خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ السبت ٣٠ رمضان ١٤٣٨ Saturday, June 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > مازندران

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۵:۱۲

شاهزاده‌گان کج فهم سعودی در حد یک کودک هم درک و فهم سیاسی ندارندSNN

بسیج دانشجویی خاتم الانبیا(ص) دانشگاه آزاد بابل با صدور بیانیه‌ای نسبت به تهدید ولیعهد عربستان علیه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: شاهزاده‌گان کج فهم سعودی در حد یک کودک خردسال هم درک و فهم سیاسی ندارند.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۱:۴۹

با گذشت زمان استکبارستیزی نمود بیشتری پیدا می‌کندSNN

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان مازندران گفت: با توجه به فرمان امام (ره) و اهمیت روز قدس، هرچه به جلو پیش می‌رویم بحث استکبارستیزی و مبارزه با استکبار نمود بیشتری پیدا می‌کند.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۰۹:۳۵

روز قدس، روز رهایی مظلومان از دست جنایتکاران صهیونیست است SNN

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: روز قدس روزی جهانی است که با پرچمداری انقلاب اسلامی به پیش حرکت می‌کند تا مردم مظلوم فلسطین از دست جنایتکاران صهیونیست رهایی یابند.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۰۸:۲۰

با اقدام موشکی ایران علیه داعش، تحقق شعار مرگ بر اسرائیل بیشتر احساس شد SNN

مسئول بسیح دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: با اقدام موشکی ایران علیه داعش، تحقق شعار مرگ بر اسرائیل بیشتر احساس شد و نمایش اتحاد مسلمانان در روز قدس تکمیل کننده این پیروزی است.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۳:۳۷

جمهوری اسلامی با هیچ جریانی پیرامون امنیت و منافع ملی خود شوخی ندارد SNN

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: استکبار جهانی با اقدام سپاه پاسداران در حمله به مقر داعش خوب فهمید که جمهوری اسلامی با هیچ کشور و جریانی پیرامون امنیت و منافع ملی خود شوخی ندارد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۲:۵۵

حمله موشکی به مسئولین ثابت کرد که پیشرفت کشور با تکیه بر نیروهای داخلی بوجود می‌آید SNN

مسئول بسیح دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: این عملیات گشایشی در سیاست خارجی بوجود آورد و به مسئولین کشور اثبات کرد که پیشرفت کشور با تکیه بر نیروهای داخلی بوجود می‌آید و نباید به بیرون از مرزها چشم داشت.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۲:۳۴

پیام حمله موشکی سپاه، پاسخ قاطعانه، سریع و خشن به هر تهدید است SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بابل گفت: حمله مشوکی سپاه، به مستکبران و بدخواهان ایران اسلامی این پیام را مخابره کرد که هر تهدید کوچکی با پاسخ قاطع، سریع و خشن ایران روبرو خواهد شد و آنها باید فکر تعرض به ایران اسلامی را از ذهن خود خارج کنند.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۵:۴۳

تروریست‌ها بدانند در صورت تکرار اقدام علیه ایران، خشم انقلابی پاسداران دامن آنها را می‌گیردSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در بیانیه‌ای در خصوص پرتاب موشکی سپاه به مقر داعش در سوریه اعلام کرد: توریست ها و حامیان منطقه‌ای آنهاست بدانند درصورت تکرار اقدامات پلید علیه ایران، خشم انقلابی پاسداران انقلاب، عاملین و مسببان آن را در بر خواهد گرفت.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۴:۲۷

زبان قابل فهم استکبار، زبان موشک است SNN

بسیج دانشجویی شهرستان تنکابن در بیانیه‌ای در خصوص حمایت از اقدام موشکی سپاه پاسدران انقلاب اسلامی اعلام کرد: این اقدام پیامی برای افراد داخل کشور داشت و‌ آن این بود که زبان قابل فهم استکبار همین زبان موشک است و با لبخند و سازش نمی‌توان از حق اسلام و مردم دفاع کرد؛ چراکه دشمن مصمم در دشمنی با ما و به خون ما تشنه است.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۴:۰۱

شلیک چند موشک شروعی برای نابودی داعش استSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان بهشهر در بیانیه‌ای، در خصوص پرتاب موشکی سپاه به مقر داعش در سوریه اعلام کرد: شلیک چند موشک شروعی برای نابودی داعش است.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۳:۵۳

تمام بزدلان بدانند سیلی به داعش درس عبرتی است تا دیگر به ایران نیت سوء نداشته باشندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان محمودآباد در بیانیه‌ای در خصوص اقتدار سربازان انقلابی سپاه پاسداران اعلام کرد: تمام بزدلان بدانند و آگاه باشند که سیلی را داعش خورد؛ ولی صدای این سیلی همانند زنگ خطری در گوش این غافلان و هم پیمانانشان تا ابد خواهد ماند تا درس عبرتی شود که به کشور جمهوری اسلامی نیت سوء نداشته باشند.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۲:۵۹

ای کاش عده‌ای قبل از اعتماد به گزینه‌های روی میز به جوانان خودمان اعتماد می‌‌کردندSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شمال آمل گفت: ای کاش عده‌ای قبل از اعتماد به گزینه‌های روی میز به توانمندی و گزینه‌های زیر میز سپاهیان و جوانان خودمان اعتماد می‌کردند.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۵:۴۸

دانشجویان جهادی دانشکده الزهراء بابل به روستاهای محروم بندپی اعزام می‌شوند SNN

مسئول پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا بابل گفت: ۲۱ نفر از دانشجویان جهادی دانشکده الزهراء بابل دهه آخر شهریورماه امسال به مدت ۱۰ روز به روستاهای محروم منطقه بندپی اعزام می‌شوند.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۱:۳۱

جهادگران در حال شناسایی مناطق محروم سوادکوه هستندSNN

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سوادکوه گفت: اردوهای جهادی به عنوان یکی از مهمترین فعالیت‌های تشکل بسیج دانشجویی این روزها در مرحله شناسایی جهادگران و شناسایی عرصه‌های فعالیت در مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان سوادکوه است.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۱:۱۶

اعزام بیش از ۱۵۰ دانشجو از دانشگاه‌های جویبار و نکا به اردوهای جهادی SNN

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان‌های نکا و جویبار از اعزام بیش از ۱۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های جویبار و نکا به اردوهای جهادی خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۴:۴۱

تاکیدات رهبر انقلاب بر رعایت قانون، نقشه راه مشخصی پیش رو قرار می‌دهد SNN

مسئول بسیح دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: قانون‌گرایی در هر اموری، سنگ محکِ سنجشِ صحیح اجرا شدن این فرمان توسط افسران جنگ نرم است، تاکیدات مقام معظم رهبری بر رعایت قانون، نقشه راه مشخصی پیش رو قرار می‌دهد.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۱:۲۴

امنیت اتفاقی نیست؛ بابت آن شهید داده‌ایم SNN

بدانید که ظلم فقط ظلم حاکم بر زیر دستان نیست، بدترین ظلم، ظلم جامعه بر حاکم جامعه است، به خاطر همین علی (ع) مظلوم‌ترین فرد بود. بدانید امنیت اتفاقی نیست و بابتش شهید دادیم و حداقل بهای این امنیت ظلم نکردن به رهبری و نظام و خانوادهای شهدا بود.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۴:۱۵

حمله تروریستی تهران حمله به تفکر و آرمان‌های انقلاب بود SNN

جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران با بیان اینکه حمله تروریستی به حرم امام(ره) و مجلس شورای اسلامی یک حمله اعتقادی بوده است، گفت: وقتی تروریست‌ها به حرم امام(ره) حمله می‌کنند این نشان می‌دهد هنوز با تفکر انقلابی و ضد استکباری خمینی کبیر دشمنی دارند.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۲:۱۰

خودکشی استاد علوم سیاسی دانشگاه مازندران به دلیل مسائل شخصی SNN

رئیس دانشگاه مازندران در خصوص کشف جسد مهدی رهبری، دانشیار ۴۳ ساله علوم سیاسی دانشگاه مازندران گفت: این استاد دانشگاه چند روز پیش به دلیل مسائل شخصی در منزلش اقدام به خودکشی کرده است.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۰:۱۴

اقدامات تروریستی نمی‌تواند ما را از آرمان‌ها و اهدافمان دور کندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان بهشهر با صدور بیانیه‌ای در واکنش به حادثه تروریستی در تهران اعلام کرد: هیچگاه این قبیل اقدامات که توسط برخی گروه‌ها و قبیله‌های منطقه‌ای و بزرگترهایشان مدیریت و برنامه‌ریزی می‌شود، ما را از آرمان‌ها و اهدافمان بازنخواهد داشت.