خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ الخميس ٢٨ رمضان ١٤٣٨ Thursday, June 22, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > سمنان

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۴۶

مسلمانان با شرکت در راهپیمایی روز قدس اتحاد امت اسلامی را به جهانیان نشان خواهند داد SNN

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود گفت: قطعا مسلمانان در سراسر جهان با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس اتحاد امت اسلامی را به جهانیان نشان خواهند داد و مشت محکمی بر دهان رژیم غاصب قدس و آمریکای جهانخوار خواهند زد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۲:۵۴

روز قدس نماد آزادسازی تمام مردمان مسلمان از زیر یوق استکبار استSNN

دبیرشورای تبین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان شاهرود گفت: روز قدس نماد آزادسازی تمام مردمان مسلمان از زیر یوق استکبار است.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۹:۴۹

منتقدان عبارت «آتش به اختیار»، حداقل وصیت نامه امام راحل را مطالعه کنندSNN

عبارت آتش به اختیار جدید نیست که عده‌ای نسبت به آن موضع گرفته‌اند و آن را خلاف قوانین و مواضع کشور می‌دانند. ایشان اگر کمی نسبت به امام خود ارادت داشتند، حداقل وصیت نامه ایشان را مطالعه می‌کردند .
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۰:۳۳

دبیر تشکیلات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان معرفی شدSNN

محمد غلامی، دبیر تشکیلات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان شد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۳:۳۹

جدیت نیروی نظامی ایران نشان داد برجام موشک‌های بالستیک هرگز اتفاق نخواهد افتادSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با صدور بیانیه‌ای پیرو حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در استان دیر الزور سوریه اعلام کرد: جدیت نیروی نظامی ایران نشان داد برجام موشک‌های بالستیک هرگز اتفاق نخواهد افتاد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۰:۰۳

امسال ۲۰۰ نفر از بسیجیان فعال در طرح ولایت استان سمنان شرکت خواهند کردSNN

مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: در تابستان امسال ۲۰۰ نفر از بسیجیان فعال پس از مصاحبه و گزینش در طرح ولایت استانی شرکت خواهند کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۵:۴۵

مشکل سنوات تحصیلی دانشجویان ورودی ۹۱ را حل کنیدSNN

انجمن اسلامی دانشجویان و شورای صنفی رفاهی دانشگاه سمنان در خصوص مشکل سنوات تحصیلی دانشجویان ورودی ۹۱ نامه‌ای خطاب به ریاست دانشگاه صادر کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۶:۰۶

برپایی سفره افطار و اطعام بیش از ۴۰۰ نفر در یکی از محله‌های کم برخوردار شهرستان سمنانSNN

مسئول معاونت علم و اقتصاد بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: با همت جهادگران بسیج دانشجویی شهرستان سمنان سفره‌های افطار در سطح مساجد محله‌های کم برخوردار شهرستان برپا شد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۶:۰۸

از بیان نقاط ضعف و قوت شهرستان سمنان توسط بسیج دانشجویی استقبال می‌کنیمSNN

فرماندار شهرستان سمنان گفت: با توجه به اینکه بسیج دانشجویی یکی از فعال‌ترین تشکل‌های دانشجویی است از بیان نقاط ضعف و قوت شهرستان سمنان توسط بسیج دانشجویی استقبال می‌کنیم.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۴:۳۶

وقتی دانشجویان صنعتی شاهرود از کیفیت غذا در ماه رمضان رضایت ندارند/ برای بهبود روند جلسه برگزار کردیمSNN

دبیر شورای صنفی دانشگاه صنعتی شاهرود با اشاره به نظرسنجی الکترونیکی دانشجویان این دانشگاه در خصوص کیفیت غذا در ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به اینکه در ماه رمضان قرار داریم، کیفیت غذا از دیدگاه خودمان نسبت به گذشته خیلی بهتر بوده؛ اما برای جلب رضایت دانشجویان و بهبود این روند جلسه‌ای برگزار کردیم.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۲:۴۶

چرا آتش به اختیار؟SNN

از وقتی که حضرت آقا به افسران جوان جنگ نرم فرمان آتش به اختیار دادند، توپخانه‌های دشمن شدیدا فعال شده و وانمود می‌کنند که این فرمان برای زدن و کشتن و تخریب است! اما حقیقت به روشنی روز است که در سال‌های اخیر، کوتاهی‌های متولیان فرهنگی باعث دغدغه رهبری و مردم شده است.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۰۹:۴۴

دو حادثه تروریستی ما را یاد نعمت امنیتی انداخت که چند صباحی است آن را فراموش کرده‌ایمSNN

شورای تبیین مواضع دانشکده علوم قرآنی شاهرود با صدور بیانیه‌ای درباره حادثه تروریستی تهران در ۱۷ خرداد اعلام کرد: این دو حادثه تروریستی که جنبه نمایشی و تبلیغی بیش نبود ما را یاد نعمت امنیتی انداخت که چند صباحی است در بحبوحه اتفاقات اخیر داشت به فراموشی سپرده می‌شد.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۰۹:۳۷

اقدام تروریستی در حرم نشان از آن دارد که دشمن از قبر رهبر فقید ما هم واهمه داردSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور سمنان با صدور بیانیه‌ای پیرو حوادث تروریستی تهران اعلام کرد: این عملیات ناموفق در حرم امام خمینی(ره) نشان از آن دارد که دشمن از قبر رهبر فقید ما هم واهمه دارد؛ درست شبیه قبر جدش امام حسین علیه السلام که بارها توسط طاغوت های زمانه با خاک یکسان شد.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۴:۰۷

بسیج دانشجویی شهرستان دامغان برای ساخت گرم خانه در دامغان اعلام آمادگی کردSNN

پس از انتشار خبر بی‌خانمان‌ها در یکی از سایت‌های خبری در دامغان، دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دامغان برای ساخت گرم خانه در دامغان اعلام آمادگی کرد.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۰۹:۵۴

تلاش می‌کنیم تا تفکر و سیره امام راحل را در دانشگاه‌ها تبیین کنیمSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: تفکر و سیره امام خمینی(ره) یکی از بزرگترین آثار به جا مانده از بنیان گذار انقلاب اسلامی است و ما نیز در بسیج دانشجویی تلاش می‌کنیم تا تفکر و سیره این فیلسوف بزرگ را در دانشگاه‌ها تبیین کنیم.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۶:۱۵

جوابیه دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به یک خبر SNN

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود مبنی بر درج مطلبی با عنوان «گلایه دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد شاهرود از کیفیت آموزشی» جوابیه‌ای صادر کرد.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۲:۰۹

برای دفاع از انقلاب اسلامی باید از تمامی ظرفیت‌های کشور استفاده کردSNN

فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: ما باید برای دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل از تمامی ظرفیت‌های کشورمان استفاده کنیم.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۱:۵۹

کم‌کاری دانشگاه سمنان در برگزاری انتخابات شورای صنفی/ خوابگاه‌های خواهران امنیت نداردSNN

دبیر شورای صنفی دانشگاه سمنان با اشاره به مشکلات متعدد صنفی دانشجویان این دانشگاه گفت: متاسفانه دانشگاه سمنان تنها در سال اول به دانشجویان خوابگاه ارائه می‌دهد و اکثر این خوابگاه‌ها نیز بسیار قدیمی بوده و نیاز به بازسازی مجدد دارند.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۰:۰۸

مراسم بزرگداشت ارتحال امام(ره) و قیام ۱۵ خرداد در دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار می‌شودSNN

مراسم بزرگداشت ارتحال امام(ره) و قیام ۱۵ خرداد ۱۳ خردادماه در دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۰:۰۲

تقدیراز برگزیدگان دانشگاه‌ علوم پزشکی سمنان در جشنواره فرهنگی وزارت بهداشتSNN

برگزیدگان دانشگاه‌ علوم پزشکی استان سمنان در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در بخش‌های ادبی، تئاتر، فیلم، هنرهای تجسمی و موسیقی در ستاد دانشگاه سالن امام جواد (ع) مورد تقدیر معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار گرفتند.