خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ الاثنين ٢٩ جمادى الثانية ١٤٣٨ Monday, March 27, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > گلستان

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۵:۳۹

افتتاحیه اردوی راهیان‌نور دانشجویی گلستان با حضور دریادار سیاریSNN

افتتاحیه اردوی زیارتی راهیان‌نور دانشجویی استان گلستان ۱۷ اسفندماه با حضور دریادار سیاری، فرمانده نیروی دریایی، راهبردی ارتش جمهوری اسلامی برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۰۹:۱۳

اردوی پاکسازی محیط زیست ویژه دانشجویان دانشگاه گلستان برگزار شدSNN

اردوی یکروزه پاکسازی محیط زیست و نهال‌کاری در منطقه جنگلی قرن آباد برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۰:۳۴

مخالفت هیات نظارت دانشگاه منابع طبیعی گرگان با اکران مستند شب‌نامه SNN

مسئول بسیج دانشجویی شهید رجایی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: هیات نظارت دانشگاه جهت اکران مستند شب‌نامه خواستار ارائه مجوز شد؛ در حالی که باوجود ارائه شماره پروانه مستند از وزارت فرهنگ توسط بسیج دانشجویی به مسئولان دانشگاه با مخالفت مجدد از سوی آنان مواجه شد
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۰۹:۵۴

مسئولان نسبت به فتنه اعلام موضع کنندSNN

مسئول جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گلستان با درخواست از مسئولان برای اعلام موضع نسبت به فتنه گفت: بهتر است مسئولین فضای آرامی را برای دانشگاه در ایام نزدیک انتخابات فراهم کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۴

جوانان انقلابي نمي‌گذارند پاي حاميان فتنه به دانشگاه باز شود/ برخی مسئولان دانشگاه زمام‌دار جریان‌های سیاسی شده‌اند!SNN

مسئول تحلیل و بررسی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: متاسفانه برخی مسئولان دانشگاه به جای اينكه به فكر تربيت دانشجويان با سطح علمي بالا به جامع باشند، زمام‌دار جريان‌هاي سياسي شده‌اند!
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۵

دانشگاه مبدأ همه تحولات است نه میدان جولان دادن جریان‌های انحرافی SNN

شورای تبیین مواضع استان گلستان در پی فعالیت‌های جریان فتنه در دانشگاه‌ها و دعوت از عناصری که بی محابا از رابطه خود با سران فتنه سخن می‌گویند و به آن افتخار نیز می‌کنند، با صدور بیانیه‌ای آن را محکوم کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۶

آشتی ملی طرحی انحرافی است/ مردم با فتنه‌گران آشتی نمی‌کنندSNN

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشگاه صدا و سیما گفت: اصلا مطرح کردن طرح انحرافی آشتی ملی در این شرایط به چه دلیل است؟ چرا ذهن مردم و افکار عمومی را باید به این مواردی که اصولا مبنایی ندارد، متوجه کرد؟!
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۳

فضای دانشکده مائده گرگان معطر به عطر شهید گمنام خواهد شدSNN

رئیس دانشکده فنی و حرفه‎ای مائده گرگان گفت: فضای دانشکده فنی و حرفه‎ای دخترانه مائده در دهه دوم فاطمیه با پیکر پاک شهید گمنام معطر خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۱

مسئولان با تحقق منویات رهبری شکر نعمت انقلاب را به جا آورندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان با صدور بیانیه ای به مناسبت ۲۲ بهمن اعلام کرد: مسئولان باید در جهت تحقق آرمان‌های انقلاب و عمل به منویات رهبری و همچنین در خدمت به امت غیور خویش از کوچکترین تلاشی دریغ نکنند؛ امید است که هرچه سریع‌تر جامعه جهانی اسلامی مبتنی بر ارزش‌های ناب محمدی تحت لوای صاحب امرمان تشکیل شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۵:۳۴

افتتاح یادمان شهدای گمنام دانشگاه گنبدکاووسSNN

یادمان شهدای گمنام دانشگاه گنبدکاووس توسط صدیقی، معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور در دانشگاه گنبد افتتاح شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۸

نشست تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های استان گلستان/ دیدگاه‌های متفاوت نمایندگان تشکل‌ها نسبت به رشد علمی کشورSNN

نشست دانشجویی با موضوع رشد علمی در دولت یازدهم با حضور نمایندگان تشکل‌های دانشجویی استان گلستان به همت پایگاه خبری تحلیلی دانشجو سلام برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۴

گلستان هزینه‌های دولت را هدر نمی‌دهد/ هرگونه هزینه در استان دارای ارزش افزوده استSNN

استاندار گلستان گفت: گلستان نیاز به ۱۸۰۰ تخت بیمارستانی در شهرهای گرگان و گنبد دارد که امید است با مساعدت دولت این پروژه‌ها تحقق پیداکند؛ چرا که هرگونه هزینه‌ای که در این استان صورت گیرد، دارای ارزش افزوده برای کشور است و خیلی سریع نتیجه می‌دهد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۹

الغدیر؛ دانشکده‌ای که دانشکده نیست/ کانکس‌هایی که به پشت بام هم صعود کردند!SNN

دبیر واحد آموزش جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گلستان با اشاره به وضعیت نامناسب و مشکلات رفاهی و آموزشی دانشکده الغدیر فنی و مهندسی این دانشگاه گفت: اینجا چیزی به نام کتابخانه، کارگاه برق و آزمایشگاه فیزیک وجود ندارد؛ کلاس‌های درس در کانکس‌های داخل حیاط برگزار می‌شود؛ کانکس‌ها به پشت بام هم صعود کردند و سایت کامپیوتر در کاکنس روی پشت بام قرار دارد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۵:۳۶

قدردانی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان از هیات نظارت دانشگاهSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با صدور بیانیه‌ای از اعضای هیات نظارت دانشگاه جهت تشکیل جلسه و بررسی اختلافات و همچنین محکوم کردن انجمن دانشگاه به علت نشر نامه بسیج دانشجویی تقدیر کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۴:۲۰

پیشرفت‌های علمی با اتکا به توان داخلی حاصل شده استSNN

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منبع طبیعی گرگان گفت: در سال‌های اخیر شاهد رشد علمی و و توسعه فضای آموزش عالی در کشور بوده‌ایم که این مهم جز در سایه اتکا به توان و نیروی داخلی حاصل نشده است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۲

اجرای طرح بزرگ «نایب‌الزیاره من باش» در اردوی راهیان دانشگاه گلستانSNN

مسئول تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در نظر دارد امسال طرحی با عنوان «نایب‌الزیاره من باش» را در اردوی راهیان نور امسال اجرا کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۱

دانشجویان با حضور در برنامه‌های دهه فجر دین خود را به خون شهدا ادا کنند SNN

شوراي تبيين مواضع بسيج دانشجويي شهرستان گرگان و اقلا به مناسبت فرارسیدم ایام دهه فجر بیانیه ای صادر کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۱

حضور سرزده وزیر علوم باعث تعجب دانشگاهیان شد/ ادای احترام به مقام شهید خوشنام با کفش!SNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گلستان با اشاره به انتشار عکسی در این دانشگاه مبنی بر اینکه برخی مسئولان این دانشگاه در مراسمی با کفش وارد ضریح شهید حسین خان احمدی، شهید خوشنام دانشگاه گلستان شده‌اند، گفت: همه اعم از رئیس دانشگاه می‌دانند که در آن مکان نماز خوانده می‌شود و کسی با کفش وارد این مکان نمی‌شود؛ متعجبیم چرا تذکر ندادید؟!
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۲

از ظرفیت‌های بالقوه و بالای دانشگاهی برای حل مشکلات اقتصادی کشور استفاده شودSNN

جمعی از فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در نامه‌ای به مسئول بسیج دانشجویی کشور خواستار استفاده از راه حل‌های آنان در حل مشکلات اقتصادی کشور شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۵

رئیس جدید دانشگاه پیام‌نور مرکز گرگان معرفی شدSNN

طی مراسمی که با حضور رئیس دانشگاه پیام‌نور استان گلستان و جمعی از مسئولان و کارکنان دانشگاه پیام‌نور مرکز گرگان برگزار شد، جعفر شعبانی به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام‌نور مرکز گرگان منصوب شد.