خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ السبت ٣٠ رمضان ١٤٣٨ Saturday, June 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > خراسان رضوي

۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۹:۴۸

ارائه دستاوردهای انجمن علمی دانشگاه حکیم‌سبزواری در حاشیه روز قدسSNN

دبیر انجمن دانشجویی شیمی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: انجمن علمی شیمی دانشگاه حکیم و تعدادی از استادان گروه شیمی دستاوردهای علمی خود را در غرفه‌ای در حاشیه برگزاری نمازجمعه سبزوار و همزمان با روز قدس به نمایش گذاشت.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۱:۵۹

دانشگاه، حوزه و آموزش و پرورش به تحول نیاز دارند SNN

رئیس ستاد اقامه نماز کشور عامل رفع بیکاری و دیگر آسیب‌های اجتماعی را در یادگیری مهارت مفید دانست و گفت: در دانشگاه، حوزه و آموزش و پرورش طرح تحول لازم نیست؛ بلکه به تحول نیاز دارند.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۶:۰۴

پاسخ مسئولین حکیم سبزواری در جمع دانشجویان معترض به افزایش شهریه ترم‌های ۱۰ به بالاSNN

تعداد محدودی از دانشجويان ورودي ٩١ دانشگاه حکیم سبزواری كه با مشكل سنوات غير مجاز مواجه شدند، در خصوص اعتراض به پرداخت شهريه قانوني ابلاغي از طرف وزارت علوم در خصوص ترم‌هاي ١٠ به بالا در جلو سازمان مركزي دانشگاه اجتماع کردند.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۳:۴۳

از ذبح شدن بیش از ۳۰۰۰ دانشجو در باز‌ی‌های سیاسی مدیران دانشگاه آزاد مشهد جلوگیری کنیدSNN

جمعی از دانشجویان دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد مشهد در نامه‌ای به ولایتی، رئیس دانشگاه آزاد مبنی بر انحلال گروه «بیوشیمی و بیوفیزیک» دانشکده علوم و ادغام آن با گروه «زیست شناسی» دانشگاه آزاد مشهد بیان کردند: از ذبح شدن بیش از ۳۰۰۰ دانشجو در بازی های سیاسی مدیران دانشگاه جلوگیری به عمل آورید.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۶:۴۲

مدیر حراست دانشگاه آزاد مشهد به دادسرا احضار شد + سندSNN

مدیر حراست دانشگاه آزاد مشهد به دلیل تخلف و با شکایت بسیج دانشجویی این دانشگاه به دادسرا احضار شد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۶:۳۳

هدف عملیات برون مرزی موشکی سپاه واکنشی هشدار دهنده برای دشمنان استSNN

جانشین سازمان بسیج اساتید خراسان رضوی با اشاره به عملیات برون مرزی موشکی سپاه به مواضع داعش در دیرالزور سوریه گفت: این عملیات واکنشی هشدار دهنده برای دشمنان است.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۶:۲۰

راه اندازی موسسه پژوهشی منظومه توس/ فعالیت بش از ۵۰ حلقه علمی بسیج اساتید در دانشگاه‌های خراسان رضویSNN

رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خراسان رضوی گفت: سازمان بسیج اساتید موسسه منظومه توس را در راستای ساماندهی فعالیت‌های پژوهشی امسال فعال کرد، قبلا مجوز این موسسه صادر شده بود؛ اما غیر فعال بود.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۶:۱۷

عملیات سپاه توان موشکی ایران را نشان دادSNN

رئیس سازمان بسیج اساتید خراسان رضوی گفت: عملیات سپاه به مواضع داعش در دیرالزور سوریه توان موشکی ایران را نشان داد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۴:۵۴

اعزام دانشجویان به راهیان‌نور شمال‌غرب کشور از ۱۵ مردادماه سال جاریSNN

دبیر ستاد راهیان‌نور سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی با اشاره به این‌که اردوهای راهیان نور شمال غرب کشور از ۱۵ مرداد ماه شروع و تا ۱۵ شهرویورماه دارد، گفت: در حال حاضر ۵۰۰دانشجوی دختر و پسر از این اردو استقبال کرده‌اند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۴:۴۲

نسبت به مطالبات رفاهی و تحصیلی دانشجویان دکتری دستور مقتضی صادر کنیدSNN

پیرو مطالبات دانشجویان دکتری دانشگاه فردوسی مشهد، نامه‌ای به همین منظور از سوی محمد کافی، رئیس دانشگاه خطاب به محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ارسال شد.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۵:۴۰

اعضای شورای مرکزی مجمع دانشجویان عدالت‌خواه مهندسی فناوری‌های نوین قوچان تعیین شدندSNN

اعضای شورای مرکزی دوره چهارم مجمع دانشجویان عدالت‌خواه دانشگاه مهندسی فناوری‌های نوین قوچان با برگزاری انتخابات تعیین شدند.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۲:۲۳

آتش به اختیار برای فتح خرمشهرهای پیش روSNN

آتش به اختیار بدین معنا است که باید استعداد و انرژی‌های متراکم در بخش جوانان و مخصوصاً دانشجویان دغدغه مند برای امور فرهنگی و انقلابی آزاد شود و اجازه داده شود با تمام توان و انرژی خود در عرصه فرهنگی وآرمانی فعالیت کنند.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۲:۰۵

برگزاری مراسم شب ۱۹ ماه رمضان در دانشگاه‌های مشهد+عکسSNN

دانشگاه‌های مشهد در شب ۱۹ ماه مبارک رمضان مراسم احیا برگزار کردند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۳:۴۶

برگزاری طرح ولایت خراسان رضوی با حضور ۳۰۰ دانشجو در مردادماه/ ثبت نام ۵۰۰ طلبه برای سرمربیگری حلقه‌های صالحین دانشجوییSNN

معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی گفت: طرح ولایت خراسان رضوی چهارم مردادماه امسال در دشت بهشت شاندیز با حضور ۳۰۰دانشجو از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۳:۴۲

تغییر در امتحانات دانشگاه‌ فردوسی و آزاد مشهدSNN

دانشگاه‌های فردوسی و آزاد مشهد در اطلاعیه‌های جداگانه به مناسبت شب‌های قدر امتحانات خرداد ماه دانشجویان این دو دانشگاه را تغییر دادند.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۹:۰۸

برگزاری مراسم شب قدر ۱۹ ماه رمضان در دانشگاه آزاد مشهدSNN

دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی خراسان رضوی مراسم شب قدر ۱۹ ماه مبارک رمضان را با سخنرانی حجت‌الاسلام حلوائیان، کارشناس مسائل مذهبی در این دانشگاه برگزار می‌کند.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۵:۲۴

کافی: برگزاری استارت آپ با دیگر کشورها فرصت مناسبی برای شرکت‌های دانش‌بنیان است/ عربشاهی: وزارت علوم سامانه آماری استارآپ ایجاد کندSNN

نشست خبری برنامه جامع و نوین کارآفرینی بین‌المللی با نام جشنواره کارآفرینی در ایران و کشورهای حوزه اکو امروز در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۴:۵۳

تحصیل رایگان ویژه دانش‌آموختگان ممتاز دانشگاه امام رضا(ع) مشهدSNN

دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) مشهد شرایط تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی ارشد، ویژه دانش‌آموختگان ممتاز و کم‌برخوردار را در قالب بورسیه تحصیلی در این دانشگاه فراهم کرده است.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۴:۵۳

جشنواره کارآفرینی در ایران و کشورهای حوزه اکو در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شودSNN

برنامه جامع و نوین کارآفرینی بین‌المللی با نام جشنواره کارآفرینی در ایران و کشورهای حوزه اکو توسط دانشگاه فردوسی مشهد و شرکت دانش بنیان ایده پروران مشرق غزل تیرماه سال جاری در این دانشگاه برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۴:۲۳

کمبود وقت، مانع از بیان مطالبم در محضر رهبر معظم انقلاب شد/ برخی نشریات دانشجویی مسائل فرعی را اصلی جلوه می‌دهندSNN

عضو شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی وزارت بهداشت در خصوص عدم صحبتش در محضر مقام معظم رهبری، گفت: هر نماینده باید در هفت دقیقه سخنان خود را خدمت معظم له بیان می‌کرد که متاسفانه این دانشجویان مدت زمان تعیین شده را رعایت نکردند.