خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٦ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > خراسان رضوي

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۵:۵۱

ارائه راهکار جدید برای افزایش ماندگاری داروی درمان سرطان پستان در علوم پزشکی مشهدSNN

پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تحقیقات آزمایشگاهی خود به منظور درمان سرطان پستان موفق به طراحی و ساخت سیستم دارورسانی هدفمندی با عملکرد بهتر نسبت به نمونه تجاری آن شده‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۵:۴۶

فعالیت ۲۸ هسته فناور در دانشگاه آزاد خراسان رضویSNN

رئیس شورای پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد خراسان رضوی، از فعالیت خوب مراکز رشد و شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه آزاد خراسان رضوی در کشور خبرداد و گفت: ۲۸ هسته فناور در سه واحد مشهد، نیشابور و قوچان درحال فعالیت هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۴:۵۹

شرکت ۲۵ تیم در مسابقات هندبال دانشجویان دختر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در سبزوارSNN

معاون دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: مسابقات هندبال کشوری دانشجویان دختر موسسات آموزش عالی کشور هفتم تا ۱۶ بهمن‌ماه جاری با شرکت ۲۵ تیم به میزبانی این دانشگاه برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۴:۱۳

همایش نظام سلامت در اسلام در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شودSNN

همایش نظام سلامت در اسلام با تاکید بر آموزه‌های رضوی فروردین سال آینده به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۳:۴۴

دانشجویان به نادرستی توقیف نشریه قلم رای دادندSNN

دانشجویان طی یک نظر سنجی دانشگاهی به نادرستی توقیف نشریه قلم رای دادند.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۲:۰۳

۴۰ درصد کتاب‌های ابن سینا هنوز ناشناخته استSNN

یک استاد دانشگاه با بیان این‌که ابن سینا هنوز شناخته نشده است و برخی او را تکرار ارسطو می‌دانند، گفت: او بزرگترین فیلسوف تاریخ است و هنوز ۴۰ درصد کتاب‌های او شناخته نشده است.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۲:۰۰

جهان اسلام از سوی استکبار و متحجران مورد تهدید قرار گرفته استSNN

وزیر ارشاد گفت: جهان اسلام از سمت استکبار و همچنین در داخل از سوی متحجران مورد تهدید قرار گرفته است و آنچه در این همایش مورد بررسی قرار گرفته، واکاوی و کنکاشی است که بتوانیم در جهان اسلام و در تقابل با دشمنان اسلام صفی را برای مقاومت ایجاد کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۱:۵۷

باور به گفت‌وگو جهان اسلام را قادر به باز تولید مجدد تمدن اسلامی خواهد کردSNN

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباط اسلامی، گفت: چنانچه جهان اسلام به گفت‌وگو باور داشته باشد و مسائل فی‌مابین را حل کنیم قادریم که مجددا تمدن اسلامی را باز تولید کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۸:۵۴

برای هم زیستی مسالمت آمیز به صورت انکار ناپذیری باید به گفتگو تن بدهیمSNN

صالحی امیری گفت: برای هم زیستی مسالمت آمیز به صورت انکار ناپذیری باید به گفتگو تن بدهیم. این گفتگو نقش بی بدیلی در ساحت زندگی انسان دارد و برای ما دستاوردهای متفاوتی به همراه داشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۵:۵۵

نخستین نمایشگاه تولیدات داخلی و فن بازار سلامت شمال شرق کشور در مشهد برگزار می‌شودSNN

نخستین نمایشگاه و فن بازار سلامت شمال شرق کشور ۱۲ تا ۱۴ بهمن ماه جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۳:۵۸

پس از پایان عملیات نجات، قوه قضائیه برخورد جدی با خاطیان حادثه پلاسکو داشته باشدSNN

جمعی از نشریات دانشجویی ارزشی به مناسبت شهادت جانگداز آتشنشانان غیور در پیام تسلیتی بیان کردند: پس از پایان عملیات نجات، لازم می‌آید قوه قضائیه برخورد جدی با خاطیان حادثه پلاسکو داشته باشد که زین پس شاهد قصور و اهمال کاری و به تبع آن، بروز حوادث این چنینی نباشیم.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۳:۳۹

ولایتی و اعضای هیئت موسس دانشگاه آزاد دغدغه ترمیم هیئت این دانشگاه را داشته باشندSNN

معاون تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد گفت: از اعضای هیئت مؤسس و شخص ولایتی تقاضا داریم دغدغه ترمیم هیئت این دانشگاه را داشته باشند و باتوجه به فوت دو تن از اعضای این هیأت، هرچه سریع‌تر برای ترمیم آن اقدام کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۰۹:۳۸

برگزاری مسابقات هندبال دانشجویان دختر موسسات آموزش عالی کشور در دانشگاه حکیم سبزواریSNN

مسابقات قهرمانی هندبال دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور هفتم تا ۱۶ بهمن ماه در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۰۹:۰۸

نتیجه کاهش رشد علمی، سیاست‌زدگی دانشگاه‌ها استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد مشهد نتیجه بازی‌های سیاسی را کاهش رشد در دانشگاه‌ها خواند و گفت: متاسفانه شاهد بودیم که دانشگاه آزاد طی سال‌های گذشته میدان سیاست‌زدگی و جناح بازی‌های سیاسی قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۴:۳۶

کشورهای اسلامی نباید از ظرفیت‌های خود در جهت تضعیف یکدیگر بهره گیرندSNN

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با بیان این مطلب که ارتباطات علمی منجر به تقویت ارتباطات سیاسی نیز می‌شود، گفت: کشورهای اسلامی نباید از ظرفیت‌هایی که دارند در جهت تضعیف هم بهره گیرند.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۴:۳۲

همایش گفت‌وگوهای فرهنگی و ادبی ایران و جهان عرب در فردوسی مشهد در حال برگزاری استSNN

کمیسیون فرهنگی همایش بین‌المللی گفت‌وگوهای فرهنگی و ادبی ایران و جهان عرب در دانشگاه فردوسی مشهد در حال برگزاری است.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۴:۱۶

ترجمه، یکی از ابزارهای ایجاد اشتراکات بین دو ملت ایران و اعراب استSNN

یک مترجم، ترجمه را یکی از ابزارهای ایجاد اشتراکات بین دو ملت ایران و اعراب خواند و گفت: ایران هراسی و ایران ستیزی از دیگر دلایلی است که باعث شده کرسی زبان فارسی در کشورهای عربی کم باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۳:۲۹

اعزام ۳۴۰ دانشجو از موسسات آموزش عالی مشهد به راهیان‌نور/ مسئولین حمایت بیشتری از این اردو کنندSNN

مسئول بسیج دانشجویی حوزه امام حسین(ع) مشهد در خصوص برخی از مشکلات پیش پای راهیان‌نور گفت: برخی از موسسات غیرانتفاعی در جهت برگزاری سفر راهیان‌نور حمایت مالی زیادی انجام ندادند و ما امسال ۳۴۰ دانشجو را به این اردو اعزام می‌کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۶:۰۴

طرح «زکات علمی» در حاشیه شهر مشهد اجرایی می‌شودSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان مشهد گفت: طرح «زکات علمی» با شروع ترم جدید با حضور دانشجویان دانشگاه‌های مشهد در مساجد حاشیه شهر برگزار خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴:۵۹

جنبش دانشجویی از انتخاب ولایتی به عنوان رئیس هیئت موسس دانشگاه آزاد حمایت می‌‌کند SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد گفت: رهبر معظم انقلاب با توجه به اینکه دانشگاه را اسلامی می‌دانند، ولایتی را منصوب کردند و بحق که انتخاب رهبر انقلاب، انتخابی شایسته بود و قطعا جنبش دانشجویی این عمل را حمایت می‌کند.