خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ السبت ٢٧ جمادى الثانية ١٤٣٨ Saturday, March 25, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > خراسان شمالي

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۵

تشکل‌های دانشجویی خراسان شمالی اجازه دعوت از سخنران مورد نظر خود را ندارندSNN

مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی گفت: متاسفانه در استان تشکل‌های دانشجویی اجازه حرف زدن و دعوت از سخنران مورد نظر خود را ندارند و بر خلاف قوانین دانشگاه‌ها، برنامه‌ها مجوز نمی‌گیرند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۵

اخذ مجوز رشته‌های جدید در دانشگاه کوثر بجنوردSNN

رئیس دانشگاه کوثر بجنورد گفت: شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی نامه‌های جداگانه‌ای موافقت قطعی خود را با ایجاد مقطع کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات عربی و همچنین مقطع کارشناسی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی در این دانشگاه اعلام کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۳

تعطیلات نوروزی به سبک دانشجویان جهادگر/ خدمت‌رسانی ۱۸۰ نفر از دانشجویان خراسان شمالی در مناطق محرومSNN

ذهنیت غالب دانشجویان و عموم مردم از اردوهای جهادی، فعالیت‌های عمرانی است؛ در حالی که این فقط بخشی از فعالیت دانشجویان در اردوهای جهادی است؛ گروه‌های جهادی در دانشگاه‌های مختلف استان خراسان شمالی، با هدف‌های متنوعی راهی مناطق محروم می‌شوند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۹

از استقبال پرشور دانشجویان تا ممانعت از حضور دانشجویان دیگر دانشگاه‌هاSNN

برنامه چالش‌های جوانان امروز با حضور رائفی پور که در مجتمع فنی و مهندسی اسفراین برگزار شد با ممانعت دانشجویان دیگر دانشگاه‌ها برای حضور در برنامه همراه شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۶

اعتراض نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور بجنورد به رئیس دانشگاه + فیلمSNN

پیش از شروع سخنرانی استاد رائفی‌پور در دانشگاه پیام‌نور بجنورد، نماینده بسیج دانشجویی این دانشگاه در سخنانی ضمن اعتراض به حاشیه‌های برگزاری همایش استارتاپ، مسبب اصلی این حواشی را رئیس دانشگاه معرفی کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۱

ممانعت از ورود دانشجویان غیر بومی مهندسى اسفراين برای حضور در سخنرانی رائفی‌پور + عکسSNN

شنيده شده دانشگاه فنى و مهندسى اسفراين در اقدامى عجيب از ورود دانشجويان غير دانشجوى اين دانشگاه براى حضور در سخنرانى استاد رائفى‌پور جلوگيرى كرده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۳

فعالیت ۱۰ تشکل انجمن‌های علمی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی بجنوردSNN

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد گفت: ۱۰ تشکل انجمن‌های علمی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی بجنورد تشکیل شده است و فعالیت دارند؛ این تشکل‌ها برای نخستین بار در سال جاری تشکیل شده و اهداف گسترده‌ای دارند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۵

جناح‌های سیاسی از ظرفیت برنامه‌های دانشجویی به نفع خود بهره‌برداری نکنندSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان شمالی با اشاره به برگزاری مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران توسط جهاد دانشگاهی خراسان شمالی گفت: جناح‌های سیاسی از ظرفیت برنامه‌های دانشجویی به نفع خود بهره‌برداری نکنند
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۹

مانور بسیج سلامت نوروزی همزمان با سراسر کشور در بجنورد برگزار شدSNN

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد گفت: فعالیت اصولی بر اساس آیین نامه‌ها، عدم اعمال سلیقه شخصی، برخورد قاطعانه با متخلفان و توجه ویژه به تامین سلامت مردم در دستور کار بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای قرار دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲

دانشگاه فنی و مهندسی شهرستان اسفراین میزبان شهید گمنام خواهد بودSNN

مسئول بسیج دانشجویی اسفراین از میزبانی شهید گمنام در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۴

برگزاری بخش شفاهی جشنواره کشوری قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بجنوردSNN

بخش شفاهی مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره کشوری قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بجنورد در سه بخش ترتیل، تحقیق و حفظ با حضور ۶۰ نفر در مسجد امام علی(ع) دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۳

سفر راهیان‌نور نوعی حج معنوی و انقلابی استSNN

امام جمعه بجنورد کاروان‌های راهیان‌نور و اردوهای جهادی را دو برنامه مهم و مؤثر در راستای بصیرت‌افزایی و خدمت به محرومان دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۰

روایتی تلخ از آنچه در دانشگاه پیام نور بجنورد رخ داد/ چوبش را خوردیم!SNN

در روزهای پایانی سال ۹۵ باید این سوال را خیلی رُک پرسید؛ بالاخره کی پرونده برگزاری کنسرت و رقص و پایکوبی در دانشگاه‌های ما مختومه خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۷:۲۲

پایان موقت تحصن دانشجویان دانشگاه پیام‌نور بجنورد/ منتظر پاسخ قانع کننده مسئولان خواهیم بودSNN

دانشجویان و اساتید متحصن پیام‌نور استان خراسان شمالی در بیانیه پایانی خود در اعتراض به حرمت شکنی‌های اخیر دانشگاه پیام‌نور بجنورد، پس از گرفتن قول مساعد از مسئولان برای حل مشکل رخ داده، به تحصن خود تا مدت معینی پایان دادند.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۱:۳۲

ما موافق حرکت دانشجویان دانشگاه پیام‌نور خراسان شمالی هستیمSNN

مسئول دفتر امام جمعه بجنورد پیرامون حرمت شکنی اخیر دانشگاه بجنورد مبنی بر رقصیدن افراد در همایش استارت آپ گفت: ما موافق حرکت دانشجویان دانشگاه پیام‌نور خراسان شمالی هستیم.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۱:۱۵

تحصن خود را تا رسیدن به یک نتیجه قانع کننده ادامه خواهیم دادSNN

دانشجویان و اساتید متحصن پیام‌نور استان خراسان شمالی در بیانیه شماره ۲ خود در اعتراض به مسئول بی‌کفایت اعلام کردند: جریان مطالبه‌گر و انقلابی متحصن، تطهیر فرهنگی دانشگاه را راهی برای بازگشت دانشگاه پیام نور به رسالت اصلی خود می‌داند.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۰:۵۸

باوجود تذکر رهبری، هنوز کنسرت‌هایی مفسدانه در برخی دانشگاه‌ها اجرا می‌شودSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور شهرستان اسفراین گفت: با تمام تذکراتی که مقام معظم رهبری در مورد اجرای کنسرت در دانشگاه‌ها داشتند، متاسفانه در بعضی از دانشگاه‌های استان شاهد اجرای کنسرت‌هایی با حواشی مفسدانه هستیم.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۰:۴۶

اضافه شدن دانشجویان شیروان و اسفراین به جمع متحصنین پیام‌نور بجنوردSNN

دانشجویان دانشگاه پیام‌نور شیروان و اسفراین به جمع متحصنین دانشگاه پیام‌نور بجنورد که به حرمت شکنی‌های اخیر این دانشگاه مبنی بر رقصیدن افراد در همایش استارتاپ در این دانشگاه اعتراض کرده بودند، اضافه شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۰:۲۲

بنظرم حساسیت دانشجوها به خاطر حرکاتی که صورت گرفته بجاست/ موافق اعتراض مسالمت‌آمیز هستمSNN

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی پیرامون حرمت شکنی‌های اخیر دانشگاه پیام‌نور بجنورد گفت: قبول دارم که قصوری در کار بوده و باید حداقل یکی از مسئولان دانشگاه تا پایان برنامه حضور می داشت.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۰:۱۳

دومین روز تحصن دانشجویان دانشگاه پیام‌نور بجنورد در اعتراض به حرمت شکنی‌های اخیر + تصاویرSNN

دانشجویان دانشگاه پیام‌نور بجنورد که از روز گذشته در اعتراض به حرمت شکنی‌های اخیر این دانشگاه دست به تحصن زدند، امروز وارد دومین روز تحصن خود شدند.