خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ الأربعاء ٤ شوّال ١٤٣٨ Wednesday, June 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > کهگيلويه و بويراحمد

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۹:۰۹

دانشگاهیان انزجار و نفرت از جبهه‌ باطل را در راهپیمایی روز قدس فریاد بزنندSNN

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج از جامعه دانشگاهی دعوت کرد ضمن تجدید دوباره با آرمان‌های امام و حمایت از مستضعفین عالم، انزجار و نفرت از جبهه‌ باطل را در راهپیمایی روز قدس فریاد زنند.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۰:۳۰

پاسخ موشکی سپاه به داعش پیامی برای اسرائیل بودSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس اعلام کرد: حمله موشکی اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش تنها پاسخی بود به ترقه بازی عده‌ای مزدور، ولی پیام آن برای حامیان منطقه، فرامنطقه، خصوصا اسرائیل غاصب بسیار هوشمندانه، راهبردی و عبرت‌آموز می‌باشد.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۵:۱۴

تشکیل فوری جلسه شورای اداری و تامین استان/ احتمال وقوع فاجعه ملی در جنگل‌های کهگیلویه وبویراحمد SNN

گروه‌های جهادی و دانشجویی در نامه‌ای خطاب به مسئولان ارشد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کردند: با توجه به مشاهده حضوری جمعی از گروهای جهادی دانشجویی از وضعیت آتش‌سوزی‌ها، اگر خیلی سریع تدبیری استانی و حتی کشوری برای موضوع اندیشیده نشود، این مسئله به یک فاجعه ملی تبدیل خواهد شد.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۰:۵۷

آتش به اختیار در مقابل ولنگاری فرهنگی و لیبرالیسم رها شده است SNN

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در تحلیلی به شرح معنای «آتش به اختیار» در کلام مقام معظم رهبری پرداخت و گفت: آتش به اختیار در مقابل ولنگاری فرهنگی و لیبرالیسم رها شده است.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۳:۳۹

بدون توجه به فشارها و موانع سر راه با مفسدان و سوءاستفاده کنندگان از دانشگاه آزاد برخورد کنید SNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌‌های آزاد کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از تشکل‌ها و کانون‌های این دانشگاه‌ها در نامه‌ای به رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد مواردی را مطرح کردند: بدون توجه به فشارها و موانع سر راه با مفسدان و سوءاستفاده کنندگان از دانشگاه آزاد برخورد کنید.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۴:۱۷

دیدار رهبر انقلاب با دانشجویان قوت قلبی برای جنبش دانشجویی است SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: دیدارهای هر ساله رهبر انقلاب با دانشجویان قوت قلبی برای ادامه فعالیت‌های بهتر جنبش دانشجویی است.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۰:۲۹

آقای استاندار لطفا دلایل کاهش درصد مشارکت مردم استان در انتخابات را بازگو کنیدSNN

مسئول قرارگاه دانشجویی شهید آقایی وندای گچساران در جوابیه‌ای به صحبت‌‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد درخصوص سلامت انتخابات در این استان گفت: لطفا دلایل کاهش درصد مشارکت مردم استان در انتخابات را بازگو کنید.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۵:۳۳

خروجی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه یاسوج گویای عدم دغدغه فرهنگی مطلوب انقلاب استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: به نظر من معاون فرهنگی دانشگاه دغدغه خاصی در حوزه فرهنگ ندارد و تاکنون مسئولان دانشگاه اقدام مطلوبی در حوزه فرهنگی انجام نداده‌اند.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۱:۰۴

تیرماه؛ آغاز اردوی جهادی بسیج دانشجویی علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیمه دوم تیرماه آغاز می‌شود و جهادگران به مدت ۱۰ روز به خدمت‌رسانی به مناطق محروم می‌پردازند.
۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۳:۱۳

نمایندگان به عنوان چشم بیدار ملت ضامن امنیت فرهنگی و اخلاقی جامعه باشندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در نامه‌ای خطاب به مطهری در خصوص سند ۲۰۳۰ نوشت: نمایندگان به عنوان چشم بیدار ملت ضامن امنیت فرهنگی و اخلاقی جامعه باشند.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۱:۰۵

امیدواریم دولت در استفاده از جوانان متخصص و متعهد بیش از پیش اهتمام ورزدSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در سومین بیانیه انتخاباتی خود اعلام کرد: امیدواریم دولت مستقر در نفس‌گیری جدید خود، در کشور و در استان ما، در استفاده از جوانان متخصص و متعهد و اقدامات جهادی برای زدودن چهره فقر از پیشانی مردم و مناطق محروم بیش از پیش اهتمام ورزد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۴:۱۵

پیروزی منطق انقلابی بر منش اشرافیSNN

در مناظره‌ای دانشجویی با موضوع «بررسی عملکرد دولت» که در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد باز هم دلواپسان از صحنه مناظره پیروز بیرون آمدند و مجددا حامیان دولت چیزی برای دفاع از خود به نمایش نگذاشتند.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۴:۴۳

هرکاری برای جلب آرا/ دانشجویان، اساتید و مردم روستاها را تهدید کردندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه‌ای اعلام کرد: دست و پا زدن به هر وسیله‌ای برای جلب آرا توسط ستادهای انتخاباتی و نامزدها، تهدید و تطمیع دانش‌آموزان، دانشجویان، اساتید و مردم روستاها و کارمندان جهت اقدامات جانبدارانه و استفاده از وقت اداری و اموال عمومی حق‌الناس است.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۳:۲۹

اعتراض تند جمعی از دانشجویان کهگیلویه به رفتار خنثی و تغییر مواضع عدل هاشمی‌پور در انتخابات۹۶ SNN

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های کهگیلویه در اعتراض به سکوت عدل هاشمی‌پور، نماینده این شهرستان در خصوص انتخابات ریاست جمهوری اعلاک کردند: در این دو روز باقی مانده دیگر منتظر اعلام مواضع شما نیستیم؛ چراکه ۲۰ روز وقت داشتید، سکوت کردید و این سکوت را ناشی از هوشمندی نمی‌دانیم ناشی از تردیدهای جدی شما بر سر معامله با دولت می‌دانیم.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۳:۰۵

حمایت دانشجویان معتدل کهگیلویه و بویراحمد از رئیسیSNN

جمعی از دانشجویان معتدل کهگیلویه و بویراحمد با انتشار بیانیه‌ای حمایت خودشان از حجت‌الاسلام رئیسی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری را عنوان کردند.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۱:۰۴

تبلیغ برخی از اساتید دانشگاه برای رأی به یک کاندیدای خاص، با حیثیت دانشگاه مغایر استSNN

دبیر انجمن مستقل دانشگاه یاسوج با بیان اینکه دعوت از دانشجویان برای رأی دادن به یک کاندیدای خاص بدون تحلیل و شاخص انتخابی، با حیثیت دانشجو و دانشگاه مغایرت دارد، گفت: وقتی دانشگاه تبدیل به پاتوق و باشگاه سیاسی شود، باید فاتحه کشور و دانشگاه را خواند.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۵:۱۷

سیاست‌زدگی تا کلاس‌های درس/ دعوت رسمی از اساتید حامی کاندیدای خاص برای مناظره در سالن‌های آمفی تئاتر SNN

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در نامه‌ای به اساتید دغدغه‌مند و حامی کاندیدای خاص دانشگاه‌های استان؛ ضمن دعوت آنها به مناظره‌ای در سالن‌‌های آمفی تئاتر دانشگاها بیان کرد: به جای کلاس‌ها در سالن‌های آمفی تئاتر با شجاعت نظر دانشجویان منتقد خود را بشنوید.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۲:۲۱

محیط علمی و بصیرتی دانشگاه، جای تحمیل غیرمنطقی عقاید نیستSNN

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج گفت: انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج، وظیفه خود می‌داند، اعلام کند که محیط علمی و بصیرتی دانشگاه، جای تحمیل غیرمنطقی عقاید خود نیست.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۶:۱۵

سند ۲۰۳۰ نمونه بارز انقلاب‌زدایی در نظام تعلیم و تربیت ایران/ تهدید اصلی کشور جریان لیبرال داخلی است SNN

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد تشکیل دولت اسلامی را عامل دعوای دنیای استکبار با ایران دانست و گفت: تهدید اصلی مربوط به جریان لیبرال داخلی است، دعوای آنها با جریان انقلابی در قضیه حاکمیت دینی است.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۲:۱۲

از نواقص رئیس جمهورهای گذشته، نشناختن جایگاه خود نسبت به قانون اساسی بودSNN

نماینده دور هفتم و هشتم یاسوج در مجلس گفت: از نواقص رئیس جمهورهای گذشته، نشناختن جایگاه خود نسبت به قانون اساسی بود، رئیس جمهور، سیاست‌گذار و تئوری‌پرداز نیست؛ بلکه مجری است.