خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٦ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > سمنان

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۱:۳۳

فعالیت جنبشی و روحیه مطالبه‌گری باید در دانشگاه‌ها زنده شودSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان با تاکید بر اثر بخشی و کیفی‌سازی برنامه‌ها در دانشگاه، گفت: این برنامه‌ها باید فعالیت‌های جنبشی و روحیه مطالبه‌گری را در دانشگاه زنده کند و ذائقه هر دانشگاه در تهیه برنامه باید مد نظر قرار گیرد تا برای دانشجویان ایجاد جاذبه کند.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۵:۴۱

دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت جوانان مومن و انقلابی بیش از پیش گام برداردSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهرود در پی انتصاب ولایتی به عنوان رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد بیانیه‌ای صادر و بر تربیت جوانان مومن و انقلابی در این دانشگاه تاکید کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴:۲۹

امیدواریم ولایتی مانع قانون‌گریزی برخی از مسئولان دانشگاه آزاد شودSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سمنان با اشاره به اقدام به موقع و بجای رهبر انقلاب در انتصاب ولایتی به ریاست هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: امیدواریم آقای ولایتی مانع قانون‌گریزی برخی از مسئولان دانشگاه آزاد شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۱:۰۰

در راستای اسلامی شدن دانشگاه آزاد همت مضاعف بخرج بدهیدSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان در بیانیه‌ای به مناسبت انتصاب ولایتی به عنوان رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اعلام کرد: در راستای اسلامی شدن دانشگاه آزاد همت مضاعف بخرج بدهید.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۷

فتنه‌گران و دشمنان نظام خط قرمز دانشجويان انقلابي محسوب مي‌شوند SNN

ما دانشجويان انقلابي به مسئولين تذکر مي‌دهيم که فتنه‌گران و دشمنان نظام خط قرمز ما محسوب مي‌شوند و در صورت مشاهده مجدد چنين حرکت‌هايي مطمئنا قشر دانشجو ساکت نمي‌‌‌نشيند و تمامي تبعات بعدي به عهده مسئولين و افراد دعوت کننده از اين دشمنان نظام خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۱

جلسه قرارگاه راهیان‌نور دانشجویی شهید علم‌الهدی استان سمنانSNN

جلسه قرارگاه راهیان‌نور دانشجویی شهید علم‌الهدی استان سمنان با حضور مسئول قرارگاه راهیان‌نور استان، مسئول بسیج دانشجویی استان، روسای دانشگاه‌های استان در سالن جلسات دانشگاه سمنان برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۱

هسته‌های امر به‌ معروف و نهی از منکر در دانشگاه‌ها راه‌اندازی می‌شودSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهرود گفت: هسته‌های امربه‌معروف و نهی از منکر در دانشگاه‌های این شهرستان راه‌اندازی می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۷

اولویت گفتمان‌سازی در دانشگاه‌ها، بیانات رهبری استSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: اولویت‌های بسیج دانشجویی استان در ماموریت‌ها و برنامه‌ها عبارتند از حفظ کرامت انسانی، کادرسازی و اثربخشی گفتمان انقلابی در دانشگاه‌هاست و ما بیانات رهبری را که اولویت گفتمان سازی در دانشگاه‌هاست، از همین طریق به دانشگاه‌ها وارد می‌کنیم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۴

مسئول بسیج اساتید دانشگاه صنعتی شاهرود معرفی شدSNN

در جلسه امروز شورای فرهنگی دانشگاه صنعتی شاهرود، از زحمات قلی زاده نرم در مدت مسئولیت بسیج اساتید تقدیر و گرایلو، عضو هیات علمی دانشکده برق، به عنوان مسئول بسیج اساتید دانشگاه معارفه شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۶

تلاش هاشمی در مبارزات دوران ستمشاهى برگ زرینی از افتخارات وی استSNN

بسیج دانشجویی شهید شوشتری دانشگاه آزاد نیشابور در پیامی به مناسبت درگذشت هاشمی اعلام کرد: تلاش وی در راستاى بازگشت فلسطين اشغالى به دامان جهان اسلام و مبارزات دوران ستمشاهى وی برگى از برگ‌هاى افتخارات رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۲

امتحانات فردا دانشگاه صنعتی شاهرود به ۴ بهمن موکول شدSNN

امتحانات لغو شده فردا ۲۱ دی ماه جاری دانشگاه صنعتی شاهرود به چهارم بهمن ماه جاری انتقال یافت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۶

پیام تسلیت شورای تبیین مواضع دانشگاه‌های سمنان به مناسبت درگذشت هاشمی SNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سمنان به مناسبت درگذشت هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۲

پرچم‌ کشورهای مستکبر از مسیر عبور و مرور دانشجویان آزاد دامغان جمع‌آوری شد + عکسSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دامغان با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با مسئولان دانشگاه، پرچم‌ کشورهای آمریکا، انگلیس و اسرائیل را در مسیر عبور و مرور دانشجویان در سالن امتحانات دانشگاه به منظور زیر پانهادن این کشورها بر زمین چسبانده بود که متاسفانه امروز در اقدامی غیر منتظره این پرچم‌ها از مسیر راهرو و عبور و مرور دانشجویان جمع آوری شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۶

افزایش سطح آگاهی و ترویج اسلام از ماموریت‌های بسیج دانشجویی استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان گفت: اساسی ترین و مهم‌ترین مأموریت‌های بسیج دانشجویی، افزایش سطح آگاهی و تبیین و ترویج اسلام ناب محمدی (ص) و زمینه‌سازی برای تحقق جنبش نرم‌افزاری و نهضت تولید علم بومی و دینی، در سطح دانشگاه و جامعه است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۸

مسئله عقیم‌سازی افراد کارتن خواب، پاک کردن صورت مسئله استSNN

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان در نامه‌‌ای به معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده اعلام کرد: خانم مولاوردی، مسئله عقیم‌سازی افراد کارتن خواب، پاک کردن صورت مسئله بوده و مطمئنا عواملی همچون بیکاری، رکود، تورم، بی‌برنامگی و بی‌تدبیری دولت و مخصوصا مسئولین مربوط به امور زنان و خانواده، اصلی‌ترین دلیل بروز این مشکلات در جامعه است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۵۲

تقدیر تیم ارزیابان اعتباربخشی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی شاهرودSNN

تیم ارزیابان اعتباربخشی وزارت بهداشت، مستندسازی و اجرای استاندارهای اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود را عالی توصیف کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۳۹

بازدید معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سمنان از خوابگاه دانشجوییSNN

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سمنان از خوابگاه، سالن ورزشی و استخر دانشجویان این دانشگاه بازدید کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۲

دانشگاه سمنان در مسیر توسعه و نوآوری به عنوان دانشگاه کارآفرین حرکت می‌کندSNN

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: تا کنون ۱۰۸ اختراع به نام دانشگاه سمنان و پارک علم و فناوری این دانشگاه در حوزه‌های مختلف به ثبت رسیده که توانسته نقش بسزايي در به ثبت رسانيدن اختراعات مخترعين جوان استان سمنان داشته باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۲۸

دانشگاه صنعتی شاهرود جزو ۴۳ دانشگاه برتر ایران و در ردیف موثرترین دانشگاه‌های جهان استSNN

رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود گفت: براساس گزارش پایگاه استنادی جهان اسلام، دانشگاه صنعتی شاهرود به همراه ۴۳ دانشگاه دیگر از ایران در ردیف موثرترین دانشگاه‌های جهان قرار گرفته و طی سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی در ارتباط با صنعت داشته است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۸

متاسفانه تیم مذاکره کننده توجهی به خطوط قرمز نداشتSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن پرداختن به موضوع اظهارات وزیر خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: رهبر انقلاب بارها به بی اعتمادی و بی‌نتیجه بودن مذاکرات و خوی مستکبرانه آمریکا در مذاکرات اشاره کردند؛ اما متاسفانه تیم مذاکره کننده توجهی به خطوط قرمز نداشت.