خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ الأربعاء ٤ شوّال ١٤٣٨ Wednesday, June 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > بوشهر

۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۹:۱۰

مسئولان کشور بدانند که مشکلات کشور با مدیریت جهادی رفع می‌شودSNN

مسئول مطالعات فکری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مردم و مسئولان کشور این موضوع را باور کنند که حل مشکلات کشور از طریق باور ظرفیت‌های داخلی و با مدیریت جهادی و کار فراوان حاصل می شود.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۰:۰۰

به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم قبله اول مسلمین جهان آسیب ببیند SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: قدس نماد اسلام است و برای همه ما قابل احترام؛ هیچ وقت نخواهیم گذاشت که دست درازی به قدس باعث شود تا قبله اول مسلمین جهان آسیب ببیند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۰۵

جواب چشم غره به ایران اسلامی، سیلی استSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در ماموریت اخیر، دشمن خواست با ایجاد چشم غره‌ای خودش را غالب بر امنیت برخواسته از نظام مردمی قرار دهد و مردم داخل کشور را برجان هم بیاندازد، نیاز بود که با یک اقتدار دشمن متوجه شود مردم هنوز پای نظام جمهوری اسلامی ایران محکم ایستاده‌اند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۲:۲۶

آتش به اختیار بودن یعنی نباید منتظر تغییر مسئول یا جعل قانون باشیمSNN

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در دیدار با دانشجویان بوشهری گفت: آتش به اختیار بودن، یعنی نباید منتظر تغییر مسئول و یا جعل قانون باشید، باید بر مبنای عقل و مبانی انقلاب حرکت و موانع را بر طرف کنید.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۲:۰۷

آتش به اختیار، مسئولیت نیروهای علاقمند به انقلاب اسلامی را صد چندان می‌کند SNN

تعبیر «آتش به اختیار» علاوه بر اینکه اعتراض به مسئولان امر است، بار مسئولیت نیروهای علاقمند به انقلاب اسلامی را صد چندان می‌کند.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۵:۴۸

استفاده از ظرفیت دانشجویان و جوانان خواسته مهم جنبش دانشجویی است SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بوشهر گفت: من اگر در این نشست بودم از رهبر انقلاب خواهش می‌کردم تا مجددا به مسئولین یادآور شوند که از ظرفیت‌های دانشجویان و جوانان کشور به نحو احسنت استفاده کنند.
۱۳۹۶/۳/۱۵ - ۱۴:۳۷

دیدار رهبر انقلاب با دانشجویان می‌تواند الگویی برای مسئولان کشور باشدSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دیدار رهبر انقلاب با دانشجویان می‌تواند الگویی باشد برای دیگر مسئولان تا بتوانند به سمت پاسخ‌گویی و نقد صریح بروند؛ چراکه نقد دانشجویان سازنده است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۵۲

چهار سال باقیمانده، چهار سال فرصت است/سنگینی سایه منتقدان دولت بیشتر از گذشته SNN

فعال دانشجویی سابق با بیان اینکه خیلی‌ها به خاطر این به روحانی رای دادند که این چهار سالی که باقی مانده چهار سال فرجه و فرصت محسوب شود، گفت: به هر حال سایه منتقدان برروی دوش دولت بسیار سنگین‌تر شده و توقع آن ۲۳ میلیونی که به روحانی رای دادند نیز بیشتر شده است.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۶:۲۰

مردم به قرآن و شاخصه‌های امام و رهبری رجوع کنند تا کاندیدای اصلح انتخاب شود/گرفتن وقت مردم با کاندیدای پوششی SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر با توصیه به اینکه مردم به قرآن و شاخصه‌های امام و رهبری رجوع کنند تا کاندیدای اصلح انتخاب شود، گفت: از همان روز اول معلوم بود که جهانگیری به عنوان یار پوششی به دلیل اینکه روحانی به تنهایی توانایی و پناسیل دفاع از خود را ندارد آمده و این مسئله فقط وقت مردم را گرفت.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۲:۳۲

میتینگ سیاسی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شودSNN

بزرگترین میتینگ سیاسی دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه جاری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۷:۱۱

استاندار بوشهر، دعوت بسیج دانشجویی برای حضور در دانشگاه خلیج فارس را نپذیرفت SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر ضمن دعوت از نمایندگان دولت برای شرکت در برنامه‌های دانشگاه، گفت: طی نامه‌ای از سوی بسیج دانشجویی از استاندار دعوت کردیم تا در دانشگاه حضور یابند که متاسفانه نپذیرفت.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۷:۰۹

جزئیات خودکشی دانشجوی دختر دانشگاه در حال بررسی استSNN

توکلی، معاون مدیر دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در خصوص خودکشی یکی از دانشجویان دختر ورودی ۹۵ اقتصاد این دانشگاه گفت: جزئیات این موضوع در دست بررسی است و نتیجه آن به زودی اعلام خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۶:۰۳

جهانگیری در مناظرات به شعور مردم توهین کرد SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر رفتار رقیب‌‌‌هراسانه اسحاق جهانگیری، نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری را در مناظرات توهین به شعور مردم دانست و گفت: سیاست ممنوعیت نقد از دولت یازدهم مسئولان دانشگاهی و غیر دانشگاهی مضموم دانست.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۰:۴۹

دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از نامزدهای انتخاباتSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای شرکت در نشست پرسش و پاسخ در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دعوت کردند.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۲:۵۷

​مسئولان بوشهر از حضور مردم پشت تریبون می ترسندSNN

نماینده تشکل‌های دانشجویی استان بوشهر گفت: ​مسئولان بوشهر از حضور مردم پشت تریبون می ترسند؛ اگر بحثشان بهم خوردن امنیت شهر است پس وظیفه و تکلیف شورای تامین استان چه می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۰۹:۴۰

دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه بوشهر برای حضور در جمع دانشجویانSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه بوشهر از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری برای حضور در جمع دانشجویان و پاسخ به سوالات آنان دعوت کرد.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۲:۴۴

کاش برپایی مراسم‌هایی مانند «ختم تولید ملی» مسئولین را بیدار کندSNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بوشهر گفت: امیدواریم اقداماتی از جمله برپایی مراسم ترحیم تولید ملی باعث شود که دولت و مسئولین به خودشان بیاییند و در این ایام باقی مانده دولت یازدهم یک حرکت جهادی از آنها شاهد باشیم.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۵

بازدید دانشجویان بوشهری از یادمان شهدای اروند SNN

در امتداد اردوی راهیان‌نور دانشگاه‌های بوشهر، دانشجویان دانشگاه آزاد این استان از یادمان شهدای والفجر ۸ بازدید کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۹

دانشجویان کنگان، عسلویه و جم به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند SNN

مسئول دفتر بسیج دانشجویی جنوب استان بوشهر در خصوص اعزام دانشجویان این منطقه به مناطق عملیاتی جنوب گفت: صبح امروز دانشجویان برادر دانشگاه‌های دیر، کنگان، عسلویه و جم متشکل از ۹۰ نفر دانشجو با دو دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۰:۵۱

کاروان راهیان‌نور دانشجویی پیا‌م‌نور بوشهر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شد SNN

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور بوشهر گفت: امروز کاروان دانشجویی راهیان‌نور این دانشگاه متشکل از ۱۶۰ دانشجوی برادر و خواهر در قالب چهار اتوبوس عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.