خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٥ جمادى الأولى ١٤٣٨ Tuesday, February 21, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > سمنان

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۲:۳۹

نشست دانشجویی «ایران در سوریه و عراق چه می‌کند؟» با حضور حسن شمشادیSNN

نشست دانشجویی «ایران در سوریه و عراق چه می‌کند؟» هفتم اسفندماه با حضور حسن شمشادی، تحلیل‌گر جبهه‌های نبرد عراق و سوریه برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۲:۳۰

بررسی «جریان‌شناسی انقلاب» با حضور باقرزاده در دانشگاه علوم پزشکی شاهرودSNN

نشست «جریان‌شناسی انقلاب» با حضور باقرزاده، کارشناس و تحلیگر مسائل منطقه پنجم اسفندماه در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۱

نشست تشکیلاتی، بصیرتی جوان مومن انقلابی در سمنانSNN

نشست تشکیلاتی، بصیرتی با عنوان جوان مومن انقلابی، به همت پایگاه علی ابن ابیطالب(ع) دانشگاه پیام‌نور واحد سمنان برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۴

بصیرت جمعی سال ۵۷ نوید نه یک تغییر حکومتی بلکه سرآغاز ایجاد تمدنی نوین بودSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن اعلام کرد: بصیرت جمعی سال ۵۷ نوید نه یک تغییر حکومتی بلکه سرآغاز ایجاد تمدنی نوین بود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۱

گلباران مزار شهید گمنام دانشگاه سمنان در آغازین روز دهه مبارک فجرSNN

مسئولان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه سمنان در اولین روز از دهه مبارک دهه فجر با حضور در گلزار شهدای دانشگاه سمنان و گلباران مزار شهید گمنام این دانشگاه به مقام شامخ شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۵

مسابقه عکاسی با موضوع آزاد در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار می‌شودSNN

کانون فیلم و عکس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، به مناسبت دهه فجر و تشویق دانشجویان دانشگاه برای شرکت در هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی، مسابقه عکاسی در این دانشگاه برگزار می‌کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۸:۵۹

۱۹ و ۲۰ اسفندماه؛ اعزام دانشجویان دانشگاه‌های شاهرود به مناطق عملیاتی جنوبSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان شاهرود گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته دانشجویان دانشگاه‌های شاهرود در روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۳:۲۶

مهلت شرکت در جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویی ققنوس تمدید شدSNN

مهلت شرکت در ارسال آثار دومین جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویی ققنوس که به همت بسیج دانشجویی استان سمنان برگزار می‌شود، تا پایان بهمن ماه تمدید شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۱

افتتاح ۱۸ پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی/ آغاز همزمان ساخت ۷۲ پروژه حوزه سلامت استان سمنانSNN

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان از افتتاح و بهره برداری۱۸ پروژه عمرانی آغاز شده در دولت تدبیر و امید و آغاز همزمان احداث ۷۲ پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی در شهرستان‌های تحت پوشش این دانشگاه همزمان با ایام دهه مبارک فجر ۱۳۹۵ خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۵:۵۰

رویکرد بسیج دانشجویی سمنان تقویت روحیه جنبشی در دانشجویان استSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: رویکرد بسیج دانشجویی استان، تقویت روحیه جنبشی در دانشجویان است.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۴:۵۵

خروجی تمام برنامه‌های بسیج دانشجویی باید به فسادستیزی منجر شودSNN

معاون سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه خروجی و نتیجه تمام فعالیت‌های بسیج دانشجویی باید به فسادستیزی منجر شود، گفت: بسیج دانشجویی آسیب‌های اجتماعی را در سطح دانشگاه‌ها و حتی شهرستان‌ها باید بررسی کند و به هر فعالیتی در راستای رفع این آسیب‌ها باید جهت‌دهی کرده و سمت‌وسو دهد.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۱:۳۳

فعالیت جنبشی و روحیه مطالبه‌گری باید در دانشگاه‌ها زنده شودSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان با تاکید بر اثر بخشی و کیفی‌سازی برنامه‌ها در دانشگاه، گفت: این برنامه‌ها باید فعالیت‌های جنبشی و روحیه مطالبه‌گری را در دانشگاه زنده کند و ذائقه هر دانشگاه در تهیه برنامه باید مد نظر قرار گیرد تا برای دانشجویان ایجاد جاذبه کند.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۵:۴۱

دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت جوانان مومن و انقلابی بیش از پیش گام برداردSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهرود در پی انتصاب ولایتی به عنوان رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد بیانیه‌ای صادر و بر تربیت جوانان مومن و انقلابی در این دانشگاه تاکید کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴:۲۹

امیدواریم ولایتی مانع قانون‌گریزی برخی از مسئولان دانشگاه آزاد شودSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سمنان با اشاره به اقدام به موقع و بجای رهبر انقلاب در انتصاب ولایتی به ریاست هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: امیدواریم آقای ولایتی مانع قانون‌گریزی برخی از مسئولان دانشگاه آزاد شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۱:۰۰

در راستای اسلامی شدن دانشگاه آزاد همت مضاعف بخرج بدهیدSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان در بیانیه‌ای به مناسبت انتصاب ولایتی به عنوان رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اعلام کرد: در راستای اسلامی شدن دانشگاه آزاد همت مضاعف بخرج بدهید.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۷

فتنه‌گران و دشمنان نظام خط قرمز دانشجويان انقلابي محسوب مي‌شوند SNN

ما دانشجويان انقلابي به مسئولين تذکر مي‌دهيم که فتنه‌گران و دشمنان نظام خط قرمز ما محسوب مي‌شوند و در صورت مشاهده مجدد چنين حرکت‌هايي مطمئنا قشر دانشجو ساکت نمي‌‌‌نشيند و تمامي تبعات بعدي به عهده مسئولين و افراد دعوت کننده از اين دشمنان نظام خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۱

جلسه قرارگاه راهیان‌نور دانشجویی شهید علم‌الهدی استان سمنانSNN

جلسه قرارگاه راهیان‌نور دانشجویی شهید علم‌الهدی استان سمنان با حضور مسئول قرارگاه راهیان‌نور استان، مسئول بسیج دانشجویی استان، روسای دانشگاه‌های استان در سالن جلسات دانشگاه سمنان برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۱

هسته‌های امر به‌ معروف و نهی از منکر در دانشگاه‌ها راه‌اندازی می‌شودSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهرود گفت: هسته‌های امربه‌معروف و نهی از منکر در دانشگاه‌های این شهرستان راه‌اندازی می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۷

اولویت گفتمان‌سازی در دانشگاه‌ها، بیانات رهبری استSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: اولویت‌های بسیج دانشجویی استان در ماموریت‌ها و برنامه‌ها عبارتند از حفظ کرامت انسانی، کادرسازی و اثربخشی گفتمان انقلابی در دانشگاه‌هاست و ما بیانات رهبری را که اولویت گفتمان سازی در دانشگاه‌هاست، از همین طریق به دانشگاه‌ها وارد می‌کنیم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۴

مسئول بسیج اساتید دانشگاه صنعتی شاهرود معرفی شدSNN

در جلسه امروز شورای فرهنگی دانشگاه صنعتی شاهرود، از زحمات قلی زاده نرم در مدت مسئولیت بسیج اساتید تقدیر و گرایلو، عضو هیات علمی دانشکده برق، به عنوان مسئول بسیج اساتید دانشگاه معارفه شد.