خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ الثلاثاء ٢٩ رجب ١٤٣٨ Tuesday, April 25, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > مازندران

۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۵:۵۸

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران SNN

مراسم تودیع و معارفه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران با حضور رئیس دانشگاه دکتر میرنیا، شهرام نوری مسئول بسیج دانشجویی مازندران و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۱:۴۶

اگر تصمیم لغو پخش زنده مناظرات به معنای سانسور نباشد کار بی‌منطقی است!SNN

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص عدم پخش مستقیم مناظره انتخابات ریاست جمهوری طی بیانیه‌ای اعلام کرد: صدا و سیما در برنامه‌های انتخاباتی بی‌طرف عمل کند.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۱:۲۳

لغو پخش زنده مناظرات، زمینه به‌وجودآمدن شبهه سانسور را ایجاد می‌کندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: عدم پخش زنده مناظرات فرصت به وجود آمدن شبهه «سانسور» را ایجاد می‌کند و زمین‌بازی‌ را برای مانور رسانه‌های معاند با نظام و انقلاب اسلامی فراهم می‌آورد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۱:۴۹

عدم حمایت از کاندیداها خط قرمز بسیج دانشجویی است SNN

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان این مطلب که بسیج دانشجویی از گفتمان انقلاب اسلامی حمایت می‌کند، گفت: عدم حمایت از کاندیداها خط قرمز بسیج دانشجویی است.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۰:۰۴

حضور بیش از ۵۰۰ دانشجو در اردوهای جهادی نوروز SNN

مسئول بسیج دانشجویی مازندران در نشست مسئولین دفاتر و بسیج دانشجویی ۱۰۰ دانشگاه مهم مازندران که روز گذشته ۳۰ فروردین در سپاه کربلا مازندران برگزار شد، با اشاره به برنامه‌های بسیج دانشجویی، در خصوص اردوهای جهادی گفت: بیش از ۵۰۰ دانشجو از اسفند سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروز سال ۹۶ در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم خدمات‌رسانی کردند.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۰:۰۹

نشست بصیرتی و روشنگری «پویش» در بابلسر برگزار شدSNN

نشست بصیرتی و روشنگری «پویش» با حضور جمعی از مسئولین و اعضای شورای خواهر بسیج دانشجویی حوزه و پایگاه‌های دانشگاه‌های مازندران با هدف روشنگری و بصیرت افزایی موضوعات مهم سیاسی کشور دوشنبه ۲۸ فروردین در دفتر بسیج دانشجویی بابلسر برگزار شد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۰۹:۴۸

مناظره دانشجویی «اصلاحات و اصولگرا، انقلابی یا غیر انقلابی» در دانشگاه مازندران برگزار شدSNN

مناظره دانشجویی «اصلاحات و اصولگرا، انقلابی یا غیر انقلابی» روز گذشته در دانشگاه مازندران برگزار شد.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۰:۲۴

امتداد راهیان نور در دانشگاه‌هاSNN

یادمان راهیان‌نور با یاد شهدای مدافع حرم با حضور مهدی امینی، جوانترین راوی دفاع مقدس دوم اردیبهشت ماه در مجتمع فرهنگی الغدیر برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۱:۵۲

بسیج متعلق به هیچ گروه و جناحی نیستSNN

مسئول بسیج دانشجویی مازندران در جلسه تکریم و معارفه مسئول قبلی و جدید بسیج دانشجویی بابل گفت: بسیج متعلق به هیچ گروه و جناحی نیست، بسیج متعلق به انقلاب است.
۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۱:۵۳

ریخته شدن هزاران تن مرکبات به داخل دریا از نشانه‌های مطلوب بودن شرایط است؟/ کشاورزان گله‌مندندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه کشاورزی ساری در بیانیه‌ای با اشاره به گله‌مندی کشاورزان از بی‌توجهی به بخش کشاورزی نوشت: ریخته شدن هزاران تن مرکبات به داخل دریا از نشانه‌های مطلوب بودن شرایط است؟
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۵:۵۶

ابر برجام، امید ملت ایران را به خاکستر تبدیل کرده است SNN

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی ساری گفت: رئیس جمهور از برجام با عنوان ابر پر باران یاد کرد، این ابر که قرار بود کویر پر امید دل مردم را سیراب کند؛ اما بنظر می‌رسد تنها همین ملت ایران از این باران بی‌بهره ماندند.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۱:۲۵

آنها که فقیهان را از اظهار نظر منع می‌کنند، چطور نمی‌دانند که «ربا» یک امر دینی است؟ SNN

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بابل اقدام تاسف‌بار بی‌حرمتی آشکار به مرجع عالی قدر حضرت آیت الله جوادی آملی توسط کارشناس اقتصادی حامی دولت در برنامه زنده صدا و سیما را محکوم و طی بیانیه‌ای اعلام کرد: آنها که فقیهان را از اظهار نظر منع می‌کنند، چطور نمی‌دانند که «ربا» یک امر دینی است؟
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۴:۵۲

بیش از ۴۰۰ دانشجوی جهادگر به مناطق محروم خدمت‌رسانی کردندSNN

مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی مازندران در خصوص اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم با بیان اینکه یک سوم اردوهای جهادی در ایام نوروز انجام گرفت، گفت: از پایان اسفند ۹۵تا پایان تعطیلات عید سال ۹۶، بیش از ۴۰۰ دانشجوی جهادگر در قالب پنج گروه در عرصه‌های مختلف به مردم مناطق محروم خدمت‌رسانی کردند.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۲:۳۲

خرید کالای ایرانی لبخند فرزند کارگر را به همراه داردSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی دختران قدسیه ساری با بیان اینکه خرید کالای ایرانی لبخند فرزند کارگر را به همراه دارد، گفت: جای تاسف دارد که در سال اقتصاد مقاومتی شاهد واردات بی‌رویه کالاهای خارجی آن هم با مجوز دولت بوده‌ایم.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۴:۴۸

ورود فاضلاب متعفن دانشگاه مازندران به رودخانه اصلی و توضیحات دانشگاه+ فیلمSNN

دانشگاه مازندران در خصوص انتشار کلیپی مبنی بر ورود فاضلاب متعفن این دانشگاه به رودخانه اصلی اعلام کرد: فاضلاب کلیه ساختمان‌های دانشگاه جمع‌آوری و در چند ماه گذشته به شبکه فاضلاب شهری متصل شده است.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۰۸:۵۵

جناب عزتی نظام اسلامی ایران را با دیگر ممالک فرنگی اشتباه گرفته‌اندSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان آمل در پی اقدام تاسف‌بار و بی‌حرمتی آشکار به مرجع عالی قدر آیت الله جوادی آملی توسط کارشناس اقتصادی حامی دولت در برنامه زنده صدا و سیما بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد: جناب عزتی گویی نظام اسلامی ایران را با دیگر ممالک فرنگی اشتباه گرفته‌اند.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۰۹:۰۵

اجتماع دانشجویان شهرستان آمل در مراسم معنوی اعتکافSNN

مراسم معنوی اعتکاف به همت بسیج دانشجویی آمل و با همکاری دانشگاه‌های شهرستان برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۱:۴۵

اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شمال آمل نوروز امسال برگزار شدSNN

مسئول بسیج دانشگاه شمال آمل گفت: گروه جهادی کایرون بسیج دانشجویی دانشگاه شمال آمل ۲۵ اسفند تا ۱۰ فروردین ماه امسال در منطقه محروم پرنیمه که یکی از مناطق محروم استان هرمزگان و واقع در بندر خمیر و بخش رویدر این شهرستان بود اردوی جهادی هر ساله عید خود را برگزار کرد.
۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۱۰:۳۵

رئیس‌جمهور وعده اشتغال جوانان را زود فراموش کرد SNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه مازندران گفت: رئیس جمهور وعده «نباید اجازه دهیم در خانه‌ای جوانی بیکار بماند و این کار شدنی است» و جدی‌ترین برنامه ماه‌های اول فعالیتش را اشتغال می‌دانست را زود فراموش کرد.
۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۰:۵۰

ساخت مسجد در روستای تیرک‌بن بابل توسط جهادگران دانشگاه مازندران + تصاویرSNN

دانشجویان جهادی دانشگاه مازندران در ایام نوروز با حضور در روستای تیرک‌بن بابل، برای اهالی روستا مسجد می‌سازند.