خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ السبت ٣٠ رمضان ١٤٣٨ Saturday, June 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > خوزستان

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۰:۲۳

توهین به دولت در روز قدس خلاف انقلابی‌گری بودSNN

اقدامی که در راهپیمایی دشمن شکن قدس رخ داد و باعث توهین به ریاست جمهوری شد، محکوم و مطابق فرموده های مقام معظم رهبری، خلاف انقلابی‌گری بود.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۸:۲۲

نگاه سیاسی شما به معضلات، آن­‌ها را به قوت خود باقی می­‌گذارد/ شما حتی فاصله­ بین بلوک­‌ها را با شاسی بلند اروندی طی کردیدSNN

جمعی از دانشجویان دختر دانشگاه اهواز با انتقاد از نگاه سیاسی صادقی به مشکلات‌شان، خطاب به وی نوشتند: نگاه سیاسی مسئولینی از جنس حضرتعالی در بررسی معضلات، آن­ها را به قوت خود باقی می­‌گذارد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۰:۰۳

اعتراض های صورت گرفته به خوابگاه حضرت معصومه(س) کاملا صنفی است/ مسئولان وقت زیادی به مشاهده مشکلات دانشجویان اختصاص نمی‌دهندSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران در جلسه با نماینده مردم تهران گفت: متاسفانه باوجود مشکلاتی که در غذای سلف‌ها و وضعیت بهداشت خوابگاه‌ها وجود دارد، حضور مسئولان دانشگاه و مسئولان مربوطه در خوابگاه‌ها کم است و برای پاسخگویی به سئوالات و مشاهده مشکلات دانشجویان وقت زیادی اختصاص داده نمی‌شود.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۴:۱۵

ادامه بررسی مشکلات خوابگاه دخترانه حضرت معصومه (س) دانشگاه شهید چمران اهواز SNN

شب گذشته نشستی با حضور صادقی، نماینده کمیسیون آموزش مجلس و سجادی، نماینده صندوق رفاه با نماینده تشکل‌های دانشجویی پیرامون ادامه بررسی مشکلات خوابگاه دخترانه حضرت معصومه (س) دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۵:۴۲

ماجرای جنجال خوابگاه دانشگاه شهید چمران اهواز چه بود؟/ فصل دانشجوپزون!SNN

دانشجویان دختر دانشگاه شهید چمران اهواز در خوابگاه‌ها با گرمتر شدن هوا و نامناسب بودن سیستم خنک کننده خوابگاه، شرایط دشواری را سپری می کنند؛ این درحالی است که همزمانی این مشکلات با ایام ماه رمضان و امتحانات، سختی را بر دانشجویان مضاعف کرده است که این مسئله بارها مورد اعتراض دانشجویان قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۱:۴۵

گلایه‌های یک دانشجوی معترض به وضعیت خوابگاه‌های دانشگاه شهید چمران اهوازSNN

مدت‌هاست در سایه مشغولیت مسئولین دانشگاه شهیدچمران اهواز و معاونت دانشجویی به کارهایی غیر از مسئولیت‌های اصلی خود، اعم از فعالیت در ستادهای انتخاباتی و سیاسی‌کاری‌های معمول در دانشگاه، کارهای دانشگاه و امور خوابگاه بر روی زمین مانده‌است و روز به روز بر مشکلات افزوده می‌شود!
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۱:۲۵

خوابگاه‌های جایگزین دانشجویان دختر دانشگاه چمران اعلام شد SNN

در پی اعتراض دانشجویان دختر دانشگاه شهید چمران اهواز نسبت به وضعیت نامناسب سرمایشی این خوابگاه، خوابگاه‌های جایگزین دانشجویان دختر دانشگاه چمران اعلام شد.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۱:۰۹

دستور دادستان اهواز برای بررسی اعتراض دانشجویان شهید چمران نسبت به سیستم سرمایشی خوابگاهSNN

در پی اعتراض دانشجویان دانشگاه شهید چمران نسبت به سیستم سرمایشی خوابگاه و بستن درب بر روی آن‌ها از سوی مسئولان، دادستان اهواز به یکی از معاونین خود دستور داد تا موضوع را بررسی و نتیجه را اعلام کند.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۰:۴۹

با دانشجو باید با زبان «تکریم» گفتگو کرد نه «تهدید»/ ادامه کار دکتر علم، دهن کجی به دانشجویان استSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در واکنش به حاشیه‌های اخیر در خوابگاه حضرت معصومه(س) و برخورد تند حراست با دانشجویان گفت: اینکه در دمای ۶۰ درجه‌ای و در اوج امتحانات، کولرهای خوابگاه‌ها کافی نیستند، جرم دانشجویان است؟
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۰:۱۵

مسئولین دانشگاه شهید چمران اهواز با شهامت ناکارآمدی خود را بپذیرندSNN

یک فعال دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: مسئولین دانشگاه باید با شهامت ناکارآمدی خود را بپذیرند و برای احترام به جایگاه دانشجویان فهیم که در وضع پیش آمده بشدت متضرر شدند از جایگاه خود استعفا دهند. آن ها ثابت کردند در زمان چهارساله توان رسیدگی به ضروریات اهم دانشجویان را ندارند.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۰۹:۵۳

اگر شورای صنفی دانشگاه شهید چمران اهواز تشکیل می شد کار به این وخامت نمی‌کشیدSNN

مسئول کانون مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: علم، معاون دانشجویی دانشگاه چمران اهواز بارها در مدت چهار سال معاونت خود، عدم تمایل خود را برای تشکیل شورای صنفی دانشجویان نشان داده درحالیکه اگر این شورا تشکیل می‌شد و مطالبات دانشجویان را پیگیری می‌کرد، شاید کار به این وخامت نمی‌کشید.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۳:۱۰

کولرهای خوابگاه حضرت معصومه(س) را بعد از پایان امتحانات تعمیر می‌کنیم!/ مجبوریم صبر کنیمSNN

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: برنامه‌ریزی‌ها برای تعمیرات کولرهای خوابگاه حضرت معصومه(س) دانشگاه چمران اهواز صورت گرفته و بعداز امتحانات عملیات بازسازی را آغاز می‌کنیم.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۶:۳۹

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به وضعیت نامناسب رفاهی خوابگاه حضرت معصومه(س) رسیدگی کندSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز باتوجه به وضعیت نامناسب رفاهی خوابگاه حضرت معصومه (س) طی نامه‌ای از رئیس دانشگاه جهت بازدید و تلاش سریعتر جهت رفع مشکلات دعوت کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۵:۵۴

پاسخ وزارت علوم به تجمع کنندگان/ درخواست‌ها در حیطه اختیار ما نیستSNN

مشاور وزیرعلوم و رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: مطالبه دانشجویان دکتری که مقابل وزارت علوم تجمع کرده بودند از دولت است و در حیطه اختیارات صندوق رفاه نیست، بحث آنها دریافت حقوق ماهانه است.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۴:۴۴

اقدام دانشگاه شهید چمران برای خنک‌کردن فضای خوابگاه‌ها؛ خریداری روزانه یک‌میلیون تومان یخ!SNN

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تلاش‌های در حال انجام برای رفع مشکل سیستم‌های خنک‌کننده خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه، گفت:‌ امیدوارم دانشجویان با صبر و تحملی که خواهند داشت، به ما کمک کنند تا بتوانیم این دوره سخت را پشت سر بگذاریم و در آینده خدمات بهتری به آن‌ها ارائه دهیم.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۲:۰۱

زن در غربSNN

مدافعانِ حقوق زن در غرب با مطرح کردن تساوی حقوق زن و مرد بدون توجه به خصوصیات_خاص این دو جنس و بدون ملاحظه به فطرت و طبیعت_زن، او را همانند مرد در نظر گرفتند؛درحالی که این دو جنس به اقتصای خلقت همانند هم نیستند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۳:۲۰

فعال کردن کانون‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی بزرگ‌ترین ظرفیت فرهنگی در دانشگاه استSNN

جمعی از فعالان فرهنگی و دبیران کانون‌های فرهنگی دانشجویان واحدهای استان خوزستان با صدور نامه‌ای خطاب به ولایتی، رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کردند: فعال کردن کانون‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی بزرگ‌ترین ظرفیت فرهنگی در دانشگاه است.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۴:۴۲

ای کاش رئیس جمهور اندکی هم به تشکل‌های انقلابی بها می‌دادSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص عدم حضور تشکل‌های انقلابی در ضیافت افطاری روحانی گفت: از رئیس جمهور انتظار می رفت همانطور که خود گفته که رئیس جمهور همه مردم ایران است، از تشکل‌های انقلابی نیز در این مراسم دعوت کند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۲:۴۹

نهمین سال طرح تربیتی آموزشی الصافات در مردادماه امسال برگزار می‌شودSNN

مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: نهمین دوره تربیتی آموزشی الصافات مردادماه سال جاری و با استعداد ۱۶۰ نفر از دانشجویان خواهر و برادر از دانشگاه شهید چمران اهواز به میزبانی شهرهای تهران و مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۰۹:۰۷

همه از هر جناح و سلیقه مدیون تامین‌کنندگان امنیت هستیمSNN

شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعت نفت با صدور بیانیه‌ای در واکنش به اقدام تروریستی در تهران اعلام کرد: همه ما، از هر جناح و سلیقه، قدردان و مدیون تامین‌کنندگان امنیت مخصوصا مدافعان مظلوم حرم هستیم.