خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ السبت ٣٠ رمضان ١٤٣٨ Saturday, June 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > خراسان شمالي

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۳۰

اعزام حدود ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان به مناطق زلزله زده از تیرماه/ مسمومیت به خاطر توزیع بسته‌های غذایی در مناطق زلزله زده کذب استSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان شمالی گفت: حدود ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های معتبر کشور برای حضور در مناطق زلزله زده استان اعلام آمادگی کردند و اعزام‌های دانشجویان استان و خارج استان به مناطق زلزله زده از نیمه تیرماه آغاز می‌شود.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۲۴

دانشجوي دانشگاه آزاد بجنورد در مسابقات جودو كارگران جهان طلايي شدSNN

حامد رشيدي، دانشجوي تربيت بدني واحد بجنورد در پنجمین دوره مسابقات جودو كارگران جهان كه در لتوني برگزار شد، توانست در وزن ۱۰۰- كيلوگرم با كسب مقام قهرماني گردن آويز اين دوره از مسابقات را از آن خود کند.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۸:۴۳

خواستار دستور فوری برای رسیدگی به برخورد خشونت‌آميز با مردم مظلوم آق‌دره هستیمSNN

۴۰ دفتر تشکل دانشجویی خراسان شمالی در پی برخورد خشونت‌آميز با مردم معترض آق‌دره طی نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه نوشتند: جوانان انقلابی این رفتارها را بر نمی‌تابند و خواستار دستور فوری حضرتعالی برای رسیدگی به شرایط و مجازات خاطیان امر و تکریم و تفقد از مردم مظلوم آق ‌دره می‌باشند.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۵:۱۹

همه ملت ایران پرشورتر از سال‌های گذشته در راهپیمایی روز قدس حضور یابندSNN

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی خراسان شمالی با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس و حضور پرشور و گسترده مردم در این راهپیمایی گفت: امسال همه ملت ایران پرشورتر از سال‌های گذشته در راهپیمایی روز قدس حضور یابند.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۳:۴۷

حامیان تروریسم، مخاطب پیام حمله موشکی سپاه به مقر داعشSNN

دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور حمله اخیر سپاه به مواضع داعش در قلب سوریه را نشان دهنده اقتدار ایران در دنیا عنوان کردند.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۲:۱۰

موشک‌های ملت ایران محاسبات دشمنان را در هم ریختSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان شمالی گفت: حمله موشکی سپاه به قلب نیروهای داعشی نشانگر این است که مردم ایران همواره در صحنه‌های مختلف حاضر بوده به سخت ترین شکل پاسخ هر گونه تعرضی را خواهند داد و این موضوع را باید هم دشمنان ایران و هم دوستانی که دلهایشان می لرزد بدانند.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۰:۴۲

مراسم کلنگ‌زنی خوابگاه دخترانه خیرساز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین انجام شدSNN

مراسم کلنگ زنی خوابگاه دخترانه خیرساز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با حضور رئیس این مجتمع انجام شد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۱:۲۴

خوابگاه؛ نیاز مبرم ۷۰ درصد از دانشجویان مجتمع عالی فنی و مهندسی اسفراینSNN

رئیس مجتمع عالی فنی و مهندسی اسفراین گفت: ۷۰ درصد از دانشجویان مجتمع عالی فنی و مهندسی اسفراین غیر بومی هستند و به خوابگاه نیاز دارند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۱:۱۶

آغاز ثبت نام عتبات عالیات دانشگاهیان خراسان‌شمالی از تیرماهSNN

شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان خراسان‌شمالی از آغاز ثبت نام عتبات عالیات دانشگاهیان استان از تیرماه سال جاری خبرداد.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۵:۲۷

مراسم پرفیض شب‌های قدر در کدام‌یک از دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود؟SNN

مراسم پرفیض شب‌های قدر همراه با سخنرانی اساتید برجسته در حال و هوای دانشجویی دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۱:۱۲

پرورش محصولات مختلف توسط مسئولان بسيج دانشجويى دانشگاه بجنورد در يك خانه دانشجويى + عکسSNN

مسئولان بسيج دانشجويى دانشگاه بجنورد كه در يك خانه دانشجويى در بجنورد زندگى مي‌كنند، با تكيه عملى بر اقتصاد مقاومتى دست به توليد محصولات مختلفى زدند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۵:۰۰

مروجان افراط‌گرایی هیچ حد و مرزی در جنایت و خشونت علیه امت اسلامی ندارند SNN

رئیس دانشکده فنی وحرفه‌ای پسران بجنورد در پی شهادت دو تن از هم استانی‌هایمان در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: مروجان افراط‌گرایی هیچ حد و مرزی در جنایت و خشونت علیه امت اسلامی ندارند و حاضر به گذشتن از همه خطوط قرمز هستند.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۱:۵۵

ارتقای روند اجرایی برنامه های دانشکده پرستاری ـ مامایی دانشگاه علوم پزشکی بجنوردSNN

معاون آموزشی دانشکده پرستاری ـ مامایی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد گفت: ارتقای روند اجرایی برنامه‌های توسعه‌ای در حوزه‌های مختلف دانشکده پرستاری ـ مامایی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد در سال جاری با سرعت پیگیری می‌شود
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۱:۳۰

سخنرانی یاسر هاشمی باتوجه به شرایط فسادهای مالی اخیر دانشگاه آزاد توجیه مناسبی نداردSNN

مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی در واکنش به سخنرانی یاسر هاشمی در همایش راه امام و رهبری که قرار بود در دانشگاه آزاد بجنورد برگزار شود، گفت: متاسفانه سخنرانی وی در شرایطی که هنوز پرونده فساد مالی گسترده در دانشگاه آزاد مشخص نشده است، توجیه مناسبی ندارد.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۱:۱۸

درخواستی برای سخنرانی یاسر هاشمی به دانشگاه داده نشده بودSNN

رئیس دانشگاه آزاد بجنورد در واکنش به خبری مبنی بر اینکه وی مانع سخنرانی یاسر هاشمی در همایش راه امام و رهبری و دولت روحانی در سالن دانشگاه آزاد بجنورد شده است، این خبر را کذب محض خواند.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۰:۲۶

انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه بجنورد به دور دوم کشیده شدSNN

با توجه به اعلام نتایج دور اول انتخابات شورای صنفی و ایجاد اختلاف برای تصمیم‌گیری مبنی بر برگزاری دور دوم انتخابات؛ لذا شورای صنفی برای مشخص شدن نظر نهایی سعی در برقراری ارتباط با مسئولان سازمان امور دانشجویی داشته و منتظر پاسخ‌دهی مسئولان کشوری این سازمان است.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۵:۵۵

متأسفانه سند ۲۰۳۰ در حال پیاده‌سازی در شئون مختلف بدنه آموزشی کشور است!/ باید مجدا و صریحا نسبت به این مسئله واکنش انقلابی نشان دادSNN

سیدالموسوی، مسئول بسیج دانشگاه بجنورد در خصوص تصمیم دولت برای اجرای سند ۲۰۳۰ گفت: از آنجا که رهبری معظم درخصوص اجرای این سند واکنش نشان دادند و مسئولان امر هنوز در اجرای این سند اسرار می‌ورزند؛ باید خیلی جدی و صریح نسبت به این مسئله واکنش انقلابی نشان داد.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۵:۴۵

اقدام انقلابی دکتر ولایتی، نویدبخش تحولات اساسی در این دانشگاه استSNN

سیدالموسوی، مسئول بسیج دانشگاه بجنورد پیرامون اقدامات اخیر دکتر ولایتی در خصوص پرونده فسادهای مالی در دانشگاه آزاد گفت: اقدامات دکتر ولایتی در این خصوص، نویدبخش تحولات اساسی در این دانشگاه است و امیدوارم این فضای مبارزه با فساد که در دانشگاه آزاد به راه افتاده است، کامل و بدون در نظر گرفتن جریان سیاسی خاصی محقق شود.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۴:۲۴

برنامه‌ قرارگاه احمدی روشن، زنده‌کردن روحیه مطالبه‌گری دانشجویان استSNN

دبیر قرارگاه دانشجویی اقتصاد مقاومتی شهید احمدی روشن استان خراسان شمالی با بیان برنامه‌های کلان قرارگاه، گفت: امیدواریم این فعالیت‌ها منجر به حل مشکلات استان شود و در این راستا هماهنگ شدن با ناحیه بسیج دانشجویی و فرماندهان دانشگاه‌ها و سایر تشکل‌ها را در دستور کار داریم.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۴:۱۹

برای همسو نمودن فعالیت‌های انجمن علمی با سیاست‌گذاری‌‌های اقتصادی کشور تلاش می‌کنیمSNN

دبیر انجمن علمی اقتصاد دانشگاه روزانه بجنورد با بیان اینکه غالب انجمن‌های علمی دیگر، برنامه‌هایشان با اهداف روز کشور و نوع سیاست‌گذاری‌های داخل کشور خیلی سنخیتی ندارد، گفت: تلاش بر این است که فعالیت‌های انجمن علمی اقتصاد و انجمن علمی مدیریت بازرگانی دانشگاه روزانه بجنورد با سیاست‌گذاری‌های اقتصادی کشور در یک راستا باشد.