خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ الثلاثاء ٢٥ جمادى الأولى ١٤٣٨ Tuesday, February 21, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > اردبيل

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۰۹:۴۴

طرح دوفوریتی فراکسیون امید فضای دانشگاه را به خفقان می‌کشاندSNN

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی گفت: طرح دوفوریتی فراکسیون امید، علاوه بر اینکه آزادی بیان و حق پرسش‌گری را نقض می‌کند، فضای دانشگاه را نیز به خفقان می‌کشاند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۴:۵۳

آشتی ملی به معنای سهم خواهی از قدرت استSNN

کسانی که از قدرت کنار رفته‌اند و حنای آنها دیگر رنگی ندارد پس از کنار گذاشته شدن از قدرت توسط مردم، برای بازگشت به آن با وجود از دست دادن پشتیبان از هر حربه‌ای استفاده می‌کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۲

پژوهشگران اردبیلی به دنیای نانو، وارد شدندSNN

کارگاه آموزشی فناوری نانو با عنوان «از دنیای میکرونی به دنیای نانو» با حضور دانشجویان دانشگاه‌های اردبیل و اساتید فعال در این حوزه در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی مهندسی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۷

رویداد کارآفرینی(استارت آپ ویکند) گردشگری استان آغاز به کار کرد SNN

رویداد کارآفرینی(استارت آپ ویکند) گردشگری استان با هدف کشف ایده‌های توسعه گردشگری در در دانشگاه محقق اردبیلی آغاز به کار کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۹

برف دانشگاه‌های اردبیل را تعطیل کردSNN

به دنبال بارش برف و برودت و سرمای هوا، مدارس و دانشگاه‌های اغلب شهرهای استان اردبیل تعطیل شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۹

کارگاه آموزشی سواد رسانه‌ای در اردبیل برگزار می‌شودSNN

کارگاه آموزشی سواد رسانه‌ای با تلاش بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اردبیل در پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۶

برگزاری اردوی آموزشی تشکیلاتی «جهاد اکبر» به همت اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویانSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری اردوی آموزشی تشکیلاتی «جهاد اکبر» با هدف ارتقای سطح فکری دانشجویان به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان سراسر کشور در مشهد مقدس خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۷

برگزاری اردوی آموزشی، تشکیلاتی جامعه اسلامی دانشجویان محقق اردبیلی در مشهد SNN

مسئول جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی اردوی آموزشی، تشکیلاتی جامعه اسلامی دانشجویان محقق اردبیلی همراه با کارگاههای متنوع آموزشی و با حضور حسین زینلیان دبیرکل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در مشهد مقدس برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۲

ویژه‌نامه الکترنیکی ‌«فاطمیه» منتشر شدSNN

ویژه‌نامه الکترنیکی «فاطمیه» به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی منتشر شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۵

دانشگاه‌های اردبیل عزادار شدندSNN

هیئات‌های دانشجویی دانشگاه‌های اردبیل با برپایی مراسم مختلف سخنرانی و عزاداری، ایام فاطمیه اول را گرامی داشتند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۹

بالاترین درس ایام فاطمیه، حمایت از ولایت فقیه استSNN

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در بسیج دانشجویی استان حمایت از ولایت فقیه را بالاترین درس ایام فاطمیه عنوان کرد و گفت: ولایت فقیه در واقع ادامه دهنده نقش رهبری امامان معصوم است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۹:۱۵

جواب دندان‌شکن دانشجویان انقلابی اردبیل به رئیس جمهور آمریکاSNN

جمعی از دانشجویان انقلابی و بصیر اردبیل در پایان راهپیمایی شکوهمند یوم‌الله ۲۲ بهمن با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ضمن به آتش کشیدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی جواب دندان شکنی به رئیس جمهور آمریکا دادند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۲:۰۰

دانشگاهیان علوم پزشکی اردبیل با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردندSNN

دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن حضور در مزار شهدای گمنام مجتمع شورابیل با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدای دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۶

ایران اسلامی تا ابد حامی ملت‌های آزدی خواه جهان خواهد بودSNN

مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل ضمن تشریح تجربیات ۳۸ سال پایداری، بصیرت و پیشرفت ملت ایران، نکات ارزنده‌ای از تاریخ انقلاب و سوابق شرارت‌های دول آمریکا علیه ملت ایران را به رئیس جمهور جدید آمریکا یادآور شد و گفت: ایران اسلامی تا ابد حامی ملت‌های آزدی خواه جهان خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۹:۰۶

۲۲ بهمن ماه یادآور وحدت، ایثار، بصیرت و حماسه استSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مشگین شهر به مناسبت ۲۲ بهمن‌ماه اعلام کرد: ۲۲ بهمن ماه یادآور وحدت، ایثار، بصیرت، حماسه و از جان ‌گذشتگی ملت متمدن و حماسه‌ساز ایران اسلامی است که با فریاد و صدای بلند و رسای خود، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را خواستار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۶

انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بودSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه های مشگین شهر در بیانیه‌ای مشترک به مناسبت ۲۲بهمن اعلام کردند: انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و تامین کننده حقوق اساسی، کرامت و حرمت آنها باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۸

حفظ عزت و کرامت ملت انقلابی ایران، سرلوحه امور کشوری قرار گیردSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های اردبیل در بیانیه‌ای با یادآوری سخنان حکیمانه رهبر انقلاب مبنی بر غیراعتماد بودن آمریکا، از مسئولان به ویژه دستگاه دیپلماسی کشور خواسته شده است تا با اتخاذ تدابیر هوشمندانه، در راستای حفظ عزت و کرامت ملت انقلابی ایران، گام‌های اساسی بردارند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۰

دانشگاهیان دانشگاه محقق به جمع داوطلبان اهدای عضو پیوستندSNN

همزمان با ششمین روز از دهه فجر جمعی از اساتید و کارکنان دانشگاه محقق با تکمیل فرم داوطلبانه اهدای عضو در دانشکده ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه به جمع داوطلبان اهدای عضو پیوستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۳

کسب مقام دومی تیم شطرنج دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در مسابقات کشوریSNN

محسن عبدی، کارمند دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در مسابقات جانبازان و معلولین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در رشته شطرنج به مقام نایب قهرمانی رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۹

یادواره شهدای دانشجوی مدافع حرم استان اردبیل برگزار می‌شودSNN

نخستین یادواره شهدای دانشجوی مدافع حرم استان اردبیل با حضور سردار مولایی، جانشین سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان اردبیل در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اردبیل برگزار می‌شود.