خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ الثلاثاء ٣ شوّال ١٤٣٨ Tuesday, June 27, 2017
SNN
۱۳۹۶/۱/۱۲ ۱۰:۳۹ |
کد خبر: ۵۹۴۴۸۱

«امیر عباسی» در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو مطرح کرد

radio button مداحی که فقط هنگام مدح اهل‌بیت «لکنت زبان» ندارد/ همه ذاکران قابل احترامند اما حاج منصور چیز دیگری است/ گافی که باعث خنده مستمعین شد

امیر عباسی مداح جوان کشور که در یکی از روزهای زمستان ۹۵ مهمان ما بود برایمان از زندگی‌اش گفت، زندگی که همیشه با علاقه شدید او به حاج منصور آمیخته بوده است.

گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو-فاطمه سادات بکائی؛ در هر بازه زمانی هیئت‌ها در قشری از جامعه بیش از سایر اقشار گل می‌کنند و جریان ساز می‌شوند. زمانی از بازار و امروز اما هیئت‌های جریان ساز هیئات دانشگاهی هستند. امیر عباسی مداح جوانی است که نامش بیش از هر زمانی در همین هیئت‌های دانشجویی سر زبان‌ها افتاد. وقتی که می‌خواند کمتر کسی اطلاع داشت او مصداق یکی از معجزات و الطاف الهی است که با وجود لکنت زبان نسبتاً شدیدی که دارد وقت مداحی کردن ذره‌ای زبانش نمی‌گیرد!

 

دو فرزند دختر و پسر دارد و با افتخار می‌گوید از سنین نوجوانی کارگری می‌کرده، حتی راننده تاکسی هم بوده است. در یکی از روزهای زمستان ۹۵ مهمان ما شد و برایمان از زندگی‌اش گفت، از زندگی که از بچگی تا امروز همیشه با علاقه شدید او به حاج منصور آمیخته بوده است. 

 

 

چه طور شد که شما مداح شدید؟

من از سنین کودکی نوحه می‌خواندم؛ کلاً شب و روزم با نوارهای حاج منصور ارضی بود. تمام خاطرات و ذهنیات من از بچگی‌هایم خلاصه می‌شود در حاجی، نه اینکه نزدیک باشم به ایشان نه، ولی هر چه الان خاطره که یادم هست با صدای حاج منصور آمیخته است.

 

آقای عباسی اینکه در مورد مشکل گفتاری شما صحبت کنیم اذیت نمی‌شوید؟

نه، اذیت چرا؟ به هر حال این هم جزئی از زندگی من است.


این لکنت زبان را از همان بچگی داشتید؟

بله؛ من خیلی کوچک بودم که یک واقعه‌ای اتفاق افتاد و به خاطر ترس ناشی از آن اینجوری شد.


این موضوع برای شما معضل ایجاد نکرد؟

نه خدا رو شکر. گاهی اوقات اذیت می‌کرد اما خب دیگر خدا به ما عنایت کرد.

 

اولین باری که رفتید گفتید میکروفن را بدهید مداحی کنم نگفتند شما لکنت زبان دارید چه طور می خواهید مداحی کنید؟

البته اين موضوع خیلی هم مهم نیست كه بخواهيم به آن بپردازم. اما خب من كلاس آقاي حداديان ميرفتم براي مداحي، متاسفانه برخي ها آنجا از این حرف ها بهم می گفتند. آقاي حداديان به من لطف داشتند و بعضی وقتها اداره كلاس را به من مي سپردند؛ آن دوستان هم بین خودشون ميگفتند اين بچه عادی نمی تونه حرف بزنه، چطوری می تواند كلاس اداره کند؟

 

 

در خواندن مشکلي هيچ مشكلي نداريد؟

من الان نه قرآن مي توانم بخوانم نه اذان؛ متاسفانه زبانم مي گيرد. اما براي مداحي هيچ مشكلي ندارم و بدون لكنت مي خوانم.

 

معجزه بزرگي است كه شما لكنت نداريد موقع مداحي!

اين هم از لطف خداست و به نظرم اينكه موقع قرآن خواندن و اذان گفتن زبانم مي گيرد مال كم سعادتي خودم است.

 

پس شما بزرگ شده در مکتب حاج منصور هستید؟

مي خندد و مي گويد: بله بالاخره حاج منصور عاشق زیاد داره منم یکیش . منم مثه خیلی از بچه های همدوره خودم شب و روز و قلب و جانم و زندگیم همه چی حاج منصور بود البته همه قابل احترام هستند و عزیز، ولی حاجی یک چیز دیگری است.

 

اولین باری که پیش حاج منصور خواندید کی بود؟
اولین بار حدود دَه سال پیش در حسینیه لباس فروشا بود که آقای انسانی واحد خواندند بعد من ادامه دادم بعد حاج آقا آمدند بالا و خواندند،آنجا توفق شد که ما بین این قلّه های رفیع مرثیه سرایی اهل بیت علیهم السلام بخوانم اون اولین بار بود که پیش حاج آقا خواندم ولی اولین باری که حاج آقا خودشان محبت کردند ما رو شناختند و توانستیم محضرشون برای سید الشهدا علیه السلام نوکری کنیم همین محرم امسال بود حسینیه بیت الزهرا سلام الله علیها  بود.

 

آقاي امیرعباسی شغل شان مداحی است؟

من در موسسه فرهنگی کار می کنم، کارم مربوط به مداحی می شود ولی بحث های نوحه و شعر است در بسیج قبلا هم در قرارگاه نور بودیم که الان محل کارمان عوض شده دو جا پاره وقت کار می کنم،تازگی ها هم به لطف خدا یک شرکت تهیه غذا برای ادارات و سازمانها  راه اندازی کردیم.

 

 

بیشتر وقتتان برای مداحی است یا کار؟

بیشتر مداحی است در اصل من شغلم هم مرتبط و متصل به مداحي است. در قرارگاه نور با مداحان در هیئت های دانشجویی به عنوان مشاوره حرف می زنم. در سایت شهید آوینی هم تا به حال بالغ بر 5 هزار نوحه ساختیم كه الان در اینترنت موجود هست. 5 سال پیش كه آمدم احساس کردم وضعیت کلّی شعر و سبک در کشور  وضعیت خوبی نیست و اکثر مضامین سطحی بود و ابرو و چشم و بازو پر رنگ تر از بحث های اعتقادی و اسلامی جلوه مینمود؛ ما آمدیم یک یا علی گفتیم در آوینی کاری را شروع کردیم به اسم شعر و سبک كه  این کار الحمدالله برکت پیدا کرد و الان ما در روزهای محرم 15 هزار بازدید داریم در صفحه مان خیلی است برای یک صفحه ای که فقط باید مداح ها بیایند و قابل توجه اینکه مخاطبمان از این مداح های حرفه ای نیستند، نوجوان ها هیئت های 50 نفره 40 نفره همین قشر هستند و خودمم خوشحالم که برای نوجوانان کار میکنم.

 

ایام عادی سال چند شب در هفته جلسه می رید؟

این چند ماهه که تقریباً هر شب بوده تازه خیلی هایش را کنسل  کردیم هر شب یک مسجد بودیم خیلی مسجدهای تهران رفتم برای مراسم های یادواره شهدا،عزیزان محبت دارند زنگ می زنند من هم تا جایی که مقدور باشد قبول میکنم

 

بابت مداحی در مساجد هزینه ای دریافت می کنید؟

می دهند بعضی هایشان،صحبت خاصی نمی کنیم بعضی هایشان هم نمی دهند!

 

چه قدر سیاسی هستید؟

اصلا اعتقاد دارم اینکه این اسلامی که امام و آقا دارند ترویج می کنند همه اش سیاست است و اين در کار من خیلی مهم است.

 

سیاسی بودن از نظر شما یعنی چی؟
یک سری واژه ها است که ممكن است باعث شود راه را گم کنیم. ببينيد سیاسی کاری و سیاست بازی خوب نیست! آدم باید یک رو باشد راه راه ولایت است؛ منظورمان از سیاسی این است که همه جوره باید پای آقا بایستیم.

 

متاسفانه يك علتی که خیلی ها با ما مخالفند و مواضع ما را قبول ندارند اين است كه ما می گوییم امام حسین(ع) را نباید در سال 61 رها کرد و آمد بیرون، بايد امام حسين علیه السلام در  زندگی امروزمان نیز جریان داشته باشد و اين همان آموزه های امام و آقا است. یعنی ما از خودمان نظریه ای نداریم اما آن امام حسین(ع) که حضرت آقا دارند به ما یاد می دهند با امام حسیني که شبکه های ماهواره ای ترویج می کنند خیلی فرق دارد! روحیه ضد استکباری با بحث عاشورا یک چیز جدا نشدنی است ولی بعضی ها قائل به آن نیستند.

 

پس شما این را سیاسی می دانید و مداحي با اين طرز انديشه را مداح سياسي تلقي مي كنيد؟

نمي خواهم روي واژه ها مانور بدهم. ساده اش همين است كه پاي كار آقا بايستيم والسلام.

 

در مداح تان اظهارنظر سیاسی به معنای عامش این که در مورد یک دولتی یا جناحی نظری داشته باشید این کار را می کنید؟

بله قطعاً، مثلا بنده منتقد برجام بوده و هستم. همان اوايلش یک نوحه و شعری ساختم كه ملودیش را از یکی از مداحان یزد گرفتم شعرش را هم خودم نوشتم برای ایام فاطمیه بود. نوشتم که «راه تو بود اشدا علی الکفار به ذکر یا حیدر کرار خروش تو به ما نشان داد شرف به جمع کفر و فتنه جا ندارد مذاکره با دشمنان معنا ندارد» وَ الیٰ آخر...

 

یک چنین چیزی بود ما سریعا موضع گرفتیم و به نظر خودم منطقی هم بود.

 

واقعیت هم همین است الان هم نتایجش معلوم است. این از وضعیت عزت پاسپورت و تولید و اقتصاد و هسته ای و... بعد از این همه امتیاز دادن به دشمن قسم خورده اسلام یک هواپیمای مرجوعی اسپانیا را آوردند و می گویند این از نتایج برجام است!هيچ وقت با اين مداحي ها نگران نبودم محبوبيتم كم شود، من خیلی هم به محبوبيت فکر نمیکنم، مگر وقتي من را توي قبر مي گذارند محبوبيت به دادم ميرسد؟طرف حسابمون بابد خدا باشه و لاغیر

 

 

سیاسی ترین مداح از نظر شما کیست؟

خود حاج آقا است. شک نکنید انقلابی ترینش هم همان حاج آقا منصور است.

 

شما تحصیلات دانشگاهی دارید؟

نه خیلی زیاد؛ ولی اعتقاد دارم تاثیر گذاری در راه اسلام به مدرک و درس دانشگاهی نیست. هر چند آن هم مهم است.

 

براي شهداي مدافع حرم هم چيزي خوانده ايد؟
برای اکثر این مدافعان حرم خوانده ام یعنی برای بچه های تهران که شاید برای ۹۰ درصدشان خوانده ام،تارهای صوتی ام هم مقداری آزرده شده البته خوب که از اول نبود ولی الان هم که یک ذره به هم ریخته برای داد و بیداد ها روی وانت و خاور است که فدای یک تار موی این شهدا.

 

تا به حال موقع مداحي گاف هم داشته ايد؟

اون اولین مداحی که از حاج آقا منصور تمرین کردم که بخوانم حدود سال 73 بود وقتي 13 سال داشتم حاج آقا مدینه یک چیزی خوانده بودند سال اول با این شروع می شد ای نگار نازنین فاطمه(س) یادگار آخرین فاطمه(س) این ها را تمرین کرده بودم یک جایش خود حاج آقا گفته بودند که: «حرف هایی که زده شد عزیز دلم فرمودند» من تمام نوار رو از حفظ كرده بودم وقتي رفتم بخوانم این جمله حاج منصور رو هم در مجلس گفتم كه يكدفعه همه هيئت شروع كردن به خنديدن.

 

 

خاطره جالبی هم دارید؟

یک هیئت می رفتیم اون موقع ها نوحه می خواندم بعد ده پانزده نفر بودند یک هفت هشت نفرشان فکر می کنم معتاد بودند حال نداشتند خواب و بیداری بودند من وسط خواندن بودم رئیس هیئت از آشپزخانه به من گفت امير جان خودت بخوان این فلان فلان شده ها جواب نمی دهند آن بندگان خدا هم اصلا عين خيالشان نبود، چاي ميخوردند، سيگار ميكشيدند در حال خودشنان بودند؛ من از اين وضعيت خنده ام گرفت نتوانستم بخوانم و آمدم بیرون.

 

بهترين اتفاق سال 95 براي شما چه بود؟

مداحی کنار حاج منصور

 

و بدترين اتفاق سال 95

یک موضوع شخصی و موارد نادرستی که به من نسبت داده شد و درباره این مسئله صحبتی ندارم و خودِ خدا شاهد به این موضوع میباشد

دانلود فایل مرتبط با خبر :
انتهای خبر / خبرگزاری دانشجو / کد خبر ۵۹۴۴۸۱
SNN
نام و نام خانوادگی :پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
594481
۱۵:۲۷
 ساعت -
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
خادم الشهدا
4
0
پاسخ به این نظر
خادم الشهدا  
۱۵:۲۷
 ساعت - 
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
سلام داداش امیر التماس دعای ویژه دارم یا علی
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • سلام داداش امیر التماس دعای ویژه دارم یا علی
۰۸:۴۰
 ساعت -
یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
علی رستمی
4
0
پاسخ به این نظر
علی رستمی  
۰۸:۴۰
 ساعت - 
یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
سلام بنده شخصا ازنواهای ایشان لذت می برم ضمنا ما یک مداح معروف انقلابی مشهدی مثل ایشان هم داریم که لکنت زبان شدید داره ولی مداحی قرآن و دعا رو باصوت خوش و بدون حتی کوچکترین لکنتی می خونه
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • سلام بنده شخصا ازنواهای ایشان لذت می برم ضمنا ما یک مداح معروف انقلابی مشهدی مثل ایشان هم داریم که لکنت زبان شدید داره ولی مداحی قرآن و دعا رو باصوت خوش و بدون حتی کوچکترین لکنتی می خونه
۲۳:۴۹
 ساعت -
سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
رضارستمی
9
0
پاسخ به این نظر
رضارستمی  
۲۳:۴۹
 ساعت - 
سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
خدا انشاالله به نفس و زندگی حاج امیر برکت بده.یه ویژگی شاخص ایشون تواضع و خاکساری فوق العاده شونه. اصلا خودشونو نمیگیرن خدا حفظشون کنه
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • خدا انشاالله به نفس و زندگی حاج امیر برکت بده.یه ویژگی شاخص ایشون تواضع و خاکساری فوق العاده شونه. اصلا خودشونو نمیگیرن خدا حفظشون کنه
۱۵:۱۴
 ساعت -
سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
حسینی
11
0
پاسخ به این نظر
حسینی  
۱۵:۱۴
 ساعت - 
سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
ماشااااالله به حاج امیر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • ماشااااالله به حاج امیر
۰۹:۵۰
 ساعت -
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
محمد مهدی بوشهر
12
0
پاسخ به این نظر
محمد مهدی بوشهر  
۰۹:۵۰
 ساعت - 
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
یکی از افراد موثر در تصحیح سبک و شعر انقلابی آقای حاج امیر عباسی هستند. ایشان یکی از کسانی است که اشعاری با مضامین حمایت از مقاومت و استکبار ستیزی را ترویج می دهند که افتخاری برای همه ی ما مداحان است.
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • یکی از افراد موثر در تصحیح سبک و شعر انقلابی آقای حاج امیر عباسی هستند. ایشان یکی از کسانی است که اشعاری با مضامین حمایت از مقاومت و استکبار ستیزی را ترویج می دهند که افتخاری برای همه ی ما مداحان است.
۰۰:۰۸
 ساعت -
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
کمیل
16
0
پاسخ به این نظر
کمیل  
۰۰:۰۸
 ساعت - 
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
سلام حاج امیر آقا واقعا مداحی انقلابی و ولایی هستند ...ان شاءالله در پناه اهل بیتموفق و منصور باشن و دعاهای حضرت حجت در حقشون مستجاب بشه
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • سلام حاج امیر آقا واقعا مداحی انقلابی و ولایی هستند ...ان شاءالله در پناه اهل بیتموفق و منصور باشن و دعاهای حضرت حجت در حقشون مستجاب بشه
۲۳:۰۷
 ساعت -
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
علی زینلی
11
1
پاسخ به این نظر
علی زینلی  
۲۳:۰۷
 ساعت - 
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
باسلام باعث افتخار بنده هست که همیشه از شعرها و سبک های آقای عباسی در سایت شهید آوینی استفاده میکنم. ان شاالله خدا به همه خادمین اهل البیت علیهم السلام توفیق روز افزون عنایت کنه و عاقبت همه رو ختم بخیر کنه ، التماس دعا
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • باسلام باعث افتخار بنده هست که همیشه از شعرها و سبک های آقای عباسی در سایت شهید آوینی استفاده میکنم. ان شاالله خدا به همه خادمین اهل البیت علیهم السلام توفیق روز افزون عنایت کنه و عاقبت همه رو ختم بخیر کنه ، التماس دعا
۱۵:۴۵
 ساعت -
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
مسعود قطبي
8
0
پاسخ به این نظر
مسعود قطبي  
۱۵:۴۵
 ساعت - 
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
ممنون از اين مصاحبه خوبي كه انجام دادين واقعا حاج امير از مداحان خوب و بي ريا هستند كه سوز خوبي خدا تو حنجره اش داده
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • ممنون از اين مصاحبه خوبي كه انجام دادين واقعا حاج امير از مداحان خوب و بي ريا هستند كه سوز خوبي خدا تو حنجره اش داده
۱۳:۲۲
 ساعت -
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
محمد درویش
7
0
پاسخ به این نظر
محمد درویش  
۱۳:۲۲
 ساعت - 
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
احسنت انشالله موفق باشید
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • احسنت انشالله موفق باشید
۰۸:۵۶
 ساعت -
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
گمنام
8
0
پاسخ به این نظر
گمنام  
۰۸:۵۶
 ساعت - 
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
سلام. حاج امیر خدا بهت نفس با برکت بده. ایشاالله اون مسئله و سوءتفاهم هم که اتفاق افتاده حل میشه. یاعلی
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • سلام. حاج امیر خدا بهت نفس با برکت بده. ایشاالله اون مسئله و سوءتفاهم هم که اتفاق افتاده حل میشه. یاعلی
۲۳:۲۱
 ساعت -
شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶
محمد حسین کلایی
9
0
پاسخ به این نظر
محمد حسین کلایی  
۲۳:۲۱
 ساعت - 
شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دستندرکاران خبر گذاری دانشجو و همچنین برادر بزرگوار حاج امیر عباسی گزارش جالبی بود م خومن خودم از مداحی های شما استفاده میکنم در هیات ها واواقعا شاعر درجه یک مداح درجه یک
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دستندرکاران خبر گذاری دانشجو و همچنین برادر بزرگوار حاج امیر عباسی گزارش جالبی بود م خومن خودم از مداحی های شما استفاده میکنم در هیات ها واواقعا شاعر درجه یک مداح درجه یک
۲۰:۲۹
 ساعت -
شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶
م.ر
7
0
پاسخ به این نظر
م.ر  
۲۰:۲۹
 ساعت - 
شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶
سلام.واقعا ماشاءالله به حاج امیر عباسی...واقعا مداحی هایشان به دل مینشیند...نفسشون گرم...من سبک مداحی ایشان را واقعا میپسندم و قبول دارم...خدا عمر با عزت بهشون بده... ممنون از شما که این گفتگو را با ایشان انجام دادید.
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
 • سلام.واقعا ماشاءالله به حاج امیر عباسی...واقعا مداحی هایشان به دل مینشیند...نفسشون گرم...من سبک مداحی ایشان را واقعا میپسندم و قبول دارم...خدا عمر با عزت بهشون بده... ممنون از شما که این گفتگو را با ایشان انجام دادید.
تولید ملی- اقتصاد مقاومتی
پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها
اقتصاد مقاومتی
شهرداری اصفهان
صندوق رفاه دانشجویان
بانک ملت
شرکت سرمایه گذاری سبحان
شرکت معین کوثر
سرویس دانشگاه‌های کشور SNN.ir
هنرستان تخصصی هنر و رسانه
پاتوق نشريات دانشجويي SNN.ir
خبرنگار افتخاري SNN.ir
..