خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ الثلاثاء ٢٧ شعبان ١٤٣٨ Tuesday, May 23, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > فارس

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۴:۲۰

نکات خیرخواهانه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهیدمطهری(ره) شیراز برای روحانیSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهیدمطهری(ره) شیراز با صدور بیانیه‌ای در راستای تحقق دولت اسلامی و به نشانه سپاسگزاری دولت از ۵۶ درصد رای دهنده به رئیس جمهور منتخب، نکاتی خیرخواهانه به دولت مطرح کرد.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۰:۳۶

آقای روحانی؛ پیگیر تحقق وعده‌های شما هستیمSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد جهرم با صدور بیانیه‌ای خطاب به رئیس جمهور اعلام کرد: پیگیر تحقق وعده‌های شما هستیم از وعده سالی ۹۵۰ هزار شغل گرفته تا سهولت امر ازدواج تا وعده خانه‌دار کردن یک میلیون نفر در سال و بدانید که از هیچ یک از این وعده ها به سادگی ۴ سال پیش نخواهیم گذشت.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۱۴

رئیس جمهور دیدگاه‌های مشفقانه و انتقادی ۱۶ میلیون نفر را نادیده نگیردSNN

با اشاره به سخنان رئیس جمهور مبنی بر اینکه نیازمند کمک تک تک مردم ایران و حتی کسانی که مخالف سیاست‌هایم هستند»، گفت: رئیس جمهور دیدگاه‌های مشفقانه انتقادی ۱۶ میلیون نفری که مخالف سیاست‌های او و خواهان تغییر وضع موجود بودند را در دور دوم خود نباید نادیده بگیرد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۰۹:۳۱

بدون شک پیروز قطعی انتخابات، مردم و البته رهبری عزیز نظام هستند/ سعی بر جلوگیری از ایجاد فضای دوقطبی SNN

مسئول بسیج ناحیه دانشگاه شیراز با بیان اینکه بدون شک پیروز قطعی و واقعی انتخابات، مردم و البته رهبری عزیز نظام هستند، گفت: مطمئنا جریانی هم که امروز به روحانی رای نداد نمی‌شود گفت یک اقلیت است و از جمله کسانی بودند که دلشان برای نظام می سوخت.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۵:۰۳

تحقق حضور حداکثری مهمتر از نتیجه انتخابات استSNN

مسئول سابق بسیج دانشجویی کازرون گفت: اگرچه حامیان دولت مرتکب قصورات عدیده‌ای در این ایام شدند؛ اما جریان انقلابی نتیجه انتخابات را می‌پذیرد؛ چرا که جلب نظر مقام معظم رهبری که تحقق حضور حداکثری و امنیت انتخابات بود، مهمتر از نتیجه انتخابات است.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۱:۲۱

انقلابی‌گری باید نصب‌العین دولتمردان ایران اسلامی باشدSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس در بیانیه‌ای اعلام کرد: انقلابی‌گری به عنوان منظومه‌ای که تنها راه برون رفت از چالش‌های نظام است، باید نصب‌العین همه، بخصوص دولتمردان ایران اسلامی باشد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۳:۱۴

حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی یک «آری» به اصل نظام است SNN

مسئول نهاد رهبری دانشگاه شیراز با بیان اینکه حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی یک «آری» به اصل نظام است، گفت: صرف نظر از اینکه چه کسی پیروز انتخابات خواهد شد، ما به نظر حداکثری مردم احترام می‌گذاریم.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۲:۳۳

دعوت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون از ملت برای حضور در انتخاباتSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون با صدور بیانیه‌ای از عموم ملّت خواست با حضور خود در انتخابات و برگزیدن فرد اصلح، مشت محکمی به دهان دشمنان و بدخواهان نظام وارد کنند.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۱:۱۸

تریبون آزاد دانشجویی «ویژگی‌های رئیس جمهور من» + تصاویرSNN

به همت بسیج دانشجویی آموزشکده فنی و کشاورزی سماء، تریبون آزاد پیرامون انتخابات در این دانشکده برگزار شد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۰:۱۳

اهدای تندیس «علی برکت الله» انقلابیون جوان فارس به حسن روحانی! + عکسSNN

به دلیل تعطیلی کارخانه‌ها، صنعت هسته‌ای، صنعت هوا فضا، تعطیلی مسکن مهر و تعطیلی اقتصاد ایران به حسن روحانی، رئیس جمهور تندیسی اهدا شد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۰۹:۵۵

دولت دوازدهم باید با هر نوع رانت‌خواری در حیطه مسئولیتی خود مقابله کندSNN

انقلابیون جوان استان فارس در نامه شماره سوم خود به کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به حفظ بیت‌المال و صیانت از حق مردم، اعلام کرد: بیت‌المال را امانت در اختیار بداند و از آن صیانت کرده و با هر نوع رانت‌خواری در حیطه مسئولیتی خود مقابله کند.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۰۹:۴۹

مناظره دانشجویی با موضوع «بررسی عملکرد دولت یازدهم» در دانشگاه آزاد کازرونSNN

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون مناظره دانشجویی با موضوع «بررسی عملکرد دولت یازدهم» در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۶:۳۹

صدمه وارد شده به نظام و اعتماد مردم به این راحتی‌ها قابل جبران نیستSNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه صدمه وارد شده به نظام و اعتماد مردم به این راحتی‌ها قابل جبران نیست، گفت: وقتی که این کاندیداها هنوز نمی دانند بحران بانکی چیست و ضریب کفایت سرمایه بانک‌ها چقدر پایین است، به نظر من توقع داشتن برنامه از این نامزدها بیجا و بیهوده است.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۵:۵۸

برخی از موضع‌گیری‌ها و به حاشیه بردن مناظره باعث دلسردی مردم شدSNN

مسئول بسیج دانشگاهی استان فارس گفت: هر چند که این سه مناظره در معرفی کاندیداها به مردم کمک زیادی کرد؛ اما برخی از موضع‌گیری‌ها و پاسخ ندادن به سئوال‌ها و به حاشیه بردن مناظره باعث دلسردی و یاس در برخی از مردم شد.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۴:۲۱

یک صدا شدن جریان انقلابی برای «نه» به وضعیت موجود است SNN

مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون با بیان اینکه رمز موفقیت هر جامعه‌ای در وحدت بین نیروهای انقلابی است، گفت: یک صدا شدن جریان انقلابی برای «نه» به وضعیت موجود واقعا حرکت انقلابی بود که قالیباف از خود نشان داد.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۰۹:۵۷

ما فکر می‌کردیم قرار است فیلم سینمایی فروشنده ساخته اصغر فرهادی اکران شود!SNN

مسئول فرهنگی دانشگاه پیام‌نور کازرون در پاسخ به علت مخالفت با اکران مستند فروشنده در استدلالی عجیب گفت: ما فکر می‌کردیم قرار است فیلم سینمایی فروشنده ساخته اصغر فرهادی اکران شود!
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۲:۳۷

عده‌ای در تبلیغات انتخاباتی، از نسخه‌های نخ نما شده جین شارپ استفاده می‌کنندSNN

مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: عده‌ای در تبلیغات انتخاباتی، از نسخه‌های نخ نما شده جین شارپ استفاده می‌کنند،اما راه به جایی نخواهند برد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۰۹:۳۵

کدام فیلم‌ها در سینماهای دانشجویی کشور اکران می‌شوند؟SNN

فیلم‌های سینمایی مطرح و منتخب، در سطح دانشگاه‌های کشور برای دانشجویان به نمایش گذاشته می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۱:۱۳

دولت یازدهم کارنامه اقتصادی خود را ارائه نکردSNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نسبت به طفره رفتن نامزدهای انتخاباتی دولت از ارائه کارنامه اقتصادی در مناظرات واکنش نشان داد.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۰:۲۳

در این دوره از انتخابات رقابت بین دو جریان انقلابی و غیرانقلابی استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کازرون با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه انتخاباتی بصیر در بسیج دانشجویی کازرون گفت: در این قرارگاه با هدف ایجاد شور و نشاط سیاسی و کمک به دانشجویان در انتخاب فرد اصلح برنامه‌های مختلفی در سطح دانشگاه‌های کازرون در قالب‌های مختلف تدارک دیده شده‌است.