خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ الثلاثاء ٢٧ شعبان ١٤٣٨ Tuesday, May 23, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > خراسان شمالي

۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۰۷:۳۷

«زلزله» دانشگاه بجنورد را تعطیل کردSNN

در پی وقوع زمین‌لرزه ۵.۷ ریشتری در اطراف بجنورد، کلاس‌های نوبت صبح امروز(یکشنبه) دانشگاه بجنورد تعطیل اعلام شد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۵:۳۰

گفتن حقایق جرم است یا محکوم کردن فساد اخلاقی در سطح دانشگاه؟!SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور بجنورد در واکنش به حکم کمیته انضباطی دانشجوی معترض به فضای فرهنگی دانشگاه پیام‌نور خراسان شمالی گفت: باعث تاسف است که در دانشگاهی تحصیل می‌کنم که دانشجویان به جهت گفتن حرف حق و مطالبه‌گری و اعتراض در سطح دانشگاه توبیخ می‌شوند.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۱:۳۹

فعالیت قرارگاه احمدی روشن خراسان شمالی در جهت حل مسائل استانی SNN

دبیر برتر قرارگاه دانشجویی اقتصاد مقاومتی شهید احمدی روشن استان خراسان شمالی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر وظیفه جریان دانشجویی در جنگ اقتصادی، به فعالیت عمده تیم‌های قرارگاه احمدی روشن خراسان شمالی در جهت حل مسائل استانی پرداخت.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۲:۴۶

دورخیز دانشگاهیان خراسان شمالی برای انتخاباتSNN

اگرچه با تشکیل ستادهای جوانان و دانشجویان در بجنورد کم‌کم فعالیت انتخاباتی پررنگ‌تر شده است؛ اما گویا بیشتر دانشگاه‌های استان هنوز برنامه‌ای در این مورد ندارند و یا آن را آغاز نکرده‌اند.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۴:۴۵

دولت فعلی فضا را برای تشکل‌های دانشجویی امنیتی کرده‌استSNN

مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهور در کرمان گفت: در ۱۴ سال حضور بنده در دانشگاه‌های مختلف کشور هیچ وقت انقدر فضا را برای فعالیت تشکل های دانشجویی محدود ندیده بودم.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۰:۱۵

اختتاميه دومين جشنواره استانی ققنوس در بجنورد برگزار می‌شودSNN

اختتامیه دومین دوره جشنواره ققنوس خراسان شمالی پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه جاری در بجنورد برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۴:۵۳

دستگاه قضا خیلی زود با توهین کنندگان به ساحت امام رضا(ع) برخورد کندSNN

کانون قران و عترت دانشجویی مجتمع اموزش عالی اسفراین در پی توهین به ساحت مقدس امام رضا علیه السلام با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: از دستگاه قضا می‌خواهیم که سریع و به صورت قاطع با این عمل شنیع برخورد کند تا درس عبرتی برای سایر خناسان شود.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۶:۵۵

آغاز به کار کافه انتخابات دانشگاه آزاد بجنورد SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بجنورد از برگزاری کافه انتخابات در دانشگاه آزاد بجنورد خبر داد و گفت: هدف از برپایی چنین محافلی در دانشگاه اولا ایجاد شور و اشتیاق توأم با بصیرت در بین قشر دانشجو و فرهیخته جهت مشارکت حداکثری در انتخابات است که این اولین هدف و مطالبه‌ مقام معظم رهبری در همه انتخابات های گذشته و پیش‌ رو است.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۸:۵۱

انتقادات بیصدای دانشجویان در آستانه انتخاباتSNN

برخی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های کشور انتقادات خود به دولت را در قالب بردهای دانشجویی به نمایش گذاشتند.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۴:۲۶

مزیت مناظره ضبط شده به مناظره زنده چیست؟SNN

۴۰ دفتر بسیج دانشجویی استان در اعتراض به عدم پخش زنده مناظرات انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان دادند.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۰:۴۴

ظلم بزرگ دولت به اسفراین/ نمایندگان مجلس پیگیر این خیانت باشندSNN

امام جمعه اسفراین در واکنش به اقدام دولت در واردات لوله گفت: در صحبتی که اخیرا با اقای قوامی کردیم در مورد واردات ۶۰ هزار تن لوله توسط وزارت نفت که در همین شهرستان این لوله ها قابل تولید است، باید عرض کنم که واقعا چه خیانتی نسبت به کارخانه های شهرستان ما انجام دادند!
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۴:۳۹

پایان موقت تحصن دانشجویان دانشگاه اسفراین/ منتظر پاسخ قانع کننده مسئولان خواهیم بودSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اسفراین با اشاره به تحصن روز گذشته دانشجویان دانشگاه اسفراین در اعتراض به واردات لوله از چین گفت: قول‌هایی برای بررسی این موضوع داده‌شده‌است که امیدواریم این مشکل حل شود؛ اما اگر پاسخی دریافت نکنیم دوباره تحصن خواهیم کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۵:۳۴

واردات لوله توسط وزارت نفت برخلاف منویات رهبری است/ تا پیگیری کامل مسئولان به تحصن ادامه می‌دهیمSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اسفراین در خصوص تحصن دانشجویان این دانشگاه در اعتراض به واردات لوله وزارت نفت گفت: در سالی که واردات کالاهای مشابه با نمونه داخلی از سوی رهبری منع شده است، واردات ۶۰ هزار تنی لوله بدون درز چینی توسط وزارت نفت، شرکت لوله گستر اسفراین را زمین‌گیر کرده‌است.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۲:۳۲

افتتاح مركز رشد دانشگاه آزاد بجنورد در ارديبهشت‌ماه SNN

معاون پژوهش و فناوري واحد بجنورد گفت: با سیاست‌های پیش‌بینی شده در سال‌هاي اخير کیفی‌سازی پژوهش به ویژه کیفی‌سازی مقالات علمی و طرح‌های پژوهشی به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۱:۴۹

ایجاد اکوسیستم کارآفرینی در گرو ارائه مهارت‌های کارآفرینی به دانشجویان استSNN

رئیس دانشگاه آزاد خراسان‌شمالی ارائه آموزش‌ها و مهارت‌های کارآفرینی به دانشجویان تحصیلات‌ تکمیلی را از راه‌های گسترش فرهنگ دانش‌بنیان و ایجاد اکوسیستم کارآفرینی دانست.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۱:۴۰

استاندار خراسان شمالی وقتی را برای استیفای حق مردم بگذاردSNN

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی خراسان شمالی، خطاب به استاندار گفت: استاندار به جای پرداختن به سفرهای پرهزینه وقتی را برای استیفای حق مردم استان بگذارد؛ چرا باید کارخانه اسفراین لوله‌های باکیفیت تولید کند و وزیر اجازه واردات از چین را بدهد؛ آیا نباید موضوع توسط استاندار به نتیجه رسانده شود
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۲:۴۳

لزوم اهمیت به نقش بصیرت‌دهی در انتخاب شاخص‌های فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری SNN

مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان شمالی گفت: بصیرت‌دهی در خصوص اینکه رئیس جمهور باید چه شاخص‌هایی داشته باشد، موثر است و گاها هم توسط برخی افراد لغزش‌هایی پیش می‌آید که شاخص‌هایی که مدنظر مقام معظم رهبری بوده است، دستخوش تغییر و باعث انحراف مردم می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۲:۱۵

ارتقای رتبه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از رتبه ۳۰ به رتبه ۱۷ در بین دانشگاه‌های علوم پزشکیSNN

در آخرین رتبه‌بندی دانشگاه های کشور که توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) اعلام گردید دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی توانست در صعودی چشمگیر(۱۳ پله ای) از رتبه ۳۰ به رتبه ۱۷ ارتقاء یابد.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۱:۴۰

ثبت‌نام اعتکاف دانشجویی دانشگاه‌های خراسان شمالیSNN

با توجه به نزدیک شدن ایام اعتکاف ماه رجب، همانند سال‌های گذشته، مراسم اعتکاف دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان بجنورد از سحرگاه روز ۱۳ رجب (۲۲ فروردین) مصادف با سالروز ولادت حضزت امیرالمومنین علی(ع) آغاز و تا ۱۵ رجب(۲۴۴ فروردین) ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۳:۰۰

تقویت تولید ملی و ارتقای کیفیت محصولات سبب کاهش معضل بیکاری می شودSNN

یک مدرس دانشگاه های خراسان شمالی گفت: با تقویت تولید ملی و در راستای آن ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و جلوگیری از واردات کالاهایی که مشابه آنها در کشور ساخته می‌شود، باید معضل بیکاری را در جامعه حل کرد.