خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ الثلاثاء ٢٧ شعبان ١٤٣٨ Tuesday, May 23, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > مازندران

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۶:۴۲

برگزاری مرحله دانشگاهی جشنواره حرکت در دانشگاه مازندرانSNN

مرحله دانشگاهی جشنواره حرکت به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران در این دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۶:۲۲

انتخابات شورای مدیریت انجمن‌های علمی- دانشجویی دانشگاه مازندران برگزار شد SNN

انتخابات شورای مدیریت انجمن‌های علمی- دانشجویی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار شد.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۱:۳۸

دبیرخانه دانشجویی قرارگاه پیشرفت و آبادانی، سوم خرداد آغاز بکار خواهد کرد SNN

شهرام نوری مسئول بسیج دانشجویی مازندران درباره آغاز بکار دبیرخانه دانشجویی قرارگاه پیشرفت و آبادانی گفت: فردا چهارشنبه سوم خرداد به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، دبیرخانه دانشجویی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا در حوزه محرومیت زدایی آغاز بکار خواهد کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۶:۵۰

پویش دانشجویی نه به «حقوق نجومی» و نه به «اشرافی‌گری» + عکسSNN

تعدادی از دانشجویان استان مازندران با در دست داشتن پلاکاردهایی در نقد به عملکرد دولت اعلام خود را از حجت‌الاسلام رئیسی اعلام کردند.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۶:۳۳

هیچ کس از ستاد اصلاح طلبان مازندران حاضر به مناظره با عبدالملکی نشد SNN

دبیر کانون اقتصاد مقاومتی دانشگاه علم و فناوری مازندران گفت هیچ کس از ستاد اصلاح طلبان مازندران حاضر به مناظره با عبدالملکی نشد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۵:۰۳

ای کاش یک بار برای همیشه بگویند تعریف شان از آزادی بیان چیست؟SNN

اتفاقاتی که در دانشگاه مازندران رخ داد، پرده‌ای دیگر از تعریف آزادی بیان دولت یازدهم برداشت؛ البته اگر سوابق مدیران دولت را در جای جای کشور تورق کنیم نقاط تاریک از توان شمارش خارج شده است. ای کاش یک بار برای همیشه بگویند تعریف شان از آزادی بیان چیست؟
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۷:۳۷

رئیس دانشگاه مازندران به دلیل منفعت‌های حزبی و سیاسی از ورود عباسی به دانشگاه جلوگیری کردSNN

دانشجوی دانشگاه مازندران در خصوص لغو برنامه حسن عباسی در دانشگاه مازندران گفت: طبق قانون، بسیج‌دانشجویی می‌توانست همایشی را با حضور عباسی برگزار کند؛ اما رئیس دانشگاه به دلیل منفعت‌های حزبی و سیاسی از ورود وی جلوگیری کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۳:۱۰

امیدواریم دست محافظه‌کارها از سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی کوتاه شود SNN

مسئول بسیح دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: امیدواریم دست محافظه‌کارها از سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی کوتاه شود که حداقل تکلیف‌مان با کسانی که می‌آیند مشخص باشد نه اینکه بروند پشت نظام و انقلاب مخفی شوند و تصمیماتی بگیرند که خلاف میل انقلاب است.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۰:۲۰

دانشگاه بارها به بهانه‌های مختلف تصمیماتی بدون پشتوانه‌های قانونی گرفته استSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران با صدور بیانیه‌ای در پی لغو سخنرانی دکتر حسن عباسی توسط رئیس دانشگاه مازندران اعلام کرد: این اولین بار نیست که در این دانشگاه به بهانه های مختلف تصمیماتی بدون پشتوانه های قانونی و صرفاً با متوسل شدن به نهادهای خارج از دانشگاه گرفته می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۰۹:۴۰

مدعیان آزادی بیان در دانشگاه مازندران حتی به تصاویر کاندیداهای جریان رقیب رحم نکردندSNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی مازندران با اشاره به لغو سخنرانی حسن عباسی در دانشگاه مازندران گفت: مدعیان آزادی بیان حتی به بردهای دانشجویی هم رحم نمی‌کنند و برای اینکه دیواری بلند بین آگاهی دانشجویان و عملکرد منفی خود در موضوعات گوناگون بکشد، تمام تصاویر روشنگرانه در سطح دانشگاه را جمع‌آوری می‌کند.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۲:۲۷

گفتمان غربی در برخی نخبگان رسوخ کرد SNN

مسئول بسیج دانشجویی آمل گفت: با بررسی رفتار برخی خواص در جامعه، به وضوح دیده می‌شود گفتمان حاکم بر غرب، امروزه در میان برخی نخبگان رسوخ کرده است.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۱:۰۵

اردیبهشت و خرداد زمان ثبت‌‌نام اردوهای جهادی بسیج دانشجویی است SNN

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی مازندران از آغاز ثبت‌نام دانشجویان علاقه‌مند به اردوهای جهادی در دفاتر بسیج دانشجویی سراسر استان خبر داد و گفت: دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر استان اردیبهشت و خردادماه آماده نام‌نویسی از دانشجویان هستند.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۰:۰۱

مردم با انتخاب درست، کشور را به فرد معتمد خواهند سپردSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور آمل گفت: مردم با حضوری آگاهانه و انتخاب درست سرنوشت کشور را به فردی معتمد ، مبتکر و متعبد خواهند سپرد.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۵:۰۱

یاد شهدا و ایثارگران در هیچ مقطعی از زمان فراموش نخواهد شد SNN

کیومرث نیاز آذری، رئیس دانشگاه آزاد ساری در چهارمین کنگره بزرگداشت ۲۵۰ شهید دانشجوی استان مازندران با محوریت شهدای مدافع حرم در دانشگاه آزاد ساری ضمن ادای احترام به خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم گفت: یاد و نام شهدا و ایثارگران جاودان و در هیچ مقطعی از زمان فراموش نخواهند شد.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۳:۰۴

باید به همه سلیقه‌ها و تفکرات در دانشگاه به یک اندازه تریبون دادSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشکده فنی امام محمدباقر(ع)ساری در بیانیه‌ای اعلام کرد: اگر رعایت عدالت و انصاف شرط باشد باید به همه سلیقه‌ها و تفکرات در دانشگاه به یک اندازه تریبون داد؛ بنابراین این شورای هرگونه اقدام یک طرفه مسئولین دانشکده به منظور هدایت افکار دانشجویان به یک سمت را نشانه عدم آزادی بیان در دانشکده می‌داند.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۵:۰۹

ایجاد جایگاه‌ در میدان اصلی دانشگاه مازندران برای تمامی نامزدهای ریاست جمهوری SNN

مسئول بسیح دانشگاه مازندران گفت: بسیج دانشجویی بنا بر رسالت اصلی خود در ایام انتخابات که افزایش مشارکت مردمی است با در نظر گرفتن جایگاه‌هایی در میدان اصلی دانشگاه برای تمامی نامزدهای ریاست جمهوری فرصت برابری را جهت حضور پویا و فعال در دانشگاه برای معرفی برنامه‌های خود به جامعه بزرگ دانشگاهی دانشگاه مازندران فراهم آورده است.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۵:۳۷

من سخنی مبنی بر تخته‌کردن درب بسیج دانشجویی نزدم/ اگر بسیج دانشجویی نباشد کار من پیش نمی‌‌رود SNN

رئیس دانشگاه پیام‌نور رامسر گفت: من سخنی مبنی بر تخته‌کردن درب بسیج دانشجویی نزدم، بسیج دانشجویی اگر نباشد کار من پیش نمی‌رود.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۵:۰۶

تهدید به تخته کردن در بسیج دانشجویی از جانب رئیس دانشگاه پیام نور رامسر SNN

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان رامسر گفت: رئیس دانشگاه پیام‌نور رامسر در واکنش به نصب پیام‌های تسلیت مبنی بر تعطیلی کارخانجات و بیکاری کارگران بر روی برد بسیج دانشجویی دانشگاه با لحنی تند اعلام کرد اگر این کارها را ادامه دهید درب بسیج دانشجویی را تخته می‌کنم!
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۲:۲۵

نامزدهای انتخابات حتی زمانی را صرف تسلیت به خانوده بزرگ معدنچیان نکردندSNN

اما امروز که داغدار از دست دادن بیست و چند نفر از معدنچیان زحمت کشِ آزادشهری هستیم، نامزدهای کسب کرسی اجرائیات مملکت، حتی نکردند زمانی را صرف تسلیت به خانوده بزرگ معدنچیان کنند و یا برای موج سواری (!) رسانه‌ای دم از مظلومیت آنها بزنند.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۶:۴۰

نشست نخبگان و فعالین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران برگزار می‌شودSNN

مدیر خواهران بسیج دانشجویی مازندران در خصوص برگزاری نشست «پویش» گفت: نشست «پویش» با حضور جانشینان خواهر، مربیان حلقه‌های صالحین و دانش‌آموختگان دوره‌های طرح ولایت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان مازندران پنج شنبه و جمعه (۱۴ و ۱۵ اردیبهشت) به همت بسیج دانشجویی استان در آمل برگزار خواهد شد.