خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ الأربعاء ٢٨ شعبان ١٤٣٨ Wednesday, May 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > خوزستان

۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۹:۰۹

خدمت رسانی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در قالب اردوی جهادی به باغملکSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به آغاز ثبت‌نام اردوی جهادی این دانشگاه برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم گفت: این اردوی جهادی از اواسط شهریورماه به مدت ۱۰ روز در روستاهای شهرستان باغملک برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۴:۰۷

«از حماسه حضور تا مشق جمهوریت»SNN

حضور پرشور مردم عزیز کشورمان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر یکبار دیگر حماسه‌ای عظیم ایجاد کرد تا دوباره نشان دهد این مردم عزیز در راه انقلاب و نظام اسلامی مصمم هستند.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۲۷

ترویج گفتمان انقلاب، حلقه مفقوده دولت‌های انقلابیSNN

ایجاد «دغدغه‌های انقلاب» دقیقا همان چیزی است که دولت‌های انقلابی برای شروع و تداوم به آن نیاز دارند. معمولا دغدغه‌های اجتماعی توسط گفتمان‌های حاکم ایجاد می‌شوند. دولت نهم و دهم با آنکه از دل مستضعفین بیرون آمده بود؛ اما در ایجاد گفتمان «نبرد مستضعفین و مستکبرین» شکست خورد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۱:۵۶

تعامل با جریان دانشجویی؛ خواسته جنبش دانشجویی از دولت دوازدهم SNN

تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های کشور با صدور بیانیه‌ای پیرامون انتخابات ۹۶ اعلام کرد: دولت منتخب با نگاه منطقی به دور از سطحی‌نگری با جریان دانشجویی تعامل داشته و با نگاه انقلابی موجبات پیشرفت همه جانبه کشور و سعادت و رفاه ملت را فراهم آورد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۱:۳۶

جدا از پیروزی کدام نامزد جنبش دانشجویی به مطالبه‌گری خود ادامه می دهدSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز‌ گفت: جدا از پیروزی کدام نامزد و یا جناح سیاسی جنبش دانشجویی به رسالت اصلی خود یعنی مطالبه‌گری از مسئولان و پرسش از عملکردشان با قدرت بیشتر ادامه خواهد داد.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۵:۵۸

حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار جمهوری اسلامی را چندین برابر کردSNN

دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه طبق فرموده رهبری، هر کسی که رأی بیاورد در حقیقت نظام پیروز است، گفت: حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را چندین برابر کرد که به دنیا نشان دادیم کشور و نظام را دوست داریم.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۵:۳۹

حرکت قطار انقلاب ادامه دارد...SNN

حضور بی‌سابقه ملت ایران و مشارکت حداکثری یک موفقیت بزرگ برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی به حساب می‌آید و به دشمنان قسم خورده این مرز و بوم می‌شناساند که مردم هنوز پای اعتقاداتشان به اسلام و ایران هستند تا مبادا دست از پا خطایی بکنند!
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۵:۳۱

خالی کردن خزانه کشور برای رئیس جمهور آینده با پرداخت یارانه عوام فریبی استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه برگزاری انتخابات به منزله یک مانور جمعیتی و مردم سالاری بین مردم است که در تصمیم گیری‌های کشور سهیم هستند، گفت: خالی کردن خزانه کشور با پرداخت یارانه برای رئیس جمهور آینده نوعی عوام فریبی است که به سود مردم نخواهد بود.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۴:۴۴

حضور یار پوششی یک نقطه ضعف برای رئیس جمهور مملکت استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه حضور یار پوششی کنار روحانی یک نقطه ضعف برای رئیس جمهور مملکت است که خودش نمی‌تواند گلیمش را از آب بیرون بکشد، گفت: این موضوع ضمن اینکه اهانت به مردم تلقی می‌شود، یک جوسازی سیاسی نیز بود.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۲:۲۴

دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های خرمشهر در حمایت از حجت الاسلام رئیسی به خیابان آمدند + عکسSNN

دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های خرمشهر به طرفداری از حجت الاسلام رئیسی، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به خیابان آمدند.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۰۹:۳۱

انتقادات بیصدای دانشجویان در آستانه انتخاباتSNN

برخی تشکل‌های دانشجویی انتقادات خود را نسبت به عملکرد دولت در قالب بردهای دانشجویی به نمایش گذاشتند.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۳:۲۳

انصراف قالیباف برای پایان دادن به دولت چهار درصدی هاستSNN

دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: انصراف قالیباف برای پایان دادن به دولت چهار درصدی‌ها و اتحاد و همدلی و وحدت بیشتر به منظور افزایش سبد رأی رئیسی است.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۳:۱۲

ائتلاف تشکیل شده از سوی قالیباف برای خود مردم است نه اهداف سیاسیSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه مردم می‌دانند جبهه‌های دنبال حق حرفشان یکی است، گفت: به دلیل قرابت و نزدیکی اهداف این دو کاندیدا از سوی آن‌ها ائتلافی برای خود مردم تشکیل شد نه برای اهداف سیاسی.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۰۹:۳۱

ما را در فتح خرمشهری دیگر فرماندهی کنید SNN

دانشجویان خوزستانی در نامه‌ای به محسن رضایی برای ورود جدی‌تر وی به صحنه انتخابات اعلام کردند: آقا محسن امروز صحنه آشکار است و ما دانشجویان انقلابی خوزستان از حضرتعالی درخواست داریم ما را در فتح خرمشهری دیگر فرماندهی کنید و اجازه ندهید بار دیگر دشمن طمع اشغال ۳ روزه به خود دهد.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۰۸:۵۸

به رئیس جمهوری رای می دهم که ... در تریبون آزاد دانشجوییSNN

عملکرد اقتصادی دولت، تریبون آزاد دانشجویی، چالش‌های اقتصادی پیش روی دولت آینده توسط کارشناسان و اساتید دانشگاهی مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۶:۳۶

پازوکی: ایجاد اشتغال با شعار امکان پذیر نیست/ رزاقی: روحانی سرمايه هسته‌اي افتخارآفرين ايران را نابود کردSNN

ابراهيم رزاقي، منتقد و مهدي پازوکي، موافق دولت يازدهم روز گذشته در خصوص عملکرد دولت در حوزه اقتصاد در جمع دانشجويان دانشگاه شهيد چمران اهواز در محل دانشکده اقتصاد مناظره کردند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۴:۵۴

اعلام آمادگی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز برای برپایی مناظره روحانی و رئیسیSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز‌ از اعلام آمادگی این تشکل برای برپایی مناظره بین روحانی و رئیسی خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۱:۵۰

برخورد گازانبری مدعیان آزادی اندیشه با دانشجویان + فیلمSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با انتقاد از برخورد زننده مدعیان آزادی اندیشه با دانشجویان ارزشی در هنگام سخنرانی میرسلیم گفت: متاسفانه در این برنامه که با استقبال خیلی خوب دانشجویان همراه شد، عده‌ای طاقت نیاوردند و قصد متشنج کردن فضا و درگیری با دانشجویان را داشتند.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۳:۰۸

برخوردهای گازانبری مسئولان دانشگاه پیام‌نور خوزستان با تشکل‌های دانشجوییSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان با صدور بیانیه‌ای پیرامون برخوردهای گازانبری مسئولان دانشگاه پیام‌نور خوزستان با تشکل‌های دانشجویی اعلام کردند: سئوال این است که دلیل چنین اقداماتی در آستانه انتخابات در میان قشر نخبه، از مسئولان دولتی که در سخنان خود مدام بر آزادی و ایجاد فضای باز در دانشگاه‌ها تاکید می‌کنند، چیست؟
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۰:۵۱

بررسی ناگفته‌های انتخابات در دانشگاه‌های کشور/ پشت‌پرده انتخابات؛ تقلب یا توهم؟SNN

تریبون آزاد دانشجویی، کرسی آزاداندیشی مبترزه با فساد وناگفته های انتخابات امروز در دانشگاه‌های کشور مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.