینه کردند؛ اما به‌واسطه حضور ایران به موفقیتی دست نیافتند، گفت: این همان گنج عظیمی است که امروز به دست آورده‌ایم و نباید فتنه مانند غباری باعث فراموشی این دستاوردها و توانمندی‌هایمان شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۴

بزرگ‌ نشان دادن هزینه‌ها و تحقیر دستاوردها فتنه جدید است/ محدود کردن توان داخلی به آبگوشت بزباش ظلم به توانمندی‌های ملی استSNN

عضو شورای عالی امنیت ملی، فتنه جدید را تحقیر توانمندی‌های ملی دانست و بیان داشت: محدود کردن توان داخلی به ساخت آبگوشت بزباش و آوردن شرکت‌های اتریشی برای کترینگ قطارها و ... تحقیر توانمندی داخلی است.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۶:۲۹

کلینیک صنعتی در دانشگاه پیام‌نور بندرخمیر افتتاح می‌شود SNN

رئیس دانشگاه پیام‌نور بندرخمیر با اشاره به افتتاح کلینیک صنعتی در دانشگاه پیام‌نور بندرخمیر گفت: پیشرفت صنعتی بندرخمیر نیازمند تحکیم روابط دانشگاه با سازمان صنعت و معدن و تجارت است.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۶:۳۴

به دنبال بومی‌سازی افتخارات ملی جهاد دانشگاهی هستیم SNN

رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان گفت: به دنبال آن هستیم تا افتخارات جهاد دانشگاهی در عرصه ملی را در استان اجرایی کنیم و در حوزه‌های مختلف مهندسی و پژوهشی بتوانیم در هرمزگان برگ‌های زرینی رقم بزنیم.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۲:۱۳

برگزاری چهادهمین اردوی جهادی بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگانSNN

گروه جهادی شهید عبدالحمید سالاری شامل سه بخش درمانی، فرهنگی و پژوهشی بود که به مدت سه روز مجموعا در ۱۲ روستای حومه شهرستان سیاهو، بامحوریت پنج روستای بنگلایان، توتنگ، هماگ بالا، هماگ پایین و کروکان خدمات‌رسانی کردند،
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۶:۵۰

اعلام آمادگی انجمن اسلامی علوم پزشکی هرمزگان برای برگزاری مناظره با مجتهدشبستری SNN

انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان طی بیانیه‌ای در واکنش به سخنان مجتهد شبستری اعلام کرد: ما دانشجویان مسلمان اعلام می‌داریم که با طرح بحث و نقد بر ساختار عظیم فکری اسلام در دانشگاه مخالف نیستیم؛ اما تبیین و رشد فکری در بستر کرسی‌های آزاداندیشی و بحث‌های علمی اتفاق می‌افتد نه با تریبون‌های یک طرفه و هتاکانه آن هم با دعوت از افرادی که سابقه فرار از مناظره را دارند.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۱:۱۶

همایش «وحدت حوزه و دانشگاه» در دانشگاه هرمزگان برگزار شدSNN

مراسم هم‌اندیشی «وحدت حوزه و دانشگاه» با حضور اساتید حوزه و دانشگاه هرمزگان در سالن اندیشه دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۰:۵۷

کلنگ احداث مرکز بهداشتی درمانی دانشگاه هرمزگان به زمین زده شدSNN

انعقاد تفاهم نامه ساخت مرکز بهداشتی درمانی دانشگاه هرمزگان با استانداردهای وزارت بهداشت توسط خیرین آموزش عالی همراه با کلنگ زنی دیروز با حضور مسئولین دانشگاه و خیرین در ضلع شمال شرقی دانشگاه هرمزگان صورت پذیرفت.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۰:۲۱

ننگی دیگر بر چهره دانشگاه هرمزگان!SNN

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان در بیانیه‌ای اعلام کرد: مسئولین دانشگاه هرمزگان به بهانه آزادی بیان، اقدام به همکاری و صدور مجوز برای حضور فردی کردند که مکررا به صورت آشکار به توهین و تمسخر ارزش‌های اسلام پرداخت!
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۵:۱۵

دانشگاه محل انسان سازیست، نه انحرافSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان در اعتراض به حمایت مسئولین دانشگاه از سخنان مجتهد شبستری طی بیانیه‌ای اعلام کرد: دانشگاه محل انسان سازیست، نه انحراف.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۵:۲۱

دانشجویان هرمزگانی اجازه نمی‌دهد عده‌ای با دلایل واهی در برابر سخنرانان انقلابی بایستندSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بیانیه‌ای حول لغو سخنرانی مسئول بسیج این دانشگاه در ۱۶ آذر در حضور استاندار هرمزگان، اعلام کرد: دانشجویان علوم پزشکی هرمزگان به صراحت اعلام می‌کنیم که اجازه نخواهیم داد عده‌ای با دلایل واهی در برابر سخنرانان انقلابی و ولایت مدار این تشکل بایستند.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۲:۵۶

همایش «وحدت اسلامی» در دانشگاه هرمزگان برگزار می‌شودSNN

همایش «وحدت اسلامی» فردا با سخنرانی آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان در دانشگاه هرمزگان برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۰:۵۰

رئیس جدید دانشگاه پیام‌نور هرمزگان منصوب شد SNN

قاعدی بعنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور هرمزگان معرفی و از زحمات محسن دیانت، رئیس دانشگاه پیام‌نور استان هرمزگان تقدیر شد.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۶:۲۳

اردوی راهیان خلیج فارس دانشجویان دانشگاه‌های هرمزگان به جزیره شهید پرور هرمزSNN

مسئول راهیان نور گردشگری بسیج دانشجویی استان هرمزگان گفت: اردوی راهیان خلیج فارس به جزیره شهید پرور هرمز با حضور ۶۷۹ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های سطح استان هرمزگان از اواخر مهرماه آغاز شده و تا اواخر آذرماه ادامه دارد.
۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۷:۲۹

تریبون آزاد «برجامولوژی» در پردیس علوم پزشکی هرمزگان برگزار می‌شودSNN

تریبون آزاد «برجامولوژی» دوشنبه ۲۲ آذر ماه جاری در پردیس علوم پزشکی هرمزگان برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۴:۱۱

لغو سخنرانی نماینده تشکل انجمن اسلامی دانشجویان مستقل هرمزگان در جشن ۱۶ آذرSNN

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان گفت: لغو سخنرانی بزرگترین تشکل دانشجویی استان تا حضور جنجالی یکی از نماینده‌های شورای شهر تهران، گردهمایی ۱۶ آذر دانشگاه آزاد هرمزگان را به یک میتینگ انتخاباتی تبدیل کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۴:۰۳

مذاکرات، دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد/ تا زماتی که ظهور صورت نگیرد، در انقلابیمSNN

رئیس اندیشکده یقین با تاکید بر اینکه ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست، گفت: روحیه انقلابی پادزهری برای بیماری و دردهای اجتماعی، اقتصادی، علمی و معرفتی است.