خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ الأربعاء ٤ شوّال ١٤٣٨ Wednesday, June 28, 2017
بازگشت به نسخه باکیفیت

دانشگاه‌های کشور > اردبيل

۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۹:۲۷

راهیابی ۱۲ نفر از دانشجویان دانشگاه محقق به مرحله نهایی المپیاد علمی کشورSNN

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی از راهیابی ۱۲ نفر از دانشجویان این دانشگاه به مرحله نهایی المپیاد علمی کشور خبر داد و گفت: مرحله کشوری این المپیاد تیرماه سالجاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۰:۴۴

امروز ندای مقاومت و آزادی خواهی مرزهای جغرافیایی جهان را در نوردیده استSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس عموم مردم ایران را به حضور پرشور و دشمن شکن در این راهپیمایی عظیم دعوت کرد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۰:۳۷

امروز مسلمانان را به جان یکدیگر می‌اندازند، که موضوع فلسطین و قدس را از یاد ببریمSNN

مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشکین شهر با اشاره به اهمیت روز قدس در جهان اسلام گفت: امروز مسلمانان را به جان یکدیگر می‌اندازند، که موضوع فلسطین و قدس را از یاد ببریم.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۰:۲۶

روز قدس، روز دادخواهی از زورگویان عالم بشریت با مشت‌های گره کرده استSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه روز جهانی قدس، روز به پا خاستن مستضعفین علیه مستکبرین است، گفت: روز قدس روز دادخواهی و حساب پس کشیدن از زورگویان عالم بشریت با مشت‌های گره کرده است.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۱:۵۱

شلیک موشک‌های ایرانی به مواضع داعش، حکایت از پایان عمر رژیم صهونیستی استSNN

دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی عملیات اخیر موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در سوریه را موجب غرور مسلمانان جهان دانست و گفت: با تحقق این عملیات، در حقیقت رژیم صهیونیستی به پایان عمر خود نزدیکتر شد.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۰:۲۸

مقاومت ما را با هیچ شگردی نمی‌توانند از بین ببرند SNN

مقاومت ما را با هیچ شگردی نمی‌توانند از بین ببرند برجام یک که سهل اگر، بزدلان جان بر کف آمریکا هزاران برجام دیگر بین خود و کشورهای ۵+۱ امضا بکنند باز هم اثری از اسرائیل تا ۲۵ سال آینده باقی نخواهد ماند و بدانند که قدرت‌های استکباری در آینده‌ای نزدیک مضمحل خواهند شد که این بی‌شک وعده الهی است.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۴:۴۸

رژیم صهیونیستی با عملیات اخیر موشکی سپاه به پایان عمر خود نزدیک‌تر شدSNN

مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزادمشگین شهر عملیات اخیر موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در سوریه را موجب غرور مسلمانان جهان دانست و گفت: با تحقق این عملیات، در حقیقت رژیم صهیونیستی به پایان عمر خود نزدیکتر شد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۲:۲۳

دانشجوی اردبیلی به مدال نقره المپیاد کارگری دست یافتSNN

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و عضو تیم ملی او-اسپرت ایران در پنجمین دوره المپیاد جهانی کارگری که در کشور لتونی در حال برگزاری است، به مدال نقره این دوره از مسابقات دست یافت.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۲:۲۰

بیداری اسلامی، حیات دیگری در کالبد قدس دمیده استSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های اردبیل با صدور بیانیه‌ای از آحاد مردم ایران اسلامی بخصوص قشر فرهیخته دانشگاهی جهت حضور پرشکوه در راهپیمایی ضد استکباری روز جهانی قدس دعوت کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۲:۱۴

اطعام ۳۰۰ خانواده نیازمند توسط گروه‌های جهادی به همت بسیج دانشجویی اردبیلSNN

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی اردبیل از اطعام بیش از ۳۰۰ خانواده نیازمند در سطح استان توسط گروه‌های جهادی خبرداد و گفت: در این طرح بسته‌های غذایی به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۱:۳۵

«آتش به اختیار»؛ برنامه‌ای برای پیشبرد اهداف فرهنگی انقلاب در دانشگاه‌هاSNN

دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی گفت: فرمایش رهبر انقلاب در خصوص صدور فرمان «آتش به اختیار» به افسران جنگ نرم که گمان می‌شود در میان مسئولان وزارتین و ارشاد خبری هست، در واقع برنامه‌ای برای پیشبرد اهداف فرهنگی انقلاب در دانشگاه‌هاست.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۱:۱۵

طرح‌های آموزشی با محوریت کارآفرینی و اشتغال‌زایی در اردبیل اجرا می‌شودSNN

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری این دانشگاه با دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خبرداد وگفت: استفاده از ظرفیت‌های آموزشی طرفین برای نیل به اهداف مشترک و تهیه منابع آموزشی مشترک از موضوعات این تفاهم‌نامه است.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۱:۰۵

اجرای «طرح ضیافت نور» در دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت شب‌های قدرSNN

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری طرح ضیافت نور در این دانشگاه خبرداد و گفت: ویژه برنامه شب‌های قدر با حضور سخنرانان و مداحین استانی به مدت هفت شب در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار میشود.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۵:۵۹

امنیت امروز ما مرهون خون شهداست نه قراردادهایی که با حامیان تروریسم بسته می‌شودSNN

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در بیانیه‌ای اعلام کرد: قطعا امنیت امروز ما مرهون خون شهداست نه قراردادهایی که با حامیان تروریسم بسته می شود.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۱:۱۲

سند ۲۰۳۰ سند بردگی هر کشوری است که آن را بپذیرد/ دولت پاسخگوی نقدها و تخلفات وارده به این سند باشدSNN

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی گفت: سند ۲۰۳۰، سند بردگی نه تنها ایران بلکه سند بردگی هر کشوری است که آن را بپذیرد. سندی که حتی فرانسه که بعضا اشتراکات فرهنگی و تقریبا فرهنگی سکولار دارد، نیز آن را قبول نکرد.
۱۳۹۶/۳/۱۴ - ۰۹:۳۰

اعتلای امروز ایران اقتدا به اسلام و عمل به سیره امام راحل استSNN

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با صدور بیانیه‌ای به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) اعلام کرد: بی‌شک عزت و اعتلای امروز ملت ایران به لطف خداوند و جانشین خلف امام، ایت‌الله امام خامنه ای(مد ظله العالی)، اقتدای مردم به مکتب اسلام و عمل به سیره حضرت امام خمینی(ره) است.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۰۹:۴۱

رشته علوم سیاسی در دانشگاه محقق راه اندازی می‌شودSNN

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی از راه‌اندازی رشته علوم سیاسی در این دانشگاه خبرداد و گفت: مهرماه سالجاری برای اولین بار دانشجویان این رشته پرطرفدار در دانشگاه محقق اردبیلی پذیرش خواهند شد.
۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۶:۲۰

دبیر جدید جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی معرفی شدSNN

روح اله قالبی، دانشجوی رشته ادیان و عرفان اسلامی دانشگاه محقق اردبیلی با کسب حداکثر آرای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان بعنوان دبیر جدید این تشکل دانشجویی در دانشگاه محقق اردبیلی معرفی شد.
۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۶:۱۵

دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مقام ششم جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت رسیدSNN

دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در بخش کتبی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به مقام ششم دست یافت.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۰:۱۸

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی زبان مطالبه‌گر دانشجویان خواهد بودSNN

دبیر جدید انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی گفت: انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی به صورت کاملا مستقل و انقلابی و با تکیه بر عقلانیت و معرفت، زبان مطالبه‌گر دانشجویان در سطح دانشگاه از مسئولان مربوطه در حوزه‌های مختلف خواهد بود.