خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ الثلاثاء ٢٧ شعبان ١٤٣٨ Tuesday, May 23, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > ايلام

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۲:۴۸

برپایی کافه انتخابات در دانشگاه پیام‌نور ایلام + تصاویرSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور ایلام با شفاف‌سازی و روشنگری در بین دانشجویان و حرکت به سمت حضور حداکثری مردم و انتخاب اصلح اقدام به برپایی کافه انتخابات در محوطه دانشگاه کرد که با استقبال دانشجویان همراه بود.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۰۹:۴۴

با عاملان خاطي حادثه انفجار معدن هرچه سريعتر به طور قاطع برخورد شودSNN

شوراي تبيين مواضع بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي ایلام با صدور بیانیه‌ای به مناسبت حادثه انفجار معدن زغال سنگ معدن اعلام کرد: با عاملان خاطي حادثه انفجار معدن هرچه سريعتر به طور قاطع برخورد شود.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۷:۱۲

اعلام انزجار مردم انقلابی ایلام از هتاکان با امضای طومارSNN

دانشجویان انقلابی و نمازگزاران مومن ایلامی با امضای طومار و نامه‌ای اعتراضی خطاب به رئیس جمهور انزجار و نفرت خود را به هتاکان به حریم اهل بیت (ع) در استان اعلام کردند.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۶:۵۰

عزای عمومی ۳۲ دفتر بسیج دانشجویی در ایلام در پی اهانت ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداها به ساحت رضوی(ع)SNN

در پی اهانت به امام هشتم(ع) در ستاد استان ایلام روحانی، ۳۲ دفتر بسیج دانشجویی این استان اعلام عزای عمومی کردند.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۰:۲۵

مردم گشایش اقتصادی در ۱۰۰ روز نمی‌خواهند، لااقل به معصومین توهین نکنید!SNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام با صدور بیانیه‌ای در پی توهین مجری برنامه ستاد رئیس جمهور در ایلام به ساحت مقدس امام رضا(ع) اعلام کرد: مردم گشایش اقتصادی در ۱۰۰ روز نمی‌خواهند، لااقل به معصومین توهین نکنید!
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۰:۳۰

آغاز بکار فعالیت جهادی با ۱۰۰ طرح اشتغالزایی در سال جدید/ ۳۱ گروه جهادی دانشجویی در ایلام فعالندSNN

مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی ایلام گفت: با فعالیت ۳۱ گروه از دانشجویان جهادگر ایلامی، با توجه به منویات رهبری درباره اشتغال جوانان و تکیه بر شعار سال، ۱۰۰ طرح اشتغالزایی در سال جدید آغاز بکار می‌کند.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۰۹:۵۵

چرا باید برای تخریب یک کاندیدا به مقدسات اسلامی بی‌حرمتی کرد؟!SNN

فعال دانشجویی دانشگاه ایلام در خصوص توهین ستاد انتخاباتی روحانی در افتتاحیه این ستاد به ساحت امام رضا(ع) گفت: چگونه می‌شود کسانی که خود را بانیان تبلیغ برای رئیس جمهور کنونی ملت می‌دانند در شروع تبلیغات با بی‌حرمتی به مقدسات اسلامی! کار را پیش ببرند؟
۱۳۹۶/۲/۷ - ۰۹:۲۷

محکوم کردن اهانت اصلاح‌طلبان به ساحت امام هشتم(ع) SNN

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام در بیانیه‌ای اعتراض خود را نسبت به توهین اصلاح طلبان استان به ساحت مقدس امام رضا(ع) بیان و اعلام کردند: جریان مدعی اصلاح‌طلبی که این روزها بسیاری از ضد انقلاب‌های خارج نشین با آنها هم صدا شده اند، باید پاسخگوی این توهین‌ها باشد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۰۹:۱۵

باید از ساحت مقدس امام رضا(ع) و مردم عذرخواهی کنید!SNN

بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام با صدور بیانیه‌ای در پی توهین مجری برنامه ستاد رئیس جمهور در ایلام به ساحت مقدس امام رضا(ع) اعلام کرد: چرا در چنین مکانی و در چنین شرایطی جو عمومی جامعه را به سمت ناآرامی و ناپایداری هدایت می‌کنید؟ آنجا ستاد انتخاباتی است یا محل توهین و تهمت زدن به ائمه اطهار«ع»؟!
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۵:۳۸

تریبون آزاد دانشجویی با موضوع «بررسی عملکرد دولت» در دانشگاه آزاد ایلام + تصاویرSNN

تریبون آزاد دانشجویی با موضوع «بررسی عملکرد دولت» امروز به همت بسیج دانشجویی حوزه شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام برگزار شد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۱:۲۴

تکریم و معارفه مسئولان بسیج دانشجویی دانشکده فنی پسران ایلامSNN

با حضور معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، مسئول سازمان بسیج دانشجویی و ریاست آموزشکده فنی پسران ایلام طی آیینی مسئولان قدیم و جدید بسیج دانشجویی این دانشکده تکریم و معارفه شدند.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۰:۵۱

راه‌یابی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام به جشنواره کشوری تیتر ۱۰SNN

نشریه دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام به مرحله سوم دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی کشور (تیتر ۱۰) راه یافت.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۰:۴۷

عدالتخواهی و مبارزه با فساد از اهم مطالبات دانشجویی استSNN

هفت دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان ایلام با صدور بیانیه‌ای در حمایت از حرکت انقلابی روحانیون لرستان خواستار حمایت جدی از مطالبات آنان شدند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۲:۱۱

اردوی جهادی ۱۰ روزه فرهنگی در روستا گاوسوار شهرستان ایوان در حال برگزاری استSNN

جهادگران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور ایوان به مدت ۱۰ روز با حضور در مدرسه شهید مراد علی غلامی روستای گاوسوار مشغول خدمت رسانی در حوزه فرهنگی هستند
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۲:۰۳

تجدید میثاق دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام با شهدای گمنام + تصاویرSNN

دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد ایلام به مناسبت شهادت سید شهیدان اهل قلم با حضور در گلزار شهدای شهر ایلام و قرائت زیارت پرفیض عاشورا با آرمان‌های انقلاب، امام(ره) و شهیدان تجدید میثاق کردند.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۶:۰۳

مردم و مسئولان در عملیاتی کردن شعار سال موظفند/ مردم اجرای امور را به دست مدیران انقلابی و کارآمد بسپارندSNN

فعال دانشجویی ایلام گفت: وقتی رهبری برای چندمین بار شعار سال را اقتصاد مقاومتی نامیدند، وقتی یک کار مشابه را در دو بازه متوالی تکرار می‌کنیم؛ یعنی مردود شده‌ایم. همه کسانی که سال گذشته اقدام و عمل نکرده‌اند، مسبب این عقب گرد هستند! مردم باید اجرای امور را به دست مدیران انقلابی و کارآمد بسپارند.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۰۹:۱۳

حضور ۲۴ تیم در ششمین دوره مسابقات استانی مناظره دانشجویی ایلامSNN

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان ایلام، با با اشاره به اتمام ثبت‌نام ششمین دوره مسابقات استانی مناظره دانشجویان (نشان خواجه نصیرالدین طوسی) در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر استان گفت: ۲۴ تیم در ششمین دوره مسابقات استانی مناظره دانشجویی ایلام حضور دارند.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۵:۵۱

آغاز به کار دانشگاه ایلام در جوار شهدای گمنام دانشگاه + تصاویرSNN

مراسم آغازین روز کاری سال نو در مزار شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۶/۱/۲ - ۰۸:۱۵

رتبه اول تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی ایلام در کشورSNN

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: دانشگاه علوم پزشکی در بخش پژوهشی و تحقیقات چهار سال متوالی است که به عنوان رتبه اول کشوری در بین دانشگاه‌های سراسر کشور انتخاب می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۱

اعزام ۱۰۰ نفر از خواهران بسیجی دانشگاه آزاد ایلام به مناطق عملیاتی جنوبSNN

مسئول بسیج دانشجویی حوزه شهید اوینی دانشگاه ازاد ایلام از اعزام اردوی خواهران بسیجی به اردوی راهیان نور خبرداد و گفت: ۱۰۰ نفر از خواهران بسیجی دانشگاه آزاد ایلام در قالب دو اتوبوس به مناطق عملیاتی هویزه، شلمچه، اروندکنار و غیره اعزام شدند.