خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٥ جمادى الأولى ١٤٣٨ Tuesday, February 21, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > مرکزي

۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۳۰

آیا مسئولان صدای ما را می‌شنوند + تصاویرSNN

دانشجویان دانشگاه اراک برای پیگیری مطالبات صنفی خود از مسئولان دانشگاه در قالب تریبون آزاد به بیان مشکلات و دغدغه‌های خود پرداختند.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۴:۵۲

گویا عده‌ای از روشنگری و بصیرت‌افزایی می‌ترسند؟!SNN

دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی در خصوص طرح دوفوریتی فراکسیون امید گفت: چگونه عده‌ای که شعار اصلی خود را ازادی بیان و ازادی گفتار بیان می‌کردند، چنین طرح بی سابقه‌ای را امضا کرده‌اند؟! حضرات مگر از روشنگری و بصیرت افزایی می‌ترسند؟!
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۴:۳۳

پرده آخر؛ هیس!SNN

کمتر از ۹۰ روز از عمر دولت یازدهم باقی مانده است؛ دولتی که باوجود تذکرات متعدد رهبر انقلاب مبنی بر خدعه‌گری آمریکا و عدم اعتماد به او، بر سر میز مذاکره نشست و نتیجه آن را هم دید.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۴:۰۸

دانشگاهیان؛ مهمترین قربانی تصویب طرح دو فوریتی فراکسیون امید SNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک مهمترین قربانی تصویب طرح دوفوریتی امید را دانشجویان و دانشگاهیان دانست و گفت: متاسفانه فراکسیون امید می‌خواهد با تصویب این طرح، تریبون‌ها در دانشگاه‌ها و دیگر مجامع در اختیار حامیان دولت قرار بگیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۸:۱۲

امروز خورستان با هیچ عینکی دیده نمی‌شود/ مردم مدیران بی تدبیر را حذف خواهند کردSNN

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با انتقاد از بی‌تدبیری دولت در مدیریت بحران‌ها گفت: امروز با هیچ عینکی خوزستان دیده نمی‌شود و کسانی که نمی‌توانند امورات ساده مردم را مدیریت کنند، باید بروند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۰۹:۲۷

تریبون آزاد با موضوع مطالبه حقوق دانشجویان در دانشگاه اراکSNN

تریبون آزادی با موضوع مطالبه حقوق دانشجویان به همت بسیج دانشجویی و با همکاری شورای صنفی دانشگاه اراک برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۰۹:۰۴

آشتی ملی؛ قرآن‌های مدرن شده بر سر نیزه!SNN

آقایان پرمدعا ابتدا باید مسئولیت فتنه‌ها و خون‌هایی که بر گردنشان است را قبول کنند بعد ادعای آشتی ملی داشته باشند. اول جواب خسارت‌های مادی، جانی و حیثیتی که به کشور وارد آورده‌اند را بدهند، بعد دم از آشتی بزنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۰

تمدید مهلت پرداخت بدهی دانشجویان شبانه دانشگاه اراک SNN

طی جلسه ای که مسئول بسیج دانشجویی، نماینده انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و دبیر شورای صنفی دانشگاه اراک با بهرامی، معاون فرهنگی و دانشجویی و سلیمان نژاد، معاون آموزشی دانشگاه داشتند، مقرر شد مهلت پرداخت بدهی دانشجویان شبانه تمدید شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۳

برنامه‌ای با عنوان «انقلاب مستضعفان؛ به کام نجومی بگيران» با سخنرانی بذرپاشSNN

برنامه‌ای با عنوان «انقلاب مستضعفان؛ به کام نجومی بگيران» به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه اراک و با سخنرانی مهرداد بذرپاش، عضو هیات رئیسه مجلس نهم اول اسفندماه در دانشگاه اراک برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۶:۴۳

انجام پروژه تحقیقاتی ساخت باتری‌شارژرهای سریع در دانشگاه صنعتی اراکSNN

عضو هیات علمی الکترونیک قدرت دانشگاه صنعتی اراک با بیان اینکه ساخت باتری‌شارژرهای سریع می‌تواند گامی برای حذف پمپ‌های بنزین باشد، گفت: اولین تحقیقات در زمینه ساخت «باتری شارژرهای سریع» به صورت پروژه‌ای مشترک بین این دانشگاه و پژوهشگاه نیرو در حال انجام است و احتمال می‌رود تا سال آینده شاهد ساخت یک باتری شارژر در این دانشگاه باشیم.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۰:۱۱

بسیج دانشجویی دانشگاه اراک همصدا با مردم به میدان خواهد آمدSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم دانشگاه اراک گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه اراک ۲۲ بهمن همصدا با مردم در شعار مرگ بر آمریکا به میدان خواهد آمد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۰

با ساخت خوابگاه ۶۰۰ نفره بسیاری از مشکلات ایاب و ذهاب دانشجویان حل شد/ نداشتن خوابگاه متاهلی یکی از مشکلات دانشگاه استSNN

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: با ساخت خوابگاه ۶۰۰ نفره جدید دانشگاه علوم پزشکی اراک با نام خوابگاه حضرت معصومه(س) که اوایل مهرماه در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) پردیس دانشگاه افتتاح شد، بسیاری از مشکلات امنیتی و ایاب و ذهاب دانشجویان مرتفع شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۶

تقدیر معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از ریاست دانشگاه علوم پزشکی اراکSNN

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از حسن طاهراحمدی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک در خصوص حرکت به موقع در راستای سیاست‌های اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت و انجام اقدامات لازم در این رابطه قدردانی کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۰

ویژه‌برنامه‌های دانشگاه تفرش به مناسبت گرامیداشت دهه فجر اعلام شدSNN

ویژه‌برنامه‌های دانشگاه تفرش به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و ایام‌ دهه فجر اعلام شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۷

افراد انتخابی برای هیات امنای دانشگاه آزاد سابقه علمی داشته باشند نه سیاسی/ از تشکل‌های انقلابی حمایت کنندSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اراک در خصوص انتخاب سه عضو جدید هیات امنای دانشگاه آزاد توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: افراد انتخابی برای هیات امنای دانشگاه آزاد از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی سابقه علمی داشته باشند نه سیاسی.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۰۸:۰۷

مسئولان دانشگاه اراک نسبت به مشکلات به وجود آمده در سیستم آموزشی جدید اقدام کنندSNN

ادمین کانال دانشجویی دانشگاه اراک با اشاره به مشکل به وجود آمده در سیستم آموزشی این دانشگاه گفت: با توجه به سیستم نوپای دانشگاه و عدم آشنایی کامل و جامع مدیران آموزش و کارشناسان گروه و اساتید، چند مشکل دامنگیر دانشجویان دانشگاه اراک شده است که امیدواریم مسئولان این دانشگاه هر چه سریع‌تر نسبت به این موضوع اقدام کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۰:۴۲

آیین دانش‌آموختگی و گرامیداشت شهدای آتش‌نشان در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شدSNN

آیین دانش‌آموختگی و گرامیداشت شهدای آتش‌نشان امروز در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۵۰

آتش نشان‌ها قهرمانان واقعی و گمنام هستندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی با صدور پیامی در پی حادثه پلاسکو اعلام کرد: فداکاری و ایثار آتش‌نشان‌های غیور به ما فهماند که هنوز هم قهرمان‌هایی داریم که کسی آنها را نمی‌شناسد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۱:۰۶

نامه ۷ تشکل دانشجویی اراک به استاندار درباره کارگران هپکو SNN

هفت تشکل دانشجویی اراک در نامه‌ای خطاب به استاندار مرکزی عنوان کردند: آقای استاندار! آیا صدای زنان و فرزندان معصوم کارگرانی که چند ماه است حقوقی دریافت نکرده‌اند را می‌شنوید؟
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۸

افتتاح سالن ورزشی جدید در دانشگاه علوم پزشکی اراکSNN

به همت اداره تربیت بدنی و اداره امور خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی اراک، سالن ورزشی در خوابگاه جدید حضرت معصومه این دانشگاه افتتاح شد.