خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ الجمعة ٢ شعبان ١٤٣٨ Friday, April 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > سيستان و بلوچستان

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۳:۰۲

نشست توسعه کارآفرینی در مناطق روستایی برگزار شدSNN

نشست توسعه کارآفرینی در مناطق روستایی استان و ایجاد خانه کارآفرینی روستایی سیستان و بلوچستان توسط واحد علمی کاربردی این استان برگزار شد.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۰:۳۵

مناظره اشتری و بختیاری با موضوع «عملکرد دولت یازدهم» در دانشگاه سیستان و بلوچستانSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان از برگزاری مناظره‌ای ﺑا حضور وحید اشتری، عضو شورای مرکزی اسبق جنبش عدالتخواه و علی بختیاری، معاون اجرایی حزب ندای ایرانیان در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۰۹:۲۱

برگزاری اولین مناظره دانشجویی ویژه انتخابات در دانشگاه زابلSNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل از برگزاری مناظرات دانشجویی در ایام قبل از انتخابات در دانشگاه زابل خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۲:۵۵

مناظرات باید شفاف و بطور زنده برگزار شود/ ممکن است وعده‌ای دهند و بعد فراموش کنند!SNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: مناظرات باید شفاف و بطور زنده برگزار شود؛ از کجا معلوم افرادی ادعا نکنند که جاهایی که به نفعشان بوده را پخش نکرده اند و یا اینکه این افراد زمانی وعده‌های خود را از یاد می‌برند.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۱:۵۰

برگزاری اولین مناظره دانشجویی ویژه انتخابات در دانشگاه زابلSNN

اولین مناظره دانشجویی ویژه انتخابات «در قالب تیم های دو نفره» با موضوع عملکرد یازدهم به همت بسیج دانشجویی دانشگاه زابل برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۳:۱۵

جمعی از جوانان و دانشجویان سیستان و بلوچستان از انصراف جلیلی تقدیر کردندSNN

جمعی از جوانان و دانشجویان انقلابی استان سیستان و بلوچستان با صدور نامه‌ای از اقدام خالصانه سعید جلیلی در انصراف از حضور به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کردند.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۱:۴۷

فقر و محرومیت از عوامل تشدید کننده قومیت گرایی در بلوچستان استSNN

عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران با اشاره به ابعاد شکاف قومیتی در استان سیستان و بلوچستان و نقش آن در محرومیت این استان گفت: فقر و محرومیت از عوامل تشدید کننده قومیت گرایی در بلوچستان است.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۰:۴۰

عمل نکردن به سخنان رهبر انقلاب سرآغاز سقوط و انحراف استSNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در تریبون نماز جمعه شهرستان زهک گفت: عمل نکردن به سخنان مقام معظم رهبری سرآغاز سقوط و انحراف است؛ هم آن کسی که به خوشبین نیستم آقا توجه نکرد و هم آن کس که به صلاح نمی‌دانم رهبری دهن کجی می‌کند، هردو در وادی انحراف قدم نهاده‌اند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۱:۰۳

فعالیت گسترده اردوهای جهادی در شهرستان‌های شمالی سیستان و بلوچستان + تصاویرSNN

مسئول بسیج دانشجویی زابل گفت: شش گروه جهادی در دو بخش اشتغال‌زایی و عمرانی با شرکت ۱۵۰ نفر دانشجو از دانشگاه‌های زابل و زاهدان در سطح منطقه سیستان از اول تا بیستم فروردین ماه در حال فعالیت هستند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۰:۵۴

ما در انتخابات از هیچ جناحی حمایت نخواهیم کرد/ دشمن می‌خواهد تغییر نظام را از دل صندوق رای آغاز کندSNN

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با اشاره به وظیفه گفتمانی بسیج دانشجویی در انتخابات گفت: ما در انتخابات از هیچ حزب، جناحی حمایت نخواهیم کرد؛ اما مدافع انقلاب، انقلابی و انقلابی‌گری هستیم.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۲:۳۵

بی‌توجهی برخی دانشگاه‌ها نسبت به راهیان‌نور/ اعزام ۱۸۰۰ دانشجوی سیستانی و بلوچستانی به خوزستانSNN

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: ما از برخی دانشگاه‌ها گله داریم؛ چرا که نسبت به راهیان نور و کنگره شهدای دانشجو کوتاهی و بی‌توجهی کردند؛ بعضی دانشگاه‌ها نیز جانانه پای کار بودند.
۱۳۹۶/۱/۱۳ - ۰۸:۴۰

ای کاش دولت از نظرات دانشگاهیان در حل مشکلات استانی استفاده می‌کردSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: دولت می‌توانست در حل بسیاری از مشکلات استانی از نظرات دانشجویان و تجربه اساتید مجرب استفاده کند که متاسفانه نه تنها در این دولت بلکه در دولت‌های دیگر نیز این موضوع کمرنگ بود.
۱۳۹۶/۱/۱۲ - ۰۸:۲۰

دولت یازدهم، دولتی است که مسئولان آن درد مردم را نمی‌دانندSNN

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: مشکلات معیشتی و اقتصادی گریبانگیر همه است و امیدها را از بین برده است. دولت یازدهم دولت اشراف‌زادگان است؛ دورانی است که مسئولان آن درد مردم را نمی‌دانند و از آن شرمنده نیستند.
۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۰:۵۰

از بوسیدن دستان مبارک رهبری تا خدمت‌رسانی ۲۵ گروه جهادی به مردم سیل‌زده SNN

دفاع تمام قد بی‌بی‌سی از رقاصی‌های اخیر دانشگاه سیستان و بلوچستان، اهانت هلال احمر زابل به دانشجویان در روز دانشجو، خودکشی یکی از دانشجویان پسر دانشگاه دریانوردی چابهار و عدم صدور مجوز به سخنرانی حسن عباسی در دانشگاه از اهم اتفاقات داشگاه‌های این استان در سال تحصیلی ۹۵ بود.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۰:۰۰

جهادگران امروز دارايي‌هاي اندك خود را صرف محرومين مي‌كنندSNN

مسئول گروه جهادی «شهید غلامرضا معروفی» گفت: جهادگران امروز همانند رزمندگان آن روز در ازاي وقت و تواني كه صرف خدمت به خلق مي‌كنند، مزد نمي‌طلبند؛ بلكه دارايي‌هاي اندك خود را نيز صرف محرومين مي‌كنند.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۰:۵۰

از مسئولان می‌خواهیم به دانشگاه بیایند/ به دنبال ارتباط با مسئولان جهت ارائه بسته مطالبات و مشکلات مردم هستیمSNN

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل گفت: برای روشنگری لازم است، مسئولان و نمایندگان مردم در دانشگاه حضور پیدا کنند.
۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۰:۲۵

اخبار اختلاس‌ها را می‌شنویم؛ اما عده‌ای فضای پسابرجام را بهشت تصور می‌کنندSNN

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل گفت: همه ما بیکاری را با تمام وجود حس می‌کنیم، از گرانی و فقر در جامعه ناراحتیم. اخبار فسادهای اقتصادی و اختلاس‌های میلیاردی را می‌شنویم؛ اما با این وجود عده‌ای درصددند که فضای پسابرجام را چونان بهشت موعود تصویر کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۴

تاملی در شوراهای شهر و روستاSNN

شوراهای شهر و روستا نمادی از یک نظام تماما مردمی است. برای همه نهادهای دیگر داشتن پیشینه سیاسی و مدیریتی لازم است اما اعضای شوراها مردمی عادی هستند که از سوی هم‌ولایتی‌های خود انتخاب می‌شوند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۸:۲۹

انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شدSNN

نتیجه نهایی انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان مشخص شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۷

تذکرات لازم به مدیر منصوب داده شود/ رئیس فعلی دانشگاه زابل برای توجیه ناکامی‌های خود چاره‌ای دیگر بیندیشد!SNN

محمود اوکاتی صادق، عضو هیات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان و رئیس سابق دانشگاه زابل در نامه‌ای به فرهادی، وزیر علوم، خواستار تذکر به رئیس فعلی این دانشگاه به خاطر حواشی اخیر شد.