خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٥ جمادى الأولى ١٤٣٨ Tuesday, February 21, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > تهران

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۷:۳۱

شرکت متقاضیان مشمول نظام وظیفه در فراخوان جذب هیات علمیSNN

هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی در راستای استفاده از همه ظرفیت‌های علمی کشور، بر لزوم شرکت متقاضیان مشمول نظام وظیفه در فراخوان جذب هیات علمی تاکید کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۰:۳۹

سازمان ملل هیچ اقدامی علیه قانون‌شکنان جهانی انجام نداده استSNN

۵۵ تشکل دانشجویی کشور در نامه‌ای به دبیر کل سازمان ملل متحد اعلام کردند: سازمان ملل هنوز هیچ اقدام قاطع و اعتمادسازی علیه قانون‌شکنان جهانی انجام نداده و مسئله‌ نیجریه فرصتی است تا بتواند بخشی از اعتبار از دست رفته‌‌ خود را بازیابد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۶:۱۸

محمدی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد شدSNN

بعد از برگزاری انتخابات، در اولین جلسه شورای مرکزی، محمدرضا محمدی به عنوان دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد انتخاب شد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۸

افزایش واحدهای ارشد رشته مدیریت ام- بی- ای دانشگاه آزاد بدون اطلاع دانشجویانSNN

دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت ام - بی - ای دانشگاه آزاد در نامه‌ای خطاب به معاونت آموزشی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از افزایش واحدهای این رشته دانشگاه یاد شده بدون اطلاع دانشجویان اعتراض کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۶

آیا معناي صرفه‌جویی در هزينه‌ها عدم پرداخت حقوق قانونی افراد است؟ SNN

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور با صدور بیانیه‌ای در خصوص نحوه بکارگیری دانشجو معلمان ورودی سال ۹۱ به صورت غير موظف در مهرماه سال جاری اعلام کرد: آیا با اضافه کاری هایی که برای مدیران کل و معاونان در وزارت خانه و ادارات کل پرداخت مي شود نيز این گونه برخورد می کنید؟ آیا معناي صرفه جویی در هزينه ها عدم پرداخت حقوق قانونی افراد است؟
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۲

در مسلک انقلاب و جمهوری اسلامی سئوال پرسیدن آزاد است/ عده‌ای خود شعار آزاد بیان می‌دهند و خود نیز آن را نقض می‌کنندSNN

دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان در پی پیشنهاد طرح دوفوریتی اصلاح‌طلبان مجلس مبنی بر اداره مراسم‌های رسمی گفت: در مسلک انقلاب و جمهوری اسلامی سئوال پرسیدن آزاد است؛ اما متاسفانه این افراد بی‌سواد با نوشتن یک همچنین قانونی نقض قانون می‌کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۵

مهمترین وظیفه قوه قضائیه حفظ هویت انقلاب و امام (ره) است SNN

دبیر شورای تبیین مواضع سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: وظیفه قوه قضائیه انقلابی نه تنها حفظ و حراست از امنیت مردم و عدالت اجتماعی است؛ بلکه در یک مرتبه بسیار بالاتر وظیفه این قوه حفظ هویت انقلاب اسلامی و حفظ هویت امام خمینی (ره) است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۷

اختتامیه جشنواره «ایران قیامت شد» در دانشگاه تهرانSNN

جشنواره «ایران قیامت شد» که به مناسبت حماسه نهم دی ماه ابتدای دی ماه سال جاری آغاز و تا ۲۱ بهمن ماه ادامه داشت، با مشخص شدن نفرات برتر در بخش‌های مختلف به پایان رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۶

همه مسئولان از دانشجویان انقلابی حمایت کنند/ عده‌ای از اینکه مورد نقد قرا بگیرند، نگرانندSNN

دبیر تحکیم وحدت دانشگاه امیرکبیر در پی پیشنهاد طرح دوفوریتی اصلاح‌طلبان مجلس مبنی بر اداره مراسم‌های رسمی گفت: مطرح کردن چنین مسائلی جای بحث دارد؛ به نظر می رسد این عده همواره از اینکه در دانشگاه‌ها مورد نقد قرار بگیرند، نگرانند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۴

حقارت به شکل دیپلماتیکSNN

انقلاب ما قرار است اشاعه‌گر اسلام ناب محمدی(ص) در جهان باشد، چطور ممکن است در داخل مملکت اسلامی زنان بی‌حجاب در مقابل وزرا و مسئولان کشور قرار گیرند و هیچکدام از آن‌ها به این عمل زشت و حقارت‌آمیز اعتراض نکنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۱

شکایت دانشجویان از وزاری نیرو و صنعت به کمیسیون اصل ۹۰ SNN

بسیج دانشجویی ۷ دانشگاه‌ تهران، در پی حضور تنی چند از مسئولین دولتی در خانه سفیر سوئد جهت عقد قراردادهای تجاری با صدور نامه‌ای شکایت خود را به رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تحویل دادند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۹

«تریبون دانشجویی منطقه آزاد» در دانشگاه علم و صنعتSNN

تریبون آزاد دانشجویی منطقه آزاد با موضوع «دانشجوی سیاسی بایدها و نبایدها» فردا به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۷

نشست آشنايى با جايگاه فناورى‌هاى مواد پيشرفته در كشور SNN

نشست آشنايى با جايگاه فناورى‌هاى مواد پيشرفته در كشور با همكارى ستاد توسعه فناورى‌هاى مواد و ساخت پيشرفته و معاونت علمى و فناورى رياست جمهورى دوم اسفندماه در دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۶

درمان بیماری ژنتیکی گوش با استفاده از ژن درمانی SNN

دانشمندان در تحقیق نوینی با استفاده از یک وکتور ویروسی توانسته‌اند، موش دارای ژن جهش یافته را درمان کنند؛ این جهش، عامل اختلال شنوایی ژنتیکی بوده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۴

«داد»؛ اکران مستند برگزیده جشنواره مردمی فیلم عمار در دانشگاه علم و صنعت SNN

«داد»، مستند برگزیده جشنواره مردمی فیلم عمار در دانشگاه علم و صنعت امروز با حضور حجت عدالت پناه، کاگردان این مستند و صادق شهبازی، دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی در دانشگاه علم و صنعت اکران و نقد و بررسی می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۵

بزرگترین هدف از تاسیس کافه دفاع، مقدمه سفر راهیان‌نور استSNN

مدیر فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی استان تهران با بیان اینکه امروز ما در بسیج دانشجویی استان تهران کافه دفاع را با محوریت جهاد و شهادت و ترویج فرهنگ دفاع مقدس راه‌اندازی کردیم، گفت: بزرگترین هدف از تاسیس کافه دفاع، مقدمه سفر راهیان‌نور است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۶

دشمن با سلاح فرهنگ مبارزه علیه ایران را آغاز کرده استSNN

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در مراسم افتتاح کافه دفاع ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران تأکید کرد: دشمن با طراحی ۳۸ ساله خود نتوانسته خللی در نظام اسلامی ایران ایجاد کند و با سلاح فرهنگ مبارزه علیه ایران را آغاز کرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۷

تجاری‌سازی نتایج تحقیقات و تکمیل چرخه علم از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت علوم است SNN

مشاور وزیر علوم گفت: تجاری‌سازی نتایج تحقیقات و تکمیل چرخه علم از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت علوم تحقیقات و فناوری است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۶

رشته‌های منحصربه فرد دانشگاه‌های ایران پذیرای دانشجویان سوئدی استSNN

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به تحصیل ۴۳۹ دانشجوی ایرانی در کشور سوئد گفت: دانشگاه‌های ایران امکان پذیرش دانشجویان سوئدی در برخی رشته‌های منحصر به فرد ایرانی مانند خاورمیانه شناسی و هنر اسلامی و ایرانی را دارند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۳

جلسه «نفوذ و عموسام بیمار» در فرهنگسرای ابن سینا برگزار می‌شودSNN

جلسه «نفوذ و عموسام بیمار» دوشنبه ۲۵ بهمن ماه جاری با سخنرانی حسن عباسی، رئیس اندیشکده یقین در فرهنگسرای ابن سینا برگزار می‌شود.