خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٦ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > فارس

۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۱:۲۳

کسب مقام برتر دانشگاه علوم پزشکی فسا در عرصه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نمازSNN

دانشگاه علوم پزشکی فسا در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان فارس در عرصه توسعه و ترویج فرهنگی اقامه نماز، موفق شد مقام برتر را کسب کند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۱:۱۶

اولین خانه فرهنگ دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح می‌شودSNN

مدیر فرهنگی و فعالیت‌های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: به منظور تقویت قوای فرهنگی دانشجویان فعال در کانون‌های دانشجویی، نخستین خانه فرهنگ دانشجویی با امکاناتی چون سالن کنفرانس، کافی نت، اتاق مخصوص صدابرداری و واحد سمعی و بصری، در دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۱:۱۰

۳۰ درصد از دروس رشته‌های پزشکی، بصورت الکترونیکی آموزش داده خواهند شدSNN

رئیس دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بر اساس ابلاغ رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، مبنی بر طرح تحول و نوآوری در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، باید ۳۰ درصد از برنامه‌های آموزشی و دوره‌های درسی در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، بصورت الکترونیکی و مجازی برگزار شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۶:۴۱

بر اساس آمار تعداد مقاله‌های فناوری نانو، ایران در رتبه ششم جهان قرار داردSNN

استاد دانشگاه شیراز گفت: بر اساس آمار تعداد مقاله‌های فناوری نانو نمایه شده در تامسون رویترز در نخستین ماه سال ۲۰۱۷ میلادی، ایران با تولید ۷۵۶۳ مقاله همچنان رتبه ششم جهان را به خود اختصاص داده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۳:۵۸

انقلاب اسلامی ایران، گفتمان بیداری اسلامی را مطرح کرد/ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب را باید فریاد زد SNN

مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: پیام انقلاب اسلامی به شکل هنرمندانه و خلاقانه به نسل جدید انتقال داده شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۳:۴۸

خرید یک فروند هواپیما در مقابل تعطیل شدن آب سنگین اراک هیچ استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری(ره) شیراز بزرگترین دستاورد برجام را خرید یک فروند هواپیما ایرباس دانست و گفت: خرید یک فروند هوایپیما در مقابل تعطیل شدن آب سنگین اراک، تضییع سانتریفیوژها در فردو و نطنز، متوقف شدن سرعت علمی کشور در زمینه صنعت هسته‌ای و غیرهتقریباً هیچ است.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۱:۱۴

پیگیری‌های صورت گرفته در دانشگاه صنعتی شیراز جنبه سیاسی و حزبی ندارد SNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شیراز گفت: پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص بی قانونی‌های دانشگاه صنعتی شیراز به هیچ وجه جنبه سیاسی و حزبی ندارد؛ بلکه فقط به دنبال فضای مطلوب فرهنگی دانشگاه هستیم و در مقابل فضاهای مسموم و آلوده ایستادگی می‌کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۲۲

دعا می‌کنیم تا فرزندان شجاع ملت هر چه سریع‌تر به سلامت نجات یابندSNN

شورای تبیبن مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های فارس با صدور بیانیه‌ای در پی حادثه ساختمان پلاسکو اعلام کرد: دعا می‌کنیم تا فرزندان شجاع ملت که در زیر خروارها خاک محبوس‌اند، هر چه سریع‌تر به سلامت نجات یابند و آمادگی خود را برای هرگونه کمک به رفع این واقعه تلخ اعلام می‌داریم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۲

جای تعجب دارد که روحانی به طرفداری بی‌چون و چرا از برجام می‌پردازدSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شیراز گفت: جای تعجب دارد که رئیس جمهور در جلوی همگان به طرفداری بی‌چون وچرای از برجام می‌پردازد و در پاسخ به دستاوردهای دیده نشده برجام از سوی مردم می‌گوید که عینک بزنید تا بتوانید دستاوردهای برجام را ببینید؛ این جمله توهین و اهانت به تمامی مردم ایران است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۰

عدم حساسیت مسئولان نسبت به غربزدگی منجر به ولنگاری فرهنگی می‌شودSNN

مسول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان سلمان فارسی شیراز در رابطه با ولنگاری فرهنگی گفت: ولنگاری فرهنگی یعنی عدم حساسیت و غفلت نسبت به غرب زدگی، آنها به دنبال جهانی کردن فرهنگ خود هستند و ولنگاری فرهنگی عدم حساسیت مسئولان و نخبگان نسبت به فرهنگ غرب است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۲

بانک‌های بزرگ جهان از همکاری با ایران می‌ترسندSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد فسا گفت: برجام تا کنون هیچ دستاوردی نداشته و اینکه می‌گویند ما با بانک‌های اروپایی و جهانی در ارتباط هستیم یک دروغ بزرگ است؛ ایران فقط به چند بانک کوچک اروپایی و جهانی ارتباط دارد و بانک‌های بزرگ جهان از همکاری با ایران می‌ترسند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۳

ارائه تئوری‌های ارزشی در حوزه فرهنگ توسط جوانان مقابله با ولنگاری فرهنگی استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی استهبان میدان دادن به جوانان و دستگاه‌های ارزشی جهت ارائه تئوری‌های ارزشی در حوزه فرهنگ و به مرحله اجرا رساندن این تئوری‌ها را از راه حل‌های مقابله با ولنگاری فرهنگی دانست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۰

لیگ مناظره با حضور ۸ تیم در دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری برگزار شدSNN

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری(ره) شیراز، مسابقه مناظره دانشجویی در دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری(ره) شیراز با حضور هشت تیم دو نفره برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۶

به نام هاشمی به کام احزاب سیاسی منحرف!SNN

آنچه در این روزها بیش از هر چیز دیگری در مراسمات یادبود مرحوم هاشمی به چشم می‌خورد، استفاده از فضای ایجاد شده پس از رحلت ایشان برای تطهیر فتنه‌گران و سران فتنه است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۰

برخی از متولیان فرهنگی فضای دانشگاه را به محفل اختلاط و آواز تبدیل کرده‌اندSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری(ره) شیراز گفت: متاسفانه بعضی متولیان فرهنگی کشور نیز با تقلید بدون فکر و حرکت در پازل دشمن به جای فراهم آوردن فضای علمی و آرام در دانشگاه فضای مقدس تعلیم و تربیت را به محفل اختلاط و آواز تبدیل کرده و گاها دانشگاه را با دیسکو اشتباه گرفته‌اند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۱

ولنگاری فرهنگی یعنی نبود حریم و خط قرمزی در فضای مجازی و کم کاری مسئولانSNN

مسئول پایگاه شهید احمدی روشن دانشگاه آزاد شیرازگفت: ولنگاری فرهنگی یعنی رها کردن هوایی که تنفس می کنیم به حال خود و مقابله نکردن با عوامل آلوده کننده آن، ولنگاری فرهنگی یعنی نبود حریم و خط قرمزی در فضای مجازی و فرهنگ و بیخیال بودن و کم کاری مسئولان.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۷

مراسم بزرگداشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه شیراز برگزار می‌شودSNN

مراسم بزرگداشت هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام فردا در مسجد دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۳

کدخداگری‌ها را بارها در دانشگاه صنعتی شیراز شاهد بودیمSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شیراز پیرامون برگزاری اردوی مختلط در این دانشگاه گفت: عدم تمکین به قانون و کدخداگری‌ها را بارها در دانشگاه صنعتی شیراز شاهد بودیم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۹

پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی جهرم به مناسبت رحلت هاشمی SNN

بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی جهرم رحلت هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به عموم مردم ایران تسلیت گفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۷

دیدار دانشجویان بسیجی دانشگاه فسا با خانواده شهید عبدالله قربانیSNN

خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه فسا با خانواده شهید مدافع حرم «عبدالله قربانی» تجدید میثاق کردند.