خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ السبت ٢٧ جمادى الثانية ١٤٣٨ Saturday, March 25, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > فارس

۱۳۹۶/۱/۳ - ۰۹:۵۰

آینده اقتصادی کشور بر سر دوراهی قرار داردSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی استهبان با بیان اینکه آینده اقتصادی کشور ما بر سر دوراهی قرار دارد، گفت: اگر ما اقتصاد موفق را در پیاده کردن تئوری‌های غربی و رشد اقتصادی را در گروی تعامل با کشورهایی مثل آمریکا بدانیم، باید بگوییم این اقتصاد، اقتصادی بسیار آسیب‌پذیر خواهد بود .
۱۳۹۶/۱/۱ - ۰۸:۲۰

اعزام ۵۰۰۰ نفر از دانشجويان فارس به اردوهای راهیان نور/ برگزاری ۳ گردهمایی «انقلابیون جوان فارس» در مناطق عملیاتی جنوبSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان فارس گفت: در سال ۹۵ بيش از ۵۰۰۰ نفر از دانشجویان استان فارس به بازديد از مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۸:۳۰

دانشجو باید محیط دانشگاه را تحت تاثیر شخصیت معنوی خود قرار دهدSNN

عضو فعال بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور شیراز دربرابر تهاجم دشمن در برابر انقلاب و دستاوردها و اهداف انقلاب باید فعالیت‌های فرهنگی و هنری را بخصوص در دانشگاه‌ها پربار و تقویت کنیم، گفت: دانشجو باید محیط دانشگاه را تحت تاثیر شخصیت معنوی خود قرار دهد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۷

کاشت ۱۰۰ نهال در دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز+ عکسSNN

بیش از ۱۰۰ نهال در محوطه دانشگاه با شعار «جوان انقلابی، حامی طبیعت» در روزهای پایانی سال ۹۵ کاشته‌شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۲

«مقاومت، ایثار و پایداری»، شعار امسال اعتکاف بزرگ جوانان رهپویان وصال شیراز SNN

مدير برگزاري اعتکاف جوانان کانون فرهنگي رهپويان وصال شيراز عنوان کرد: شعار امسال اعتکاف بزرگ جوانان رهپویان وصال شیراز «مقاومت، ایثار و پایداری» می‌باشد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۱

خدمت‌رسانی دانشجویان جهادگر فارس به مناطق محرومSNN

مدیر جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان فارس از اعزام دانشجویان جهادگر این استان به مناطق محروم، در ایام نوروز ۹۶ خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۷

پیام اعتراض دانشجویان دانشگاه آزاد شیراز به مسئولین دانشگاهSNN

دانشجويان دانشگاه آزاد شيراز در پیامی خطاب به مسئولین دانشگاه نوشتند: مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي واحد شيراز با دست خود مروج فرهنگ بي بند و باري شده و تبديل به پياده نظام غرب شده‌اند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۸

امروز دشمن به دنبال تهی‌کردن جوانان از دین استSNN

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع ۱۰۰۰ نفری انقلابیون جوان فارس در یادمان شلمچه گفت: جوان‌های مثل شما، در دوران دفاع مقدس ره صد ساله را یک ساعته طی کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۱

هرکسی که در مسیر انقلاب است جزئی از انقلابیون جوان استSNN

مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: انقلابیون جوان هیچ انحصاری ندارد و هرکسی که در مسیر انقلاب است جزئی از انقلابیون جوان است مگر این که عده‌ای بخواهند در پازل دشمن بازی کنند و بخواهند ضربه بزنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۸

دشمن به دنبال ناامید کردن جوانان کشور استSNN

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامید کردن جوانان کشور است گفت: در مکتب و سیره معصومین(ع)، جوان مومن مسلمان نباید ناامید شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۱

برگزاری سومین گردهمایی انقلابیون جوان فارس با حضور سردار غیب‌پرورSNN

سومین گردهمایی انقلابیون جوان استان فارس در مناطق عملیاتی جنوب کشور با سخنرانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۲

برگزاری دومین کنفرانس ملی فناوری‌های نوین در صنایع لاستیک و پلیمر در شیرازSNN

دومین کنفرانس و نمایشگاه ملی فناوری‌های نوین در صنایع لاستیک و پلیمر توسط دانشگاه‌های شیراز و سازمان‌های مرتبط ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت ۹۶ در شیراز برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۲

دانشجویانی که دردوبلا را به کوزه و کوچه فرستادند!+فیلم SNN

تعدادی از دانشجویان دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی شیراز در اقدامی عجیب درد و بلا را به داخل کوزه و سپس به کوچه فرستادند!
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۰

انقلابیون جوان استان فارس در نهرخین+عکسSNN

اولین گردهمایی انقلابیون جوان استان فارس در نهر خین با سخنرانی حاج حسین یکتا برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۰

برخورد نامناسب برخی مسئولین دانشگاه دولتی فسا در قبال تذکرات دانشجویان SNN

یک فعال دانشجویی دانشگاه دولتی فسا با اشاره به اعتراض تشکل‌های دانشجویی به انتشار اسامی دانشجویان بدهکار روی برد دانشگاه گفت: دانشجویانی که دست به اعتراض زدند با دفاع مدیر امور دانشجویی از عملکردش در این خصوص و برخورد نامناسب با دانشجویان معترض رو‌به‌رو شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۸

گردهمایی‌ ۳۰۰۰ نفری انقلابیون جوانSNN

بسیج دانشجویی استان فارس به همراه هیئت انقلابیون جوان این استان، گردهمایی‌ ۳۰۰۰ نفری انقلابیون جوان را با عنوان جوان انقلابی، جهاد کبیر و با حضور و سخنرانی سردار غیب‌پرور، حسین یکتا و داوود گودرزی برگزار می‌کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۰

پیشرفت‌های کشور نتیجه مجاهدت‌های انقلابیون است/ دانشجویان با هم اندیشی راه حل مشکلات کشور را پیدا کنندSNN

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: اگر پیشرفتی صورت گرفته است، نتیجه مجاهدت‌ها و رشادت‌های انقلابیون در هر عرصه‌ای است. هرجا که انقلابیون فعالیتی انجام داده‌اند، حتما پیروزی نصیب جریان انقلاب شده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۵

مسئولين دانشگاهی چرا اراده‌ای برای جلوگیری از اردوهای مختلط ندارندSNN

تشکل‌های دانشجویی دانشگاه شیراز در نامه‌ای خطاب به سرپرست دانشگاه شیراز اعلام کردند: جای سوال اساسی از مسئولين دانشگاهی است که به چه دلیل و توجیهی هیچ اراده جدی برای عدم برگزاری اردوهای مختلط از خود نشان نمی‌دهند؟ آیا اینان که خود را مکلف به رعایت قانون می‌دانند اطلاع ندارند که به بهانه‌های واهی در پشت پرده این اردوها چه می‌گذرد؟
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۵

آغاز تحصن دانشجویان دانشگاه دولتی لامرد/ راه پایان تحصن حل مشکلات دانشجویی SNN

دانشجویان دانشگاه دولتی لامرد پس از عملکرد ضعیف مسئولین در حل مشکلات دانشجویی، با تحصن پیگیر مطالبات خود شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۴

احساس تکلیف بدون معیار، نتیجه «سودای قدرت طلبی» و «توهم خوداصلح پنداری» استSNN

انقلابیون جوان استان فارس و دانشجویان بسیجی و انقلابی دانشگاه‌های فارس در نامه شماره ۱خود خطاب به ۳۲ کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نوشتند: احساس تکلیف بدون دارا بودن شاخص‌ها و توانمندی‌های لازم برای پیش روندگی و پیش‌برندگی انقلاب اسلامی در دهه پنجم، بیشتر نتیجه «سودای قدرت طلبی» و «توهم خود اصلح پنداری» است.