خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٦ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > گلستان

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۱:۱۳

پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاد آزادشهر در پی در گذشت فعال دانشجوییSNN

در پی در گذشت دانشجوی بسیجی و، ورزشکار دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر، سیدمهدی حسینی، رئیس این دانشگاه پیام تسلیتی صادر کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۰:۰۲

درگذشت یکی از فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد آزادشهر به علت گازگرفتگیSNN

یکی از فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد آزادشهر عصر روز گذشته در اثر گازگرفتی جان خود را از دست داد و موجب ناراحتی و غم جامعه دانشگاهی استان شد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۰۹:۵۲

اولین کاروان دانشگاهی گلستان اول اسفندماه به عتبات اعزام می‌شوندSNN

مدیر اجرایی ستاد عمره و عتبات عالیات دانشجویی دانشگاه‌های استان گلستان گفت: شروع اعزام‌های عتبات دانشجویی در کشور از اول بهمن ماه با اعزام کاروانی از استان فارس انجام شده و قرار است زائران گلستانی از اول اسفندماه در قالب پنج کاروان دانشگاهی به عتبات عالیات اعزام شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴:۱۰

اقدام به موقع رهبری در انتصاب ولایتی توطئه‌ها را نقش بر آب کردSNN

دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گلستان گفت: بعد از فوت حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی، رئیس هیت موسس و هیت امنای دانشگاه آزاد، عده‌ای طمع کار دندان به آینده تیز کرده بودند که این اقدام بجا و بهنگام رهبر فرزانه انقلاب نقشه‌هایشان را نقش برآب کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۴۵

شجاعت و روحیه شهادت‌طلبی ویژگی بارز آتش‌نشانان قهرمان بودSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان در پی حادثه پلاسکو با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: رشادت، شجاعت، مردانگی و روحیه شهادت‌طلبی از ویژگی‌های بارز تمامی آتش‌نشان بوده و هست.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۴۱

حادثه‌ آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران سخت و قابل تامل استSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در پی حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: حادثه‌ دردناک آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران اگر چه سخت و قابل تامل است؛ اما حادثه‌ مهمتر از آن حماسه‌ دلیر مردانی بود که جان خود را برای نجات هموطنان محبوس در آتش فدا کردند و به لقاء الله پیوسته‌اند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۳

برگزاری اولین دوره مسابقات دومینوی دانشجویی، به مناسبت دهه فجرSNN

اولین دوره مسابقات دومینوی دانشجویی به مناسبت دهه فجر با مشارکت سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری گرگان، بهمن ماه، به میزبانی دانشگاه پیام‌نور گرگان برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۰

آغاز اعزام راهیان‌نور دانشجویی از ۱۴ اسفند/ نزدیک به ۲۰۰۰ دانشجوی بسیجی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوندSNN

مسئول بسیج دانشجویی گلستان در خصوص اعزام کاروان های دانشجویی به مناطق عملیاتی جنوب گفت گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است از ۱۴ اسفندماه نزدیک به ۲۰۰۰ نفر دانشجو در قالب چهار کاروان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شوند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۳

نقش هاشمی در پیش برد اهداف نهضت پیش از انقلاب بر کسی پوشیده نیستSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان در پیامی به مناسبت درگذشت رحلت هاشمی رفسنجانی اعلام کرد: نقش وی در پیش برد اهداف نهضت پیش از انقلاب و همراهی همیشگی وی با امام و رهبری بعد از انقلاب بر کسی پوشیده نیست.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۳

فضای دانشگاه نباید به خفقان و اختناق تبدیل شودSNN

مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علی‌آباد با اشاره به پایین آوردن بنر ۹ دی از سوی مسئولان دانشگاه فرهنگیان گنبد گفت: فضای دانشگاه نباید به خفقان و اختناق تبدیل شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۱

بسیج جز با رهبری و ولایت با کسی عقد اخوت نبسته است/ مظلوم نشان دادن چهره سران فتنه ما را بیش از پیش نگران کرده استSNN

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان با اشاره به پایین آوردن بنر ۹ دی توسط مسئولان دانشگاه فرهنگیان گنبد گفت: نادیده گرفتن فتنه ۸۸ و مظلوم نشان دادن چهره سران فتنه ما را بیش از پیش نگران کرده است؛ چرا که خسارات جبران ناپذیری که فتنه۸۸ به نظام و کشور وارد کرده است قابل چشم پوشی نیست.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۲

پیگیر وقایع و اتفاقات دانشگاه فرهنگیان گلستان باشیدSNN

بسیج دانشجویی ۴۰ دانشگاه استان گلستان طی نامه‌ای به محمدیان خواستار رسیدگی به وقایع و اتفاقات دانشگاه فرهنگیان گلستان شده و نوشتند: متاسفانه برخی مسئولان دانشگاهی استان نه تنها به بیانات رهبری پایند نبوده و آن را باور ندارند؛ که راه را به جوانان تشکل‌های انقلابی بسته و به شدت به آنان سخت می‌گیرند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۳

مسئولان موضوع پایین آوردن بنر ۹ دی در دانشگاه فرهنگیان گنبد را رسیدگی کنندSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با اشاره به موضوع پایین کشیده شدن بنر ۹ دی در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان گنبد گفت: از مسئولان استانی و کشوری تقاضامندم به حواشی اخیر در این دانشگاه رسیدگی کنند تا این موضوعات در آستانه ایام الله ۲۲ بهمن مجددا رخ ندهد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۳۶

چرا بايد یک مسئول غيرفرهنگي به خود اجازه دهد بنر روز ٩ دي را پاين بياورد؟!SNN

مسئول تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: در سالگرد حماسه ٩ دي كه مردم مشت محكمي به فتنه و فتنه‌گران زدند و بيعتي تازه با رهبري كردند؛ چرا بايد یک مسئول غيرفرهنگي در دانشگاه به خود اجازه بدهد بنر روز ٩ دي را پاين بياورد؟!
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۲:۲۶

۹ دی یادآور تجدید پیمان ملت با ارزش‌های انقلاب و ولایت استSNN

شورای تبیین مواضع حوزه بسیج دانشجویی شهید بهشتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: ۹ دی یادآور تجدید پیمان ملت با ارزش‌های انقلاب و ولایت است و این خود حاصل بصیرت و آگاهی ملت ایران است که برگرفته از فرهنگ عاشوراست که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۲:۱۱

نهم دی انقلابی در بطن انقلاب اسلامی بودSNN

یکی از دانشجویان گنابادی گفت: نهم دی شروع حرکت و فرهنگ عزت خواهی ملت ایران بود، فرهنگی که ثمره خون شهدا بود و در نهم دی‌ماه به‌وسیله مردم انقلابی در بطن انقلاب ایجاد و خاطرات ۱۲ بهمن ۵۷ بار دیگر برای مردم زنده شد.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۲:۲۶

ملت ایران هرگز فتنه و فتنه‌گران را فراموش نخواهند کردSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام برائت از فتنه‌گران از آحاد مردم ایران اسلامی بخصوص از دانشجویان بصیر به عنوان قشر پیشتاز جامعه خواست تا با شرکت در تجمع بزگداشت این روز حضور فعال بهم برسانند.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۴:۱۱

خبر توزیع غذای فاسد در دانشگاه گنبد کاووس شیطنت دانشجویی بوده استSNN

رئیس دانشگاه گنبد کاووس در خصوص خبر انتشار یافته از سوی برخی دانشجویان این دانشگاه مبنی بر توزیع غذای فاسد در دانشگاه گنبد کاووس گفت: توزیع غذای فاسد در دانشگاه گنبد کاووس شیطنت دانشجویی بوده است.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۰۸:۲۰

در سال اقتصاد مقاومتی دولت ۱۰۰ شغل برای جوانان آمریکایی فراهم کردSNN

دانشجوی انقلابی دانشگاه آزاد گرگان شاخصه انقلابی بودن را تکیه کردن بر توانمندی داخلی دانست و گفت: متاسفانه دولت با خرید هواپیمای بوئینگ آمریکا ۱۰۰ هزار شغل برای جوانان آمریکا بوجود آورده است؛ در حالی که بسیاری از تولیدکنندگان داخلی با رکود روبرو شده‌اند و کارگران زیادی بیکار شده‌اند.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۵:۰۲

رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی گلستان منصوب شد SNN

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی عبدالرضا فاضل را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني گلستان منصوب کرد.