خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ الجمعة ٢ شعبان ١٤٣٨ Friday, April 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > کرمان

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۴:۰۸

برخی از مسئولان عمق معنوی راهیان‌نور را درک نکرد‌ه‌اندSNN

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمان با بیان اینکه نگاه به اردوی راهیان‌نور از سوی مسئولان باید یک نگاه فراملی باشد، به کم‌کاری برخی از مسئولان دانشگاه در حمایت از این اردوها اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی از مسئولان عمق معنوی راهیان‌نور را درک نکرد‌ه‌اند.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۵:۲۸

آقایان به سند حقوق شهروندی خودشان هم پایبند نیستندSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: هنوز مهر حقوق شهروندی خشک نشده، عده‌ای علیه حقوق شهروندی اقدام می کنند؛ اگر مناظره‌ها به شکل تولیدی پخش شود، بخش حقوق مخاطب نادیده گرفته خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۹:۳۴

آیا عدم پخش زنده مناظره‌ها فرار از پاسخگویی مسئولان در پیشگاه مردم نیست؟ SNN

شورای تبیین و مواضع بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت با صدور نامه‌ای در واکنش به تصویب عدم پخش مناظره‌های نامزد‌های ریاست جمهوری به صورت زنده اعلام کرد: کسانی که ۴ سال تمام به منتقدان و پرسشگران، اهانت‌ها و اتهاماتی مانند «بی‎سواد، بی شناسنامه، دنیا ندیده و ...»را متوجه کرده حق دارند از مناظره‌ها به صورت زنده بترسند.!
۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۸:۳۷

با اجرای مناظرات غیرزنده ممکن است به حمایت از یک جریان خاص متهم شوید! SNN

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان با صدور بیانیه‌ای خطاب به اعضای کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد: شما با تصویب مناظرات ضبطی، فضائی را علیه خود ایجاد کرده‌اید که در آن به سانسورچی بودن و حمایت از یک جریان خاص متهم شوید!
۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۵:۴۵

عدم پخش زنده مناظرات فرصت به وجود آمدن شبهه «سانسور» را ایجاد می‌کند SNN

عدم پخش زنده مناظرات فرصت به وجود آمدن شبهه «سانسور» را ایجاد می‌کند و زمین‌بازی‌ای را برای مانور رسانه‌های معاند با نظام و انقلاب اسلامی فراهم می‌آورد که نظام را در معرض اتهام "شعار آزادی بیان در گفتار و نه در عمل" قرار می‌دهد.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۴:۴۳

میزگرد دانشجویی در دانشگاه شهید باهنر کرمان SNN

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان، میزگرد دانشجویی با حضور نمایندگان مختلف دانشجویی با محوریت «بررسی عملکرد دولت یازدهم» شنبه ۲ اردیبهشت ساعت ۱۳ در تالار وحدت برگزار می نماید.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۲:۵۱

تشکیک در رأی نهایی شورای نگهبان بازی در زمین دشمن است/ تلاش برای حضور حداکثری در انتخابات وظیفه همه نخبگان استSNN

دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان گفت: تلاش برای حضور حداکثری و پرنشاط مردم در پای صندوق‌های رأی و طی یک روند آرام و همراه با قانون پذیری وظیفه همه نخبگان و دسته‌جات سیاسی است.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۰:۱۳

دولتمردان رفوزه در بحران‌ها به فکر تک ماده در سیل شمال غرب باشندSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: حسن روحانی، کابینه‌ات در تمامی بحران‌های قبلی رفوزه شد حداقل در سیل امروز به فکر تک ماده باش!
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۰۹:۵۵

جامعه اسلامی دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان؛ تشکلی فعال در عرصه مطالبه‌گریSNN

دفتر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان از سال ۹۳ در دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان و با حضور سیدمحمدحسینی، دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی افتتاح شد و این تشکل در دو سال فعالیت خود در عرصه‌های مختلف به فعالیت پرداخته است و برنامه‌های متعددی را از مناظره‌ها و سخنرانی‌های سیاسی تا برنامه‌های فرهنگی برگزار کرده است.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۰:۳۱

اعلام حمایت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمان از پیاده‌روی اعتراضی طلابSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمان با صدور بیانیه‌ای از پیاده‌روی اعتراضی طلاب و روحانیون بروجردی در راستای مبارزه با فساد حمایت کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۰۸:۴۴

کسب سهمیه جهانی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان در مسابقات ربوکاپ/ مسئولان حمایت نکردند!SNN

عضو تیم رباتیک دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان گفت: امسال در مسابقات ربوکاپ آزاد ایران، تیم ما موفق به کسب سهمیه جهانی شد؛ اما با عدم حمایت مسئولین دانشگاه و با یک وقفه ۹ ماهه برای شرکت در این مسابقات نتوانستیم مقام سال گذشته را تکرار کنیم.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۱:۳۲

برخی اقدامات دولت در نزدیکی انتخابات توهین به فهم و شعور ملت استSNN

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان گفت: برخی اتفاقات در این دولت و به ویژه در این یک ماه مانده به انتخابات توهین به شعور و فهم ملت است و قطعا این رفتارها در ایام انتخابات بیش از اینکه سرپوشی بر اوضاع دولت باشد، سبب بیداری بیشتر جوان‌ها و مردم می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۱:۳۷

راه برون رفت از بی‌تدبیری‌های اقتصادی حمایت از کالای ایرانی استSNN

حمایت از تولید ملی و استفاده از کالای ایرانی به نفع همه ماست. راه برون رفت از این بی‌تدبیری‌های اقتصادی و وضعیت بد معیشتی حمایت از کالای ایرانی و اقتصاد مقاومتی است.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۶:۵۲

کلاس‌های دانشگاه جاوید جیرفت به نام شهدای دانشجو مزین شدSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جاوید جیرفت از نام‌گذاری کلاس‌های دانشگاه به نام مبارک شهدای دانشجوی شهرستان جیرفت خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۴:۵۳

افراد مقتدر و بزرگی داریم که امروز به آن‌ها ارزشی داده نمی‌شودSNN

امام جمعه رفسنجان در واکنش به لغو سخنرانی پدر شهید احمدی روشن در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: متاسفانه به جوانان که دستاورد مهم و سرمایه ملت هستند بها داده نمی شود و افراد مقتدر و بزرگی داریم که امروز به ان‌ها ارزشی داده نمی شود و امید است که با بها دادن به این قشر احمدی روشنهای بسیاری به عرصه بیایند.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۴:۳۴

لغو مراسم گرامیداشت روز شهدای هسته‌ای در علوم پزشکی رفسنجانSNN

دبیر روابط عمومی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: مراسم گرامیداشت روز هسته‌ای در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با مخالفت مسئولان دانشگاه لغو شد.
۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۳:۰۶

حرکت جهادگونه دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان در مناطق محروم + تصاویرSNN

اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه باهنرکرمان به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه در مردهک از توابع شهرستان عنبرآباد در نوروز ۹۶ برگزار شد.
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۰۹:۵۵

فریادهای دولت برای مبارزه با فساد طبل توخالی بودSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه در عرصه‌هایی چون مبارزه با فساد، حوزه عمرانی و صنعتی، دولت نمره قبولی نمی‌گیرد، گفت: برای مردم روشن شد که دولت عزم راسخی برای مبارزه با فساد ندارد و فریادهای دولت طبل توخالی است‌.
۱۳۹۶/۱/۹ - ۰۸:۱۰

اشتباه بزرگ روحانی گره زدن تمام مسائل به سیاست خارجی بود/ کسی رای مردم را بدست خواهد آورد که به وضعیت موجود نه بگویدSNN

دبیر جامعه اسلامی اسلامی دانشجویان دانشگاه ولی عصر رفسنجان گفت: نارضایتی مردم از دولت زنگ خطری برای روحانی و دولتمردان است و در انتخابات اخیر قطعا کسی اعتماد و رای مردم را بدست خواهد آورد که به وضعیت موجود نه بگوید و در صدد خدمت به کشور باشد.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۹:۴۹

اردوهای جهادی تمرینی برای جهاد در زندگی استSNN

مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه‌های جيرفت و عنبرآباد گفت: اردوهای جهادی تمرینی برای جهاد در زندگی است و این توصیف ما را ناخودآگاه به یاد دلاوری‌های بچه‌هایی می‌اندازد که امروز خاطره‌شان برای ما الگو است.