خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٥ جمادى الأولى ١٤٣٨ Tuesday, February 21, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > کهگيلويه و بويراحمد

۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۳:۵۳

تبریک رئیس دانشگاه یاسوج در پی موفقیت عضو هیات علمی دانشگاه در جشنواره فارابیSNN

رئیس دانشگاه یاسوج در پی موفقیت عضو هیات علمی دانشگاه یاسوج در جشنواره بین‌‌المللی فارابی در تهران پیام تبریکی صادر کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۷

اکثر موارد روند آموزشی دانشگاه یاسوج موجب نارضایتی دانشجویان شده است SNN

شورای صنفی دانشگاه یاسوج در نامه‌ای به وزیر علوم نوشت: شورای صنفی دانشگاه یاسوج از ابتدای شکل‌گیری تا کنون بر حسب وظیفه پیگیر مشکلات آموزشی و رفاهی دانشجویان بوده و هست؛ ولی متاسفانه در اکثریت موارد روند آموزشی دانشگاه موجب نارضایتی دانشجویان شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۴

۳۰۰۰ دانشجوی کهگیلویه و بویراحمد به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوندSNN

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بار اصلی راهیان‌نور دانشجویی بر دوش عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران این آئین معنوی است، گفت: بالغ بر ۳۰۰۰ دانشجو از تمام مراکز آموزش عالی استان به راهیان‌نور امسال اعزام خواهند شد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۶

آمادگی ۲۵ گروه جهادی کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده کهگیلویه و بویراحمدSNN

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۵ گروه جهادی دانشجویی دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد آماده اعزام به مناطق سیل زده و خسارت دیده استان و کمک رسانی به مردم منطقه هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۰

همه ملت‌های آزادی‌‌خواه جهان از انقلاب اسلامی الهام گرفته و از ثمرات آن بهره‌مند می‌شوندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه‌‌ای تحلیلی به بررسی پیروزی انقلاب اسلامی و مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی پرداخت و اعلام کرد: انقلاب اسلامی در آستانه سی و هشتمین بهار خود به درخت تناور و پرثمری تبدیل شده که نه تنها ملت مسلمان ایران، بلکه همه ملت‌های آزادی‌‌خواه جهان از آن الهام گرفته و از ثمرات آن بهره‌مند می‌شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۴

انقلاب اسلامی تجلی اراده ملتی بود که سال‌ها طعم بی‌عدالتی حکومت‌های فاسد را چشیده بودندSNN

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج در بیانیه‌ای یه مناسبت ۲۲ بهمن اعلام کرد: انقلاب اسلامی تجلی اراده ملتی بود که سال‌ها طعم تلخ زورگویی و بی‌عدالتی حکومت‌های فاسد پادشاهی را چشیده و از جور و ستم حاکمان مستبد به ستوه آمده بودند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۸

۸ مدیر دانشگاه یاسوج با حکم رئیس دانشگاه تغییر کردندSNN

همزمان با نزدیک شدن به ایام نوروز، رئیس دانشگاه یاسوج نیز به فکر خانه تکانی در این دانشگاه افتاد و در یک اقدام کم‌سابقه هشت تغییر مدیریتی در این دانشگاه انجام داد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۲

ادامه روند فعلی دانشگاه آزاد یاسوج به صلاح نیستSNN

جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد یاسوج در نامه‌ای خطاب به محمودی، رئیس جدید دانشگاه آزاد یاسوج نوشتد: ادامه روند فعلی دانشگاه به صلاح نیست و برای بهبود وضعیت نیازمند عزمی جدی و فارغ از نگاه‌های جناحی و سیاسی و همچنین استفاده از مشاوران و مدیران متعهد و دلسوز می‌باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۹

تولید محتوای فناورانه درآمدزایی را به دنبال داردSNN

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تولید محتوای فن‌آورانه می‌توان به درآمدزایی در استان کمک کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۳

جلسه هماهنگی راهیان‌نور دانشجویی در دانشگاه یاسوج برگزار شدSNN

جلسه هماهنگی راهیان‌نور دانشجویی دانشگاه یاسوج با حضور مسئولان مرتبط با راهیان نور برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۴:۰۹

دیدار اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های گچساران با حجت‌الاسلام رئیسیSNN

۴۰ نفر از اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های گچساران طی اردوی زیارتی_تشکیلاتی در مشهد مقدس با حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۵:۳۹

​عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج شیمی‌دان برجسته کشور شد SNN

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه یاسوج از انتخاب عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج به عنوان شیمیدان برجسته کشور خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۳:۳۴

اهدا بسته‌های آموزشی به دانش‌آموزان نیازمندان روستای چالموره باشت توسط جهادگرانSNN

جهادگران دانشجویی گروه جهادی شهید روهنده باشت با حضور در روستای چالموره شهرستان کهگیلویه و بویراحمد بسته‌های آموزشی و تغذیه‌ای را بین دانش‌آموزان و نیازمندان تقسیم کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۷

دانشجو ذاتا آرمان‌خواه است SNN

نماینده مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه یاسوج در خطبه‌های پیش از نماز جمعه یاسوج گفت: ما دانشجوییم! و دانشجو ذاتا آرمان‌خواه است و افتخار این وظیفه را داریم تا مستقیم و بدون محافظه کاری، به مطالبه «عدالت اجتماعی» از نهادهای حاکمیتی بپردازیم و بنا به گفته صریح مقام معظم رهبری، مشروعیت خود و هرشخص دیگری را به مبارزه در راه عدالت می‌دانیم.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۸

نماینده مجمع دانشجویان عدالتخواه سخنران پیش از خطبه نماز جمعه یاسوجSNN

محمدحسین صبوری، نماینده مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه یاسوج، سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۱

مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد پایان هفته‌ها میزبان جهادگران بسیج دانشجویی استSNN

دانشجویان جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد با سازماندهی معاونت سازندگی بسیج دانشجویی، پایان هر هفته در یکی از مناطق محروم حضور پیدا خواهند کرد و به فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و درمانی مشغول می‌شوند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۲۰

برنامه‌ریزی ۲ ساله بسیج دانشجویی برای خوابگاه‌های خودگردانSNN

معاون فرهنگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد ضمن بیان اینکه جلساتی با حضور مسئولین استانی جهت رسیدگی به مشکلات و شناسنامه‌دار کردن خوابگاه‌ها برگزار شد، گفت: بسیج دانشجویی استان از دو سال پیش تا کنون برنامه‌ریزی و مطالعات گسترده‌ای انجام داده و جلسات متعددی برگزار کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۴:۲۲

سخنرانی مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه فرهنگیان یاسوج SNN

به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۹ دی ماه مهدوی مطلق، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در جمع دانشجویان خواهر دانشگاه فرهنگیان سخنرانی می‌کند.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۰:۲۲

رئیس دانشگاه یاسوج به پیگیری دانشجویان جواب داد/ هفته آینده جلسه با تشکل‌ها برگزار می‌شودSNN

رئیس دانشگاه یاسوج بعد از حضور نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه در محل دفتر ریاست دانشگاه و پیگیری‌های انجام شده به دانشجویان پاسخ داد و دفتر وی از برگزاری جلسه رئیس با تشکل‌های دانشجویی دانشگاه خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۱:۱۰

حذف بنرهای برنامه «خودباوری در مقابل وادادگی» از سطح شهر و واهمه کج اندیشانSNN

دبیر اجرایی همایش‌های «جوان انقلابی» بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد به برگزاری دومین همایش با عنوان «خودباوری در مقابل وادادگی» با سخنرانی مهرداد بذرپاش، نماینده سابق مجلس در یاسوج اشاره کرد و گفت: جای تعجب دارد که چرا بنرهای اطلاع رسانی این برنامه توسط عده‌ای معلوم حال و واداده در سطح شهر جمع می‌شود.