خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ الثلاثاء ٢٩ رجب ١٤٣٨ Tuesday, April 25, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > کرمانشاه

۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۰:۲۰

انتخاب دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امسال به عنوان قطب آموزشی غرب کشور/ ارتقای چارت هیات علمی به ۶۰۰ جایگاهSNN

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه یکی از برنامه‌های این دانشگاه را ارتقای چارت علمی ذکر کرد و گفت: دانشگاه از نظر تعداد اعضای هیات علمی در تنگنا بود و چارت دانشگاه هم از این نظر خیلی بسته بود و نمی توانستیم اعضای هیات علمی جذب کنیم.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۵

اعزام کاروان ۱۰۰ نفره دانشجویان برادر دانشگاه رازی به سفر راهیان‌نورSNN

یک کاروان از دانشگاه رازی کرمانشاه که متشکل از ۱۰۰ برادر این دانشگاه بود، راهی سفر معنوی راهیان‌نور شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۰:۳۰

کسب رتبه سوم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در رتبه بندی مقالات منتشر شدهSNN

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از موفقیت این دانشگاه در یکی دیگر از رتبه بندی‌ها خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۳

دولت در تصمیم خود برای فروش پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی تجدید نظر کندSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی کرمانشاه در خصوص فروش پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی گفت: امیدواریم دولت از این تصمیم بازگردد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۷

فروش پالایشگاه کرمانشاه زیر قیمت به شرکتی در آستانه ورشکستگی/ طبق قانون شرکت خصوصی حق تعدیل نرو تا ۵ سال را نداردSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه با بیان اینکه پالایشگاه کرمانشاه زیر قیمت به شرکتی در آستانه ورشکستگی فروخته شد، گفت: طبق قانون اگر یک بخش خصوصی شرکتی را از دولت بگیرد، حق تعدیل نیرو تا پنج سال را ندارد؛ بنابر این قانون تا پنج سال امکان تعدیل نیرو در پالایشگاه وجود ندارد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۷

کسب رتبه برتر در اجرای برنامه‌های عملیاتی حوزه بهداشت توسط علوم پزشکی کرمانشاهSNN

در دومین روز اجلاس روسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور که با محوریت برنامه‌های عملیاتی سال آینده در بندر عباس برگزار شد، دانشگاه‌های علوم پزشکی برتر در اجرای برنامه عملیاتی سال ۹۵ بر اساس نتیجه پایش ۹ ماهه امسال معرفی شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۲

وقت آن رسیده که عینک‌ها را بردارند و واقعیات را ببینند!SNN

اقدامات اخیر مردم امریکا در حمایت از مردم مسلمان در فرودگاه‌های این کشور و امضای بیش از یک و نیم میلیون نفر از شهروندان انگلیسی برای عدم ورود ترامپ به این کشور هم نشان از قدرت نفوذ گفتمان اسلامی و آمادگی جامعه جهانی برای پذیرش بهتر مسلمانان جهان است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۷

آغاز مسابقات فوتبال واحدهای دانشگاه به مناسبت گرامیداشت شهدای آتش نشانSNN

مسئول تربیت بدنی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از برگزاری مسابقات فوتبال واحدهای دانشگاه به مناسبت گرامیداشت شهدای آتش‌نشان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۵:۲۷

تسهیلات ویژه دانشگاه کرمانشاه به شرکت کنندگان در جشنواره‌های فرهنگی و قرآن و عترتSNN

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برای کارمندان و دانشجویانی که در هشتمین جشنواره فرهنگی و بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت شرکت کنند، امتیازاتی چون گواهی امتیاز فرهنگی جهت ارائه به جشنواره دانشجوی نمونه، کارت هدیه اعتباری و غیره در نظر گرفته است.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۱:۰۶

ظرفیت تخت‌های اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه دوبرابر می شودSNN

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ظرف یکسال آینده ظرفیت تخت‌های اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه دوبرابر می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۰:۵۴

تجلیل از اساتید ارتقا یافته دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با کاشت نهال و توسعه فضای سبزSNN

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در راستای گسترش فرهنگ توجه به فضای سبز، با ارتقای علمی هرکدام از اساتید این دانشگاه یک نهال خواهد کاشت.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۰:۴۸

ساخت دستگاه‌های آزمایشگاه انتقال حرارت در دانشگاه صنعتی کرمانشاهSNN

به همت اعضای هیات علمی گروه مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه تعدادی از دستگاه‌های مورد نیاز آزمایشگاه انتقال حرارت بومی سازی شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۹

دومین جشنواره فعالیت‌های برتر علمی در کرمانشاه برگزار می‌شودSNN

مدیر علمی سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: دومین جشنواره فعالیت‌های برتر علمی ویژه پایگاه‌های بسیج دانشجویی، دانشجویان بسیجی، هسته‌های علمی حوزه‌ها در بسیج دانشجویی استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۹

محافل علمی نبایدبه باشگاه سیاسی تبدیل شود/ دعوت بسیج اساتید از منتقدان برای مناظرهSNN

مسئول بسیج اساتید دانشگاه رازی کرمانشاه ترجیح منافع حزبی بر منافع ملّی را از آفات سیاست‌زدگی دانست و گفت: محافل علمی ما با گنجینه بسیار غنی قرآنی نباید به باشگاه سیاسی تبدیل شود.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۳:۲۴

فتنه ۸۸ نقل دراز دستی چپاولگران آرمان‌ها و اعتقادات ملت ایران بود SNN

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی گفت: آنچه که در فتنه سال ۸۸ رخ داد نقل دراز دستی فاحش منحوسان و چپاولگران آرمان‌ها و اعتقادات ملت ایران زمین بود که با گستاخی تمام بعد جمهوریت نظام را مورد هجمه قرار داده و به عبارتی خواهان برقراری حکومتی دیکتاتوری بودند.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۶:۰۷

ملت ایران تسلیم صف آرایی‌های روانی و نظامی نمی‌شوندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در بیانیه‌ای به مناسبت ۹ دی اعلام کرد: کسانی که تضعیف جایگاه ولایت فقیه را در سر می‌پرورانند همچنین غرب‌گراهای سکولار، بدانند که ملت ایران اجازه نخواهد داد که به هیچ قیمتی عزت ملی‌شان خدشه‌دار شود و هرگز تسلیم صف‌آرایی‌های روانی و نظامی نخواهند شد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۵:۵۹

جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ با حضور فریدون عباسی در دانشگاه رازی کرمانشاهSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های رازی، صنعتی و پیام‌نور کرمانشاه نشست بصیرتی در روز نهم دی ماه با حضور فریدون عباسی، رئیس سابق سازمان انرژی اتمی برگزار می‌کند.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۴:۴۳

اتفاقات اخیر دانشگاه رازی کرمانشاه به معنای بی‌اهمیت دانستن جنبش دانشجویی استSNN

بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی رازی با صدور بیانیه‌ای در پی اتفاقات دانشگاه رازی اعلام کرد: علت وقوع هتاکی‌ها و بی‌حرمتی‌های اخیر دانشگاه رازی کرمانشاه بی‌اهمیت دانستن جنبش دانشجویی است تا مسئولان بدون بازخواست، آن‌طور که میل دارند، حرکت کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۴:۱۷

فردی را به عنوان معاون فرهنگی منصوب کنید که به دور از سیاسی‌بازی به رشد فضای فرهنگی کمک کندSNN

بیش از۱۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه رازی طی نامه‌ای خطاب به رئیس دانشگاه نوشتند: فردی را به عنوان معاون فرهنگی دانشگاه منصوب کنید که به دور از سیاسی‌بازی به رشد فضای فرهنگی و علمی دانشگاه کمک نماید.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۲:۲۶

ورود دستگاه قضایی به مراسم پرحاشیه دانشگاه رازی/ متولیان امر باید رسما عذرخواهی کنندSNN

رئیس کل دادگستری کرمانشاه گفت: اخیرا در دانشگاه رازی کرمانشاه برنامه مشمئز کننده‌ای اجرا و متاسفانه به ساحت پاک و منزه برخی انبیای الهی جسارت شده است و دستگاه قضایی در این باره به وظایف قانونی خود عمل خواهد کرد.