خبرگزاری دانشجو - snn.ir

|
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ الخميس ٢٨ رمضان ١٤٣٨ Thursday, June 22, 2017
ماه مبارک رمضان
یادداشت‌های دانشجویی
خداباوری؛ تنها راز دلاوری‌های چمران
باشگاه دانشجویان/

چمران به معنای راستین کلام، احساس مسئولیت دینی، ملّی و بین‌المللی کرد و در تمام این میادین، عالمانه، عاشقانه و عارفانه نقش آفرینی کرد، از فرماندهی در بلندی‌های جبل عامل برای‌دفاع از مظلوم در برابر ظالم ‌غاصب صهیونیستی تا فرماندهی در پاوه و سوسنگرد در برابر متجاوز به اسلام و ایران.
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷:۴۵
روایت مجری خبر سیما از دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب

یک دفعه آقا وسط صحبت‌هایشان خطاب به دانشجویانی که برگه‌های شعارنوشته را مقابل ایشان و دوربین‌ها گرفته‌بودند، گفتند بچه‌ها اگر این برگه‌ها را گرفته اید که من بخوانم، من نمی‌توانم، چشم من سو ندارد و این فاصله را نمی بینم. و قند بود که در دل بچه ها آب می‌شد.
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳:۳۷
آتش به اختیار به معنای هرج و مرج نیست
یادداشت دانشجویی/

همه کسانی که در جلسه دانشجویان با رهبر انقلاب حضور داشتند و با روحیه ایشان آشنا هستند، می دانند این واژه رهبری«آتش به اختیار» هرگز به معنی هرج و مرج و یا نادیده گرفتن جایگاه‌های رسمی و قانونی کشور نیست.
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰:۲۷
وحدت خوب است؛ اما همیشه و نه برای بهره برداری جناحی!
باشگاه دانشجویان/

ای کاش بخاطر منافع جناحی وعده برداشتن سایه جنگ رابه ملت ندهیم. نمی‌دانم اگر کاندید مقابلتان هم رای می آورد، دیروز شعار اتحاد می‌دادید یا نه؟ اگر کاندید مقابلتان الان بر کرسی ریاست بود، بهره برداری جناحی می کردید یانه؟ اگر دیروز رئیسی رئیس جمهور بود هم رفتارتان همین بود یانه؟!
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶:۰۳
«آتش به اختیاری» مسئولیت سنگینی است
باشگاه دانشجویان/

آتش به اختیاری که رهبر انقلاب دیروز فرمودند را باید تبیین کرد، مسئولیت سنگینی است؛ هر چند عده ای کج فهم و مغرض برای خودشان میبرند و میدوزند
پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱:۳۵
کسی به فکر دانشگاه فرهنگیان نیست!
باشگاه دانشجویان/

در هیاهوی عزل و نصب‌های دانشگاه آزاد، کسی به فکر دانشگاه فرهنگیان نیست!
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴:۳۷
چرا باید برای «ویلایی‌ها» تا دیر نشده کاری کرد؟
باشگاه دانشجویان/

دعوای امروز اصلا سر خانه سینما یا نوبت اکران فیلم‌ها یا آدم‌هایی که جوایز جشنواره فیلم فجر تنها در انحصار آن‌هاست نیست؛ دعوا سر این است که امروز حزب الله در سینما یک حرف جدی برای گفتن دارد که باید رفت و آن را دید و شنید. تعارف ندارد ویلایی‌ها خود یک انتخابات است که باید از آن سربلند بیرون بیاییم.
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰:۴۴
جوانان نسل امام و خطر تحریف خط امام
باشگاه دانشجویان

در منظومه فکری امام روح‌الله، آمریکا نماد و نمود کلی شیطان است، شیطانی که تا دین ما را نابود نکند، دست از سر اسلام پابرهنگان برنخواهد داشت.
یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲:۱۳
نهضت امام خمینی و الگوسازی جهانی
باشگاه دانشجویان/

نهضت حضرت امام(ره) صرفاً منحصر به تغییر حکومت پهلوی نبوده و نیست؛ جایگزینی نظام جمهوری اسلامی اولین گام از مسیری است که غایتش معرفی یک الگوی ناب حکومت داری به کشورهای مسلمان نشین و سپس تمام جهانیان است و پیروزی واقعی زمانی است که پرچم اسلام راستین در سرتاسر عالم هستی به اهتزاز درآید.
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴:۵۶
سرقت یا فحشای علمی آقای روحانی
یادداشت دانشجویی/

در خصوص سرقت علمی رئیس جمهور پیگیر یافتن کلمه‌ای بودم که بتواند چهار عمل غیراخلاقی، غیرقانونی، غیرشرعی و غیرعرفی را میزبانی کند که لاجرم به عبارت فحشا رسیدم.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹:۱۹
اقتصاد مقاومتی
شهرداری اصفهان
صندوق رفاه دانشجویان
بانک ملت
شرکت سرمایه گذاری سبحان
شرکت معین کوثر
سرویس دانشگاه‌های کشور SNN.ir
هنرستان تخصصی هنر و رسانه
پاتوق نشريات دانشجويي SNN.ir
خبرنگار افتخاري SNN.ir
..