خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ السبت ٣٠ رمضان ١٤٣٨ Saturday, June 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > فارس

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۱:۴۸

دخالت‌ها و منفعت طلبی‌های شیطان بزرگ همیشه دامنگیر این انقلاب بوده استSNN

مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی جهرم گفت: دخالت ها و منفعت طلبی های شیطان بزرگ همیشه دامنگیر این انقلاب بوده است ولی شاید این بار این تحریم ها در شرایط کنونی حجت را بر بسیاری از خوش خیالان داخلی تمام کرد.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۸:۳۳

اولین جلسه مجمع دانشجویان انقلابی استان فارس برگزار شدSNN

اولین جلسه مجمع دانشجویان انقلابی استان فارس در محل مدرسه مقیمه با حضور تعدادی از دانشجویان انقلابی و ارزشی دانشگاه‌های شیراز برگزار شد.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۰۹:۵۰

رژیم صهیونیستی با پدید آوردن داعش سعی در به فراموشی سپردن مسئله اول جهان اسلام را دارندSNN

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی و دولت‌های قبیله‌ای و مرتجع منطقه ما با پدید آوردن داعش و حمایت‌های مالی و تسلیحاتی از این پدیده شوم سعی در به فراموشی سپردن مسئله اول جهان اسلام را دارند.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۰۴:۵۳

دعوت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدسSNN

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز طی بیانیه ای از مردم شریف ایران دعوت کرد تا با حضوری چشمگیر در راهپیمایی روز قدس همانند گذشته حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کنند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۵:۴۹

معرفی اعضای جدید انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیرازSNN

در اولین جلسه شورای مرکزی جدید انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز دبیر تشکیلات و واحدهای مختلف مشخص شد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۵:۱۷

دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مردم برای حضور در راهپیماییSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با صدور بیانیه‌ای از همه اساتید، دانشجویان، کارکنان و آحاد مردم دعوت می‌کند با حضور یکپارچه و همگام و همراه با ملت شریف ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۲:۲۰

در روز قدس مسلمان جهان آرمان «فلسطین از بحر تا نهر» را فریاد خواهند زدSNN

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کازرون گفت: مسلمانان جهان امسال نیز در روز قدس برابر شعار«اسرائیل از نیل تا فرات» فریاد «فلسطین از بحر تا نهر» خواهند زد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۵۹

آغاز ثبت‌نام اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بیضاSNN

اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بیضا با شعار «می‌سازیم تا ساخته شویم» در مناطق کم برخوردار این شهرستان برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۵۲

هماهنگی میان دانشجویان و جوانان جهان اسلام منجر به تقویت هسته‌های مقاومت می‌شودSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون گفت: آنچه امروز به آن نیاز داریم شکل‌گیری یک نوع همکاری و هماهنگی ما بین دانشجویان و جوانان جهان اسلام با هم است که این خود می‌تواند تقویت هسته‌های مقاومت را در پی داشته باشد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۱۸

هنوز صدای فریاد کمک‌خواهی کودکان از خرابه‌های صبرا و شتیلا به گوش می رسد!SNN

مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون با بیان اینکه هنوز صدای ناله‌های مادران و فریاد کمک‌خواهی کودکان از خرابه‌های صبرا و شتیلا به گوش می رسد، گفت: هنوز صدای سوزش زخم‌های بمب‌های فسفری صهیونیست‌ها در غزه به گوش می رسد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۰۳

اهمیت روز جهانی قدس از دیدگاه فعالان دانشجویی SNN

فعالان دانشجویی سراسر کشور با مصاحبه‌هایی جداگانه به اهمیت روز جهانی قدس اشاره و حضور در راهپمایی این روز را تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل (ره) و جلوه‌ای از ایستادگی و عظمت ملی ایرانیان به جهانیان عنوان کردند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۹:۵۹

دانشجویان در عرصه نظام در سطح منطقه و سطح جهان برخوردهای لازم را داشته باشد + عکسSNN

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: آنچه برای ما ارزشمند است این است که دانشجو و استادمان در عرصه نظام اسلامی در سطح منطقه و سطح جهان برخوردها و کارایی لازم را داشته باشند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۹:۴۱

امسال سیلی دوم را مردم به استکبار خواهند زدSNN

مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت: امسال همچون گذشته ملت شریف ایران، با حضور پرشکوه در روز قدس روحیه مقاومت و ایستادگی و وحدت امت اسلامی را به نمایش خواهد گذاشت. امسال سیلی دوم را مردم به استکبار خواهند زد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۹:۳۲

قدس؛ نماد مقاومت اسلامی SNN

یکی از آرمان‌های انقلاب صدور آن و رساندن ندای آزادی و استقلال به مستضعفین جهان بود، که نقطه شروع این حرکت مسئله فلسطین و آرمان قدس بود که با گذشت زمان امروز تبدیل به نماد مقاومتی شده که ثمرات آن در بهار عربی تا جبهه مقاومت در عراق و سوریه و ندای آزادی خواهی از بحرین تا افریقا ادامه دارد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۹:۲۶

حمایت از مردم فلسطین بر همه مسلمان واجب استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون گفت: طبق بیانات امام خمینی (ره) فلسطین پاره تن اسلام است؛از این سخن امام بزرگوار باید درک کرد که بر تمام مسلمانان لازم است که برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به پاخیزند و نگذارند که این مسئله به فراموشی سپرده شود.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۵:۰۴

حضور در راهپیمایی روز قدس را به عنوان یک فرهنگ به آیندگان منتقل کنیمSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شیراز با تاکید بر حضور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس را به عنوان یک فرهنگ به آیندگان منتقل کنیم.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۳:۰۰

دیدار تشکل‌های دانشجویی شیراز با نماینده ولی‌فقیه در فارسSNN

تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های شیراز عصر امروز میهمان آیت‌الله ایمانی، نماینده ولی فقیه در استان فارس هستند.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۹:۲۹

سرنوشت توافق با توجه به نقض عهدهای مکرر آمریکا به کجا خواهد انجامید؟!SNN

بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز خطاب به وزارت امور خارجه با صدور نامه‌ای سرگشاده به وزارت امور خارجه اعلام کرد: مسئولان به ملت شریف توضیح دهند که سرنوشت این توافق با توجه به نقض عهدهای مکرر آمریکا با وجود فرمان ۹ ماده‌ای مقام معظم رهبری مبنی بر تایید مشروط برجام، به کجا خواهد انجامید؟!
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۵:۱۴

ترکش‌های حمله موشکی سپاه به قلب آمریکا و اسرائیل اصابت کردSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های لامرد با صدور بیانیه‌ای در خصوص حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش اعلام کرد: ترکش‌های حمله موشکی سپاه به قلب آمریکا و اسرائیل اصابت کرد.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۵:۰۸

آمریکا با تصویب تحریم‌ها علیه ایران روح استکباری‌اش را ثابت‌کردSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان مرودشت با صدور بیانیه ای پیرامون تحریم‌های جدید علیه ایران اعلام کرد: آمریکا با تصویب تحریم‌ها علیه ایران روح خبیثانه و استکباریاش را ثابت کرد.