خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ السبت ٣٠ رمضان ١٤٣٨ Saturday, June 24, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > ايلام

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۴:۲۵

سفاکان صهیونیست رویای واهی ارض موعود را به گور خواهند بردSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: سفاکان صهیونیست بدانند که قدس، سمبل امت واحده، قلب مسلمین جهان را بهم گره زده و رویای واهی ارض موعود را به گور خواهند برد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۳:۳۹

سپاه بر همه اظهار نظرهای ساده لوحانه خط بطلان کشیدSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام با صدور بیانیه‌ای با اشاره به حمله موشکی سپاه اعلام کرد: سپاه بر همه اظهار نظرهای ساده لوحانه خط بطلان کشید.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۱:۲۱

روز قدس تجلی وحدت امت اسلام در مقابل جاهلیت مدرن استSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ایلام با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن روز قدس اعلام کرد: روز قدس تجلی وحدت امت اسلام در مقابل جاهلیت مدرن است.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۱:۱۲

حضور بصیرانه عدالتخواهان جهان در روز قدس پایه‌های عنکبوتی استکبار جهانی را خواهد لرزاندSNN

بسیج دانشجویی دانشکده فنی پسران ایلام با صدور بیانیه‌ای از آحاد مردم جهان به ویژه جنبش‌های دانشجویی مسلمان در دنیا دعوت کرد ضمن حضور با بصیرت و منسجم خود در این روز مهم، بار دیگر لرزه بر اندام زورگویان بیندازند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۲:۰۵

دولت به جای توئیت نگاری و متلک پرانی اقدام عملی کندSNN

اینکه امروز با تحریم‌های گسترده‌ای که آمریکا علیه ایران وضع کرد، عملاً و برای بار چندم برجام به صورت فاحش و اساسی نقض شد؛ در حالی که دولتمردان به جای اقدام عملی و بازدارنده و متناسب در برابر طرف مقابل، به توئیت نگاری و متلک پرانی مشغولند!
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۱:۴۷

برگزاری سومین جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس دانشجویان استان ایلامSNN

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام از برگزاری سومین جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس دانشجویان استان خبر داد و گفت: جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس سومین سال متوالی است که به همت سازمان بسیج دانشجویی برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۰۹:۳۱

گمشده‌ای به نام بصیرتSNN

عده‌ای تا به دیروز بر این عقیده بودند که دفاع در سوریه امری بیخود است! حال با حمله تروریستی به مجلس و حرم مطهر باید بیدار شد و فهمید امنیت این روز هایمان از همان سوریه شکل می‌گیرد.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۰:۲۹

فعالیت انجمن‌های علمی در دانشگاه ارزش‌گذاری نشده است / برخی از اساتید فوت و فن ارتباط با جامعه را به دانشجو یاد نمی‌دهندSNN

دبیر انجمن علمی معماری دانشگاه ایلام با تاکید بر اینکه انجمن و فعالیت انجمن‌های علمی در دانشگاه ارزش گذاری نشده است، گفت: اساتید هم ما را همراهی نمی‌کنند، دانشجو در انجمن‌های علمی هر چند فعال باشد ولی کارش به چشم نمی‌آید. مسئولان دانشگاه اولویت را به کلاس درس می‌دهند نه انجمن‌های علمی.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۲:۴۸

برپایی کافه انتخابات در دانشگاه پیام‌نور ایلام + تصاویرSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور ایلام با شفاف‌سازی و روشنگری در بین دانشجویان و حرکت به سمت حضور حداکثری مردم و انتخاب اصلح اقدام به برپایی کافه انتخابات در محوطه دانشگاه کرد که با استقبال دانشجویان همراه بود.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۰۹:۴۴

با عاملان خاطي حادثه انفجار معدن هرچه سريعتر به طور قاطع برخورد شودSNN

شوراي تبيين مواضع بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي ایلام با صدور بیانیه‌ای به مناسبت حادثه انفجار معدن زغال سنگ معدن اعلام کرد: با عاملان خاطي حادثه انفجار معدن هرچه سريعتر به طور قاطع برخورد شود.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۷:۱۲

اعلام انزجار مردم انقلابی ایلام از هتاکان با امضای طومارSNN

دانشجویان انقلابی و نمازگزاران مومن ایلامی با امضای طومار و نامه‌ای اعتراضی خطاب به رئیس جمهور انزجار و نفرت خود را به هتاکان به حریم اهل بیت (ع) در استان اعلام کردند.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۶:۵۰

عزای عمومی ۳۲ دفتر بسیج دانشجویی در ایلام در پی اهانت ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداها به ساحت رضوی(ع)SNN

در پی اهانت به امام هشتم(ع) در ستاد استان ایلام روحانی، ۳۲ دفتر بسیج دانشجویی این استان اعلام عزای عمومی کردند.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۰:۲۵

مردم گشایش اقتصادی در ۱۰۰ روز نمی‌خواهند، لااقل به معصومین توهین نکنید!SNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام با صدور بیانیه‌ای در پی توهین مجری برنامه ستاد رئیس جمهور در ایلام به ساحت مقدس امام رضا(ع) اعلام کرد: مردم گشایش اقتصادی در ۱۰۰ روز نمی‌خواهند، لااقل به معصومین توهین نکنید!
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۰:۳۰

آغاز بکار فعالیت جهادی با ۱۰۰ طرح اشتغالزایی در سال جدید/ ۳۱ گروه جهادی دانشجویی در ایلام فعالندSNN

مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی ایلام گفت: با فعالیت ۳۱ گروه از دانشجویان جهادگر ایلامی، با توجه به منویات رهبری درباره اشتغال جوانان و تکیه بر شعار سال، ۱۰۰ طرح اشتغالزایی در سال جدید آغاز بکار می‌کند.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۰۹:۵۵

چرا باید برای تخریب یک کاندیدا به مقدسات اسلامی بی‌حرمتی کرد؟!SNN

فعال دانشجویی دانشگاه ایلام در خصوص توهین ستاد انتخاباتی روحانی در افتتاحیه این ستاد به ساحت امام رضا(ع) گفت: چگونه می‌شود کسانی که خود را بانیان تبلیغ برای رئیس جمهور کنونی ملت می‌دانند در شروع تبلیغات با بی‌حرمتی به مقدسات اسلامی! کار را پیش ببرند؟
۱۳۹۶/۲/۷ - ۰۹:۲۷

محکوم کردن اهانت اصلاح‌طلبان به ساحت امام هشتم(ع) SNN

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام در بیانیه‌ای اعتراض خود را نسبت به توهین اصلاح طلبان استان به ساحت مقدس امام رضا(ع) بیان و اعلام کردند: جریان مدعی اصلاح‌طلبی که این روزها بسیاری از ضد انقلاب‌های خارج نشین با آنها هم صدا شده اند، باید پاسخگوی این توهین‌ها باشد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۰۹:۱۵

باید از ساحت مقدس امام رضا(ع) و مردم عذرخواهی کنید!SNN

بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام با صدور بیانیه‌ای در پی توهین مجری برنامه ستاد رئیس جمهور در ایلام به ساحت مقدس امام رضا(ع) اعلام کرد: چرا در چنین مکانی و در چنین شرایطی جو عمومی جامعه را به سمت ناآرامی و ناپایداری هدایت می‌کنید؟ آنجا ستاد انتخاباتی است یا محل توهین و تهمت زدن به ائمه اطهار«ع»؟!
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۵:۳۸

تریبون آزاد دانشجویی با موضوع «بررسی عملکرد دولت» در دانشگاه آزاد ایلام + تصاویرSNN

تریبون آزاد دانشجویی با موضوع «بررسی عملکرد دولت» امروز به همت بسیج دانشجویی حوزه شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام برگزار شد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۱:۲۴

تکریم و معارفه مسئولان بسیج دانشجویی دانشکده فنی پسران ایلامSNN

با حضور معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، مسئول سازمان بسیج دانشجویی و ریاست آموزشکده فنی پسران ایلام طی آیینی مسئولان قدیم و جدید بسیج دانشجویی این دانشکده تکریم و معارفه شدند.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۰:۵۱

راه‌یابی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام به جشنواره کشوری تیتر ۱۰SNN

نشریه دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام به مرحله سوم دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی کشور (تیتر ۱۰) راه یافت.