خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٦ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > کهگيلويه و بويراحمد

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۵:۳۹

​عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج شیمی‌دان برجسته کشور شد SNN

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه یاسوج از انتخاب عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج به عنوان شیمیدان برجسته کشور خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۳:۳۴

اهدا بسته‌های آموزشی به دانش‌آموزان نیازمندان روستای چالموره باشت توسط جهادگرانSNN

جهادگران دانشجویی گروه جهادی شهید روهنده باشت با حضور در روستای چالموره شهرستان کهگیلویه و بویراحمد بسته‌های آموزشی و تغذیه‌ای را بین دانش‌آموزان و نیازمندان تقسیم کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۷

دانشجو ذاتا آرمان‌خواه است SNN

نماینده مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه یاسوج در خطبه‌های پیش از نماز جمعه یاسوج گفت: ما دانشجوییم! و دانشجو ذاتا آرمان‌خواه است و افتخار این وظیفه را داریم تا مستقیم و بدون محافظه کاری، به مطالبه «عدالت اجتماعی» از نهادهای حاکمیتی بپردازیم و بنا به گفته صریح مقام معظم رهبری، مشروعیت خود و هرشخص دیگری را به مبارزه در راه عدالت می‌دانیم.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۸

نماینده مجمع دانشجویان عدالتخواه سخنران پیش از خطبه نماز جمعه یاسوجSNN

محمدحسین صبوری، نماینده مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه یاسوج، سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۱

مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد پایان هفته‌ها میزبان جهادگران بسیج دانشجویی استSNN

دانشجویان جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد با سازماندهی معاونت سازندگی بسیج دانشجویی، پایان هر هفته در یکی از مناطق محروم حضور پیدا خواهند کرد و به فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و درمانی مشغول می‌شوند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۲۰

برنامه‌ریزی ۲ ساله بسیج دانشجویی برای خوابگاه‌های خودگردانSNN

معاون فرهنگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد ضمن بیان اینکه جلساتی با حضور مسئولین استانی جهت رسیدگی به مشکلات و شناسنامه‌دار کردن خوابگاه‌ها برگزار شد، گفت: بسیج دانشجویی استان از دو سال پیش تا کنون برنامه‌ریزی و مطالعات گسترده‌ای انجام داده و جلسات متعددی برگزار کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۴:۲۲

سخنرانی مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه فرهنگیان یاسوج SNN

به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۹ دی ماه مهدوی مطلق، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در جمع دانشجویان خواهر دانشگاه فرهنگیان سخنرانی می‌کند.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۰:۲۲

رئیس دانشگاه یاسوج به پیگیری دانشجویان جواب داد/ هفته آینده جلسه با تشکل‌ها برگزار می‌شودSNN

رئیس دانشگاه یاسوج بعد از حضور نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه در محل دفتر ریاست دانشگاه و پیگیری‌های انجام شده به دانشجویان پاسخ داد و دفتر وی از برگزاری جلسه رئیس با تشکل‌های دانشجویی دانشگاه خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۱:۱۰

حذف بنرهای برنامه «خودباوری در مقابل وادادگی» از سطح شهر و واهمه کج اندیشانSNN

دبیر اجرایی همایش‌های «جوان انقلابی» بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد به برگزاری دومین همایش با عنوان «خودباوری در مقابل وادادگی» با سخنرانی مهرداد بذرپاش، نماینده سابق مجلس در یاسوج اشاره کرد و گفت: جای تعجب دارد که چرا بنرهای اطلاع رسانی این برنامه توسط عده‌ای معلوم حال و واداده در سطح شهر جمع می‌شود.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۴:۳۶

بذرپاش در جمع دانشجویان یاسوجی سخنرانی می‌کندSNN

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهرداد بذرپاش هفته آینده در نشست رویش‌های جوان مومن و انقلابی در جمع دانشجویان یاسوج سخنرانی خواهد کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۰:۱۸

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری در دانشگاه یاسوج حضور می‌بایدSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج گفت: آیت الله ملک حسینی، نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج با موضوع جایگاه عفاف و حجاب در جامعه دانشگاهی سخنرانی می‌کند.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۸:۴۴

برخی از سخنرانان جاده صاف کن استکبارندSNN

نماینده سابق مردم بویراحمد و دنا در مجلس به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه آزاد گفت: برخی از جریانات می‌خواهند روز ۱۶ آذر را از مسیر خود خارج کنند، سخنرانی‌هایی که لغو نشد، علیه استکبار و نظام سلطه صحبت می‌کنند؟ برخی از سخنرانان جاده صاف کن استکبار هستند.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۴:۴۶

آقایان گفتند اشتباه شده کنگره لج‌بازی می‌کند/ وکیل ملتیم نه وکیل دولت‌ ها SNN

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در جمع دانشگاهیان یاسوج، با بیان اینکه ما با هیچکس دعوای سیاسی نداریم، ما وکیل ملت بوده و وکیل دولت‌ها نیستیم، گفت: به ظریف و عراقچی گفتیم مگر نگفتید آمریکا به تعهداتش پایبند است، مگر نپذیرفت که نباید تحریم جدید وجود داشته باشد، گفتند اشتباه شده، کنگره لج‌بازی می‌کند.
۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۸:۲۳

گفتیم حواستان باشد، گفتند بروید به جهنم/می خواهند نماینده نوکر دولت باشدSNN

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه به تیم مذاکره کننده و دولت گفتیم حواستان را جمع کنید، این است طرف مقابل و اینگونه داره حرکت می‌کند و پازل چیده شده، گفت: به ما گفتند به جهنم بروید، بی سوادها و الفاظی از این دست که این ها اصطلاحات رئیس جمهور است.
۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۱:۳۸

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در دانشگاه یاسوج سخنرانی می‌کندSNN

سید حسین نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس امروز ظهر به مناسبت ۱۶ آذر در دانشگاه یاسوج سخنرانی خواهد کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۲:۳۱

برگزاری همایش «جوان انقلابی، مبارزه با فساد و اشرافی‌گری» در دانشگاه فرهنگیان یاسوجSNN

همایش «جوان انقلابی، مبارزه با فساد و اشرافی‌گری» ۱۵ آذرماه جاری در دانشگاه فرهنگیان یاسوج برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۲:۲۳

اشرافیت مسئولین مسئله‌ای نیست که بتوان به راحتی از کنار آن گذشتSNN

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: جوانان مؤمن انقلابی بر حسب وظیفه خود به پاخواسته تا از ناموس خود که انقلاب است، محافظت کنند؛ چراکه مسئله اشرافیت و فربه پروری مسئولین مسئله‌ای نیست که بتوان به راحتی از کنار آن گذشت.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۶:۴۰

درخواست شورای تبیین دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد برای استیضاح وزیر راه و شهرسازیSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد درخواست استیضاح خود برای وزیر راه و شهرسازی و اعتراض به سکوت نمایندگان مجلس به ویژه ۱۴۳ نماینده شناخته شده در رسانه‌ها و اذهان مردم را در نامه سرگشاده‌ای به نمایندگان مجلس اعلام کردند.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۵:۰۵

اهدا بسته‌های کمکی به دانش‌آموزان نیازمند کهگیلویه و بویراحمد توسط جهادگران دانشجوییSNN

کمیته خیرین جهادی امیرالمومنین (نور الشهدا) بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در جهت انجام رسالت خود و طرح کمک‌رسانی به محرومین، تعدا ۳۰ بسته کمکی را بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع کرد.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۱:۱۴

۸۰ دانشجوی جهادگر یاسوجی به مشهد مقدس اعزام شدندSNN

به مناسبت هفته بسیج، ۸۰ نفر از دانشجویان جهادگر دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد توسط بسیج دانشجویی استان به مشهد مقدس اعزام شدند.