خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ الجمعة ٢ شعبان ١٤٣٨ Friday, April 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > مرکزي

۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۴:۵۲

آیا مسئولان دانشگاه حاضر هستند فرزندان خودشان را در برخی از خوابگاه‌های دانشجویی ساکن کنند؟SNN

دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه اراک ضمن انتقاد از اینکه دولت حتی نمی‌تواند برای هفت درصد دانشجویانش خوابگاه تهیه کند، گفت: خوابگاه در ابتدای هر ترم به دانشجویان فشار می‌آورد که اگر کسی شهریه را واریز نکند، در ترم بعد به او خوابگاه داده نمی‌شود!
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۳:۱۳

بازگشایی شورای صنفی دانشگاه اراک نتوانست مشکل دانشجویان را حل کند!SNN

با وجود بازگشایی شورای صنفی در دانشگاه اراک و پیگیری‌های آن جهت حل مشکلات دانشجویان اما همیشه موانعی بر سر راه احساس می‌شد. از عدم پاسخگویی مدیران دانشگاه گرفته تا نبود بودجه مناسب و کافی جهت برطرف ساختن مشکلات و درخواست‌های به حق دانشجویان.
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۰۸:۴۵

مدیران با ثروت‌های افسانه‌ای درد کشاورزان را نمی‌فهمند!SNN

مسئول قرارگاه شهیدباقری بسیج دانشجویی استان مرکزی با بیان اینکه مدیران با ثروت‌های افسانه‌ای درد کشاورزان را نمی‌فهمند، افزود: آقای رئیس جمهور بداند که امروز حتی عینک هم نمی تواند برای دیدن  اوضاع زار کشاورزی کشور دوام بیاورد.
۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۰:۲۰

سیاست زدگی‌ بزرگترین ضربه‌ها را به دانشگاه‌ وارد می‌کندSNN

دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشجویان دانشگاه اراک گفت: مطالبه ما از دانشگاه این است که اجازه بدهند زمینه مناسبی برای رشد علمی و بلوغ سیاسی دانشجویان فراهم شود؛ اما متاسفانه امروز در دانشگاه‌ها شاهد سیاسی کاری برخی جریان‌ها هستیم که این سیاست زدگی‌ها امروز بزرگترین ضربه‌ها را به دانشگاه زده است.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۸:۰۵

عدم مبارزه با آقازاده پروری، فضای رقابتی و رشد اقتصاد ایجاد نمی‌کند SNN

مسئول قرارگاه شهید باقری استان مرکزی عدم مبارزه با آقازاده پروری، فضای رقابتی و رشد اقتصاد ایجاد نمی کند، گفت: امروز کشور ما تشنه گسترش روحیه انقلابی در سیستم مدیریتی است و ما هر کجا به این روحیه انقلابی تکیه کردیم، همان جا نقطه قوت کشور محسوب می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۴ - ۰۹:۵۵

از حاشیه سخنرانی کولایی تا سئوالات جنجالی یک دانشجو از علی مطهری SNN

سئوالات جنجالی دانشجوی دانشگاه اراک از علی مطهری، مراتب اعتراض صنفی دانشجویان اراک به صندوق رفاه و حاشیه برنامه سخنرانی الهه کولایی به روایت یک دانشجو در دانشگاه صنعتی اراک از اهم اتفاقات دانشگاه‌های اراک در یک سال تحصیلی بود.
۱۳۹۶/۱/۲ - ۱۰:۳۵

جریان انقلابی همان‌ها هستند که در فن‌آوری نانو ایران را به رتبه زیر ۱۰ رساندندSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم پایه دانشگاه اراک با اشاره به افتخار آفرینی‌های بی‌شمار جریان انقلابی گفت: جریان انقلابی همان‌ها هستند که در فن‌آوری نانو ایران را به رتبه زیر ۱۰ رساندند؛ همان کسانی هستند که در صنعت موشکی باوجود تحریم‌ها، کشور را به خودکفایی صد درصدی رساندند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۷

حلقات تربیتی دانشجویی بصیرت افزا هستندSNN

نشست مسئولین شجره طیبه صالحین دانشجویی استان مرکزی روز چهارشنبه ۲۵ اسفند در دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های استان با حضور ایمانی‌مقدم و طالبی از مسئولین شجره طیبه صالحین این استان برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۹

گلدان گل به دانشجویان دختر دانشگاه اراک اهدا شدSNN

به مناسبت فرارسیدن ایام میلاد حضرت زهرا(س) به دانشجویان دختر دانشگاه اراک گلدان گل اهدا شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۵

استقبال دانشجویان اراک از اکران مستند «میراث آلبرتا ۳» + عکسSNN

مستند «میراث آلبرتا ۳»، به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک امروز در سالن علم الهدی این دانشگاه اکران و با استقبال دانشجویان این دانشگاه مواجه شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۱

دعوت بسیج دانشجویی استان مرکزی از ۲ مسئول برای گزارش عمکرد SNN

دبیر شورای تبیین مواضع استان مرکزی با اشاره به تاکید رهبری در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی، از دو مسئول (استاندار استان مرکزی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و قائم مقام وزیر بهداشت در استان) دعوت کرد تا در این زمینه پاسخگو باشند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۷

نامه سرگشاده دانشجویان بسیجی ساوه به نماینده این شهرستان در مجلسSNN

دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی ساوه در نامه‌ای سرگشاده خطاب به محمدرضا منصوری، نماینده مردم ساوه در مجلس، پیرامون طرح دوفوریتی «تامین امنیت جلسات رسمی» اعتراض خود را اعلام کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۲:۳۱

اختتامیه جشنواره فجر دانش با معرفی نفرات برتر برگزار شدSNN

مراسم اختتامیه جشنواره فجردانش با تقدیر از پژوهشگران برتر و فعالان علمی استان مرکزی با حضور جمعی از مسئولان در دانشگاه آزاد اسلامی نراق برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۰۹:۲۰

تشکیل حلقه‌های تربیتی صالحین دانشجویی ادامه سیره انبیاستSNN

استادیار شجره طیبه صالحین دانشجویی استان مرکزی لازمه پرورش امثال شهید آوینی‌ها در دانشگاه‌ها را کار با ایمان و اعتقاد راسخ و انگیزه قوی در حلقه‌های تربیتی صالحین دانشجویی که ادامه سیره انبیاء و ائمه معصومین و امام (ره)است، دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۵:۵۳

پذیرش دانشجوی دکتری و ارشد بدون آزمون در دانشگاه اراکSNN

دانشگاه اراک برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشجو دوره کارشناسی ارشد و دکتری بدون آزمون پذیرش می‌کند.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۳۰

آیا مسئولان صدای ما را می‌شنوند + تصاویرSNN

دانشجویان دانشگاه اراک برای پیگیری مطالبات صنفی خود از مسئولان دانشگاه در قالب تریبون آزاد به بیان مشکلات و دغدغه‌های خود پرداختند.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۴:۵۲

گویا عده‌ای از روشنگری و بصیرت‌افزایی می‌ترسند؟!SNN

دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی در خصوص طرح دوفوریتی فراکسیون امید گفت: چگونه عده‌ای که شعار اصلی خود را ازادی بیان و ازادی گفتار بیان می‌کردند، چنین طرح بی سابقه‌ای را امضا کرده‌اند؟! حضرات مگر از روشنگری و بصیرت افزایی می‌ترسند؟!
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۴:۳۳

پرده آخر؛ هیس!SNN

کمتر از ۹۰ روز از عمر دولت یازدهم باقی مانده است؛ دولتی که باوجود تذکرات متعدد رهبر انقلاب مبنی بر خدعه‌گری آمریکا و عدم اعتماد به او، بر سر میز مذاکره نشست و نتیجه آن را هم دید.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۴:۰۸

دانشگاهیان؛ مهمترین قربانی تصویب طرح دو فوریتی فراکسیون امید SNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک مهمترین قربانی تصویب طرح دوفوریتی امید را دانشجویان و دانشگاهیان دانست و گفت: متاسفانه فراکسیون امید می‌خواهد با تصویب این طرح، تریبون‌ها در دانشگاه‌ها و دیگر مجامع در اختیار حامیان دولت قرار بگیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۸:۱۲

امروز خورستان با هیچ عینکی دیده نمی‌شود/ مردم مدیران بی تدبیر را حذف خواهند کردSNN

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با انتقاد از بی‌تدبیری دولت در مدیریت بحران‌ها گفت: امروز با هیچ عینکی خوزستان دیده نمی‌شود و کسانی که نمی‌توانند امورات ساده مردم را مدیریت کنند، باید بروند.