خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ الخميس ٢٨ رمضان ١٤٣٨ Thursday, June 22, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > گلستان

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۲۱

قدس مسئله و باوری اعتقادی است/ بهانه‌های سیاسی نمی‌تواند عظمتش را کمرنگ کندSNN

شورایی تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان با صدور بیانیه‌ای از همه مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و این روز را سرنوشت ساز در روند مقاومت ملت‌های مظلوم خواند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۲:۳۵

روز قدس رستاخیز جهانی امت اسلام استSNN

روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی روز جهانی قدس را روز وحدت جهان اسلام و فریاد علیه ظلم صهیونیست های جهانی و حامیان ترورییست منطقه‌ای شان خواند.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۱:۵۲

حضور گسترده‌تر در راهپیمایی روز قدس به نابودی کشورهای ظالم کمک می‌کندSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با اشاره به فرارسیدن راهیپمایی روز قدس گفت: حضور گسترده‌تر در راهپیمایی روز قدس به نابودی کشورهای ظالم کمک می‌کند
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۹:۳۵

حمله موشکی سپاه به داعش جواب به گزافه‌گویی‌های مقامات آمریکایی نیز بود SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در خصوص حمله موشکی سپاه به مقر داعش در قلب سوریه گفت: یکی دیگر از جنبه‌های مثبت این پاسخ موشکی، جواب به گزافه‌گویی‌های مقامات آمریکایی بود که ایران جهت حفظ رژیم و تمامیت ارضی خود از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۲:۵۰

دنيا فهميد قواي مسلح ايران در صحنه نظامي از هيچ كس جز فرمانده كل قوا اجازه نمي‌گيردSNN

دبير شورای تبيين مواضع بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي استان گلستان با بیان اینکه خفقان آل سعود و صهيونيست ها نشان از ترس و لرز شديد انها از اقدام اخیر سپاه دارد، گفت: دنيا فهميد قواي مسلح ايران براي اقدام در صحنه نظامي از هيچ كس جز فرمانده كل قوا اجازه نمي‌گيرد.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۲:۴۴

کاش آقایان به جای تحلیل ‌آتش به اختیار، دغدغه رفع مشکلات اصلی مردم را داشتندSNN

آقایان گویا فراموش کرده‌اند تا دیروز تمام دغدغه‌شان در حوزه فرهنگ شده بود پخش ربنا قبل از افطار، حال دم از تحلیل و تفسیر منطقی می‌زنند. ای کاش این دسته بعد از شنیدن بیانات رهبری به جای تفسیرهای اینچنینی تغییر رویکرد داده و دغدغه رفع مشکلات اصلی مردم در حوزه‌های مختلف را داشتند.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۴:۵۵

برخی معاونت‌ها توقفگاه برنامه‌های بسیج شده‌اند/ مراقبت نفوذ اساتید غیر انقلابی باشیدSNN

جلسه شوراي هماهنگي بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي آزاد استان گلستان به همت بسيج دانشجويي واحد گرگان و با حضور مسئولان دانشگاه آزاد استان در واحد آزاد گرگان برگزار شد و در آن به بیان مشکلات پیش روی تشکل‌های انقلابی پرداخته شد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۰:۲۱

ما آتش به اختیاریم نه در بر هم زدن امنیت کشور بلکه در راه مبارزه با اسرائیلSNN

یک فعال سیاسی و فرهنگی با تاکید بر اینکه آتش به اختیار بودن ما در قلم و در نقدهای سازنده، تولید فکر در فضای واقعی کشور و فضای مجازی است، گفت: ما آتش به اختیاریم نه در بر هم زدن امنیت کشور بلکه در راه مبارزه با اسرائیل.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۴:۱۵

نامه ۱۶۲۷ دانش‌آموخته رشته کشاورزی به رئیس‌جمهور/ بیکاریم؛ شغل می‌خواهیمSNN

۱۶۲۷ دانش آموخته کشاورزی طی نامه‌ای خطاب به رئیس جمهوری، مجلس و برخی مقامات دولتی از مشکلات به وجود آمده برای فارغ التحصیلان این بخش گلایه کردند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۶:۰۴

فراخوان ثبت‌نام اردوهای جهادی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گرگان SNN

فراخوان ثبت‌نام اردوهای جهادی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گرگان اعلام شد.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۲:۰۰

دانشجویان مهمان خوان کرم، کریم اهل بیت شدندSNN

ضیافت افطاری همرا با برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) از سوی تشکل جامعه اسلامی و هیات فاطمیون دانشگاه گلستان برگزار شد.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۰۹:۲۵

درخواست مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه گناباد جهت جلوگیری از اجرای سند ۲۰۳۰SNN

دبیران کانون‌ها و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه گناباد با صدور نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس قوه قضائیه، خواستار رسیدگی و جلوگیری از اجرای سند توسعه پایدار ۲۰۳۰ شدند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۰۹:۱۷

اجازه نخواهیم داد خباثت‌های آل سعود در منطقه باعث انحراف ما از شعار مرگ بر امریکا شودSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان گناباد با صدور بیانیه‌ای در واکنش به اقدام تروریست در تهران اعلام کرد: اجازه نخواهیم داد خباثت‌های آل سعود در منطقه جلب توجه کرده و باعث انحراف ما از شعار مرگ بر امریکا شود؛ بلکه ما هنوز هم که هنوز است سودای آزادی قدس را در سر می پرورانیم.
۱۳۹۶/۳/۱۵ - ۱۱:۳۵

دانشجویان در دیدار با رهبری نقد به سند ۲۰۳۰ را نیز مورد توجه قرار دهندSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گرکان، با اشاره به اهمیت دیدار هر سال دانشجویان با رهبر معظم انقلاب گفت: دانشجویان در دیدار با رهبری نقد به سند ۲۰۳۰ را نیز مورد توجه قرار دهند.
۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۰۹:۳۰

ولایتی بر خلاف میرزاده و حامیانش به فکر علم، فرهنگ و وضعیت معیشت دانشجویان استSNN

سرپرست بسیج دانشجویی آموزشکده سما آزاد گرگان گفت: امروز ولایتی بر خلاف میرزاده و حامیانش به فکر علم، فرهنگ و وضعیت معیشت دانشجویان است و برنامه‌های حیرت‌آوری را در تاریخ مجموعه دانشگاه آزاد در حرکتی انقلابی پیاده کرده است.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۰:۱۳

جلسات تفسیر قرآن، بیان احکام و مسائل شرعی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار می‌شودSNN

همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی و دانشجویی و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گلستان، جلسات تفسیر قرآن کریم، بیان احکام و مسائل شرعی در مسجد مجموعه آموزشی فلسفی دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۰۹:۳۳

دانشجویان بیشترین بهره برداری را از ماه رمضان انجام دهندSNN

سئول نمایندگی ناحیه دانشجویی با اشاره به فضیلت بالای ماه رمضان از همگان بخصوص دانشجویان خواست تا با بهره‌گیری از فضایل این ماه برای رشد و تقویت ایمان خود جهت کسب قله‌های رفیع علمی تلاش کنند.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۶:۱۶

۸ خرداد؛ آخرین مهلت ثبت نام در نهمین دوره طرح ولایت استان گلستانSNN

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی گلستان در خصوص نهمین دوره طرح ولایت استان گفت: ثبت نام این دوره از ۱۷ اردیبهشت ماه آغاز شده و دانشجویان تا هشتم خردادماه جاری فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج دانشگاه‌های سراسر استان جهت ثبت‌نام اقدام کنند.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۶:۰۰

دولت دوازدهم توجه به مستضعفین جامعه را در اولویت کاری قرار دهندSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت برگزاری شکوهمند دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد: بسیج دانشجویی به همه کسانی که در دولت آینده شرکت خواهند داشت سفارش و تاکید می کند در توجه به مستضعفین جامعه، مناطق روستایی و زحمتکش کوتاهی نکرده و این مهم را در اولویت کاری دولت خویش قرار دهند.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۰۹:۲۲

از جشنواره دانشگاهی حرکت تا گرامیداشت ۱۵ شهید مدافع حرم استان گلستانSNN

برنامه جذاب امروز دانشگاه‌های کشور در قالب جشنواره دانشگاهی حرکت، گرامیداشت شهدیا مدافع حرم و مراسم رونمایی از محصولات اولین نقشه الگوی پیشرفت اسلامی برگزار می‌شود.