خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ السبت ٣٠ رمضان ١٤٣٨ Saturday, June 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > کرمانشاه

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۴:۱۸

روز قدس روز مجهر شدن مستضعفین در مقابل مستکبرین دنیاستSNN

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: روز قدس علاوه بر اینکه ماهیت جهانی انقلاب را نمایان می‌کند، نشان دهنده آمال و آرزوهای بلند انقلاب اسلامی نیز است.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۴:۰۶

تهدید و ترور و تحریم نمی‌تواند عزم آهنین مردم انقلابی ایران را سست کندSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای پیرامون راهپیمایی روز قدس اعلام کرد: روش‌های دشمن از تبلیغات گرفته تا تهدید و ترور و تحریم نخواهد توانست عزم آهنین مردم انقلابی ایران را سست کند.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۴:۰۸

عدم دعوت از تشکل‌های انقلابی با هدف ایجاد انشقاق بین تشکل‌ها صورت گرفته استSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: ضیافت افطار روحانی بدون حضور نمایندگان اتحادیه‌های دانشجویی با هدف انشقاق و تفرقه بین تشکل‌هایی صورت گرفته است.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۲:۱۹

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پارک علم و فناوری تاسیس می‌کندSNN

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پی‌گیری‌های این دانشگاه برای راه‌اندازی پارک علم و فناوری در حوزه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۲:۱۴

برپایی سفره افطاری در یکی از محروم ترین نقاط استان کرمانشاه SNN

گروه جهادی «جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) کرمانشاه» با همراهی گروه جهادی شهید یدالهی استان کرمانشاه همزمان با سالروز میلاد کریم اهل بیت سفره افطاری را در یکی از محروم‌ترین نقاط استان برپا کردند.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۰۹:۱۲

دبیر جدید انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی انتخاب شد SNN

در اولین جلسه شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و با رای اعضای این تشکل، پویان کریمی، بعنوان دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی انتخاب شد.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۰:۱۵

فراخوان دهمین جشنواره دانشگاهی حرکت در دانشگاه رازی کرمانشاهSNN

دهمین جشنواره حرکت آذرماه امسال در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۴:۳۱

دیدار رهبری با دانشجویان، نقطه عطفی برای فعالیت‌های دانشجویی است/ چنین تعاملی در هیچ جای دنیا وجود نداردSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه در خصوص اهمیت دیدار هر ساله دانشجویان با رهبر معظم انقلاب گفت: در دیداری که هر سال تشکل‌های دانشجویی خدمت رهبر معظم انقلاب می‌روند، یک نقطه عطف برای فعالیت‌های دانشجویی وجود دارد؛ از این جهت که هر تشکلی فعالیت و تحلیل مسائل مختلف کشور و آنچه را که در این یک سال داشته، خدمت رهبری ارائه می‌کند و ایشان مثل یک استاد همه حرف دانشجویان را می‌شنود.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۹:۵۰

شورای نگهبان در رابطه با تخلفات انتخاباتی صورت گرفته شفاف‌سازی کندSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه رازی با صدور بیانیه‌ای خطاب به شورای نگهبان در رابطه با تخلفات انتخاباتی صورت گرفته اعلام کرد: شورای نگهبان قانون اساسی بر حسب وظیفه خود باید بدون در نظر گرفتن مصلحت سنجی‌های مقطعی از مصلحتی بزرگتر(یعنی اعتماد مردم به نظام در امین بودن و حفاظت از آرا و داشتن حق انتخاب آزاد) حراست و حفاظت کامل کند.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۱:۳۳

چگونه امکانات مجلس را برای کمک به دولت فعلی و تخریب رقبا به میدان آوردید؟!SNN

هشت دفتر انجمن اسلامی دانشجویان در نامه‌ای به علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کردند: جناب لاریجانی شما که مخالف بگم بگم بودید، امروز چگونه در برابر رکورد‌شکنی روحانی موتلف برجامی و غیر برجامیتان در بگم بگم کردن زبان در کام گرفتید؟
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۰۸:۲۱

انتقادات بیصدای دانشجویان در آستانه انتخاباتSNN

برخی تشکل‌های دانشجویی انتقادات خود را به عملکرد دولت در عرصه‌های مختلف در قالب بردهای دانشجویان به نمایش گذاشتند.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۲:۰۳

مشکلات جامعه نباید موجب قهر مردم با صندوق‌های رأی شودSNN

مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: معضلات موجود در جامعه نباید موجب دلخوری و سرد شدن مردم نسبت به انتخابات و همچنین باعث قهرآنان با صندوق رأی شود.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۵:۴۶

«نمی‌توانیم» و «نمی‌شود» به ترجیع‌بند سخنان دولتتان تبدیل شده است/ اگر نمی‌توانید، اصرار به ادامه‌دادن مسئولیت نکنید SNN

۹ تشکل دانشجویی کرمانشاه با صدور نامه‌ای سرگشاده خطاب به روحانی، در سفر تبلیغاتی وی به کرمانشاه اعلام کردند: آقای روحانی امروز جای این سئوال باقی است که چرا «نمی‌توانیم» و «نمی‌شود» به ترجیع‌بند سخنان دولتتان تبدیل شده است. اگر نمی‌توانید، اصرار به ادامه دادن مسئولیت نکنید.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۴:۴۵

دستگیری چند دانشجوی دانشگاه رازی کرمانشاه به جرم تبلیغ یکی از کاندیداهای منتقد دولتSNN

در حالی که مدیران ارشد دولت یازدهم با امکانات دولتی در حال تبلیغات برای رئیس جمهور مستقر هستند، در کرمانشاه، تبلیغ چند جوان دانشجو برای یکی از کاندیداهای منتقد ریاست جمهوری را تحمل نکردند!
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۷:۲۸

بهتر بود رئیس جمهور در مورد سئوال ساده زیستی سکوت می‌کردSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: بهتر بود رئیس جمهور در مورد سئوال ساده زیستی سکوت می‌کرد؛ چرا که دولت وی مملو از مدیران نجومی بگیر و اشرافی است که خود را بر مردم مقدم می‌شمارند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۰:۲۸

واکنش دانشجویان به اظهارات رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در دانشگاه رازی کرمانشاه + عکس و فیلمSNN

دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه روز گذشته در برنامه سخنرانی محمود صادقی در این دانشگاه نسبت به اظهارات جلیل صحرایی، رئیس ستاد انتخاباتی روحانی واکنش نشان دادند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۱۴

کدام فیلم‌ها در سینماهای دانشجویی کشور اکران می‌شوند؟SNN

فیلم‌های سینمایی مطرح و منتخب، در سطح دانشگاه‌های کشور برای دانشجویان به نمایش گذاشته می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۰:۱۷

دولت تنها اجازه‌ حضور چهره‌های موافق خود در دانشگاه‌ را صادر می‌کندSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل کرمانشاه گفت: همه تشکل‌های انقلابی دانشگاه از اعضای هیات نظارت بر تشکل‌ها درخواست کردیم برای اینکه همه با فضای سیاسی دانشگاه بیشتر آشنا شوند، در این فرصت باقی مانده برنامه‌های ما را لغو نکنند؛ اما ظاهرا مسئولان به این موضوع توجه ندارند.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۳:۰۴

بررسی عملکرد دولت یازدهم در حوزه سیاست خارجی در دانشگاه صنعتی کرمانشاهSNN

سلسله جلسات کرسی‌های آزاداندیشی مراسمی با عنوان بررسی عملکرد دولت یازدهم در حوزه سیاست خارجی (تعامل با کشورهای منطقه و جهان - برجام و پسابرجام - واردات و صادرات و ... ) شنبه ۹ اردیبهشت در دانشکده انرژی برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۲:۵۹

اعزام ۸۰۰ از دانشجویان استان کرمانشاه به منطقه عملیاتی بازی درازSNN

مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: امسال تعداد ۸۰۰ نفر از دانشجویان سراسر استان طی روزهای پنجشنبه و جمعه در قالب ۲۰ کاروان به منطقه عملیاتی بازی دراز اعزام می‌شوند.