خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٦ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > مرکزي

۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۰:۴۲

آیین دانش‌آموختگی و گرامیداشت شهدای آتش‌نشان در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شدSNN

آیین دانش‌آموختگی و گرامیداشت شهدای آتش‌نشان امروز در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۵۰

آتش نشان‌ها قهرمانان واقعی و گمنام هستندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی با صدور پیامی در پی حادثه پلاسکو اعلام کرد: فداکاری و ایثار آتش‌نشان‌های غیور به ما فهماند که هنوز هم قهرمان‌هایی داریم که کسی آنها را نمی‌شناسد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۱:۰۶

نامه ۷ تشکل دانشجویی اراک به استاندار درباره کارگران هپکو SNN

هفت تشکل دانشجویی اراک در نامه‌ای خطاب به استاندار مرکزی عنوان کردند: آقای استاندار! آیا صدای زنان و فرزندان معصوم کارگرانی که چند ماه است حقوقی دریافت نکرده‌اند را می‌شنوید؟
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۸

افتتاح سالن ورزشی جدید در دانشگاه علوم پزشکی اراکSNN

به همت اداره تربیت بدنی و اداره امور خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی اراک، سالن ورزشی در خوابگاه جدید حضرت معصومه این دانشگاه افتتاح شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۵

در قبال به هدر رفتن خون شهدای هسته‌ای برای ما به ارمغان چه آورده‌اید؟!SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اراک با طرح این سئوال که سه سال و نیم از عمر هشتاد میلیون ایرانی صرف مذاکره و اعتماد به آمریکا شد و ما حصل آن چه بوده است، گفت: در قبال دلسردی و بی انگیزه شدن دانشمندان و متخصصان هسته‌ای چه به دست آورده ایم؟ در قبال به هدر رفتن خون شهدای هسته‌ای چه برای ما به ارمغان آورده‌اید؟!
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۵:۱۹

سمبل رآکتور بتن ریزی شده آب سنگین اراک رونمایی شد +تصاویرSNN

در نوزدهمین همایش مؤسسه بتن آمریکا – شاخه ایران، توسط تیم بتن دانشگاه آزاد اراک از سمبل راکتور هسته‌ای بتن‌ریزی شده اراک رونمایی شد.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۱:۵۱

جور دیگر باید دید...SNN

از تاریخ تنفر داشتم نه از وقایعش، از نگاهی که دست چین شده‌اش می‌کند، از کسانی که همه واقعیتش را نمی‌گویند، از نقل قول‌های ناقص که واقعه‌ایی را ۱۸۰ درجه متفاوت می‌کند...تاریخ مملو از این نوع انحراف‌ها، انحرافی به رنگ کتمان، به رنگ فریب، به رنگ دروغ...
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۰۹:۵۸

۹ دى؛ روز ترديدسوزى و فتنه سوزىSNN

۹ دى روز ترديدسوزى و فتنه سوزى است كه اوج عظمت و اقتدار ملت ايران و پيوند امام و امت را در جنگ طاقت سوز و نفس‌گير احزاب نشان داد و به رخ جهانيان كشيد؛ از همين رو نبايد به ثبت آن در تاريخ كشور و يك آيين محدود و تزيينى بسنده كرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۵:۴۳

همایش وحدت در دانشگاه فنی امیرکبیر اراک برگزار شدSNN

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فنی امیرکبیر اراک، همایش بزرگ وحدت با سخنرانی آیت‌الله اراکی، دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی برگزار شد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۶:۲۴

مدیران ما «اقتصاد سقوط کرده» غرب را مطالعه و بانک ربوی را مدیریت می‌کنندSNN

رئیس اندیشکده یقین گفت: علم اقتصادی که مدیران نظام مالی کشور در آن تحصیل کرده اند، امروز در همان جوامع اروپا و آمریکا سقوط کرده و متاسفانه همین مدیر ما اقتصاد سقوط کرده غرب را مطالعه کرده و بانک ربوی را مدیریت می کند.
۱۳۹۵/۹/۲۶ - ۱۸:۰۵

اجازه ندادند دانشجویان انقلابی با رئیس جمهور در سفر به استان مرکزی دیدار کنند/ قرار بود سن ازدواج پایین بیاید؛ سن اعتیاد پایین آمدSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک گفت: برخی شعار زنده باد مخالف من سر می‌دهند؛ اما اجازه صحبت کردن به اندیشه مخالف را نمی‌دهند؛ چرا که در سفر رئیس جمهور به استان مرکزی با سلیقه خود بعضی از تشکل‌ها را برای دیدار با رئیس جمهور انتخاب کردند و اجازه ندادند دانشجویان انقلابی با رئیس جمهور ملت دیدار کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۳:۲۴

سخنرانی فیروزی قبل از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان اراکSNN

علیرضا فیروزی، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک، فردا قبل از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان اراک به سخنرانی خواهد پرداخت.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۶:۱۲

دعوت از رئیس دانشگاه اراک برای مناظره با حسن عباسی + متن نامهSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک در نامه‌ای به حمیدی، رئیس دانشگاه اراک از دعوت وی برای مناظره با حسن عباسی، رئیس اندیشکده یقین در این دانشگاه خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۰۹:۴۱

بسیج دانشجویی به قرارگاه افسران جنگ نرم تبدیل شده استSNN

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی گفت: بسیج دانشجویی قرارگاه افسران جنگ نرم است که باید به روز، تحلیلگر و دانشگاه‌شناس باشد از این‌رو جایگاهی حساس و نقش به‌سزایی در جامعه دارد.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۱:۵۲

حسن عباسی در دانشگاه اراک سخنرانی می‌کندSNN

حسن عباسی، رئیس اندیشکده یقین ۲۸ آذرماه سرانجام با سنگ اندازی‌های فراوان به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک در این دانشگاه سخنرانی می‌کند.
۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۶:۴۶

جشن یلدا در دانشگاه آزاد محلات برگزار می‌شودSNN

جشن یلدا یکم دی ماه امسال در دانشگاه آزاد محلات برگزار خواهد شد.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۶:۴۳

مناظره سیاسی «عمکرد دولت و تاثیر دانشجو بر سیاست» در دانشگاه اراک برگزار می‌شود + پوسترSNN

مناظره سیاسی «عمکرد دولت و تاثیر دانشجو بر سیاست» ۲۳ آذرماه به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه مستقل اراک در این دانشگاه برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۲۲:۱۴

صحت ادعاهای رئیس جمهور در دانشگاه تهران را بررسی کنید SNN

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: دانشجویان صحت ادعاهای رئیس جمهور در دانشگاه تهران را بررسی کنند.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۶:۱۰

دانشگاه‌ها نباید جولانگاه ورشکسته‌های سیاسی بشود / ۱۶ آذر نماد مبارزه با اسکتبار است + تصویرSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک گفت: به علت بیلیاقتی برخی مسئولان، امروزه برخی دانشگاه‌ها به جولانگاه ورشکسته‌های سیاسی و احزاب گوناگون تبدیل شده،اند که این در شان دانشجو و دانشگاه نیست.
۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۶:۵۰

تریبون آزاد بسیج دانشجویی دانشگاه اراک با حضور سیب برجام برگزار شد + تصاویرSNN

تریبون آزاد با موضوع آزادی ظهر امروز با حضور دانشجویان و همچنین سیب برجام در لابی دانشکده علوم پایه دانشگاه اراک برگزار شد.