خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ الخميس ٢٨ رمضان ١٤٣٨ Thursday, June 22, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > سيستان و بلوچستان

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۵:۵۸

شیب تند نابودی رژیم اسرائیل با مشاهده تحولات اخیر بر همگان قابل مشاهده استSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس اعلام کرد: با مشاهده تحولات اخیر در سطح منطقه شیب تند نابودی رژیم اسرائیل بر همگان قابل مشاهده است.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۱:۳۵

خون شهدای مدافع حرم عزم ما را برای مبارزه بیشتر می‌کند/ رگه‌های ناامنی منطقه ریشه در تفکر تکفیری داردSNN

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با اشاره به شهادت دانشجوی شهید «عشوری» توسط تروریست‌ها در چابهار گفت: رگه‌های ناامنی که در منطقه شاهد آن هستیم، ریشه در تفکر تکفیری دارد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۱:۱۰

پاسخ علمی طراحان چادر بیمارستانی به اظهارات معاون وزیر بهداشتSNN

طراحان چادر بیمارستانی طی نامه‌ای سرگشاده به اظهارات غیر علمی معاون وزیر بهداشت که گفته بود "لباس جدید پرستاری رونمایی شده در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با مبانی علمى و کارشناسى پوشش های پزشکی و پرستاری مغایرت دارد و توصیه مى شود که از این گونه تصمیمات شخصى و سلیقه اى در مسایلى با ابعاد کشورى پرهیز شود" پاسخ دادند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۱:۰۵

روح کار فرهنگی، تربیت نیروی تراز انقلاب است/ عده‌ای نمی‌خواهند قوانین بسیج دانشجویی را بدانند SNN

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان اولویت‌های بسیج را کار فرهنگی، معرفتی، اخلاقی و تربیتی دانست و گفت: روح کار فرهنگی، تربیت نیروی تراز انقلاب است و کار تربیتی یعنی فرهنگ جامعه به تعالی برسد.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۲:۵۵

خوش‌خیالان داخلی دیگر در برابر گرگ‌صفتان لبخند نزنند!SNN

تعدادی از تشکل های دانشجویی شهرستان چابهار با صدور بیانیه‌ای در پی حملات تروریستی اخیر در کشور و شهرستان چابهار اعلام کرد: باید خوش‌خیالان و مماشات‌خواهان داخلی به خودآمده و در برابر شیاطین بزرگ و گرگ‌صفتان لبخند خوش‌خیالی نزنند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۳:۰۲

برخی مسئولان امانتدار خوبی نیستند/ علم بدون امانتداری در مسئولیت معنایی نداردSNN

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: اولین شاخصه حفیظ بودن و امانتداری است؛ متاسفانه امروز برخی مسئولین امانتدار خوبی نیستند و شأنیت جایگاه را دچار خدشه کرده‌اند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۸:۳۹

آیا بهتر نبود مسئولان به جای سلیقه‌ای قلمداد کردن طرح حجاب، ایرادات را دلسوزانه حل کنند!SNN

جمعی از دانشجویان دغدغه‌مند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در واکنش به برخی اظهار نظرهای مغرضانه در مورد پوشش اختیاری چادر در محیط بالینی اعلام کردند: آیا بهتر نبود مسئولان به جای سلیقه‌ای قلمداد کردن این طرح، ایرادات را دلسوزانه حل کنند تا برای اولین بار شاهد طرحی بومی در وزارت بهداشت برای حمایت از حجاب برتر باشیم.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۸:۲۳

تخریب گسترده طرح حجاب در محیط بیمارستان از سوی عده‌ای تامل برانگیر استSNN

انجمن اسلامی مستقل دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در واکنش به ورود رسانه های بیگانه با اهداف و غرض ورزی‌های خاص به طرح حجاب در بیمارستان‌ها اعلام کرد: تخریب گسترده و مهندسی شده این طرح از جانب برخی افراد، جریانات و مقامات تامل برانگیز است.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۲:۰۸

عده‌ای سنگ خائنان کربلای ۴ و اعدامی های ۶۷ را به سینه می‌زنند/ بسیج دانشجویی امانتدار سال‌های دفاع مقدس استSNN

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل با ابراز تأسف از اینکه برخی افراد، سنگ خائنان کربلای ۴ و اعدامی‌های ۶۷ را به سینه می زنند، گفت: کربلای ۴ بعنوان یک عملیات کلیدی توسط ستون پنجم لو رفت و غواصان رزمنده چه مظلومانه به شهادت رسیدند.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۲:۰۰

برگزاری نهمین دوره طرح ولایت استانی از ۱۸ تا ۲۸ شهریورماه در مجتمع آموزشی شهید کاوه مشهدSNN

مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: نهمین دوره طرح ولایت استانی از ۱۸ تا ۲۸ شهریورماه در مجتمع آموزشی شهید کاوه مشهد مقدس برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۱:۵۰

۱۰۰ سبد كالا در پنج روستاي شهرستان نیکشهر توزیع شدSNN

به همت بسيج دانشجويي شهرستان نيكشهر و با مشاركت كميته امداد تعداد ۱۰۰ سبد كالا میان نيازمندان روستاهاي پنسان، زيارتجاه، كوچينك، وانان و تيسروك توزیع شد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۰:۵۸

اجرای طرح سفره‌دار در ۱۳ نقطه محروم به همت جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) + عکسSNN

جمعیت دانشجویی امام حسن(ع)به منظور خدمت‌رسانی به محرومین ساکن در حاشیه شهرها، اقدام به برپایی ضیافت افطاری با عنوان طرح سفره‌دار در ۱۳ نقطه محروم و حاشین‌نشین واقع در تهران و استان‌های کرمانشاه، سمنان، همدان، بوشهر، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۲:۱۶

سلف جدید دانشگاه سیستان و بلوچستان از ترم آینده در اختیار دانشجویان قرار می‌گیردSNN

یکی از اعضای شورای صنفی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: سلف جدید دانشگاه سیستان و بلوچستان از ترم آینده در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۲:۲۶

اگر بسیج دانشجویی نبود دانشگاه منحرف می‌شد/ پویایی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل بر هیچ کس پوشیده نیستSNN

معاون نهاد رهبری در دانشگاه زابل با اشاره به نقش بسیج دانشجویی در پاسداری از انقلاب عنوان کرد: بسیج دانشجویی همه جانبه بنیان انقلاب و نظام را مستحکم می‌کند؛ بگونه‌ای که اگر نبود دانشگاه منحرف می‌شد.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۰:۵۴

صداقت و شفافیت دانشجویان بسیجی زبانزد است/ تقویت بسیج یعنی تقویت نظامSNN

رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان صداقت و شفافیت دانشجویان بسیجی را زبانزد توصیف کرد و گفت: در بسیج که یک نهاد انقلابی است باید انقلابی کار کرد؛ زیرا هرچه بسیج تقویت شود نظام تقویت می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۰:۴۳

معرفی محمدمهدی نبوی بعنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زابلSNN

آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل با حضور مسئولان دانشگاه و بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۰:۳۹

مصیب منتظمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان شدSNN

آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور مسئولین دانشگاه و بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۰۹:۲۳

بسیج دانشجویی بهترین تشکل دانشگاه است/ امکانات دانشگاه نباید در اختیار قشر یا جناح خاصی قرار بگیردSNN

رئیس دانشگاه دریانوردی چابهار بسیج دانشجویی را بهترین تشکل دانشگاه دانست و عنوان کرد: امکانات دانشگاه نباید در اختیار قشر و یا جناح خاصی قرار بگیرد؛ ما همواره با تمام توان و حتی بیش از توان خود از بسیج دانشجویی حمایت می‌کنیم.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۰۹:۱۳

۲۰۳۰ یک سند خیانت فرهنگی است/ اگر ۲۰۳۰ ادامه باید باید فاتحه فرهنگ را خواندSNN

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان ۲۰۳۰ را یک سند خیانت فرهنگی دانست و گفت: سند جنایت کسانی که سند ۲۰۳۰ را تنظیم کرده‌اند، جنگ جهانی دوم و دو شهر ژاپن است؛ لذا اگر بنا باشد ۲۰۳۰ ادامه باید، باید فاتحه فرهنگ را خواند.
۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۶:۰۶

گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در نوک قله ۴۰۵۰ متری تفتانSNN

جمعی از دانشجویان بسیجی شهرستان خاش جهت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر به قله ۴۰۵۰ متری تفتان صعود کردند.